Ψυχαγωγία

Για που ετοιμάστηκε η Ελένη Μενεγάκη;

Eίναι γνωστό πως η Ελένη Μενεγάκη σπάνια κάνει κάποια βραδινή έξοδο, και όταν το κάνει συνήθως είναι για χάρη κάποιου πολύ αγαπημένου της ατόμου που χαίρει πραγματικά της εκτίμησής της.

Μια από αυτές τις σπάνιες εξόδους της βασίλισσας της ελληνικής τηλεόρασης, ήταν και η χθεσινοβραδινή, για το party γενεθλίων του αγαπημένου της φίλου και hair expert Βασίλη Μπουλούμπαση

Η παρουσιάστρια λοιπόν, φόρεσε τα καλά της και το βράδυ της Πέμπτης βρέθηκε σε γνωστό bar restaurant στο Κολωνάκι, για να τιμήσει τον επί χρόνια στενό της συνεργάτη, με τον οποίο πόζαρε μάλιστα και του έστειλε τα χρόνια πολλά της και μέσω Instagram.

 

Οπως φαίνεται, στην χθεσινή έξοδο ήταν όλη η "dream team" της παρουσιάστριας. Εκτός από τον Βασίλη Μπουλούμπαση που επιμελείται τα μαλλιά της, ήταν και η Ρούλα Σταματοπούλου, που έχει την επιμέλεια του μακιγιάζ της παρουσιάστριας, και η ίδια δεν έχασε ευκαιρία να ποζάρει μαζί τους.

Τα likes και τα σχόλια που απέσπασαν η εν λόγω ανάρτησεις, όπως ήταν αναμενόμενο, έπεσαν... βροχή.

Ωστόσο, τα βλέμματα στην όλη βραδιά τράβηξε η τούρτα υπερπαραγωγή που ετοίμασαν για τον αγαπημένο τους κομμωτή, η οποία ήταν πραγματικά υπέροχη.

Από γεύση δεν μπορούνε να έχουμε άποψη, αλλά από εμφάνιση...έσκισε!

Ενθουσιασμένος για την τούρτα φαίνεται πως ήταν και ο εορτάζων, αφού δεν έχασε ευκαιρία να την φωτογραφίσει και να την μοιραστεί με τους διαδικτυακούς του φίλους γράφοντας μάλιστα την εξής λεζάντα:

"Η ωραιότερη τούρτα γενεθλίων που μου εχουν κανει μεχρι τωρα .... @maniadelou σε ευχαριστω πολυ και σ'αγαπω ...❤️ #birthdaycake #birtday #love #myday #beloved #friends"

 

Επόμενο άρθρο

Mιχάλης Κουινέλης - Ήβη Αδάμου: Περιμένουν το πρώτο τους παιδάκι

Η πιο ευχάριστη Χριστουγεννιάτικη είδηση για το αγαπημένο ζευγάρι
14/12/2017 - 20:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Δημήτρης Oυγγαρέζος σε ρόλο.. Ηλία Ψινάκη τρολάρει ασύστολα την Ελένη Μενεγάκη

Πως αντέδρασε η Ελένη; Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα και... γελάστε ελεύθερα
23/01/2018 - 14:50

Kατερίνα Ζαρίφη: "Έχω πάει εκατοντάδες φορές σε sex shop. Τώρα παίρνω delivery"

Τους έκανε όλους να πεθάνουν στα γέλια!Η νέα της ζωή στο θεατρό και το μπάνιο του Πουνέντη
18/01/2018 - 15:00

Ελένη Μενεγάκη: Ο απρόσκλητος επισκέπτης στην εκπομπή και ο εκνευρισμός on air

"Mε κυνηγάει από το πρωί, τώρα ήρθε και από δω! Θέλω να την καθαρίσεις"
18/01/2018 - 13:47

H Kατερίνα Ζαρίφη στην... "Ελένη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός και πρώην πανελίστρια για την επιστροφή της
15/01/2018 - 12:15

H Eλένη Μενεγάκη μιλά για τους πρώην της και τις μεταξύ τους σχέσεις(ΒΙΝΤΕΟ)

Η λαμπερή παρουσιάστρια εναντιώνεται στα"πιστεύω" της Γερμανού
12/01/2018 - 16:18

Ελένη Μενεγάκη-Μάκης Παντζόπουλος: Τα φιλιά στη μέση του δρόμου(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας δεν κρύβεται - Δείτε το διάσημο ζευγάρι πιο ερωτευμένη ποτέ
11/01/2018 - 12:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποινή φυλάκισης στο υπάλληλο ξενοδοχείου για τον "Μπίλυ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Ανώτατο άλλαξε την πρωτόδική απόφαση και έκρινε ένοχο τον υπάλληλο

Φόβος και τρόμος στο Γραμμικό Πάρκο Στροβόλου (BINTEO)

Επιτήδειος άνδρας στήνει καρτέρι και επιτίθεται σε ανυποψίαστες γυναίκες

Σήκωσαν κυριολεκτικά χρηματοδέκτες από βενζινάδικα (BINTEO)

Τους έδεσαν σε κλεμμένο αυτοκίνητο και τους ξερίζωσαν
Ελλάδα

Εξάρθρωση σπείρας που διακινούσε ναρκωτικά στη δυτική Αττική

Είχαν 16 κιλά και 911 γραμμάρια ακατέργαστης κάνναβης

Γερμανικά ΜΜΕ: Σύντομα θα τεθεί θέμα της ελάφρυνσης του ελληνικού χρέους

"Για μεγάλο διάστημα η Ελλάδα θεωρούνταν το προβληματικό παιδί της ευρωζώνης"

Στο Νταβός ο Αλέξης Τσίπρας για την ελληνική οικονομία

Χρέος και «επόμενη μέρα» της οικονομίας, με Λαγκάρντ και Μοσκοβισί
Διεθνή

Χιλιάδες διαδηλωτές στη Ζυρίχη εναντίον του Τραμπ

Διαμαρτύρονται για την επικείμενη επίσκεψη του στην ετήσια σύνοδο στο Νταβός

Εκλογές διεξάγονται το αργότερο μέχρι τις 30 Απριλίου στη Βενεζουέλα

Υποψήφιος και πάλι για την προεδρία θα είναι ο Νικολά Μαδούρο

Παγκόσμιο Οικονομικό Φόρουμ:"Ένα κοινό μέλλον σε έναν διαιρεμένο κόσμο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα δώσει το παρόν του και ο Ντόναλντ Τραμπ, μια παρουσία που δεν θα μείνει απαρατήρητη

tv news

Ο Σάκης θιγμένος απ’ την άρνηση της Όλγας να παντρευτούν της λέει να χωρίσουν...

Η Τατιάνα αποκαλύπτει στο Τόνυ για τον«κοριό»της Μαργκώ..Τετάρτη: Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Ο Αχιλλέας ετοιμάζεται για πρόταση γάμου στη Βασιλίνα.Η Ρενάτα χάνει το παιχνίδι

Υπάρχει κάποιος που μπορεί να του αλλάξει γνώμη; Τετάρτη:Nέο επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/01/2018 - 06:15ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ