Ψυχαγωγία

Γιώργος Ζένιος: Ομολόγησε on air τις απιστίες στη γυναίκα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Ζένιος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους, "Με Αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για την προσωπική του ζωή, τις απιστίες και αν ήταν καλός σύζυγος.

Ο γνωστός ηθοποιός, ειλικρινής όπως πάντα δε δίστασε να παραδεχθεί ότι δεν ήταν καλός σύζυγος αλλά και ότι έκανε αταξίες. Ο ίδιος είπε χαρακτηριστικά:

Δεν υπήρξα καλός σύντροφος μέχρι σήμερα. Έπαιξε ρόλο το επάγγελμα μου γιατί ταξίδευα πολύ χωρίς την σύντροφο μου, έκανα πάρα πολλές αταξίες. Για αυτό είπα κάποτε ευτυχώς που με άντεξε η γυναίκα μου.

Η γυναίκα με συγχωρούσε ίσως γιατί με αγαπούσε. Ίσως κάτι να έλειπε. Αυτό που έχω ανακαλύψει τώρα είναι ότι η ζωή είναι καλύτερη από τοτε που ήμουν νέος. Έκανα οικογένεια, παιδιά, εγγονάκια και ολοκληρώθηκε η ζωή μου. Είμαι και φρόνιμος.

Το καταλάβαινε μόνη της, σε αυτό τον τομέα οι γυναίκες είστε πιο έξυπνες από τους άντρες...το ένστικτο...αλλά ποτέ δεν το παραδέχθηκα και τώρα το ακούει φαντάζομαι, εεε it's too late!

Αν έκανε το ίδιο πράμα η σύζυγος μου, θα την χώριζα.

Ο Γιώργος Ζένιος έπειτα από ερώτηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους τοποθετήθηκε και για το θέμα των ημερών, την επικείμενη συνεργασία Γιώργου Αγγελόπουλου με τη σειρά "Τατουάζ".

Ο αγαπημένος ηθοποιός δήλωσε:

O Aνδρέας που του έχω εμπιστοσύνη, πρέπει να το μελέτησε πολύ πριν του προτείνει να παίξει. Ίσως η εμφάνιση, όπως και του Στέφανου Μιχαήλ γιατί για την εμφάνιση τον έβαλε εκεί. Η εμφάνιση παίζει ρόλο σε έναν ζεν πρεμιέ. Και τον είδα σε φωτογραφία, ωραίο παιδί για να "φάει" τηνν κοπέλα του άλλου πρέπει να είναι πιο ωραίος από άλλο. Ο Ανδρέας δεν είναι βλάκας.

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Χρυσοστόμου: "Εγώ πήγα την Παυλίδου στο ΚΑΤ και μετά στην ιατροδικαστή"

"Μίλησα χθες μαζί της και μου είπε ένα συγγνώμη θα ήθελα από το Μάνο..."
22/01/2018 - 15:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τι ετοιμάζει ο Λούης Πατσαλίδης για την Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η πρόσκληση στην εκπομπή του,οι φόβοι της για φάρσα και η...μεγάλη αποκάλυψη που θα κάνει
20/02/2018 - 17:30

Το τσιφτετέλι της Χριστιάνας Αριστοτέλους και η κόντρα στο...ζεϊμπέκικο(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε ακόμα τα αγόρια και τα κορίτσια να αναμετρούνται στο...ζεϊμπέκικο
19/02/2018 - 16:45

Με αγάπη Χριστιάνα: Το "έκαψαν" την Καθαρά Δευτέρα - Δείτε backstage video

Διασκέδαση, χορός και η πιο αγαπησιάρικη Καθαρά Δευτέρα
19/02/2018 - 12:09

Αντώνης Τσαπατάκης: "Έχω μανία να ζήσω - Όλοι έχουμε δικαίωμα στη ζωή"(BINTEO)

"Το σώμα μπορεί να φθαρεί, η ψυχή δε βάλλεται" - Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Αριστοτέλους
09/02/2018 - 16:22

Τα δάκρυα του Παπαθεοχάρους και το δώρο της εκπομπής που τον συγκίνησε(ΒΙΝΤΕΟ)

Το δημόσιο ευχαριστώ του δημοσιογράφου στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
08/02/2018 - 18:24

Όταν η μαϊμού - Λούης τρόμαξε την ελεφαντίνα - Αριστοτέλους... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναπάντεχη εισβολή του Λούη Πατσαλίδη στο "Με αγάπη Χριστιάνα" που έφερε γέλια
08/02/2018 - 15:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχή Αδειών: Προκήρυξη νέων αδειών για 20 ταξί μεταφοράς ΑΜΕΑ (ΒΙΝΤΕΟ)

Θετική εξέλιξη λένε οι οργανώσεις ατόμων με αναπηρίες

Φόνος Λεωνίδη: Ψάχνουν τον καταζητούμενο με τα "χίλια" πρόσωπα (ΒΙΝΤΕΟ)

Συμπεριλαμβάνεται στην λίστα της Ιντερπόλ με την «πράσινη αγγελία»

"Ξήλωσαν" και έκλεψαν κομμάτια από τανκ της Εθνικής Φρουράς (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε 48χρονο ο οποίος επιχείρησε να τα πουλήσει
Ελλάδα

Stuttgarter Zeitung: «Οι Έλληνες παλεύουν και νικούν την κρίση»

Ολοκληρώθηκε η δημιουργία ενός ψηφιοποιημένου Μητρώου Πολιτών

Τσίπρας-Μέρκελ τα είπαν τηλεφωνικώς για κυπριακή ΑΟΖ, Τουρκία και Σκόπια

Ο Έλληνας πρωθυπουργός θα έχει επαφή με την κ. Μέρκελ στις Βρυξέλλες

Stuttgarter Zeitung: "Οι Έλληνες παλεύουν και νικούν την κρίση"

Οι ελεγκτές της Επ. Προϋπολογισμού του Ευρωκοινοβουλίου αξιολογούν θετικά τις προσπάθειες
Διεθνή

Ο Συριακός στρατός του Ασάντ εισήλθε στο Αφρίν (ΒΙΝΤΕΟ)

Φόβοι για περισσότερες συγκρούσεις με την Τουρκία, η οποία απαντάει με βομβαρδισμούς

Ερντογάν: Τις επόμενες ημέρες θα πολιορκήσουμε το Αφρίν

Η Άγκυρα συνεχίζει την επίθεση κατά των Κούρδων

Handelsblatt: Πιο κοντά στην Προεδρία της ΕΚΤ ο Γενς Βάιντμαν

"Στους γερμανούς καταθέτες η πολιτική χαμηλών επιτοκίων κάθε άλλο παρά δημοφιλής είναι"

tv news

Η Χριστίνα έχει γενέθλια.Ο Φώτης είναι απασχολημένος και δεν της δίνει σημασία..

Όταν η γκρίνια αρχίζει, ο Φώτης καταλαβαίνει ότι πρέπει να δράσει...Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Άννα σε νευρική κατάρρευση,αρνείται να πει στον Αλέξανδρο τι συμβαίνει...

Ο Αλέξανδρος ετοιμάζεται να πάει στο Λονδίνο..Μη χάσετε την Τρίτη, Νέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/02/2018 - 23:00ALPHA POLITICS