Ψυχαγωγία

Ευριδίκη Βαλαβάνη:Η πρόταση γάμου και η...τρέλα του Κωνσταντίνου Βασάλου(ΒΙΝΤΕΟ)

H Eυριδίκη Βαλαβάνη μιλά για την πιο όμορφη μέρα στη ζωή μιας γυναίκας, το γάμο.

Η παρουσιάστρια και αθλητικογράφος με αφορμή εκδήλωση που παρέλασε σαν νύφη αποκαλύφθηκε στην κάμερα του Alpha και στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη για το πως θα ήθελε να είναι η πρόταση γάμου,αλλά και αν έχει δεχθεί ποτέ, πώς θέλει να είναι το νυφικό της καθώς και τον ρόλο του Κωνσταντίνου Βασάλου.

Η ίδια δηλώνει

Μου έχει γίνει πρόταση γάμου, πριν πολλά χρόνια όταν ήμουν μικρή. Δεν πήγαινε...

Το νυφικό μου θα είναι στενό αλλά θα λείπει η πλάτη ανοιχτή.

Στην πρόταση γάμου θέλω λίγη τρέλα... Ο Κωνσταντίνος έχει την τρέλα αυτή!

Δείτε όσα είπε αλλά και να κάνει πασαρέλα ως...νύφη!

 

βαλαβανη

BALABAH

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Καγιά: Η πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο αγκαλιά με το νεογέννητο μωράκι

"Σε αγαπώ πολύ μικρό μου αγόρι" - Η τρυφερή φωτογραφία που έριξε το Instagram
22/01/2018 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Η αποκάλυψη για την αντίδραση της στην πρόταση γάμου(ΒΙΝΤΕO)

Οι αποκαλύψεις για την πρόταση γάμου και όλα όσα έγιναν στον γάμο της...
16/10/2018 - 17:57

Tανιμανίδης- Μπόμπα: Η γνωριμία, το πρώτο ραντεβού και τα τέστ.. εξυπνάδας!

Τελικά ήταν γραφτό του να είναι μαζί! Η πρόταση γάμου και η έκπληξη που τους άλλαξε τη ζωή
27/08/2018 - 10:47

Η εντυπωσιακή πρόταση γάμου στην Έλια Ιωαννιδου σε... πίστα αυτοκινήτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνηση, η ανθοδέσμη και τα χειροκροτήματα.... - Δείτε τον σύντροφό της!
21/07/2018 - 16:21

"Κυρία χαμηλής ηθικής"-Το εξώδικο στην Καινούργιου και η οργή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ρεπορτάζ για το τρίτο πρόσωπο Βαλαβάνη-Βασάλου και η αντίδραση της Βρισηίδας Ανδριώτου
29/03/2018 - 12:25

Το "τρίτο πρόσωπο" στη σχέση Βασάλου-Βαλαβάνη σπάει τη σιωπή της και απαντά...

Γίνεται ομάδα με το ζεύγος και κινούνται μαζί σε κοινό στόχο!
28/03/2018 - 09:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρωτοβουλία Μνήμης: "Η ιστορία δεν συναινεί στη συμφιλίωση με την κατοχή"

Αναφέρει ότι ο τόπος μνήμης και ταυτότητας μετατρέπεται σε ένα ακόμα τουριστικό checkpoint

Πάφος: Κλάπηκαν έξι κυνηγετικοί σκύλοι αξίας 1.200 ευρώ

Η Αστυνομία συνέλεξε από τη σκηνή διάφορα τεκμήρια με σκοπό τον εντοπισμό των δραστών

Οι "αριθμοί" της πρώτης μέρας από τη διάνοιξη του οδοφράγματος Δερύνειας

Δεκάδες Ελληνοκύπριοι, Τουρκοκύπριοι και Ευρωπαίοι πέρασαν τα κατεχόμενα
Ελλάδα

Αθήνα: Γυναίκα πήδηξε από τον 5ο όροφο για να σωθεί από τις φλόγες

Βρίσκεται διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Ο Τσίπρας μπέρδεψε τους Παγκόσμιους Πολέμους και το Twitter το "γλεντά"

Καταιγίδα τιτιβισμάτων μετά τις δηλώσεις του Έλληνα Πρωθυπουργού ανήμερα της επετείου

Απειλεί την Ελλάδα ο πρώην αρχηγός του τουρκικού στρατού

"Αν η Ελλάδα επεκτείνει τα χωρικά της ύδατα θα πάρω το όπλο και θα πάω εναντίον της"
Διεθνή

Θυελλώδεις άνεμοι τροφοδοτούν τις φονικές πυρκαγιές στην Καλιφόρνια

Η Camp Fire μετέτρεψε σε στάχτη περισσότερα από 6700 σπίτια και επιχειρήσεις

"Έφυγε" από τη ζωή ο πατέρας της Marvel

Ο Σταν Λι ήταν Αμερικανός συγγραφέας, εκδότης και επίτιμος πρόεδρος της εταιρίας

Μεξικό: Συλλήψεις για την άγρια δολοφονία 22χρονης κόρης πολιτικού

Οι ανακριτές της υπόθεσης θεωρούν ότι έπεσε "θύμα παρεξήγησης"

tv news

Στην Αίγινα η οικογένεια Μελά πρέπει να παραδώσει το μωρό στον Παρασχάκη...

Γεγονός που προκαλεί δραματικές αντιδράσεις σε όλους...Τρίτη: Διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Η απροσδόκητη είδηση της εξέλιξης της υγείας του Νάσου, καταρρακώνει τη Μάρθα...

Ο Μιχάλης μπροστά σε μια απροσδόκητη συνάντηση «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα