Ψυχαγωγία

Ευριδίκη Βαλαβάνη:Η πρόταση γάμου και η...τρέλα του Κωνσταντίνου Βασάλου(ΒΙΝΤΕΟ)

H Eυριδίκη Βαλαβάνη μιλά για την πιο όμορφη μέρα στη ζωή μιας γυναίκας, το γάμο.

Η παρουσιάστρια και αθλητικογράφος με αφορμή εκδήλωση που παρέλασε σαν νύφη αποκαλύφθηκε στην κάμερα του Alpha και στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη για το πως θα ήθελε να είναι η πρόταση γάμου,αλλά και αν έχει δεχθεί ποτέ, πώς θέλει να είναι το νυφικό της καθώς και τον ρόλο του Κωνσταντίνου Βασάλου.

Η ίδια δηλώνει

Μου έχει γίνει πρόταση γάμου, πριν πολλά χρόνια όταν ήμουν μικρή. Δεν πήγαινε...

Το νυφικό μου θα είναι στενό αλλά θα λείπει η πλάτη ανοιχτή.

Στην πρόταση γάμου θέλω λίγη τρέλα... Ο Κωνσταντίνος έχει την τρέλα αυτή!

Δείτε όσα είπε αλλά και να κάνει πασαρέλα ως...νύφη!

 

βαλαβανη

BALABAH

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Καγιά: Η πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο αγκαλιά με το νεογέννητο μωράκι

"Σε αγαπώ πολύ μικρό μου αγόρι" - Η τρυφερή φωτογραφία που έριξε το Instagram
22/01/2018 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Κυρία χαμηλής ηθικής"-Το εξώδικο στην Καινούργιου και η οργή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ρεπορτάζ για το τρίτο πρόσωπο Βαλαβάνη-Βασάλου και η αντίδραση της Βρισηίδας Ανδριώτου
29/03/2018 - 12:25

Το "τρίτο πρόσωπο" στη σχέση Βασάλου-Βαλαβάνη σπάει τη σιωπή της και απαντά...

Γίνεται ομάδα με το ζεύγος και κινούνται μαζί σε κοινό στόχο!
28/03/2018 - 09:46

Βασάλος-Βαλαβάνη: Η αποκάλυψη για την απιστία και το τρίτο πρόσωπο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη δημοσιογράφου και οι πρώτες αντιδράσεις
22/03/2018 - 15:10

Εντυπωσιακή πρόταση γάμου live στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μεγάλο "ναι", το ρομαντικό γεύμα και η πεθερά που παρακολουθούσε ξαφνιασμένη
07/03/2018 - 16:09

H συγκινητική πρόταση γάμου Κύπριου στο "Πάμε Πακέτο" που εντυπωσίασε (ΒΙΝΤΕΟ)

Τη ζήτησε σε γάμο και έκλεψε όλες τις εντυπώσεις - Με συνεργό τον Γιώργο Παπαδόπουλο
08/02/2018 - 11:26

"Είναι ρατσιστικό" - Η Ευριδίκη Βαλαβάνη ξεσπά σε κριτική θαυμάστριας της (ΦΩΤΟ)

Το σχόλιο της αθλητικογράφου και η κριτική που ... σβήστηκε!
30/01/2018 - 11:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νοσοκομείο Λευκωσίας: Πολίτης επιτέθηκε σε αστυνομικούς και νοσοκόμους

Τραυματίστηκαν δύο Αστυνομικοί - Συνελήφθη και μεταφέρθηκε στα κρατητήρια

Απάτη με τροχαία: Στο στόχαστρο ηλικιωμένοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκάρουν τα στοιχεία για το νάρκοτεστ, 105 θετικοί σε 153 ελέγχους

Πάφος: Έστησαν καρτέρι σε 38χρονο και τον λήστεψαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Του επιτέθηκαν, πυροβόλησαν στον αέρα και πήραν 10.000 ευρώ
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η Ελλάδα προστατεύει και δίνει άσυλο σε πραξικοπηματίες

"Καταδικάζουμε εντόνως αυτή την απόφαση που προσβάλει τη συνείδηση του τουρκικού έθνους"

Νεκρή εντοπίστηκε γυναίκα στην αυλή του σπιτιού της στη Μάνδρα

Φαίνεται να της έστησαν ενέδρα θανάτου και την πυροβόλησαν στο κεφάλι

Ελλάδα: Ένας νεκρός μετά από πτώση οχήματος σε στάση λεωφορείου (ΦΩΤΟ)

Στο όχημα επέβαινε και η 9χρονη κόρη του οδηγού, η οποία τραυματίστηκε
Διεθνή

ΗΠΑ: Πάγωμα παράδοσης αμυντικού εξοπλισμού στην Τουρκία

Εγκρίθηκε ο Αμυντικός Προϋπολογισμός με τροπολογία για την Άγκυρα

Τουρκία: Ένας νεκρός και τέσσερις τραυματίες από έκρηξη σε εργοστάσιο

Το πρακτορείο ειδήσεων Dogan ανέφερε ότι ο εργαζόμενος που έχασε τη ζωή του ήταν 31 ετών

Τραμπ: Είμαστε έτοιμοι αν ο Κιμ κάνει κάποια «βλακώδη» ενέργεια (BINTEO)

Ο αμερικανός πρόεδρος ακύρωσε τη συνάντηση κορυφής γιατί "δεν ήταν η κατάλληλη στιγμή"

tv news

Ένα από τα πιο royal επεισόδια της χρονιάς με καλεσμένους τους: Roberto Ayala

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους και Λευτέρη Ζαμπετάκη στο «Λούης Night Show» αυτή την Παρασκευή
Alpha TV Κύπρου

Η Ρενάτα και ο Αχιλλέας συναντιούνται τυχαία στην αυλή και τα αίματα ανάβουν...

Βλάσης και Αχιλλέας ενώνουν τις δυνάμεις τους..Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 25/05/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ