Ψυχαγωγία

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Tα όργια, τα ναρκωτικά και οι μηνύσεις (ΦΩΤΟ)

Έξω φρενών είναι τις τελευταίες ώρες ο ηθοποιός Γεράσιμος Σκιαδαρέσης έπειτα από τα σχόλια που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο και προσβάλουν τόσο τον ίδιο όσο και την οικογένεια του.

Ο ηθοποιός πρωταγωνιστεί σε σειρά που προβάλλεται απ' το Netflix και τον δείχνει να κάνει όργια με πολλές γυναίκες, χρήση ναρκωτικών και ακραίες σκηνές άγριου σεξ με μπόλικη σαμπάνια.

Διαδικτυακά άρθρα μετέφεραν τις σκηνές αλλά και τις πληροφορίες χωρίς να αναφέρουν όλες τις πληροφορίες και παραπλανόντας το κοινό, με αποτέλεσμα να δίνει απαντήσεις και να κινείται με μηνύσεις. Δείτε τα όσα είπε

 

 

ΗΦΗΦΗ

Με έκπληξη και οργή υφίσταμαι από χτες την απόλυτη κατακρεούργηση της προσωπικότητάς μου, μέσα από δημοσιεύματα που με εμφανίζουν δήθεν να κάνω όργια και χρήση ναρκωτικών, να διαφθείρω «νεαρά» κορίτσια και να βιντεοσκοπώ, επιπλέον, τα τεκμήρια της δήθεν «ακολασίας» μου.

Η πραγματικότητα, την οποία γνωρίζουν άριστα οι υπεύθυνοι της χυδαιότητας αυτής σε βάρος μου και οι οποίοι αδίστακτα εμπλέκουν και το όνομα της συζύγου μου στις σχετικές δημοσιεύσεις, είναι ότι οι εικόνες αυτές αποτελούν φωτογραφικά στιγμιότυπα κινηματογραφικών σκηνών από την υπό παραγωγή και μετάδοση, τηλεοπτική σειρά του δικτύου “Netflix”, με τον τίτλο “Suburra”, η οποία είναι βασισμένη στο γνωστό και ομώνυμο μυθιστόρημα των Κάρλο Μπονίνι και Τζανκάρλο ντε Κατάλντο, το οποίο γνώρισε μεγάλη καλλιτεχνική, κριτική και εμπορική επιτυχία. Στη τηλεοπτική αυτή σειρά, που μεταδίδεται από το συνδρομητικό δίκτυο “Netflix”, υποδύομαι, ως ηθοποιός, τον ρόλο ενός διεφθαρμένου μυθοπλαστικού χαρακτήρα, ακολουθώντας τις σεναριακές και σκηνοθετικές απαιτήσεις του εν λόγω ρόλου μου. Για το θέμα αυτό έχω κινηθεί ήδη νομικά», έγραψε, μεταξύ άλλων, ο γνωστός ηθοποιός.

 

Επόμενο άρθρο

Γυμνός ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης στη νέα του ταινία (ΒΙΝΤΕΟ)

Όπως δεν έχετε δει τον γοητευτικό ηθοποιό...
13/10/2017 - 15:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Τα όργια, η φυλάκιση και η αντίδραση συζύγου και παιδιών

"Μιλούσε για νεαρά κορίτσια, που σημαίνει ότι μάλλον ήμουν και παιδεραστής, με κοκαϊνες…"
13/01/2018 - 10:00

Γ. Σκιαδαρέσης: Διέγραψε φίλους του από το Facebook λόγω Survivor

"Υπέπεσαν σε μοιραίο σφάλμα..." και δεν άντεξε!
11/04/2017 - 09:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε Αστυνομικό στη Λεμεσό για υπόθεση διαφθοράς

Για την ίδια υπόθεση συνελήφθησαν επίσης πατέρας και γιος

Καταζητούμενο πρόσωπο στην Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Τον αναζητεί η Αστυνομία για υπόθεση διάρρηξης αποθήκης και κλοπής

Μήπως είδατε τον 22χρονο Εμμανουήλ Άγγελο (ΦΩΤΟ)

Καταζητείται από την Αστυνομία για εμπρησμό, διάρρηξη και κατοχή όπλου
Ελλάδα

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις

Στους 95 οι νεκροί από την πυρκαγιά στο Μάτι

Κατέληξε ένας 63χρονος εγκαυματίας ο οποίος νοσηλευόταν διασωληνωμένος
Διεθνή

Γένοβα: Στους 22 οι νεκροί στα συντρίμμια της αερογέφυρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μάχη με το χρόνο δίνουν τα σωστικά συνεργεία για τον εντοπισμό επιζώντων

Ως τρομοκρατικό χτύπημα αντιμετωπίζεται το περιστατικό στο βρετανικό Κοινοβούλιο

Τραυματίες πεζοί από τη σύγκρουση αυτοκινήτου στα οδοφράγματα ασφαλείας

Επισκέφθηκε το Μάιο "μυστικά" και "εκτάκτως" την Αίγυπτο ο Νετανιάχου

Συζήτησε με τον Πρόεδρο της χώρας, Άμπντελ Φάταχ αλ Σίσι για πιθανή εκεχειρία στη Γάζα

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/08/2018 - 16:45ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ