Ψυχαγωγία

Γιώργος Ζένιος: Ομολόγησε on air τις απιστίες στη γυναίκα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Ζένιος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους, "Με Αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για την προσωπική του ζωή, τις απιστίες και αν ήταν καλός σύζυγος.

Ο γνωστός ηθοποιός, ειλικρινής όπως πάντα δε δίστασε να παραδεχθεί ότι δεν ήταν καλός σύζυγος αλλά και ότι έκανε αταξίες. Ο ίδιος είπε χαρακτηριστικά:

Δεν υπήρξα καλός σύντροφος μέχρι σήμερα. Έπαιξε ρόλο το επάγγελμα μου γιατί ταξίδευα πολύ χωρίς την σύντροφο μου, έκανα πάρα πολλές αταξίες. Για αυτό είπα κάποτε ευτυχώς που με άντεξε η γυναίκα μου.

Η γυναίκα με συγχωρούσε ίσως γιατί με αγαπούσε. Ίσως κάτι να έλειπε. Αυτό που έχω ανακαλύψει τώρα είναι ότι η ζωή είναι καλύτερη από τοτε που ήμουν νέος. Έκανα οικογένεια, παιδιά, εγγονάκια και ολοκληρώθηκε η ζωή μου. Είμαι και φρόνιμος.

Το καταλάβαινε μόνη της, σε αυτό τον τομέα οι γυναίκες είστε πιο έξυπνες από τους άντρες...το ένστικτο...αλλά ποτέ δεν το παραδέχθηκα και τώρα το ακούει φαντάζομαι, εεε it's too late!

Αν έκανε το ίδιο πράμα η σύζυγος μου, θα την χώριζα.

Ο Γιώργος Ζένιος έπειτα από ερώτηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους τοποθετήθηκε και για το θέμα των ημερών, την επικείμενη συνεργασία Γιώργου Αγγελόπουλου με τη σειρά "Τατουάζ".

Ο αγαπημένος ηθοποιός δήλωσε:

O Aνδρέας που του έχω εμπιστοσύνη, πρέπει να το μελέτησε πολύ πριν του προτείνει να παίξει. Ίσως η εμφάνιση, όπως και του Στέφανου Μιχαήλ γιατί για την εμφάνιση τον έβαλε εκεί. Η εμφάνιση παίζει ρόλο σε έναν ζεν πρεμιέ. Και τον είδα σε φωτογραφία, ωραίο παιδί για να "φάει" τηνν κοπέλα του άλλου πρέπει να είναι πιο ωραίος από άλλο. Ο Ανδρέας δεν είναι βλάκας.

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Χρυσοστόμου: "Εγώ πήγα την Παυλίδου στο ΚΑΤ και μετά στην ιατροδικαστή"

"Μίλησα χθες μαζί της και μου είπε ένα συγγνώμη θα ήθελα από το Μάνο..."
22/01/2018 - 15:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή είναι η μεγαλύτερη αλλαγή στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"

Η έκπληξη που μας επιφύλασσε και η αλλαγή που... θα μας αρέσει πολύ!
20/08/2018 - 12:25

30 πράγματα που δεν ξέραμε μέχρι σήμερα για τον Γιώργο Ζένιο

Η αδυναμία στα εγγόνια του, το μεγαλύτερό του ελάττωμα και η πιο δύσκολη φάση της ζωή του
11/08/2018 - 14:45

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" επέστρεψε στον Alpha Κύπρου!(ΦΩΤΟ)

Η ομάδα της εκπομπής γύρισε στα γραφεία της για ένα σπουδαίο λόγο
30/07/2018 - 12:32

Με αγάπη Χριστιάνα: Η Αριστοτέλους και η παρέα της "έριξαν αυλαία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκίνηση, πάρτι και όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την ημερομηνία επιστροφής
06/07/2018 - 17:29

Το νέο κούρεμα του Χάρη και το... "ξεμάλιασμα" της Χ. Αριστοτέλους (BINTEO)

Γιατί η γνωστή παρουσιάστρια ζήτησε να... ξαναξεκινήσει η εκπομπή από την αρχή;
03/07/2018 - 17:28

Mιχάλης Χρίστου: "Ένιωσα προδομένος στον χώρο της δουλειάς μου..."(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πήγα στο ΘΟΚ , έκανα ακρόαση αλλά δεν πέρασα. Νιώθω ότι εξελίχθηκα μόνο από την ακρόαση"
27/06/2018 - 16:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα "φόρτε" επιδημίες, ιώσεις και άλλες ασθένειες (BINTEO)

Τι συμβουλεύουν οι ειδικοί για προστασία των ευάλωτων ομάδων

Άγρια καταδίωξη με πυροβολισμούς για κλέφτες...κρεοπωλείου στη Λεμεσό (BINTEO)

Συνελήφθη νεαρός ενώ αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο

Πυρπόλησαν νηπιαγωγείο τα μεσάνυχτα στη Λάρνακα (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εντόπισαν όπλο σε χωράφι κοντά στο καμένο νηπιαγωγείο
Ελλάδα

Ένας σχεδόν μήνας από τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι Αττικής (ΦΩΤΟ)

Ξεκίνησαν οι πρώτες κατεδαφίσεις «κόκκινων σπιτιών»

Άδωνις Γεωργιάδης: Η έξοδος από τα μνημόνια άργησε τρία χρόνια

"Η δήθεν επιτυχία τους είναι τόσο fake, όσο και οι ίδιοι"

Άρση της αναστολής των συζητήσεων με την Τουρκία για τα ΜΟΕ ζήτησε ο Καμμένος

Αφορμή ήταν η απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών που κρατούνταν στην Ανδριανούπολη
Διεθνή

Τουρκία: Οι δίκες για το αποτυχημένο πραξικόπημα σε αριθμούς

Πόσοι άνθρωποι καταδικάστηκαν σε δια βίου φυλάκιση

Δάκρυα συγκίνησης και χαράς στην Κορέα, 68 χρόνια μετά τον πόλεμο (BINTEO)

Μητέρα συναντά τον γιο της που παγιδεύτηκε στη Βόρειο Κορέα

Τις Τουρκικές αρχές και την Τουρκική Κυβέρνηση ευχαρίστησε η Πρεσβεία των ΗΠΑ

Αφορμή η σύλληψη των δύο προσώπων που παραδέχθηκαν ενοχή

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/08/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ