Ψυχαγωγία

Ευριδίκη Βαλαβάνη:Η πρόταση γάμου και η...τρέλα του Κωνσταντίνου Βασάλου(ΒΙΝΤΕΟ)

H Eυριδίκη Βαλαβάνη μιλά για την πιο όμορφη μέρα στη ζωή μιας γυναίκας, το γάμο.

Η παρουσιάστρια και αθλητικογράφος με αφορμή εκδήλωση που παρέλασε σαν νύφη αποκαλύφθηκε στην κάμερα του Alpha και στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη για το πως θα ήθελε να είναι η πρόταση γάμου,αλλά και αν έχει δεχθεί ποτέ, πώς θέλει να είναι το νυφικό της καθώς και τον ρόλο του Κωνσταντίνου Βασάλου.

Η ίδια δηλώνει

Μου έχει γίνει πρόταση γάμου, πριν πολλά χρόνια όταν ήμουν μικρή. Δεν πήγαινε...

Το νυφικό μου θα είναι στενό αλλά θα λείπει η πλάτη ανοιχτή.

Στην πρόταση γάμου θέλω λίγη τρέλα... Ο Κωνσταντίνος έχει την τρέλα αυτή!

Δείτε όσα είπε αλλά και να κάνει πασαρέλα ως...νύφη!

 

βαλαβανη

BALABAH

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Καγιά: Η πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο αγκαλιά με το νεογέννητο μωράκι

"Σε αγαπώ πολύ μικρό μου αγόρι" - Η τρυφερή φωτογραφία που έριξε το Instagram
22/01/2018 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η εντυπωσιακή πρόταση γάμου στην Έλια Ιωαννιδου σε... πίστα αυτοκινήτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνηση, η ανθοδέσμη και τα χειροκροτήματα.... - Δείτε τον σύντροφό της!
21/07/2018 - 16:21

"Κυρία χαμηλής ηθικής"-Το εξώδικο στην Καινούργιου και η οργή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ρεπορτάζ για το τρίτο πρόσωπο Βαλαβάνη-Βασάλου και η αντίδραση της Βρισηίδας Ανδριώτου
29/03/2018 - 12:25

Το "τρίτο πρόσωπο" στη σχέση Βασάλου-Βαλαβάνη σπάει τη σιωπή της και απαντά...

Γίνεται ομάδα με το ζεύγος και κινούνται μαζί σε κοινό στόχο!
28/03/2018 - 09:46

Βασάλος-Βαλαβάνη: Η αποκάλυψη για την απιστία και το τρίτο πρόσωπο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη δημοσιογράφου και οι πρώτες αντιδράσεις
22/03/2018 - 15:10

Εντυπωσιακή πρόταση γάμου live στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μεγάλο "ναι", το ρομαντικό γεύμα και η πεθερά που παρακολουθούσε ξαφνιασμένη
07/03/2018 - 16:09

H συγκινητική πρόταση γάμου Κύπριου στο "Πάμε Πακέτο" που εντυπωσίασε (ΒΙΝΤΕΟ)

Τη ζήτησε σε γάμο και έκλεψε όλες τις εντυπώσεις - Με συνεργό τον Γιώργο Παπαδόπουλο
08/02/2018 - 11:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στις φυλακές των κατεχομένων Ελληνοκύπριος που εντοπίστηκε με κυνηγετικό όπλο

Συνελήφθη από την ψευδοαστυνομία στο οδόφραγμα του Περγάμου

Εμπρησμός Νηπιαγωγείου: Εκδόθηκε ένταλμα σύλληψης Ελληνοκύπριου

Ο ύποπτος φέρεται να είναι πρόσωπο με το οποίο ο ιδιοκτήτης του νηπιαγωγείου έχει οικονομι

Στα "φόρτε" επιδημίες, ιώσεις και άλλες ασθένειες (BINTEO)

Τι συμβουλεύουν οι ειδικοί για προστασία των ευάλωτων ομάδων
Ελλάδα

Ένας σχεδόν μήνας από τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι Αττικής (ΦΩΤΟ)

Ξεκίνησαν οι πρώτες κατεδαφίσεις «κόκκινων σπιτιών»

Άδωνις Γεωργιάδης: Η έξοδος από τα μνημόνια άργησε τρία χρόνια

"Η δήθεν επιτυχία τους είναι τόσο fake, όσο και οι ίδιοι"

Άρση της αναστολής των συζητήσεων με την Τουρκία για τα ΜΟΕ ζήτησε ο Καμμένος

Αφορμή ήταν η απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών που κρατούνταν στην Ανδριανούπολη
Διεθνή

Τραμπ: Καμία παραχώρηση στην Άγκυρα για απελευθέρωση του πάστορα Μπράνσον

Δεν τον ανησυχεί αν οι δασμοί που επέβαλε στην Τουρκία θα πλήξουν την ευρωπαϊκή οικονομία

Νότια Καρολίνα: Αλιγάτορας επιτέθηκε και σκότωσε 45χρονη

Αστυνομικοί ανέσυραν το πτώμα της άτυχης γυναίκας

Λονδίνο: Πυροβολισμοί στο σταθμό Κίνγκσμπερι του υπογείου σιδηροδρόμου

Τρεις άνθρωποι τραυματίστηκαν, δήλωσε εκπρόσωπος της Μητροπολιτικής Αστυνομίας

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/08/2018 - 08:00ALPHA ΠΑΝΤΟΥ