Ψυχαγωγία

Γιώργος Χρυσοστόμου: "Εγώ πήγα την Παυλίδου στο ΚΑΤ και μετά στην ιατροδικαστή"

Ο Γιώργος Χρυσοστόμου βρέθηκε σήμερα καλεσμένος στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο περιστατικό του ξυλοδαμού της Σοφίας Παυλίδου από τον Μάνο Παπαγιάννη.

Ο γνωστός ηθοποιός που είναι χρόνια φίλος με την Σοφία Παυλίδου, εξομολογήθηκε πως ήταν εκείνος που πήγε την ηθοποιό μετά το περιστατικό στο ΚΑΤ. Μάλιστα, ο Γιώργος Χρυσοστόμου τόνισε πως μία συγγνώμη από πλευράς του Μάνου Παπαγιάννη θα έλυνε όπως είπε το πρόβλημα μεταξύ τους.

Ο Γιώργος Χρυσοστόμου είπε χαρακτηριστικά:

«Εγώ την πήγα στο ΚΑΤ σε δεύτερη φάση και μετά στην ιατροδικαστή. Είμαστε δεκαπέντε χρόνια φίλοι. Την είδα θλιμμένη… Για να φτάσει να κάνει μήνυση η Σοφία σημαίνει ότι υπήρξε βία και επειδή μιλάω μαζί της κάθε μέρα και αν της ζητούσε ο Μάνος ένα συγγνώμη θα ήταν βάλσαμο για όλους και για την ίδια και για τα μεσημεριανά και για όλους… Μίλησα χθες μαζί της και μου είπε ένα συγγνώμη θα ήθελα από το Μάνο... Είναι δύσκολο και για την ίδια γιατί έχει δυο παιδιά στην εφηβεία. Όταν τελειώσαμε μου είπε «πάω να μαγειρέψω στα παιδιά» και της λέω να παραγγείλεις και μου λέει «πρέπει» και με τσάκισε… Έχει τους αυτόπτες μάρτυρες και τους φίλους της… Συγγνώμη που δεν είμαι χαρούμενος σήμερα! Κι εγώ υπήρξα βίαιος… Είναι καθρέφτης της κοινωνίας μας και το θέατρο, δεν είναι κάτι άλλο, απλά μπορεί κάποιες στιγμές να ξεπερνά το όριο κάποιος…»

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Σε λαϊκό προσκύνημα η σορός της Ντολόρες Ο' Ριόρνταν

Η μητέρα της Ο'Ριόρνταν καθώς και τα πέντε αδέλφια της, συνόδευσαν το φέρετρο με την σορό
22/01/2018 - 14:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σοφία Παυλίδου: Η απάντηση στις φήμες για τη νέα της σχέση(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φήμες για τη σχέση της με γνωστό ηθοποιό και όσα δήλωσε για τον Χρήστο Φερεντίνο...
18/10/2018 - 12:31

Γιώργος Χρυσοστόμου: «Έχει τύχει να τα κάνω πάνω μου στη σκηνή»!

Η αυθόρμητη απάντηση του ηθοποιού που άφησε άφωνη την Ελένη Μενεγάκη
03/11/2017 - 10:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ήμασταν στο σπίτι με τα μωρά όταν ερχόταν ο ανεμοστρόβιλος" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία κατοίκου Αγίων Τριμιθιάς

Παραδέχθηκε ότι έκλεψε 44.000 ευρώ ο πρώην κοινοτάρχης Ασώματου

Κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερος για να κληθεί αργότερα ενώπιον Δικαστηρίου

Καταζητούμενο πρόσωπο με διεθνές ένταλμα σύλληψης συνελήφθη στο Αερ. Λάρνακας

Τα στοιχεία του βρίσκονταν στον κατάλογο απαγορευμένων προσώπων
Ελλάδα

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών

Πέθανε ο δήμαρχος Νέας Ζίχνης, μετά από πτώση από σκάλα

Νοσηλευόταν σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο από το Σάββατο
Διεθνή

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

Υεμένη: 14 εκατ. άνθρωποι κινδυνεύουν από λιμό

Η κρίση «συνδέεται άμεσα με την ένοπλη σύρραξη» που μαίνεται στη χώρα

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 14:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ