Ψυχαγωγία

Γιώργος Ζένιος: Ομολόγησε on air τις απιστίες στη γυναίκα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Ζένιος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους, "Με Αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για την προσωπική του ζωή, τις απιστίες και αν ήταν καλός σύζυγος.

Ο γνωστός ηθοποιός, ειλικρινής όπως πάντα δε δίστασε να παραδεχθεί ότι δεν ήταν καλός σύζυγος αλλά και ότι έκανε αταξίες. Ο ίδιος είπε χαρακτηριστικά:

Δεν υπήρξα καλός σύντροφος μέχρι σήμερα. Έπαιξε ρόλο το επάγγελμα μου γιατί ταξίδευα πολύ χωρίς την σύντροφο μου, έκανα πάρα πολλές αταξίες. Για αυτό είπα κάποτε ευτυχώς που με άντεξε η γυναίκα μου.

Η γυναίκα με συγχωρούσε ίσως γιατί με αγαπούσε. Ίσως κάτι να έλειπε. Αυτό που έχω ανακαλύψει τώρα είναι ότι η ζωή είναι καλύτερη από τοτε που ήμουν νέος. Έκανα οικογένεια, παιδιά, εγγονάκια και ολοκληρώθηκε η ζωή μου. Είμαι και φρόνιμος.

Το καταλάβαινε μόνη της, σε αυτό τον τομέα οι γυναίκες είστε πιο έξυπνες από τους άντρες...το ένστικτο...αλλά ποτέ δεν το παραδέχθηκα και τώρα το ακούει φαντάζομαι, εεε it's too late!

Αν έκανε το ίδιο πράμα η σύζυγος μου, θα την χώριζα.

Ο Γιώργος Ζένιος έπειτα από ερώτηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους τοποθετήθηκε και για το θέμα των ημερών, την επικείμενη συνεργασία Γιώργου Αγγελόπουλου με τη σειρά "Τατουάζ".

Ο αγαπημένος ηθοποιός δήλωσε:

O Aνδρέας που του έχω εμπιστοσύνη, πρέπει να το μελέτησε πολύ πριν του προτείνει να παίξει. Ίσως η εμφάνιση, όπως και του Στέφανου Μιχαήλ γιατί για την εμφάνιση τον έβαλε εκεί. Η εμφάνιση παίζει ρόλο σε έναν ζεν πρεμιέ. Και τον είδα σε φωτογραφία, ωραίο παιδί για να "φάει" τηνν κοπέλα του άλλου πρέπει να είναι πιο ωραίος από άλλο. Ο Ανδρέας δεν είναι βλάκας.

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Χρυσοστόμου: "Εγώ πήγα την Παυλίδου στο ΚΑΤ και μετά στην ιατροδικαστή"

"Μίλησα χθες μαζί της και μου είπε ένα συγγνώμη θα ήθελα από το Μάνο..."
22/01/2018 - 15:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Ντρέπομαι πάρα πολύ εύκολα, με σταματούν για μία φωτογραφία και κοκκινίζω"

Όλα όσα είπε ο Μιχάλης Λεβεντογιάννης, για την δουλειά τους συνεργάτες και τους...καυγάδες
15/05/2018 - 17:33

Αριστοτέλους:Αποκάλυψε πότε θα επιστρέψουν από τις καλοκαιρινές διακοπές(ΒΙΝΤΕΟ)

Άφωνοι οι συνεργάτες της αφού δεν περίμεναν να γυρίσουν πιο νωρίς από το συνηθισμένο
25/04/2018 - 15:06

Αυτό είναι το πρώτο δωμάτιο εκτόνωσης και θυμού στη Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

H Eριλένα Πελαγία και η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στην πιο...νευρική εμπειρία
20/04/2018 - 16:20

Πρόσφυγας πατέρας κοιμάται σε αυτοκίνητο με τα τρία ανήλικα παιδιά του(ΒΙΝΤΕΟ)

Η βοήθεια που εκπέμπει η εκπομπή για την οικογένεια...
13/04/2018 - 17:52

Η απίστευτη φάρσα του "Με αγάπη Χριστιάνα" με ένα τεχνολογικό "θαύμα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου και ο Αλέξανδρος Ταραμουντάς βρίσκουν τα "θύματα" και σπάνε πλάκα
11/04/2018 - 14:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΟΕΛΜΕΚ, ΠΟΕΔ και ΟΛΤΕΚ συντονίζονται κατά Χαμπιαούρη

Συνάντηση των εκπαιδευτικών οργανώσεων με σκοπό να εξετάσουν τις επόμενες ενέργειες

Λεμεσός: 33χρονος "κατέβαζε" παιδική πορνογραφία

Στον υπολογιστή του εντοπίστηκαν δύο αρχεία βίντεο με παιδικό πορνογραφικό υλικό

Φωτιά σε αποθήκη στους Χαρουπόμυλους

Οι εξετάσεις έδειξαν ότι ξεκίνησε από την οροφή της αποθήκης
Ελλάδα

Συνάντηση Κοτζιά-Πομπέο αύριο στην Ουάσιγκτον

Συναντήσεις με έμφαση στις εξελίξεις στην Ανατολική Μεσόγειο

Δύο προσαγωγές για την επίθεση στον Γιάννη Μπουτάρη

Η αστυνομία αξιοποίησε και τα βίντεο που είδαν το φως της δημοσιότητας

Έκλεισε η συμφωνία Ελλάδας-θεσμών για την 4η αξιολόγηση

"Έχουμε συμφωνία για όλα τα ζητήματα, η οποία θα επικυρωθεί στο Eurogroup"
Διεθνή

Ο Μαδούρο κέρδισε τις προεδρικές εκλογές

O ισχυρός άνδρας της Βενεζουέλας συγκέντρωσε το 67,7% των ψήφων

Προεδρικές εκλογές στη Βενεζουέλα χωρίς τη συμμετοχή της αντιπολίτευσης

Υπέρ «της ειρήνης και της ενότητας» στη Βενεζουέλα, προσεύχεται ο Πάπας

Σχεδίαζαν δολοφονία του Ερντογάν;

Η τουρκική υπηρεσία αντικατασκοπείας έχει πληροφορίες

tv news

Ο Φώτης δέχεται τον πρώτο του πελάτη στο σπίτι και η Χριστίνα, τα κάνει μαντάρα!

Μεσολαβεί για να τον πείσει να χαμηλώσει τις τιμές του.. Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Ο Ορφέας συνειδητοποιεί πως η γυναικολόγος είναι μια ακόμη άπιστη γυναίκα...

Τρελαίνεται και επισκέπτεται το νέο του θύμα.. Δευτέρα: Nέο,Απρόβλεπτο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/05/2018 - 08:30SLAM