Ψυχαγωγία

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Tα όργια, τα ναρκωτικά και οι μηνύσεις (ΦΩΤΟ)

Έξω φρενών είναι τις τελευταίες ώρες ο ηθοποιός Γεράσιμος Σκιαδαρέσης έπειτα από τα σχόλια που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο και προσβάλουν τόσο τον ίδιο όσο και την οικογένεια του.

Ο ηθοποιός πρωταγωνιστεί σε σειρά που προβάλλεται απ' το Netflix και τον δείχνει να κάνει όργια με πολλές γυναίκες, χρήση ναρκωτικών και ακραίες σκηνές άγριου σεξ με μπόλικη σαμπάνια.

Διαδικτυακά άρθρα μετέφεραν τις σκηνές αλλά και τις πληροφορίες χωρίς να αναφέρουν όλες τις πληροφορίες και παραπλανόντας το κοινό, με αποτέλεσμα να δίνει απαντήσεις και να κινείται με μηνύσεις. Δείτε τα όσα είπε

 

 

ΗΦΗΦΗ

Με έκπληξη και οργή υφίσταμαι από χτες την απόλυτη κατακρεούργηση της προσωπικότητάς μου, μέσα από δημοσιεύματα που με εμφανίζουν δήθεν να κάνω όργια και χρήση ναρκωτικών, να διαφθείρω «νεαρά» κορίτσια και να βιντεοσκοπώ, επιπλέον, τα τεκμήρια της δήθεν «ακολασίας» μου.

Η πραγματικότητα, την οποία γνωρίζουν άριστα οι υπεύθυνοι της χυδαιότητας αυτής σε βάρος μου και οι οποίοι αδίστακτα εμπλέκουν και το όνομα της συζύγου μου στις σχετικές δημοσιεύσεις, είναι ότι οι εικόνες αυτές αποτελούν φωτογραφικά στιγμιότυπα κινηματογραφικών σκηνών από την υπό παραγωγή και μετάδοση, τηλεοπτική σειρά του δικτύου “Netflix”, με τον τίτλο “Suburra”, η οποία είναι βασισμένη στο γνωστό και ομώνυμο μυθιστόρημα των Κάρλο Μπονίνι και Τζανκάρλο ντε Κατάλντο, το οποίο γνώρισε μεγάλη καλλιτεχνική, κριτική και εμπορική επιτυχία. Στη τηλεοπτική αυτή σειρά, που μεταδίδεται από το συνδρομητικό δίκτυο “Netflix”, υποδύομαι, ως ηθοποιός, τον ρόλο ενός διεφθαρμένου μυθοπλαστικού χαρακτήρα, ακολουθώντας τις σεναριακές και σκηνοθετικές απαιτήσεις του εν λόγω ρόλου μου. Για το θέμα αυτό έχω κινηθεί ήδη νομικά», έγραψε, μεταξύ άλλων, ο γνωστός ηθοποιός.

 

Επόμενο άρθρο

Γυμνός ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης στη νέα του ταινία (ΒΙΝΤΕΟ)

Όπως δεν έχετε δει τον γοητευτικό ηθοποιό...
13/10/2017 - 15:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Τα όργια, η φυλάκιση και η αντίδραση συζύγου και παιδιών

"Μιλούσε για νεαρά κορίτσια, που σημαίνει ότι μάλλον ήμουν και παιδεραστής, με κοκαϊνες…"
13/01/2018 - 10:00

Γ. Σκιαδαρέσης: Διέγραψε φίλους του από το Facebook λόγω Survivor

"Υπέπεσαν σε μοιραίο σφάλμα..." και δεν άντεξε!
11/04/2017 - 09:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις

Υπό οκταήμερη κράτηση 38χρονος για υπόθεση κλοπής λογισμικού

Φέρεται να αντέγραψε λογισμικό αξίας 7,500 ευρώ και να το πούλησε σε τρίτους
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

Πιθανό σκάνδαλο στη Γερμανία με ξέπλυμα «μαύρου» ρωσικού χρήματος

Και μάλιστα ενδεχομένως εν γνώσει του υπουργού Οικονομικών της Βαυαρίας

ΗΠΑ: Να εγκαταλείψει η Αλβανία τη διχαστική ρητορική του παρελθόντος

Η αμερικανική πρεσβεία στα Τίρανα εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τα σχόλια του κ. Ράμα

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 17:25ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ