Ψυχαγωγία

Για που ετοιμάστηκε η Ελένη Μενεγάκη;

Eίναι γνωστό πως η Ελένη Μενεγάκη σπάνια κάνει κάποια βραδινή έξοδο, και όταν το κάνει συνήθως είναι για χάρη κάποιου πολύ αγαπημένου της ατόμου που χαίρει πραγματικά της εκτίμησής της.

Μια από αυτές τις σπάνιες εξόδους της βασίλισσας της ελληνικής τηλεόρασης, ήταν και η χθεσινοβραδινή, για το party γενεθλίων του αγαπημένου της φίλου και hair expert Βασίλη Μπουλούμπαση

Η παρουσιάστρια λοιπόν, φόρεσε τα καλά της και το βράδυ της Πέμπτης βρέθηκε σε γνωστό bar restaurant στο Κολωνάκι, για να τιμήσει τον επί χρόνια στενό της συνεργάτη, με τον οποίο πόζαρε μάλιστα και του έστειλε τα χρόνια πολλά της και μέσω Instagram.

 

Οπως φαίνεται, στην χθεσινή έξοδο ήταν όλη η "dream team" της παρουσιάστριας. Εκτός από τον Βασίλη Μπουλούμπαση που επιμελείται τα μαλλιά της, ήταν και η Ρούλα Σταματοπούλου, που έχει την επιμέλεια του μακιγιάζ της παρουσιάστριας, και η ίδια δεν έχασε ευκαιρία να ποζάρει μαζί τους.

Τα likes και τα σχόλια που απέσπασαν η εν λόγω ανάρτησεις, όπως ήταν αναμενόμενο, έπεσαν... βροχή.

Ωστόσο, τα βλέμματα στην όλη βραδιά τράβηξε η τούρτα υπερπαραγωγή που ετοίμασαν για τον αγαπημένο τους κομμωτή, η οποία ήταν πραγματικά υπέροχη.

Από γεύση δεν μπορούνε να έχουμε άποψη, αλλά από εμφάνιση...έσκισε!

Ενθουσιασμένος για την τούρτα φαίνεται πως ήταν και ο εορτάζων, αφού δεν έχασε ευκαιρία να την φωτογραφίσει και να την μοιραστεί με τους διαδικτυακούς του φίλους γράφοντας μάλιστα την εξής λεζάντα:

"Η ωραιότερη τούρτα γενεθλίων που μου εχουν κανει μεχρι τωρα .... @maniadelou σε ευχαριστω πολυ και σ'αγαπω ...❤️ #birthdaycake #birtday #love #myday #beloved #friends"

 

Επόμενο άρθρο

Mιχάλης Κουινέλης - Ήβη Αδάμου: Περιμένουν το πρώτο τους παιδάκι

Η πιο ευχάριστη Χριστουγεννιάτικη είδηση για το αγαπημένο ζευγάρι
14/12/2017 - 20:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eλένη Μενεγάκη: "Δες σας κρύβω πως ζηλεύω την Κατερίνα Μουτσάτσου"

Η χαλαρή ζωή της ηθοποιού στο Λος Άντζελες προκάλεσε αισθήματα ζήλειας στην παρουσιάστρια
26/04/2018 - 13:51

Η Ελένη Μενεγάκη πήγε σε αγώνες...ράλι και ποζάρει με χάρη(ΦΩΤΟ)

Η ωραία Ελένη της ελλαδικής τηλεόρασης πιο...ροκ από ποτέ
25/04/2018 - 12:07

Η Μενεγάκη αποκάλυψε στον αέρα της εκπομπής πόσα κιλά είναι

Ανέβηκε στην ζυγαριά και αποκάλυψε τον μυστικό αριθμό
24/04/2018 - 18:27

"Πάλι με άλλο κορίτσι παίζεις":Όταν η Μενεγάκη άφησε άφωνο τον Τσιμιτσέλη-ΒΙΝΤΕΟ

Η σχέση με του Γερονικολού και το τρολάρισμα της παρουσιάστριας
23/04/2018 - 17:48

Η Βρετανία γιορτάζει τα γενέθλια της Βασίλισσας Ελισάβετ...- Πόσα κλείνει;(ΦΩΤΟ)

Δείτε σπάνιες φωτογραφίες της, τη σημερινή εκδήλωση αλλά και γιατί τα γιορτάζει δυο φορές
21/04/2018 - 12:03

Συγκλονίζει η Eλένη Μενεγάκη: "Έχω χάσει παιδί, είχα δυο αποβολές" (BINTEO)

H παρουσιάστρια εκμυστηρεύτηκε τις αποβολές της - Όλα όσα δήλωσε
20/04/2018 - 14:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανώτατο Δικαστήριο: Μείωσε τις ποινές στους πέντε καταδικασθέντες του ΣΑΠΑ

Ανέτρεψε την πρωτόδικη απόφαση του Μόνιμου Κακουργιοδικείου που επέβαλε ποινές φυλάκισης

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 78χρονη Μάρθα Λοΐζου (ΦΩΤΟ)

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού, όπου υποβλήθηκε σε ιατρικές εξετάσεις
Ελλάδα

Γιούνκερ από την Αθήνα: Δεύτερη μου πατρίδα η Ελλάδα

Συνάντηση με τον Αλέξη Τσίπρα και άλλους πολιτικούς αξιωματούχους

Εγκάρδια και σε καλό κλίμα συνάντηση Ερντογάν - Βαρθολομαίου

Θέματα Πατριαρχείου και ομογένειας συζήτησαν ο Οικουμενικός Πατριάρχης ο Τούρκος Πρόεδρος

Απορρίφθηκε και το τρίτο αίτημα των Ελλήνων στρατιωτικών

Πάνω από 50 μέρες παραμένουν υπό κράτηση στις φυλακές της Ανδριανούπολης
Διεθνή

ΗΠΑ: Συνελήφθη μετά 40 χρόνια «ο δολοφόνος του Γκόλντεν Στέιτ»

Βίασε περίπου 50 γυναίκες και δολοφόνησε 12 ανθρώπους, ενώ διέπραξε 120 ληστείες

Στην Ιαπωνία υπάρχει η πόλη των γάτων

Γάτοι παντού παρέα με ψαράδες

Ιστορική συνάντηση Κιμ Γιονγκ Ουν και του Μουν Τζε-ιν

Σημαντικό βήμα για τη Βόρεια και Νότια Κορέα από το χωριό Πανμουντζόμ

tv news

Ο Τόνυ περνάει πάλι μια αυτοκαταστροφική φάση με τις ουσίες. Αυτή τη φορά...

Τα αποτελέσματα θα είναι δραματικά... Πέμπτη: Συγκλονιστικό Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Ο Δαμιανός δέχεται ένα αποκαλυπτικό μήνυμα στο κινητό του για τις μετοχές...

Βάνα-Ζούβας-Σύλβια κάνουν πρόβες για ακόμη μια κλοπή.Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 26/04/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ