Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος:Είχα πολλές ευθύνες σαν παιδί λόγω του χαμού του πατέρα μου

Μία άκρως αποκαλυπτική κουβέντα έκανε ο  Γιώργος Αγγελόπουλος με την Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκαλύπτοντας ένα πρόσωπο που δεν έχει να κάνει καθόλου με τον ατρόμητο πάιχτη που γνωρίσαμε.

Ο νικητής του Survivor εξομολογήθηκε μεταξύ άλλων τις δυσκολίες που περασε ως παιδί, μετά τον χαμό του πατέρα του, ο οποίος έφυγε ένα μήνα μετά την διάγνωσή του με καρκίνο, όταν ο ίδιος ήτραν 14 ετών.

Όπως ομολόγησε, ο ίδιος ως παιδί είχε πολύ περισσότερες ευθύνες από τα παιδιά της ηλικίας του, αφού ένιωθε πως έπρεπε να βοηθήσει και να συνεισφέρει όσα περισσότερα μπορούσε στην οικογένεια.

"Επειδή καμιά φορά τα πράγματα δεν έρχονται όπως τα θέλουμε, έχω υπάρξει από πολύ μικρή ηλικία αρκετά υπεύθυνος για την ηλικία μου, και με αρμοδιότητες και ευθύνες που δεν έχουν συνήθως τα παιδιά. Με ό,τι συνεπάγεται αυτό. τις δυσκολίες, το να πρέπει να συνεισφέρω ή να βοηθήσω γενικά την οικογένειά μου, αλλά παράλληλα να μεγαλώσω κι εμένα τον ίδι, αλλά αν με ρωτάς δεν θα άλλαα τίποτα".

Η πρώτη του δουλεία ήταν στον φούρνο του θείου του στα 9 του χρόνια, ενώ μετά ακολούθησαν κι άλλες δουλείες, χειρονακτικές, το βράδυ, στα θαλασσια σπορτ και άλλες.

Δείτε όλα αυτά αλλά και πόσο δύσκολο ήταν να τα διαχειριστεί ψυχολογικά στο βιντεο που ακολουθεί¨:

Επόμενο άρθρο

Αθηνά Οικονομάκου: Όταν είδα τον άντρα μου για πρώτη φορά είπα:"Αυτόν τον θέλω"

"Μέχρι τότε όλοι με επέλεγαν, δεν είχε τύχει να επιλέξω εγώ κάποιον, ήταν η πρώτη φορά"
30/10/2017 - 16:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ντάνος:Το βιβλίο που γράφει και πού ξόδεψε τα λεφτά που κέρδισε από το ριάλιτι!

Που έδωσε τα χρήματα της νίκης και γιατί καθυστερεί η έκδοση του βιβλίου της
17/08/2018 - 11:25

Το "Όχι" του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Αλέξανδρο Ρήγα και στο θεατρικό σανίδι...

Αυτός είναι ο λόγος που ο Ντάνος δεν θέλει να ανεβεί στη σκηνή του έργου του
25/05/2018 - 09:58

Ντάνος: «Έχω απορρίψει ήδη δύο πρωταγωνιστικούς ρόλους στο θέατρο»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη
04/05/2018 - 17:54

Η ερωτική σκηνή του Ντάνου που "ξεσήκωσε" τηλεθεατές και social media(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος πιο ερωτικός από μετά...
03/05/2018 - 15:38

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου - Ντάνος: Η συνάντησή τους και η selfie(ΦΩΤΟ)

Όσα έγραψε η παρουσιάστρια και ο λόγος που βρέθηκαν μαζί
18/04/2018 - 14:02

Μαρία Φιλίππου: Δύσκολες ώρες για την Κύπρια ηθοποιό, απεβίωσε ο πατέρας της

Η συγκινητική ανάρτηση της γνωστής ηθοποιού για τον χαμό του αγαπημένου της πατέρα
14/04/2018 - 11:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περίεργα τα γούστα ληστών στην Πάφο που έκλεψαν 1.035 κιλά φυστίκια

Παραβίασαν την πλαϊνή πόρτα του εργοστασίου στο οποίο φυλάγονταν

Υπό εξαήμερη κράτηση ο πατέρας και υπό διήμερη οι δίδυμοι γιοι του

Απέσπασαν με απειλές 23.000 ευρώ από 21χρονο στην Πάφο

Πυρκαγιά ξέσπασε σε δασική περιοχή στη Μοσφιλωτή

Τέθηκε υπό έλεγχο μέσα σε 20 λεπτά, χάρη στην έγκαιρη επέμβαση των ομάδων πυρόσβεσης
Ελλάδα

Άρση της αναστολής των συζητήσεων με την Τουρκία για τα ΜΟΕ ζήτησε ο Καμμένος

Αφορμή ήταν η απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών που κρατούνταν στην Ανδριανούπολη

Στις 10 Σεπτεμβρίου η πρώτη αποστολή της μεταμνημονιακής εποπτείας της Ελλάδας

Όλα όσα ανακοίνωσε ο αρμόδιος Επίτροπος Πιέρ Μοσκοβισί

Μεγάλη πυρκαγιά ξέσπασε στην Αμαλιάδα (ΦΩΤΟ)

Εκκενώνεται το χωριό Δαφνιώτισσα
Διεθνή

Συνελήφθη ύποπτος για την επίθεση στην πρεσβεία των ΗΠΑ στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ομέρ Τσελίκ: Καθαρή πρόκληση η ένοπλη επίθεση στην Πρεσβεία των ΗΠΑ στην Άγκυρα

Στους 373 οι νεκροί από τις φονικές πλημμύρες στην Ινδία (ΦΩΤΟ)

Περισσότερα από 3.500 ιατρικά στρατόπεδα δημιουργήθηκαν για περίθαλψη των πληγέντων

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/08/2018 - 20:15ALPHA NEWS