Ψυχαγωγία

Γρηγόρης Γκουντάρας: Η μεγάλη μεταγραφή και τα λόγια αγάπης της συζύγου του

Τον γνωρίσαμε και τον αγαπήσαμε μέσα από την εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη.

Ο λόγος για τον Γρηγόρη Γκουντάρα, που μετά από αρκετά χρόνια αποχώρησε από το πάνελ της ωραίας Ελένης, και πλέον, δουλεύει πίσω από τις κάμερες, για την ομάδα της Βίκυς Χατζηβασιλείου για το "Πάμε Πακέτο".

Ο γνωστός δημοσιογράφος, σήμερα βρέθηκε στην πρωινή εκπομπή του Alpha Ελλάδος "Happy Day" επιστρέφοντας για λίγο μπροστά από τις κάμερες, γεγονός που χαροποίησε πολλούς από τους θαυμαστές του, αλλά ειδικότερα τη μεγαλύτερη θαυμάστριά του, που δεν είναι άλλη από τη γυναίκα του.

Η Ναταλί Κάκκαβα, ανήρτησε στο προσωπικό της προφίλ στο Ιnstagram μία φωτογραφία του κατά τη διάρκεια της εμφάνισής τους στην εκπομπή και έγραψε:

«Μας έχεις λείψει… Εμένα τουλάχιστον σίγουρα… Μιας και εξακολουθώ να είμαι η μεγαλύτερη θαυμάστρια σου»

 

Το όνομα του γνωστού δημοσιογράφου τις τελευταίες μέρες ωστόσο, βρίσκεται στο επίκεντρο της επικαιρότητας, αφού φήμες τον θέλουν να κάνει μεταγραφή στον Ant1 και συγκεκριμένα στο «Πρωινό» με την Φαιη Σκορδά.


Την είδηση την έκανε γνωστή ο Βασίλης Καλλίδης, ο συνεργάτης της Φαίης Σκορδά στην μαγειρική, ο οποίος του σχολίασε κάτω από μία φωτογραφία: «Του χρόνου θα είσαι μαζί μας έμαθα ε?» , κάτι που επιβεβαίωσε τις φήμες! Δείτε την ανάρτηση:
γκουνταρασ

Αυτή η είδηση δεν έχει επιβεβαιωθεί επίσημα ούτε από τον ANT1, ούτε και από τον Γρηγόρη Γκουντάρα ή την Φαίη Σκορδά μέχρι στιγμής. Ωστόσο, δημοσιεύματα θέλουν σήμερα το γνωστό δημοσιογράφο να έχει υπογράψει το συμβόλαιο - εισιτήριο για την νέα του τηλεοπτική στέγη.

 

Επόμενο άρθρο

Aνανιάδης - Γαzή: Χώρισαν ένα μήνα μετά την γέννηση του γιου τους (ΦΩΤΟ)

O απρόσμενος χωρισμός του πιο ερωτευμένου ζευγαριού της σόουμπιζ και τα... unfollow
24/05/2018 - 12:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πολύ δύσκολες ώρες περνά ο παρουσιαστής Γρηγόρης Γκουντάρας

Έφυγε από τη ζωή πολύ αγαπημένο του πρόσωπο
20/06/2018 - 13:21

"Είχα ερωτική φαντασίωση με τη Φαίη Σκορδά-Έχω κρατήσει φωτογράφισή της"(ΦΩΤΟ)

Ο τραγουδιστής που και το σέξυ εξώφυλλο της παρουσιάστρια από το παρελθόν
28/05/2018 - 14:40

Γιώργος Λιάγκας - Φαίη Σκορδά: Δείτε τον γιο τους να κάνει water sports (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάνει wakeboard και ο περήφανος μπαμπάς τον απαθανατίζει
27/05/2018 - 12:15

Σκορδά VS Καινούργιου: Κόντρα με φόντο ένα...σπίτι-"Με γράψανε κανονικά(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο εκνευρισμός της Φαίης Σκορδά, η αγωγή και το συγνώμη...
03/05/2018 - 09:15

Η δίαιτα των 7 ημερών της Φαίης Σκορδά! - Το πρόγραμμα που την κρατά σε φόρμα...

Το μυστικό της παρουσιάστριας για να κρατά ιδανικές τις αναλογίες της
29/04/2018 - 11:12

Γκουντάρας - Κάκκαβα: Tο δώρο που έκαναν στην Ελένη Τσολάκη που την...ξεσήκωσε!

Το ξεχωριστό δώρο, η αντίδραση της Ελένης Τσολάκη και τα σχόλια Κακκαβά - Γκουντάρα
27/04/2018 - 11:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ιστιοφόρο ανετράπη στη θαλάσσια περιοχή του Φάρου στην Πάφο

Οι δύο επιβαίνοντες κατάφεραν να σωθούν και είναι καλά στην υγεία τους

Έφυγε από τη ζωή η 73χρονη που ξυλοκοπήθηκε από τον γιο της

Διερευνάται υπόθεση ανθρωποκτονίας εναντίον του 42χρονου γιου της

Το χρονικό του φονικού τα ξημερώματα στην Πέγεια (ΦΩΤΟ)

Ο καυγάς, το τροχαίο και η προσπάθεια εξαφάνισης αποτυπωμάτων
Ελλάδα

Θεσσαλονίκη: Νέο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία

Πορεία διαμαρτυρίας στα προξενεία των ΗΠΑ, ΠΓΔΜ και τα γραφεία ΣΥΡΙΖΑ και ΑΝΕΛ

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του

Με γραβάτα μετέβη στο Ζάππειο ο Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κόκκινη γραβάτα, φημολογείται πως είναι αυτή που του χάρισε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ
Διεθνή

Πρεμιέρα για τις γυναίκες οδηγούς στη Σαουδική Αραβία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ιστορική αλλαγή στη νομοθεσία του βασιλείου της ασιατικής χώρας…

Ισχυρή έκρηξη στο Wuppertal της Γερμανίας

Τουλάχιστον 29 άτομα τραυματίστηκαν

Ποιο είναι το διακύβευμα των εκλογών στην Τουρκία;

Κύπριοι αναλυτές καταθέτουν την δική τους άποψη στο AlphanewsLive

tv news

Ένας ακόμα συγγενής των Τριαντάφυλλων έρχεται να ταράξει τη ζωή τους

Ή για την ακρίβεια,έρχεται αλλά τελικά η δική του η ζωή θα ταραχτεί! Σαβ/Κυρ «Το Σόι Σου»
Alpha TV Κύπρου

Στα 13 του χρόνια, νόσησε από καρκίνο στον εγκέφαλο.Πάλεψε και βγήκε νικητής...

Ο Γιάννης ήταν καθημερινά στόχος εκφοβισμού των συμμαθητών του... Κυριακή:Νέο Πάμε Πακέτο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/06/2018 - 16:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW