Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος:Είχα πολλές ευθύνες σαν παιδί λόγω του χαμού του πατέρα μου

Μία άκρως αποκαλυπτική κουβέντα έκανε ο  Γιώργος Αγγελόπουλος με την Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκαλύπτοντας ένα πρόσωπο που δεν έχει να κάνει καθόλου με τον ατρόμητο πάιχτη που γνωρίσαμε.

Ο νικητής του Survivor εξομολογήθηκε μεταξύ άλλων τις δυσκολίες που περασε ως παιδί, μετά τον χαμό του πατέρα του, ο οποίος έφυγε ένα μήνα μετά την διάγνωσή του με καρκίνο, όταν ο ίδιος ήτραν 14 ετών.

Όπως ομολόγησε, ο ίδιος ως παιδί είχε πολύ περισσότερες ευθύνες από τα παιδιά της ηλικίας του, αφού ένιωθε πως έπρεπε να βοηθήσει και να συνεισφέρει όσα περισσότερα μπορούσε στην οικογένεια.

"Επειδή καμιά φορά τα πράγματα δεν έρχονται όπως τα θέλουμε, έχω υπάρξει από πολύ μικρή ηλικία αρκετά υπεύθυνος για την ηλικία μου, και με αρμοδιότητες και ευθύνες που δεν έχουν συνήθως τα παιδιά. Με ό,τι συνεπάγεται αυτό. τις δυσκολίες, το να πρέπει να συνεισφέρω ή να βοηθήσω γενικά την οικογένειά μου, αλλά παράλληλα να μεγαλώσω κι εμένα τον ίδι, αλλά αν με ρωτάς δεν θα άλλαα τίποτα".

Η πρώτη του δουλεία ήταν στον φούρνο του θείου του στα 9 του χρόνια, ενώ μετά ακολούθησαν κι άλλες δουλείες, χειρονακτικές, το βράδυ, στα θαλασσια σπορτ και άλλες.

Δείτε όλα αυτά αλλά και πόσο δύσκολο ήταν να τα διαχειριστεί ψυχολογικά στο βιντεο που ακολουθεί¨:

Επόμενο άρθρο

Αθηνά Οικονομάκου: Όταν είδα τον άντρα μου για πρώτη φορά είπα:"Αυτόν τον θέλω"

"Μέχρι τότε όλοι με επέλεγαν, δεν είχε τύχει να επιλέξω εγώ κάποιον, ήταν η πρώτη φορά"
30/10/2017 - 16:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ντάνος μιλάει πρώτη φορά...κυπριακά και παραλίγο να "πατήσει" τον Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιος τρολάρει ποιον; Γιώργος Αγγελόπουλος VS Λούης Πατσαλίδης!
20/11/2018 - 12:04

Γιώργος Αγγελοπουλος: Συναντήθηκε με πασίγνωστη ηθοποιό του Χόλιγουντ! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον λόγο που βρέθηκε στη Νέα Υόρκη και με ποια σταρ φωτογραφήθηκε
13/11/2018 - 12:21

Ντάνος:Το βιβλίο που γράφει και πού ξόδεψε τα λεφτά που κέρδισε από το ριάλιτι!

Που έδωσε τα χρήματα της νίκης και γιατί καθυστερεί η έκδοση του βιβλίου της
17/08/2018 - 11:25

Το "Όχι" του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Αλέξανδρο Ρήγα και στο θεατρικό σανίδι...

Αυτός είναι ο λόγος που ο Ντάνος δεν θέλει να ανεβεί στη σκηνή του έργου του
25/05/2018 - 09:58

Ντάνος: «Έχω απορρίψει ήδη δύο πρωταγωνιστικούς ρόλους στο θέατρο»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη
04/05/2018 - 17:54

Η ερωτική σκηνή του Ντάνου που "ξεσήκωσε" τηλεθεατές και social media(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος πιο ερωτικός από μετά...
03/05/2018 - 15:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Την Παρασκευή η συνέχεια της πολύκροτης υπόθεσης του διπλού φονικού

Υπό δρακόντεια μέτρα οδηγήθηκαν ενώπιον του Κακουργιοδικείου οι τέσσερις κατηγορούμενοι

Παραδέχθηκε το στυγερό έγκλημα με θύμα τη Γιαννούλα, ο 40χρονος

Πέταξε τα βαμμένα με αίμα ρούχα του σε κάδο απορριμάτων στον Καλοπαναγιώτη

Του πήγε ηλεκτρονικό υπολογιστή για επιδιόρθωση και δεν τον επέστρεψε ποτέ

Χειροπέδες σε 32χρονο που πληρώθηκε κανονικά αλλά "ξέχασε" να επιστρέψει τη συσκευή
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Ανησυχία ΗΠΑ για την συνεχιζόμενη κράτηση Αμερικανών στη Τουρκία

Εξελίξεις στις Διμερείς Σχέσεις των δύο χωρών

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 10:15DEAL