Ψυχαγωγία

H Δέσποινα Βανδή μας αποκαλύπτει το μεγάλο μυστικό της... μαγειρικής της(ΦΩΤΟ)

Και όταν δεν εργάζετε...

Δε φαντάζεστε...

Τί κάνει μόνη της...

Μες τη κουζίνα της!

H Δέσποινα Βανδή μπορεί να είναι μια από τις πιο επιτυχημένες τραγουδίστριες στον χώρο της δισκογραφίας και της πίστα αλλά δεν παύει να είναι μια... καλή νοικοκυρά.

Και επειδή είναι Κυριακή, σας βρήκαμε μια συμβουλή της εβδομάδας για την κουζίνα της δια στόματος Δέσποινας Βανδή. Μια πιο υγιεινή συμβουλή για εσάς και τα παιδιά σας και ένα μυστικό που θα κάνει το πιάτο σας... superfοod.

Η Δέσποινα την είδε... Βέφα και προτείνει!

 

Θέλω να μοιραστώ ένα μυστικό μου μαζί σας!Εδω έχω έτοιμα τα μπιφτέκια μου πριν τα βάλω να ψηθούν στο φούρνο και θέλω να σας πω πως εγώ αντί για ψωμί η φρυγανιά βάζω μερικές κουταλιές φαγοπυρο και αμαρανθο που είναι superfoods!

Ειναι μια εναλλακτική που σας λέω να δοκιμάσετε γιατί τα παιδιά ειδικά δεν πρόκειται να τα φάνε έτσι απλά αλλά οι ιδιότητες αυτών των δυο δημητριακών είναι θεραπευτικές!Αν ειδικά ψάξετε για τον αμαρανθο θα βρείτε ότι και οι αστροναύτες της NASA τον συμπεριλαμβάνουν στο διαιτολόγιο τους!Δεν είναι τυχαίο!Εχω να σας πω ότι δεν αλλοιώνει τη γεύση και έτσι όλοι τους θα το φάνε χωρίς να το καταλάβουν!!!😂😂😂


Όσοι λοιπόν ενδιαφέρεστε για πιο υγιεινή διατροφή είτε αφορά τον εαυτό σας είτε τους αγαπημένους σας σας προκαλώ να το δοκιμάσετε!
Εμένα τυχαία μου προέκυψε γιατί όχι λοιπόν;❤️❤️❤️

Επόμενο άρθρο

Πάμε εκδρομή στον γραφικό Ασκά ... με αγάπη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αλ.Ταραμουντάς και η εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα" ταξιδεύει στις ομορφιές της Κύπρου μας
12/11/2017 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όλες οι εξελίξεις για την διάρρηξη της οικίας Δέσποινας Βανδή - Ντέμη Νικολαίδη

Πως αντέδρασε η οικογένεια και το πρώτο μήνυμα της Δέσποινας μετά το δυσάρεστο συμβάν
13/11/2017 - 10:24

Διέρρηξαν το σπίτι της Δέσποινας Βανδή και του Ντέμη Νικολαίδη

Το σκηνικό της διάρρηξης, τα κοσμήματα αξίας και οι ληστίες σε άλλους δύο ποδοσφαιριστές
12/11/2017 - 12:07

Η Δέσποινα Βανδή και το.... μαύρο Χριστουγεννιάτικο δέντρο!

Μπήκε στο κλίμα των Χριστουγέννων και βγήκε για τα πρώτα της ψώνια πιο στυλάτη από ποτέ
11/11/2017 - 15:08

Μαρία Έλενα Κυριάκου:Η κόντρα με την Βανδή και η πρόταση για Eurovision (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκαλυπτική συνέντευξη που έδωσε στο Cup of Joy
04/11/2017 - 20:29

To χρονικό της κόντρας Βίσση - Βανδή. Ένας πόλεμος δίχως τέλος

Πως ξεκίνησε η κόντρα αυτή, πότε συναντήθηκαν οι δρόμοι των δύο και τι δηλώνουν οι ίδιες;
01/11/2017 - 11:45

H γκάφα της χρονιάς: Βράβευαν την Δέσποινα Βανδή και την προσφώνησαν Άννα Βίσση

Η αντίδραση της Δέσποινας και ο τρόπος που το χειρίστηκε ωστόσο... απίστευτος!
31/10/2017 - 09:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τραυματίστηκαν αστυνομικοί από τον πετροπόλεμο στο ΓΣΠ

Τι λέει η Αστυνομία για τα όσα συνέβησαν μετά τον αγώνα Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ

Αύξηση των «ψηφοφόρων» κατά 11.688 στα κατεχόμενα

Σύμφωνα με την Ναρίν Φερντί Σεφίκ, «πρόεδρο της ανώτατης επιτροπής εκλογών»

Αφορολόγητο "θησαυρό" για το Τμήμα Τελωνείων έκρυβε υποστατικό

Κατάσχεση καπνού και επιδόθηκε πρόστιμο 1300 ευρώ σε 51χρονη
Ελλάδα

Αερογέφυρα σωτηρίας για μεταμόσχευση νεφρού από το Ηράκλειο στη Θεσσαλονίκη

Η επιχείρηση ξεκίνησε στις 08:00 ολοκληρώθηκε στις 09:28

Στους 19 οι νεκροί από την κακοκαιρία στην Ελλάδα

Εντοπίστηκε νεκρός ο ένας από τους έξι αγνοούμενους

Δύο συλλήψεις στη Θεσσαλονίκη για τα επεισόδια μετά τις εκδηλώσεις (ΦΩΤΟ)

'Ενας Έλληνας, 17 ετών και ένας επίσης 17χρονος, υπήκοος Αλβανίας
Διεθνή

Ο Ερντογάν απέρριψε τη συγγνώμη του ΝΑΤΟ

«Αυτό το θέμα δεν μπορεί να κλείσει με μια απλή συγγνώμη», είπε.

Τεχεράνη: Το βαλλιστικό πρόγραμμα του Ιράν δεν αφορά τη Γαλλία

"Στα θέματα της άμυνας και του βαλλιστικού προγράμματος, δεν ζητάμε την άδεια από κανέναν"

Στο Παρίσι με την οικογένεια του ο παραιτηθείς πρωθυπουργός του Λιβάνου

Έγινε δεκτός από τον Γάλλο Πρόεδρο στο Μέγαρο των Ηλυσίων

tv news

Νέο Πάμε Πακέτο:Δυο αδέρφια που απευθύνθηκαν σε διαφορετικό χρόνο στην εκπομπή.

Μια παράλληλη αναζήτηση,βαθειά συναισθήματα και μυστικά χρόνων σε αυτό το Πακέτο (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

Χριστιάνα Αριστοτέλους,Κωνσταντίνος Χριστοφόρου,Χριστίνα Παυλίδου Αποκλειστικά!

Aυτό το Σαββατοκύριακο στις 16:00, στο Cup Of Joy με την Τζώρτζια Παναγή (TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 18/11/2017 - 17:54ALPHA NEWS