Ψυχαγωγία

Γιώργος Λιάγκας - Φαίη Σκορδά: Δείτε τον γιο τους να κάνει water sports (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Λιάγκας και η Φαίη Σκορδά αν και χωρισμένοι διατηρούν μια άψογη σχέση ειδικά για τα παιδιά τους.

Ο παρουσιαστής έχει άψογη σχέση και λατρεία με τη θάλασσα και αυτή θέλει να μεταλαμπαδεύσει στα παιδιά του. Ο μεγαλύτερος του γιος μάλιστα τον κάνει πολλές φορές περήφανο τόσο για την κολύμβηση του όσο και για τα θαλάσσια σπορ που ξεχωρίζει.

Ο ίδιος ανέβασε βίντεο στο Instagram που δείχνει τον επτάχρονο γιο του να κάνει wakeboard και να κλέβει την παράσταση. Δείτε το σχετικό βίντεο με τον μικρό να δαμάζει τα κύματα και να κάνει περήφανο τον μπαμπά του.

 

Επόμενο άρθρο

Οικονομόπουλος-Αραβανή: Ο λουλουδοπόλεμος από θαυμάστρια και ο backstage καυγάς

Η Ευαγγελία Αραβανή εν εξάλλω καταστάσει παρακολουθoύσε το φλερτ στον σύντροφό της
27/05/2018 - 11:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Είχα ερωτική φαντασίωση με τη Φαίη Σκορδά-Έχω κρατήσει φωτογράφισή της"(ΦΩΤΟ)

Ο τραγουδιστής που και το σέξυ εξώφυλλο της παρουσιάστρια από το παρελθόν
28/05/2018 - 14:40

Γρηγόρης Γκουντάρας: Η μεγάλη μεταγραφή και τα λόγια αγάπης της συζύγου του

«Μας έχεις λείψει, εμένα τουλάχιστον σίγουρα, μιας και είμαι η μεγαλύτερη θαυμάστρια σου"
24/05/2018 - 13:03

Σκορδά VS Καινούργιου: Κόντρα με φόντο ένα...σπίτι-"Με γράψανε κανονικά(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο εκνευρισμός της Φαίης Σκορδά, η αγωγή και το συγνώμη...
03/05/2018 - 09:15

Η δίαιτα των 7 ημερών της Φαίης Σκορδά! - Το πρόγραμμα που την κρατά σε φόρμα...

Το μυστικό της παρουσιάστριας για να κρατά ιδανικές τις αναλογίες της
29/04/2018 - 11:12

Φαίη Σκορδά: Τι αποκάλυψε ο Θέμης Γεωργαντάς για την κατάσταση της υγείας της;

Τρεις μέρες εκτός εκπομπής - Το μήνυμα που της στέλνουν οι συνεργάτες της
27/04/2018 - 10:43

H Φαίη Σκορδά στο νοσοκομείο... - Ποια η κατάσταση της υγείας της;

Όλα τα νεότερα για την αγαπημένη παρουσιάστρια
25/04/2018 - 19:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θανατηφόρο Πάφου: "Έσβησε" μπροστά στα μάτια των παιδιών του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα δύο μοιραία λάθη του άτυχου Ζαχαρία Ευριπίδου

Τραγωδία στη Λάρνακα: 5χρονο αγγελούδι έχασε τη ζωή του (ΒΙΝΤΕΟ)

Δίνει μάχη με τη ζωή το αδελφάκι του - Οι συνθήκες του φοβερού τροχαίου

Δραματική έκκληση Reaction: Το πρωί ένας πατέρας, τώρα ένα παιδάκι 5 ετών

Ζητεί από τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας να καλέσει εθνική σύσκεψη για τα τροχαία
Ελλάδα

Την απελευθέρωση των δύο Ελλήνων ζήτησε ο Τσίπρας από τον Ερντογάν

Τηλεφωνική επικοινωνία των δύο αντρών μετά τις εκλογές στην Τουρκία

Ρέγκλινγκ: Δεν έχω αμφιβολία ότι η Ελλάδα θα επανέλθει στις αγορές

«Η ελληνική οικονομία αναδιαρθρώθηκε πλήρως τα τελευταία οκτώ χρόνια»

"Έφυγε" απο τη ζωή ο αγαπημένος των social media Χρήστος Γραμματίδης (ΦΩΤΟ)

Με χιούμορ, θάρρος και αυτοσαρκασμό παρέδωσε μαθήματα ζωής σε εκατοντάδες χρήστες
Διεθνή

Συγκλονίζουν οι εικόνες αβοήθητων μεταναστών στην έρημο Σαχάρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εγκαταλείπονται στους 48 βαθμούς Κελσίου, χωρίς φαγητό και νερό

Πούτιν και Ερντογάν δίνουν προτεραιότητα στην ενεργειακή συνεργασία

Ο Ρώσος Πρόεδρος συνεχάρη τον Τούρκο ομόλογο του τηλεφωνικώς για την επανεκλογή του

Ακριβά θα πληρώσει το Ηνωμένο Βασίλειο την επίσκεψη Τραμπ τον ερχόμενο μήνα

6.6 εκατομμύρια δολάρια θα στοιχίσει στη βρετανική κυβέρνηση

tv news

Η Μαρίνα μαγειρεύει συνεχώς ό,τι ζητήσει η έγκυος πια φίλη της, η Σάντρα...

Ο Ηλίας αρχίζει να ζηλεύει και να αρχίζει τη "μουρμούρα"… Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα περνάει ένα μεγάλο σοκ από τις διευκρινήσεις του Σέκερη για τον Τόνυ..

Την διακίνηση όπλων από τη ναυτιλιακή εταιρία Νίβεν.. Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/06/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ