Ψυχαγωγία

Γιώργος Ζένιος: Ομολόγησε on air τις απιστίες στη γυναίκα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Ζένιος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους, "Με Αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για την προσωπική του ζωή, τις απιστίες και αν ήταν καλός σύζυγος.

Ο γνωστός ηθοποιός, ειλικρινής όπως πάντα δε δίστασε να παραδεχθεί ότι δεν ήταν καλός σύζυγος αλλά και ότι έκανε αταξίες. Ο ίδιος είπε χαρακτηριστικά:

Δεν υπήρξα καλός σύντροφος μέχρι σήμερα. Έπαιξε ρόλο το επάγγελμα μου γιατί ταξίδευα πολύ χωρίς την σύντροφο μου, έκανα πάρα πολλές αταξίες. Για αυτό είπα κάποτε ευτυχώς που με άντεξε η γυναίκα μου.

Η γυναίκα με συγχωρούσε ίσως γιατί με αγαπούσε. Ίσως κάτι να έλειπε. Αυτό που έχω ανακαλύψει τώρα είναι ότι η ζωή είναι καλύτερη από τοτε που ήμουν νέος. Έκανα οικογένεια, παιδιά, εγγονάκια και ολοκληρώθηκε η ζωή μου. Είμαι και φρόνιμος.

Το καταλάβαινε μόνη της, σε αυτό τον τομέα οι γυναίκες είστε πιο έξυπνες από τους άντρες...το ένστικτο...αλλά ποτέ δεν το παραδέχθηκα και τώρα το ακούει φαντάζομαι, εεε it's too late!

Αν έκανε το ίδιο πράμα η σύζυγος μου, θα την χώριζα.

Ο Γιώργος Ζένιος έπειτα από ερώτηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους τοποθετήθηκε και για το θέμα των ημερών, την επικείμενη συνεργασία Γιώργου Αγγελόπουλου με τη σειρά "Τατουάζ".

Ο αγαπημένος ηθοποιός δήλωσε:

O Aνδρέας που του έχω εμπιστοσύνη, πρέπει να το μελέτησε πολύ πριν του προτείνει να παίξει. Ίσως η εμφάνιση, όπως και του Στέφανου Μιχαήλ γιατί για την εμφάνιση τον έβαλε εκεί. Η εμφάνιση παίζει ρόλο σε έναν ζεν πρεμιέ. Και τον είδα σε φωτογραφία, ωραίο παιδί για να "φάει" τηνν κοπέλα του άλλου πρέπει να είναι πιο ωραίος από άλλο. Ο Ανδρέας δεν είναι βλάκας.

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Χρυσοστόμου: "Εγώ πήγα την Παυλίδου στο ΚΑΤ και μετά στην ιατροδικαστή"

"Μίλησα χθες μαζί της και μου είπε ένα συγγνώμη θα ήθελα από το Μάνο..."
22/01/2018 - 15:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" ο... Τάσος Ευαγγέλου!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στον αέρα της εκπομπής
19/11/2018 - 17:29

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τον ρόλο του στο «Μπλε» και την πατρότητα…
13/11/2018 - 17:35

Μακαρονάδα με σκορδάτη σάλτσα από τον Αντρέα Καβάζη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πιο νόστιμη συνταγή για μια απολαυστική και διαφορετική μακαρονάδα..
13/11/2018 - 15:54

Λουκία Μουσουλιώτη: Η αποκάλυψη της ηλικίας της και η έκπληξη on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή της στο νέο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς "Κάρμα"...
09/11/2018 - 17:42

Eρμογένης Σκιτίνης:Τα realities είναι φούσκες-Ένιωθα μοναξιά στην Ελλάδα(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έκανα σεμινάρια ηθοποιίας για να γίνω καλύτερος και όχι για να κλείσω στόματα"
02/11/2018 - 17:00

Η Αριστοτέλους και η ομάδα της σε mood.. Halloween! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως μεταμφιέστηκε το «Με αγάπη Χριστιάνα» με αφορμή το Halloween..
31/10/2018 - 17:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φωταγώγηση ιστορικών κτηρίων και μνημείων στο κέντρο της Πάφου

Οι εργασίες θα αρχίσουν άμεσα και αναμένεται να αποπερατωθούν σε διάστημα έξι μηνών

Τα δικαιώματα των παιδιών στο ψηφιακό περιβάλλον σε Εθνικό Φόρουμ

Διοργανωτής το “Hope For Children” CRC Policy Center και υποστηρικτής η Ελληνική Τράπεζα

Σε δύο μήνες η μόνιμη υποδομή στα οδοφράγματα Δερύνειας και Απλικίου

Πότε αναμένεται να ολοκληρωθούν οι κατασκευαστικές εργασίες που έχουν ήδη ξεκινήσει
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο συγγραφέας Γιώργος Σκούρτης

Πέθανε ο στιχουργός του κορυφαίου αντιπολεμικού τραγουδιού "Μπήκαν στην πόλη οι οχτροί"

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού
Διεθνή

Το τρολάρισμα του Τραμπ από Φινλανδούς για τις.. τσουγκράνες (ΒΙΝΤΕΟ)

Η σημασία του hashtag #rakingAmericagreatagain που εμφανίστηκε στο twitter

H Γερμανία απαγορεύει τις εξαγωγές όπλων προς την Σαουδική Αραβία

Απαγόρευσε την είσοδο σε 18 πολίτες που ίσως συνδέονται με τη δολοφονία του Κασόγκι

Η χριστουγεννιάτικη διαφήμιση της χρονιάς, με τον Elton John (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκινητική ιστορία που εντυπωσιάζει σε μόλις 2 λεπτά και 20 δευτερόλεπτα

tv news

Δύο άγνωστοι πυροβολούν τον Νικόλα κι αυτός πέφτει αιμόφυρτος στον δρόμο...

Ο Ορφέας έχει όλο και πιο βίαια ξεσπάσματα... Τρίτη: Διπλό επεισόδιο «To Τατουάζ»
Alpha TV Κύπρου

Ο Κωστής το σκάει κρυφά από το σπίτι του για να αποφύγει τη σύλληψη του...

Η Μαρίνα δεν απαντάει στις απανωτές κλήσεις του «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/11/2018 - 00:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ