Ψυχαγωγία

Γιώργος Λιάγκας - Φαίη Σκορδά: Δείτε τον γιο τους να κάνει water sports (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Λιάγκας και η Φαίη Σκορδά αν και χωρισμένοι διατηρούν μια άψογη σχέση ειδικά για τα παιδιά τους.

Ο παρουσιαστής έχει άψογη σχέση και λατρεία με τη θάλασσα και αυτή θέλει να μεταλαμπαδεύσει στα παιδιά του. Ο μεγαλύτερος του γιος μάλιστα τον κάνει πολλές φορές περήφανο τόσο για την κολύμβηση του όσο και για τα θαλάσσια σπορ που ξεχωρίζει.

Ο ίδιος ανέβασε βίντεο στο Instagram που δείχνει τον επτάχρονο γιο του να κάνει wakeboard και να κλέβει την παράσταση. Δείτε το σχετικό βίντεο με τον μικρό να δαμάζει τα κύματα και να κάνει περήφανο τον μπαμπά του.

 

Επόμενο άρθρο

Οικονομόπουλος-Αραβανή: Ο λουλουδοπόλεμος από θαυμάστρια και ο backstage καυγάς

Η Ευαγγελία Αραβανή εν εξάλλω καταστάσει παρακολουθoύσε το φλερτ στον σύντροφό της
27/05/2018 - 11:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ναταλία Γερμανού: «Ούτε η κυρία Καινούργιου, ούτε η κυρία Σκορδά πηγαίνουν…»

Ο λόγος που τα έβαλε με την Κατερίνα Καινούργιου και την Φαίη Σκορδά...
09/12/2018 - 12:31

Κώστας Τσουρός: "Μου λείπει η Φαίη Σκορδά..." - Όσα αποκάλυψε ο δημοσιογράφος

Η κριτική και όσα δήλωσε για την παρουσιάστρια
22/11/2018 - 09:42

Φαίη Σκορδά: Δείτε την επική τούμπα της καθώς μαθαίνει θαλάσσιο σκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μοναδική παρουσιάστρια που μας έδειξε το πριν και μετά...
15/08/2018 - 15:03

Φαίη Σκορδά: Η τρυφερή φωτογραφία με τους γιους της που έριξετο Instagram (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν αγκαλιά στις καλοκαιρινές διακοπές τους, με φόντο το απέραντο γαλάζιο!
07/08/2018 - 11:38

"Σ'αγαπώ" - Η Φαίη Σκορδά ανέβασε την πιο συγκινητική της φωτογραφία!

Δείτε την ανάρτηση που συγκίνησε τους followers της...
03/08/2018 - 14:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τοπική Αυτοδιοίκηση: Οι Δήμαρχοι γίνονται αντιδήμαρχοι και οι Δήμοι διαμερίσματα

Ο Δήμαρχος Δερύνειας περιγράφει το μοντέλο της μεταρρύθμισης που έρχεται

Χείμαρρος που υπερχείλισε κατέστρεψε πάρκο στη Λευκωσία (ΦΩΤΟΣ)

Λόγω του μεγάλου όγκου νερού μεταφέρθηκαν βρομιές, μπάζα, δέντρα  και σκουπίδια
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Ανακοίνωσε την αναβολή της αυριανής ψηφοφορίας για το Brexit η Μέι

Αντιδράσεις αντιπολίτευσης στο Κοινοβούλιο

Τραμπ-Σαλβίνι-Ερντογάν παρενέβησαν για τα "Κίτρινα Γιλέκα"

Πως απάντησε το Παρίσι στις τοποθετήσεις των ξένων ηγετών

Brexit: Εκτάκτως στη Βουλή των Κοινοτήτων η Τερέζα Μέι

"Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί κανονικά" διαμηνύει η εκπρόσωπος της Βρετανίδας Πρωθυπουργού

tv news

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 20:20ALPHA NEWS