Ψυχαγωγία

Για που ετοιμάστηκε η Ελένη Μενεγάκη;

Eίναι γνωστό πως η Ελένη Μενεγάκη σπάνια κάνει κάποια βραδινή έξοδο, και όταν το κάνει συνήθως είναι για χάρη κάποιου πολύ αγαπημένου της ατόμου που χαίρει πραγματικά της εκτίμησής της.

Μια από αυτές τις σπάνιες εξόδους της βασίλισσας της ελληνικής τηλεόρασης, ήταν και η χθεσινοβραδινή, για το party γενεθλίων του αγαπημένου της φίλου και hair expert Βασίλη Μπουλούμπαση

Η παρουσιάστρια λοιπόν, φόρεσε τα καλά της και το βράδυ της Πέμπτης βρέθηκε σε γνωστό bar restaurant στο Κολωνάκι, για να τιμήσει τον επί χρόνια στενό της συνεργάτη, με τον οποίο πόζαρε μάλιστα και του έστειλε τα χρόνια πολλά της και μέσω Instagram.

 

Οπως φαίνεται, στην χθεσινή έξοδο ήταν όλη η "dream team" της παρουσιάστριας. Εκτός από τον Βασίλη Μπουλούμπαση που επιμελείται τα μαλλιά της, ήταν και η Ρούλα Σταματοπούλου, που έχει την επιμέλεια του μακιγιάζ της παρουσιάστριας, και η ίδια δεν έχασε ευκαιρία να ποζάρει μαζί τους.

Τα likes και τα σχόλια που απέσπασαν η εν λόγω ανάρτησεις, όπως ήταν αναμενόμενο, έπεσαν... βροχή.

Ωστόσο, τα βλέμματα στην όλη βραδιά τράβηξε η τούρτα υπερπαραγωγή που ετοίμασαν για τον αγαπημένο τους κομμωτή, η οποία ήταν πραγματικά υπέροχη.

Από γεύση δεν μπορούνε να έχουμε άποψη, αλλά από εμφάνιση...έσκισε!

Ενθουσιασμένος για την τούρτα φαίνεται πως ήταν και ο εορτάζων, αφού δεν έχασε ευκαιρία να την φωτογραφίσει και να την μοιραστεί με τους διαδικτυακούς του φίλους γράφοντας μάλιστα την εξής λεζάντα:

"Η ωραιότερη τούρτα γενεθλίων που μου εχουν κανει μεχρι τωρα .... @maniadelou σε ευχαριστω πολυ και σ'αγαπω ...❤️ #birthdaycake #birtday #love #myday #beloved #friends"

 

Επόμενο άρθρο

Mιχάλης Κουινέλης - Ήβη Αδάμου: Περιμένουν το πρώτο τους παιδάκι

Η πιο ευχάριστη Χριστουγεννιάτικη είδηση για το αγαπημένο ζευγάρι
14/12/2017 - 20:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Μενεγάκη με τον Μάκη Παντζόπουλο και τα παιδιά της στα Κουφονήσια (ΦΩΤΟ)

Δείτε την πιο χαλαρή από ποτέ, δίπλα στον αγαπημένο της σύζυγο και τα παιδιά της!
15/07/2018 - 16:20

Η Ελένη Μενεγάκη φωτογραφίζει τον Μάκη Παντζόπουλο με την κόρη της(ΦΩΤΟ)

Συνεχίζει τις διακοπές της στο μαγευτικό νησί της Αμοργού...
10/07/2018 - 11:04

Και όμως η Ελένη Μενεγάκη ανοίγει... μπακάλικο με τον άντρα της!

Όλες οι λεπτομέρειες και η σέξυ πόζα της στη θάλασσα με κοτσίδες και μαγιό
09/07/2018 - 13:36

Ελένη Μενεγάκη: Οι οικογενειακές διακοπές και ο τραυματισμός στο πόδι της (ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνει το "μπλε" του Αιγαίου με μικροατυχήατα
07/07/2018 - 10:55

Ελένη Μενεγάκη: Το πρώτο βίντεο μέσα από το καμαρίνι της και όσα δήλωσε(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το εντυπωσιακό καμαρίνι της παρουσιάστριας που θα ζήλευαν πολλές σταρ
02/07/2018 - 12:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Παρέλυσαν" οι αυτοκινητόδρομοι προς Λευκωσία λόγω οδικών έργων

Εναλλακτικές διαδρομές προτείνει η Αστυνομία για όσους κατευθύνονται προς την πρωτεύουσα

Δεν πρόλαβε να οδηγήσει το μοιραίο σκάφος σε απάνεμο λιμάνι (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τι ανέφερε ο γιος της άτυχης 60χρονης Νίκης στους ανακριτές των Βρετανικών Βάσεων

Έρχεται στη Λεμεσό το Πρώτο Φεστιβάλ Μπύρας MEDFEST (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποικιλία από το αγαπημένο ποτό και τη συμμετοχή καταξιωμένων καλλιτεχνών
Ελλάδα

Σκληρή απάντηση του ελληνικού ΥΠΕΞ για τις δηλώσεις Ζαχάροβα

"Χαρακτηριστικό δείγμα ασέβειας προς τρίτη χώρα, καθώς και έλλειψης κατανόησης"

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ "ταρακούνησε" τα Ιωάννινα

Σημειώθηκε 23 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της πόλης και είχε εστιακό βάθος πέντε χιλιομέτρων

Η "σκοτεινή" πλευρά της Σαντορίνης σε 26 δευτερόλεπτα... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες-ντοκουμέντο από κακοποίηση γαϊδουριών στα στενά σοκάκια των Φηρών
Διεθνή

Ουάσινγκτον: Συναγερμός στην πανεπιστημιούπολη του American University

Εκκενώνεται η περιοχή μετά από πληροφορίες για ένοπλο εισβολέα

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης το αεροδρόμιο Heathrow του Λονδίνου

Εκκενώνονται χώροι και ακυρώνονται πτήσεις εξαιτίας πυρκαγιάς στον Πύργο Ελέγχου

"Πολεμήστε, μην απελπίζεστε" το μήνυμα των "Αγριόχοιρων" της Ταϊλάνδης (ΦΩΤΟ)

Συγκλονιστικές μαρτυρίες για την παραμονή παιδιών και προπονητή στο πλημμυρισμένο σπήλαιο

tv news

Ένα αναπάντεχο προξενιό για την Αντιγόνη, χωρίζει τη Βούλα και τον Μηνά...

Η Χριστίνα με τον Φώτη πρώτη φορά στη θάλασσα... Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Το τρομερό ΣΟΪ που τα ‘χει όλα, σας κρατάει συντροφιά καθημερινά στον Alpha!

Δεν είναι show χορού, αν και χορεύουν όλοι…στο ταψί (ή και στη σούβλα πότε-πότε) - Βίντεο-
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 18/07/2018 - 23:00ΝΟΤΑ ΜΙΑ...ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ