Ψυχαγωγία

H Δέσποινα Βανδή μας αποκαλύπτει το μεγάλο μυστικό της... μαγειρικής της(ΦΩΤΟ)

Και όταν δεν εργάζετε...

Δε φαντάζεστε...

Τί κάνει μόνη της...

Μες τη κουζίνα της!

H Δέσποινα Βανδή μπορεί να είναι μια από τις πιο επιτυχημένες τραγουδίστριες στον χώρο της δισκογραφίας και της πίστα αλλά δεν παύει να είναι μια... καλή νοικοκυρά.

Και επειδή είναι Κυριακή, σας βρήκαμε μια συμβουλή της εβδομάδας για την κουζίνα της δια στόματος Δέσποινας Βανδή. Μια πιο υγιεινή συμβουλή για εσάς και τα παιδιά σας και ένα μυστικό που θα κάνει το πιάτο σας... superfοod.

Η Δέσποινα την είδε... Βέφα και προτείνει!

 

Θέλω να μοιραστώ ένα μυστικό μου μαζί σας!Εδω έχω έτοιμα τα μπιφτέκια μου πριν τα βάλω να ψηθούν στο φούρνο και θέλω να σας πω πως εγώ αντί για ψωμί η φρυγανιά βάζω μερικές κουταλιές φαγοπυρο και αμαρανθο που είναι superfoods!

Ειναι μια εναλλακτική που σας λέω να δοκιμάσετε γιατί τα παιδιά ειδικά δεν πρόκειται να τα φάνε έτσι απλά αλλά οι ιδιότητες αυτών των δυο δημητριακών είναι θεραπευτικές!Αν ειδικά ψάξετε για τον αμαρανθο θα βρείτε ότι και οι αστροναύτες της NASA τον συμπεριλαμβάνουν στο διαιτολόγιο τους!Δεν είναι τυχαίο!Εχω να σας πω ότι δεν αλλοιώνει τη γεύση και έτσι όλοι τους θα το φάνε χωρίς να το καταλάβουν!!!😂😂😂


Όσοι λοιπόν ενδιαφέρεστε για πιο υγιεινή διατροφή είτε αφορά τον εαυτό σας είτε τους αγαπημένους σας σας προκαλώ να το δοκιμάσετε!
Εμένα τυχαία μου προέκυψε γιατί όχι λοιπόν;❤️❤️❤️

Επόμενο άρθρο

Πάμε εκδρομή στον γραφικό Ασκά ... με αγάπη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αλ.Ταραμουντάς και η εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα" ταξιδεύει στις ομορφιές της Κύπρου μας
12/11/2017 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Δέσποινα Βανδή παίζει τένις με... τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Την έχουν για πλάκα την γνωστή τραγουδίστρια
21/04/2018 - 15:07

Βανδή: Μπήκε στην κουζίνα της, έβαλε ποδιά, έφτιαξε κουλουράκια κι έβαψε αυγά

Ως σωστή νοικοκυρά, τηρεί με πίστη και ευλάβεια όλες τις παραδόσεις
06/04/2018 - 17:57

Αντώνης Ρέμος - Δέσποινα Βανδή: Μετά από 22 χρόνια και πάλι στην ίδια πίστα

Η αποκάλυψη της συνεργασία και τί δήλωσε στενός τους φίλος
26/03/2018 - 15:02

Δέσποινα Βανδή: Οι 2 τροφές που αφαίρεσε από τη διατροφή της

Το υπέροχο κορμί που έχει δίνει τις απαντήσεις...
26/02/2018 - 10:45

Ακολούθησε τις διατροφικές συνήθειες των super models!

Οι τροφές που πρέπει να έχουμε στη κουζίνα μας
22/02/2018 - 10:52

Eλένη Μενεγάκη: Αποκάλυψε την μεγάλη της συνήθεια με το... κρασί (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν μπαίνει στην κουζίνα έχει πάντα μαζί της και ένα ποτηράκι κρασάκι
21/02/2018 - 14:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο Alpha εντός της λίμνης του Πάρκου Αθαλάσσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποδημητικά πουλιά αναπαράγονται στον παράδεισο της Λευκωσίας

Φρένο στο νέο γήπεδο Λεμεσού από Κομισιόν λόγω κρατικής ενίσχυσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κυβέρνηση καθησυχάζει πως "το γήπεδο θα κατασκευαστεί"

Μαρίνα Λεμεσού: Εντυπωσιακή αντιτρομοκρατική άσκηση (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος του "Τρίτωνας 2018" να διαφανεί η ετοιμότητα της Αστυνομίας
Ελλάδα

Εγκάρδια και σε καλό κλίμα συνάντηση Ερντογάν - Βαρθολομαίου

Θέματα Πατριαρχείου και ομογένειας συζήτησαν ο Οικουμενικός Πατριάρχης ο Τούρκος Πρόεδρος

Απορρίφθηκε και το τρίτο αίτημα των Ελλήνων στρατιωτικών

Πάνω από 50 μέρες παραμένουν υπό κράτηση στις φυλακές της Ανδριανούπολης

Στην έδρα του ΟΗΕ στη Βιέννη, η συνάντηση Κοτζιά-Ντιμιτρόφ-Νίμιτς

Κύριο θέμα μεταξύ των τριών ανδρών θα είναι το Σκοπιανό
Διεθνή

Η ΕΕ θα μπορούσε να έχει μια στενότερη σχέση με τη Βρετανία μετά το Brexit

Η ΕΕ ελπίζει ότι το Λονδίνο θα μπορούσε να αλλάξει τη στάση του

Δύο πύραυλοι Tomahawk εστάλησαν από την Συρία στην Μόσχα για μελέτη

«Ένας αριθμός πυραύλων δεν πέτυχε τους στόχους τους, εξαιτίας κάποιων τεχνικών λαθών»

Γερμανία: Ημέρα αλληλεγγύης εναντίον ενός νέου κύματος αντισημιτισμού

Έπειτα από επεισόδια που ενίσχυσαν τους φόβους για μια ανάδυση του

tv news

Ο Τόνυ περνάει πάλι μια αυτοκαταστροφική φάση με τις ουσίες. Αυτή τη φορά...

Τα αποτελέσματα θα είναι δραματικά... Πέμπτη: Συγκλονιστικό Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Ο Δαμιανός δέχεται ένα αποκαλυπτικό μήνυμα στο κινητό του για τις μετοχές...

Βάνα-Ζούβας-Σύλβια κάνουν πρόβες για ακόμη μια κλοπή.Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 26/04/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ