Ψυχαγωγία

Γαλαζοαίματος και ο φωτογράφος στον γάμο του πρίγκιπα Χάρι και της Μέγκαν Μαρκλ

Ο γαλαζοαίματος Αλέξι Λουμπομίρσκι θα είναι ο φωτογράφος που επιλέχθηκε από τον πρίγκιπα Χάρι και τη Μέγκαν Μαρκλ για τον γάμο τους.

Ο 42χρονος Λουμπομίρσκι που φωτογράφισε το ζευγάρι για τον αρραβώνα του, θα είναι στον Πύργο του Ουίνδσορ στις 19 Μαΐου για να απαθανατίσει με τον φακό του τη γαμήλια τελετή, ανακοίνωσαν τα Ανάκτορα του Κένσινγκτον.

Μια σειρά ρομαντικών φωτογραφιών που τράβηξε ο Λουμπομίρσκι, με τον Χάρι και τη μνηστή του, συμπεριλαμβανομένου ενός μαυρόασπρου πορτρέτου του ζεύγους που είναι αγκαλιά, δημοσιεύτηκαν τον Δεκέμβριο ενόψει του γάμου.

Ο Λουμπομίρσκι δηλώνει κατενθουσιασμένος που ορίστηκε επίσημος φωτογράφος για τη μεγάλη ημέρα. Mάλιστα, ο ίδιος ανεβάζοντας μία φωτογραφία με την επίσημη ανακοίνωση των ανακτόρων, στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, έγραψε:

"Δεν θα μπορούσα να νιώθω περισσότερο ενθουσιασμό και τιμή που θα φωτογραφίσω αυτό το ιστορικό γεγονός. Έχοντας κάνει τις φωτογραφίες του αρραβώνα του πρίγκιπα Χάρι και της κυρίας Μαρκλ, με χαροποιεί τόσο πολύ ότι θα γίνω ξανά μάρτυρας του επόμενου κεφαλαίου αυτής της υπέροχης ιστορίας αγάπης". 

Επόμενο άρθρο

Πορεία και συναυλία για τον Ακάμα, τη φύση και τον πολιτισμό

Ντυθείτε φώκιες, χελώνες, πουλιά και φέρτε μαζί σας πανό, πλακάτ,σφυρίχτες και κατσαρολικά
14/04/2018 - 08:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν Μαρκλ θα φορέσει δύο νυφικά! Ενα παραδοσιακό και ένα πιο...λαμπερό!

Και γιατί να μην βάλει δύο; Αυτή "φοράει" αυτή... πληρώνει!
19/04/2018 - 10:10

Ποιος πληρώνει για τον βασιλικό γάμο; Χωρισμένα τα έξοδα για Χάρι και Μέγκαν

Oι άγνωστες λεπτομέρειες για τον γάμο της χρονιάς-Η δεξίωση,οι καλλιτέχνες και τα...έξοδα!
17/04/2018 - 10:04

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν: "Ρίχνουν πόρτα" σε ηχηρά πολιτικά πρόσωπα...

Οι τρεις πολιτικοί που αποκλείστηκαν και ο λόγος της απόφασης τους - Η συγκινητική κίνηση
11/04/2018 - 15:07

Παραμυθένιος ο στολισμός του πρίγκιπα Χάρι και της Μέγκαν Μαρκλ

Τοπικά άνθη της εποχής επέλεξαν για τον στολισμό της εκκλησίας
01/04/2018 - 12:59

600 προσκεκλημένοι στον γάμο του πρίγκιπα Χάρι με τη Μέγκαν Μαρκλ

Επτασφράγιστο μυστικό παραμένουν τα ονόματα των 600 τυχερών
23/03/2018 - 14:26

Με γεύση λεμόνι, και διακοσμημένη από άνθη ...κουφοξυλιάς η πριγκιπική τούρτα

Η Καλιφορνέζα Κλερ Πτακ, είναι η "τυχερή" που θα γλυκάνει το ζεύγος τη νύχτα του γάμου του
21/03/2018 - 09:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φόνος στην Αγλαντζιά: Τραύματα απο μαχαίρι φέρει η 76χρονη Αντρούλλα (ΦΩΤΟ)

Στο μικροσκόπιο των ανακριτών, κλειστά κυκλώματα παρακολούθησης απο την περιοχή

Airbnb: Ανησυχούν Βουλή και εμπλεκόμενοι φορείς για την αύξηση των χρηστών

Επιδίωξη να εξασφαλίσουν ότι δεν γίνεται φοροδιαφυγή και η καταλληλότητα των υποστατικών

Γιωρκάτζης: Η Βουλή θα μείνει στη πρωτεύουσα

Επαφές με ΠτΔ και κόμματα προανήγγειλε ο Δήμαρχος Λευκωσίας
Ελλάδα

Διαψεύδει ο Φώτης Κουβέλης τους ισχυρισμούς Μπουλούτ

"Δεν υπάρχει βίντεο που να δείχνει Τούρκους να κατεβάζουν ελληνικές σημαίες"

Σύμβουλος Ερντογάν: Δεν κατεβάσαμε μόνο μία ελληνική σημαία στο Αιγαίο

Η τουρκική επιχείρηση καταγράφτηκε σε βίντεο και στάλθηκε στην Ελλάδα

Μυτιλήνη: Ακροδεξιοί πέταξαν κροτίδες και φωτοβολίδες σε αλλοδαπούς (ΦΩΤΟ)

Η αστυνομία απομάκρυνε από την πλατεία πρόσφυγες και μετανάστες
Διεθνή

Βλέπει Γκουτέρες στη Νέα Υόρκη ο Τσαβούσογλου

Συμμετέχει σε συνάντηση υψηλού επιπέδου για την “οικοδόμηση ειρήνης”

Επίσημη επίσκεψη Μακρόν στις ΗΠΑ

Ο Γάλλος πρόεδρος έχει αποφύγει ν’ ασκήσει δημόσια κριτική κατά του Αμερικανού

Το Ισλαμικό Κράτος απειλεί το Ιράκ με επιθέσεις ενόψει των εκλογών

"Τα εκλογικά τμήματα είναι για εμάς στόχος, επομένως μείνετε μακριά από αυτά"

tv news

Ο Φώτης απολύεται από τη δουλειά και προσπαθεί να κρύψει από τη μητέρα του...

Η Χριστίνα όμως, έχει μεγάλο στόμα... Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

H αποτρόπαια πράξη του Ορφέα φέρνει κόντρα ανάμεσα σε Βέρα και Τατιάνα...

Ο Άλεξ μαθαίνει την ιστορία του Στέφανου και του Σάκη... Δευτέρα: Nέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 23/04/2018 - 17:20DEAL