Ψυχαγωγία

Εξελίξεις στην υπόθεση του τροχαίου του Hλία Βρεττού

Την πιο δύσκολη μάχη της ζωής του δίνει ο Ηλίας Βρεττός, ο οποίος νοσηλεύεται πλέον σε ιδιωτικό θεραπευτήριο και προσπαθεί να ανακάμψει, μετά το τροχαίο που ενεπλάκη το πρωί της Δευτέρας 19 Φεβρουαρίου.

Διαβάστε επίσης:Τροχαίο Ηλία Βρεττού: To βίντεο από το όχημα που προκάλεσε το ατύχημα (BINTEΟ)

Μετά το σοβαρό ατύχημα ο δημοφιλής τραγουδιστής νοσηλεύεται με πολλαπλά κατάγματα και έχει αφόρητους πόνους.

ΒΡΕΤΤΟΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ

Διαβάστε επίσης:Ηλίας Βρεττός:«Τυχερός μέσα στην ατυχία του» λένε οι γιατροί του

Ο γνωστός τραγουδιστής αύριο πρόκειται να κάνει το πρώτο μεγάλο χειρουργείο και την ερχόμενη Δευτέρα το δεύτερο στη λεκάνη, και η αγωνία του είναι πολύ μεγάλη.

Διαβάστε επίσης:Ηλίας Βρεττός:"Προσευχηθείτε στο Θεούλη να βγω νικητής!Σας υπόσχομαι θα παλέψω"

Ωστόσο, εξελίξεις φαίνεται πως έχουμε στην υπόθεση του τροχαίου του, αφού ο τραγουδιστής αναγνώρισε το λευκό βαν που προκάλεσε το τροχαίο, το οποίο αναζητά η Αστυνομία.

«Ναι αναγνωρίζω ότι αυτό είναι το βανάκι που μπήκε μπροστά μας την ώρα του τροχαίου» φέρεται να είπε χαρακτηριστικά από το δωμάτιο του νοσοκομείου, ενώ σύμφωνα με πληροφορίες, οι Αστυνομικοί έχουν ήδη βρει τις πινακίδες του λευκού βαν.

ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΤΥΧΗΜΑ

Διαβάστε επίσης: To βίντεο από το όχημα που προκάλεσε το ατύχημα (BINTEΟ)

Πότε όμως θα μπορέσει να περπατήσει και πότε θα ολοκληρωθεί η πλήρης αποκατάστασή του; «Γύρω στις επτά εβδομάδες θα μπορέσει να περπατάει μόνος του, και πλήρη αποκατάσταση θα έχει στους 5 με 6 μήνες» δήλωσε χαρακτηριστικά ο μάνατζερ του Ηλία Βρεττού, Λουκάς Καραγιάννης.

 

Επόμενο άρθρο

Ο Σεφερλής τραγουδά με τον γιο του για τα γενέθλια της Έλενας Τσαβαλιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το γλυκό τραγούδι γενεθλίων που της "έγραψε" όπως μόνο ο Σεφερλής θα μπορούσε!
22/02/2018 - 10:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ηλίας Βρεττός:«Χαίρομαι που μου συνέβη το ατύχημα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά αποκλειστικά στο alphanews.live για την περιπέτεια που του άλλαξε τη ζωή...
12/09/2018 - 14:51

Η Ευαγγελία Αραβανή μιλά για το τροχαίο του Ηλία Βρεττού - Η πρώτη της δήλωση

Όσα είπε η πρώην σε μια δήλωση λιτή και γενικευμένη
09/03/2018 - 09:40

Hλίας Βρεττός: "Η γυναίκα είναι σαν την μεγάλη μου αγάπη τη θάλασσα..."

Το μοναδικό του μήνυμα για την Μέρα της γυναίκας... Σε ποιαν να απευθύνεται άραγε;
08/03/2018 - 12:43

Βρεττός:"Εκείνη τη στιγμή είπα τέλος- Eίδα το δέντρο να έρχεται πάνω μου(ΒΙΝΤΕΟ)

H συγκλονιστική περιγραφή του ατυχήματος και η αγάπη του κόσμου
07/03/2018 - 15:08

Ηλίας Βρεττός: Το “προφητικό” τραγούδι και τα συγκινητικά λόγια μετά το τροχαίο

"Μόνο που δεν μπορούσα να φανταστώ πως αυτός που θα φώναζε, θα ήμουν εγώ…"
06/03/2018 - 12:57

Ηλίας Βρεττός: "Έχω ζήσει το χειρότερο εφιάλτη της ζωής μου" (BINTEO)

Όλα όσα είπε στις κάμερες για το τροχαίο ατύχημα...
05/03/2018 - 13:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φυλακτού: Η κρίση είτε θα ομαλοποιηθεί αύριο, είτε θα ενταθεί περισσότερο

Αυτή είναι η πρόταση των Οργανωμένων Γονέων για την Παιδεία

Στο ραντάρ της Αστυνομίας οι μαθητές μοτοσικλετιστές

Θα διαρκέσει από τη Δευτέρα μέχρι και την ερχόμενη Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου

Σε ασφυξία συνεπεία πνιγμού ο θάνατος του 46χρονου ψαροτουφεκά στην Λάρα

Ο άτυχος άνδρας εντοπίστηκε από τα ταχύπλοα σκάφη αναίσθητο στην επιφάνεια της θάλασσας
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ποιος θα μπορέσει να αποκτήσει τα πιο γλυκά 50.000 ευρώ τής ζωής του;

«Bake Off Greece» Πρεμιέρα την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου στον Αlpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 23/09/2018 - 19:15ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ