Ψυχαγωγία

Ευριδίκη Βαλαβάνη:Η πρόταση γάμου και η...τρέλα του Κωνσταντίνου Βασάλου(ΒΙΝΤΕΟ)

H Eυριδίκη Βαλαβάνη μιλά για την πιο όμορφη μέρα στη ζωή μιας γυναίκας, το γάμο.

Η παρουσιάστρια και αθλητικογράφος με αφορμή εκδήλωση που παρέλασε σαν νύφη αποκαλύφθηκε στην κάμερα του Alpha και στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη για το πως θα ήθελε να είναι η πρόταση γάμου,αλλά και αν έχει δεχθεί ποτέ, πώς θέλει να είναι το νυφικό της καθώς και τον ρόλο του Κωνσταντίνου Βασάλου.

Η ίδια δηλώνει

Μου έχει γίνει πρόταση γάμου, πριν πολλά χρόνια όταν ήμουν μικρή. Δεν πήγαινε...

Το νυφικό μου θα είναι στενό αλλά θα λείπει η πλάτη ανοιχτή.

Στην πρόταση γάμου θέλω λίγη τρέλα... Ο Κωνσταντίνος έχει την τρέλα αυτή!

Δείτε όσα είπε αλλά και να κάνει πασαρέλα ως...νύφη!

 

βαλαβανη

BALABAH

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Καγιά: Η πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο αγκαλιά με το νεογέννητο μωράκι

"Σε αγαπώ πολύ μικρό μου αγόρι" - Η τρυφερή φωτογραφία που έριξε το Instagram
22/01/2018 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

H συγκινητική πρόταση γάμου Κύπριου στο "Πάμε Πακέτο" που εντυπωσίασε (ΒΙΝΤΕΟ)

Τη ζήτησε σε γάμο και έκλεψε όλες τις εντυπώσεις - Με συνεργό τον Γιώργο Παπαδόπουλο
08/02/2018 - 11:26

"Είναι ρατσιστικό" - Η Ευριδίκη Βαλαβάνη ξεσπά σε κριτική θαυμάστριας της (ΦΩΤΟ)

Το σχόλιο της αθλητικογράφου και η κριτική που ... σβήστηκε!
30/01/2018 - 11:20

Πιο έρωτας πεθαίνεις... Το παθιασμένο φιλί του Βασάλου στην Βαλαβάνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Πιο ερωτευμένοι από ποτέ δίνουν το πρώτο τους καυτό φιλί on camera
29/01/2018 - 19:21

Ευριδίκη Βαλαβάνη: Aποκάλυψε το επόμενο βήμα στη σχέση της με τον Βασάλο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε για την ηλικία της αλλά και το από πότε είναι μαζί με το σύντροφο της
24/01/2018 - 09:53

Βαλαβάνη VS Θαυμάστριας Βασάλου:Ο τσακωμός στο Instagram για την ηλικία της-ΦΩΤΟ

"Αίσχος - Μακάρι το 2018, φίλε/η μου να βρεις πιο σημαντικά πράγματα για να ασχοληθείς"
06/01/2018 - 11:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο δρόμος στο ύψος της Κακορατζιάς λόγω τροχαίου

Στην περιοχή σημειώνεται έντονη βροχόπτωση και οι οδηγοί καλούνται να είναι προσεκτικοί

Καταδίωξη στην Αραδίππου: Χειροπέδες σε Σύρο ύποπτο για ληστεία του 2014

Προσπάθησε να διαφύγει από την Αστυνομία και προσέκρουσε σε τρία αυτοκίνητα

Φόνος Λεωνίδη: Στη δημοσιότητα η φωτογραφία του κύριου υπόπτου

Η Αστυνομία αναζητεί 48χρονο από τη Γεωργία
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

Πιθανό σκάνδαλο στη Γερμανία με ξέπλυμα «μαύρου» ρωσικού χρήματος

Και μάλιστα ενδεχομένως εν γνώσει του υπουργού Οικονομικών της Βαυαρίας

ΗΠΑ: Να εγκαταλείψει η Αλβανία τη διχαστική ρητορική του παρελθόντος

Η αμερικανική πρεσβεία στα Τίρανα εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τα σχόλια του κ. Ράμα

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ