Ψυχαγωγία

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Tα όργια, τα ναρκωτικά και οι μηνύσεις (ΦΩΤΟ)

Έξω φρενών είναι τις τελευταίες ώρες ο ηθοποιός Γεράσιμος Σκιαδαρέσης έπειτα από τα σχόλια που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο και προσβάλουν τόσο τον ίδιο όσο και την οικογένεια του.

Ο ηθοποιός πρωταγωνιστεί σε σειρά που προβάλλεται απ' το Netflix και τον δείχνει να κάνει όργια με πολλές γυναίκες, χρήση ναρκωτικών και ακραίες σκηνές άγριου σεξ με μπόλικη σαμπάνια.

Διαδικτυακά άρθρα μετέφεραν τις σκηνές αλλά και τις πληροφορίες χωρίς να αναφέρουν όλες τις πληροφορίες και παραπλανόντας το κοινό, με αποτέλεσμα να δίνει απαντήσεις και να κινείται με μηνύσεις. Δείτε τα όσα είπε

 

 

ΗΦΗΦΗ

Με έκπληξη και οργή υφίσταμαι από χτες την απόλυτη κατακρεούργηση της προσωπικότητάς μου, μέσα από δημοσιεύματα που με εμφανίζουν δήθεν να κάνω όργια και χρήση ναρκωτικών, να διαφθείρω «νεαρά» κορίτσια και να βιντεοσκοπώ, επιπλέον, τα τεκμήρια της δήθεν «ακολασίας» μου.

Η πραγματικότητα, την οποία γνωρίζουν άριστα οι υπεύθυνοι της χυδαιότητας αυτής σε βάρος μου και οι οποίοι αδίστακτα εμπλέκουν και το όνομα της συζύγου μου στις σχετικές δημοσιεύσεις, είναι ότι οι εικόνες αυτές αποτελούν φωτογραφικά στιγμιότυπα κινηματογραφικών σκηνών από την υπό παραγωγή και μετάδοση, τηλεοπτική σειρά του δικτύου “Netflix”, με τον τίτλο “Suburra”, η οποία είναι βασισμένη στο γνωστό και ομώνυμο μυθιστόρημα των Κάρλο Μπονίνι και Τζανκάρλο ντε Κατάλντο, το οποίο γνώρισε μεγάλη καλλιτεχνική, κριτική και εμπορική επιτυχία. Στη τηλεοπτική αυτή σειρά, που μεταδίδεται από το συνδρομητικό δίκτυο “Netflix”, υποδύομαι, ως ηθοποιός, τον ρόλο ενός διεφθαρμένου μυθοπλαστικού χαρακτήρα, ακολουθώντας τις σεναριακές και σκηνοθετικές απαιτήσεις του εν λόγω ρόλου μου. Για το θέμα αυτό έχω κινηθεί ήδη νομικά», έγραψε, μεταξύ άλλων, ο γνωστός ηθοποιός.

 

Επόμενο άρθρο

Γυμνός ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης στη νέα του ταινία (ΒΙΝΤΕΟ)

Όπως δεν έχετε δει τον γοητευτικό ηθοποιό...
13/10/2017 - 15:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Τα όργια, η φυλάκιση και η αντίδραση συζύγου και παιδιών

"Μιλούσε για νεαρά κορίτσια, που σημαίνει ότι μάλλον ήμουν και παιδεραστής, με κοκαϊνες…"
13/01/2018 - 10:00

Γ. Σκιαδαρέσης: Διέγραψε φίλους του από το Facebook λόγω Survivor

"Υπέπεσαν σε μοιραίο σφάλμα..." και δεν άντεξε!
11/04/2017 - 09:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυξημένα τα επίπεδα σκόνης στην ατμόσφαιρα

Έρχεται πτώση της θερμοκρασίας, βροχές και καταιγίδες σύμφωνα με τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Διάλογος μεταξύ της Υπουργού Εργασίας και Εθελοντικών Οργανώσεων/ΜΚΟ

Η Ζέτα Αιμιλιανίδου συνεχάρη τις οργανώσεις για το έργο που επιτελούν

Οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στη Λάρνακα ενόψει της Γιορτής του Κατακλυσμού

Ο Δήμος Λάρνακας ενημερώνει ότι η παράνομη στάθμευση θα καταγγέλλεται
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η Ελλάδα προστατεύει και δίνει άσυλο σε πραξικοπηματίες

"Καταδικάζουμε εντόνως αυτή την απόφαση που προσβάλει τη συνείδηση του τουρκικού έθνους"

Νεκρή εντοπίστηκε γυναίκα στην αυλή του σπιτιού της στη Μάνδρα

Φαίνεται να της έστησαν ενέδρα θανάτου και την πυροβόλησαν στο κεφάλι

Ελλάδα: Ένας νεκρός μετά από πτώση οχήματος σε στάση λεωφορείου (ΦΩΤΟ)

Στο όχημα επέβαινε και η 9χρονη κόρη του οδηγού, η οποία τραυματίστηκε
Διεθνή

Έτσι προσπέρασαν οι εξελίξεις τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

Πώς ο Τούρκος Πρόεδρος πέτυχε ακριβώς το αντίθετο προκηρύσσοντας τις εκλογές

Κατεδάφισε τις σήραγγες των πυρηνικών δοκιμών της η Βόρεια Κορέα

Πρόκειται για μια κίνηση καλής θέλησης και προσπάθεια μείωσης των περιφερειακών εντάσεων

Στόχος τζιχαντιστή ο 4χρονος πρίγκιπας Τζορτζ

"Δεν θα αφήσουμε ούτε τη βασιλική οικογένεια" ανάρτησε στα social media

tv news

Η Όλγα με την Νικόλ έρχονται σε ρήξη με μήλον της έριδος, τον Στέφανο!

Η Τατιάνα ανακαλύπτει κάτι που αλλάζει όλα τα δεδομένα... Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Η Λατάνια στο σπίτι της Μένης για κατασκοπεία με διαταγές Αιμιλίας και Δαμιανού

Ο Αγγέλου ξυπνάει από το κώμα... Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/05/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ