Ψυχαγωγία

Εξελίξεις στην υπόθεση του τροχαίου του Hλία Βρεττού

Την πιο δύσκολη μάχη της ζωής του δίνει ο Ηλίας Βρεττός, ο οποίος νοσηλεύεται πλέον σε ιδιωτικό θεραπευτήριο και προσπαθεί να ανακάμψει, μετά το τροχαίο που ενεπλάκη το πρωί της Δευτέρας 19 Φεβρουαρίου.

Διαβάστε επίσης:Τροχαίο Ηλία Βρεττού: To βίντεο από το όχημα που προκάλεσε το ατύχημα (BINTEΟ)

Μετά το σοβαρό ατύχημα ο δημοφιλής τραγουδιστής νοσηλεύεται με πολλαπλά κατάγματα και έχει αφόρητους πόνους.

ΒΡΕΤΤΟΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ

Διαβάστε επίσης:Ηλίας Βρεττός:«Τυχερός μέσα στην ατυχία του» λένε οι γιατροί του

Ο γνωστός τραγουδιστής αύριο πρόκειται να κάνει το πρώτο μεγάλο χειρουργείο και την ερχόμενη Δευτέρα το δεύτερο στη λεκάνη, και η αγωνία του είναι πολύ μεγάλη.

Διαβάστε επίσης:Ηλίας Βρεττός:"Προσευχηθείτε στο Θεούλη να βγω νικητής!Σας υπόσχομαι θα παλέψω"

Ωστόσο, εξελίξεις φαίνεται πως έχουμε στην υπόθεση του τροχαίου του, αφού ο τραγουδιστής αναγνώρισε το λευκό βαν που προκάλεσε το τροχαίο, το οποίο αναζητά η Αστυνομία.

«Ναι αναγνωρίζω ότι αυτό είναι το βανάκι που μπήκε μπροστά μας την ώρα του τροχαίου» φέρεται να είπε χαρακτηριστικά από το δωμάτιο του νοσοκομείου, ενώ σύμφωνα με πληροφορίες, οι Αστυνομικοί έχουν ήδη βρει τις πινακίδες του λευκού βαν.

ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΤΥΧΗΜΑ

Διαβάστε επίσης: To βίντεο από το όχημα που προκάλεσε το ατύχημα (BINTEΟ)

Πότε όμως θα μπορέσει να περπατήσει και πότε θα ολοκληρωθεί η πλήρης αποκατάστασή του; «Γύρω στις επτά εβδομάδες θα μπορέσει να περπατάει μόνος του, και πλήρη αποκατάσταση θα έχει στους 5 με 6 μήνες» δήλωσε χαρακτηριστικά ο μάνατζερ του Ηλία Βρεττού, Λουκάς Καραγιάννης.

 

Επόμενο άρθρο

Ο Σεφερλής τραγουδά με τον γιο του για τα γενέθλια της Έλενας Τσαβαλιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το γλυκό τραγούδι γενεθλίων που της "έγραψε" όπως μόνο ο Σεφερλής θα μπορούσε!
22/02/2018 - 10:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πάμπλο Έσκομπαρ: Η ζωή και οι 6+1 ατάκες του, που έμειναν στην ιστορία! (ΦΩΤΟ)

Σαν σήμερα "έφυγε" από τη ζωή ο πιο διάσημος εγκληματίας του κόσμου
02/12/2018 - 13:57

Ο Ηλίας Βρεττός πήρε το… πτυχίο του! (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την αποφοίτηση του...
30/11/2018 - 08:57

Ηλίας Βρεττός:«Χαίρομαι που μου συνέβη το ατύχημα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά αποκλειστικά στο alphanews.live για την περιπέτεια που του άλλαξε τη ζωή...
12/09/2018 - 14:51

Η Ευαγγελία Αραβανή μιλά για το τροχαίο του Ηλία Βρεττού - Η πρώτη της δήλωση

Όσα είπε η πρώην σε μια δήλωση λιτή και γενικευμένη
09/03/2018 - 09:40

Hλίας Βρεττός: "Η γυναίκα είναι σαν την μεγάλη μου αγάπη τη θάλασσα..."

Το μοναδικό του μήνυμα για την Μέρα της γυναίκας... Σε ποιαν να απευθύνεται άραγε;
08/03/2018 - 12:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Ο Ορφέας αποφασίζει να μιλήσει με την Ελένη ανοιχτά για όλους και για όλα!

Ο Άλκης και η Νάνσυ δέχονται πυροβολισμό... «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Ανατρεπτικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Εφιαλτικό ερωτικό τρίγωνο στο «ΚΑΡΜΑ» του Alpha Κύπρου με ένα έγκλημα μένους...

Όταν το πάθος ξεφεύγει από τα όρια... Κυριακή Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/12/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ