Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος:Είχα πολλές ευθύνες σαν παιδί λόγω του χαμού του πατέρα μου

Μία άκρως αποκαλυπτική κουβέντα έκανε ο  Γιώργος Αγγελόπουλος με την Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκαλύπτοντας ένα πρόσωπο που δεν έχει να κάνει καθόλου με τον ατρόμητο πάιχτη που γνωρίσαμε.

Ο νικητής του Survivor εξομολογήθηκε μεταξύ άλλων τις δυσκολίες που περασε ως παιδί, μετά τον χαμό του πατέρα του, ο οποίος έφυγε ένα μήνα μετά την διάγνωσή του με καρκίνο, όταν ο ίδιος ήτραν 14 ετών.

Όπως ομολόγησε, ο ίδιος ως παιδί είχε πολύ περισσότερες ευθύνες από τα παιδιά της ηλικίας του, αφού ένιωθε πως έπρεπε να βοηθήσει και να συνεισφέρει όσα περισσότερα μπορούσε στην οικογένεια.

"Επειδή καμιά φορά τα πράγματα δεν έρχονται όπως τα θέλουμε, έχω υπάρξει από πολύ μικρή ηλικία αρκετά υπεύθυνος για την ηλικία μου, και με αρμοδιότητες και ευθύνες που δεν έχουν συνήθως τα παιδιά. Με ό,τι συνεπάγεται αυτό. τις δυσκολίες, το να πρέπει να συνεισφέρω ή να βοηθήσω γενικά την οικογένειά μου, αλλά παράλληλα να μεγαλώσω κι εμένα τον ίδι, αλλά αν με ρωτάς δεν θα άλλαα τίποτα".

Η πρώτη του δουλεία ήταν στον φούρνο του θείου του στα 9 του χρόνια, ενώ μετά ακολούθησαν κι άλλες δουλείες, χειρονακτικές, το βράδυ, στα θαλασσια σπορτ και άλλες.

Δείτε όλα αυτά αλλά και πόσο δύσκολο ήταν να τα διαχειριστεί ψυχολογικά στο βιντεο που ακολουθεί¨:

Επόμενο άρθρο

Αθηνά Οικονομάκου: Όταν είδα τον άντρα μου για πρώτη φορά είπα:"Αυτόν τον θέλω"

"Μέχρι τότε όλοι με επέλεγαν, δεν είχε τύχει να επιλέξω εγώ κάποιον, ήταν η πρώτη φορά"
30/10/2017 - 16:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ντάνος απαντά στον Μπεγνή ενώ αυτός βρίσκεται σε... απόσταση αναπνοής (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος δίνει πρώτη φορά απάντηση στον ηθοποιό που τον κατέκρινε
13/02/2018 - 13:41

Ντάνος: Θαυμάστρια του έκανε πρόταση γάμου, και του έδειξε και την...προίκα της!

"Μου ζήτησε να με παντρευτεί χωρίς να με γνωρίζει. Πήγε στη μάνα μου με το Ε9 της εφορίας"
11/02/2018 - 19:10

Λ. Πανταζής για Γ. Αγγελόπουλο: "Σε 6 μήνες δεν θα ασχολείται κανείς μαζί του!"

Σχολιάζει τη συμμετοχή του στο Τατουάζ, την εξωτερική του εμφάνιση και τις... γυναίκες
07/02/2018 - 09:15

Διέρρευαν οι πρώτες σκηνές με τον Γιώργο Αγγελόπουλο στο "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας δραματικός ρόλος σε σκηνή με αγωνία και ένταση
04/02/2018 - 15:39

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη σχολιάζει τη συμμετοχή Γιώργου Αγγελόπουλου στο Τατουάζ

«Καλό θα είναι να μην κρίνουμε πριν δούμε τα πράγματα»
03/02/2018 - 09:30

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος απαντά πρώτη φορά στις κριτικές για το "Τατουάζ" (ΦΩΤΟ)

"Δεν είμαι ηθοποιός και δεν θα ήθελα να κριθώ ως ηθοποιός" - Ο Ντάνος σπάει τη σιωπή του
31/01/2018 - 18:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προς νέα κατεύθυνση οι έρευνες για το θάνατο της 46χρονης μετά τη νεκροτομή

Πως προέκυψαν τα τραύματά της και τα ερωτήματα που προκύπτουν μετά το πόρισμα

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Πούτιν: Ο ισχυρός στρατός εγγυάται την ειρηνική ανάπτυξη της χώρας

"Όταν εξασθενούν εμφανίζονται απειλές και προκλήσεις τις οποίες δεν τις φανταζόμασταν"

Οι 28 χώρες της EE απευθύνουν έκκληση για εκεχειρία στην Ανατολική Γούτα

Η έντονη δήλωση στην οποία εκφράζεται θυμός για τον βομβαρδισμό στη Συρία

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 20:15ALPHA NEWS