Ψυχαγωγία

Γρηγόρης Γκουντάρας: Η μεγάλη μεταγραφή και τα λόγια αγάπης της συζύγου του

Τον γνωρίσαμε και τον αγαπήσαμε μέσα από την εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη.

Ο λόγος για τον Γρηγόρη Γκουντάρα, που μετά από αρκετά χρόνια αποχώρησε από το πάνελ της ωραίας Ελένης, και πλέον, δουλεύει πίσω από τις κάμερες, για την ομάδα της Βίκυς Χατζηβασιλείου για το "Πάμε Πακέτο".

Ο γνωστός δημοσιογράφος, σήμερα βρέθηκε στην πρωινή εκπομπή του Alpha Ελλάδος "Happy Day" επιστρέφοντας για λίγο μπροστά από τις κάμερες, γεγονός που χαροποίησε πολλούς από τους θαυμαστές του, αλλά ειδικότερα τη μεγαλύτερη θαυμάστριά του, που δεν είναι άλλη από τη γυναίκα του.

Η Ναταλί Κάκκαβα, ανήρτησε στο προσωπικό της προφίλ στο Ιnstagram μία φωτογραφία του κατά τη διάρκεια της εμφάνισής τους στην εκπομπή και έγραψε:

«Μας έχεις λείψει… Εμένα τουλάχιστον σίγουρα… Μιας και εξακολουθώ να είμαι η μεγαλύτερη θαυμάστρια σου»

 

Το όνομα του γνωστού δημοσιογράφου τις τελευταίες μέρες ωστόσο, βρίσκεται στο επίκεντρο της επικαιρότητας, αφού φήμες τον θέλουν να κάνει μεταγραφή στον Ant1 και συγκεκριμένα στο «Πρωινό» με την Φαιη Σκορδά.


Την είδηση την έκανε γνωστή ο Βασίλης Καλλίδης, ο συνεργάτης της Φαίης Σκορδά στην μαγειρική, ο οποίος του σχολίασε κάτω από μία φωτογραφία: «Του χρόνου θα είσαι μαζί μας έμαθα ε?» , κάτι που επιβεβαίωσε τις φήμες! Δείτε την ανάρτηση:
γκουνταρασ

Αυτή η είδηση δεν έχει επιβεβαιωθεί επίσημα ούτε από τον ANT1, ούτε και από τον Γρηγόρη Γκουντάρα ή την Φαίη Σκορδά μέχρι στιγμής. Ωστόσο, δημοσιεύματα θέλουν σήμερα το γνωστό δημοσιογράφο να έχει υπογράψει το συμβόλαιο - εισιτήριο για την νέα του τηλεοπτική στέγη.

 

Επόμενο άρθρο

Aνανιάδης - Γαzή: Χώρισαν ένα μήνα μετά την γέννηση του γιου τους (ΦΩΤΟ)

O απρόσμενος χωρισμός του πιο ερωτευμένου ζευγαριού της σόουμπιζ και τα... unfollow
24/05/2018 - 12:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ναταλία Γερμανού: «Ούτε η κυρία Καινούργιου, ούτε η κυρία Σκορδά πηγαίνουν…»

Ο λόγος που τα έβαλε με την Κατερίνα Καινούργιου και την Φαίη Σκορδά...
09/12/2018 - 12:31

Κώστας Τσουρός: "Μου λείπει η Φαίη Σκορδά..." - Όσα αποκάλυψε ο δημοσιογράφος

Η κριτική και όσα δήλωσε για την παρουσιάστρια
22/11/2018 - 09:42

Φαίη Σκορδά: Δείτε την επική τούμπα της καθώς μαθαίνει θαλάσσιο σκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μοναδική παρουσιάστρια που μας έδειξε το πριν και μετά...
15/08/2018 - 15:03

Φαίη Σκορδά: Η τρυφερή φωτογραφία με τους γιους της που έριξετο Instagram (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν αγκαλιά στις καλοκαιρινές διακοπές τους, με φόντο το απέραντο γαλάζιο!
07/08/2018 - 11:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κατεχόμενα: Έρευνες για τα αίτια του δυστυχήματος που στοίχισε τη ζωή 4 ατόμων

"Εάν συμβούν παρόμοιες καταιγίδες με εκείνες θα είναι μια σοβαρή απειλή για την Λευκωσία"

Υπ. Μεταφορών: "Έριξε το μπαλάκι" στην εταιρεία για τους λεωφορειούχους

"Ο ΟΣΥΠΑ πρέπει να πληρώσει τους εργαζομένους του όχι το Υπουργείο"
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Δεν φαίνεται να έπεισε το διάγγελμα Μακρόν ούτε "Γιλέκα" ούτε Αντιπολίτευση