Ψυχαγωγία

Γαλαζοαίματος και ο φωτογράφος στον γάμο του πρίγκιπα Χάρι και της Μέγκαν Μαρκλ

Ο γαλαζοαίματος Αλέξι Λουμπομίρσκι θα είναι ο φωτογράφος που επιλέχθηκε από τον πρίγκιπα Χάρι και τη Μέγκαν Μαρκλ για τον γάμο τους.

Ο 42χρονος Λουμπομίρσκι που φωτογράφισε το ζευγάρι για τον αρραβώνα του, θα είναι στον Πύργο του Ουίνδσορ στις 19 Μαΐου για να απαθανατίσει με τον φακό του τη γαμήλια τελετή, ανακοίνωσαν τα Ανάκτορα του Κένσινγκτον.

Μια σειρά ρομαντικών φωτογραφιών που τράβηξε ο Λουμπομίρσκι, με τον Χάρι και τη μνηστή του, συμπεριλαμβανομένου ενός μαυρόασπρου πορτρέτου του ζεύγους που είναι αγκαλιά, δημοσιεύτηκαν τον Δεκέμβριο ενόψει του γάμου.

Ο Λουμπομίρσκι δηλώνει κατενθουσιασμένος που ορίστηκε επίσημος φωτογράφος για τη μεγάλη ημέρα. Mάλιστα, ο ίδιος ανεβάζοντας μία φωτογραφία με την επίσημη ανακοίνωση των ανακτόρων, στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, έγραψε:

"Δεν θα μπορούσα να νιώθω περισσότερο ενθουσιασμό και τιμή που θα φωτογραφίσω αυτό το ιστορικό γεγονός. Έχοντας κάνει τις φωτογραφίες του αρραβώνα του πρίγκιπα Χάρι και της κυρίας Μαρκλ, με χαροποιεί τόσο πολύ ότι θα γίνω ξανά μάρτυρας του επόμενου κεφαλαίου αυτής της υπέροχης ιστορίας αγάπης". 

Επόμενο άρθρο

Πορεία και συναυλία για τον Ακάμα, τη φύση και τον πολιτισμό

Ντυθείτε φώκιες, χελώνες, πουλιά και φέρτε μαζί σας πανό, πλακάτ,σφυρίχτες και κατσαρολικά
14/04/2018 - 08:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν Μαρκλ αισθάνεται... πίεση από το βασιλικό πρωτόκολλο

Οι φήμες και ο κανόνας που την εκνευρίζει περισσότερο..
14/12/2018 - 09:55

Το βίντεο της Μέγκαν που... εξαφανίστηκε "αστραπιαία" από τα κοινωνικά δίκτυα!

Η εμφάνιση έκπληξη, το boomerang και ποιος κρύβεται πίσω από την εξαφάνιση του
13/12/2018 - 08:39

Αυτός είναι ο λόγος που ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν φεύγουν από το παλάτι!

Ο υπερπροστατευτικός Χάρι, η κριτική και η αποφυγή εντάσεων...
12/12/2018 - 09:15

Η εμφάνιση "έκπληξη" της Μέγκαν που ξάφνιασε το κοινό! (ΦΩΤΟ)

Μαγνήτισε τα βλέμματα και έσπασε το πρωτόκολλο για ακόμα μια φορά...
11/12/2018 - 11:18

Αποκάλυψη για το Παλάτι! Ο Ουίλιαμ κρύβεται πίσω από τον "πόλεμο" της Μέγκαν!

Όλες οι λεπτομέρειες και η πρώτη... "προβληματική" γνωριμία
10/12/2018 - 11:13

Η Μέγκαν Μαρκλ δεν θέλει... να γεννήσει στο νοσοκομείο!

Δείτε που θέλει να γεννήσει η Δούκισσα του Σάσσεξ και την αντίδραση της γιατρού της…
09/12/2018 - 09:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι κάτοικοι στα ορεινά προετοιμάζονται για τις βαριές μέρες του χειμώνα (ΒΙΝΤΕΟ)

H θερμοκρασία έχει πέσει κατακόρυφα και το Τρόοδος ετοιμάζεται να "ντυθεί" στα λευκά

Παρέμβαση Ανωτάτου στην υπόθεση σεξουαλικής κακοποίησης ανήλικης (ΒΙΝΤΕΟ)

Το δριμύ κατηγορώ της μάνας, για την καθυστέρηση στην εκδίκαση έφερε ραγδαίες εξελίξεις

Τζιωνής: "Γκρέμισε" στο δικαστήριο όσα υποστήριξε ο δικηγόρος του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι παραδέχθηκε ο κατηγορούμενος κατά την ασφυκτική ανεξέταστη της Κατηγορούσας Αρχής
Ελλάδα

Τσίπρας: Οι 27 δεν θα λύσουν το πολιτικό αδιέξοδο που δημιουργήθηκε στο Λονδίνο

Τι είπε ο Έλληνας Πρωθυπουργός εξερχόμενος της Συνόδου Κορυφής στις Βρυξέλλες

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς
Διεθνή

Νέες ανατριχιαστικές λεπτομέρειες για την υπόθεση δολοφονίας του Κασόγκι

Ένας από τους δολοφόνους του δημοσιογράφου ακούστηκε να λέει 'ξέρω πώς να τεμαχίζω'

Τα είπαν τηλεφωνικώς Τραμπ και Ερντογάν

Στη συζήτηση διμερείς σχέσεις, εξελίξεις στη Συρία, τρομοκρατία και θέματα ασφάλειας

Στη φόρα φωτογραφίες εκατομμυρίων χρηστών του Facebook

To "σφάλμα" έχει διορθωθεί ωστόσο έχουν επηρεαστεί πάνω από 1.500 εφαρμογές

tv news

Έγκλημα ερωτικού πάθους στο «ΚΑΡΜΑ» Η απόρριψη που έγινε φόνος σε κοινή θέα...

Ένα μονόπλευρο ερωτικό πάθος... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 21:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW