Ψυχαγωγία

H Δέσποινα Βανδή μας αποκαλύπτει το μεγάλο μυστικό της... μαγειρικής της(ΦΩΤΟ)

Και όταν δεν εργάζετε...

Δε φαντάζεστε...

Τί κάνει μόνη της...

Μες τη κουζίνα της!

H Δέσποινα Βανδή μπορεί να είναι μια από τις πιο επιτυχημένες τραγουδίστριες στον χώρο της δισκογραφίας και της πίστα αλλά δεν παύει να είναι μια... καλή νοικοκυρά.

Και επειδή είναι Κυριακή, σας βρήκαμε μια συμβουλή της εβδομάδας για την κουζίνα της δια στόματος Δέσποινας Βανδή. Μια πιο υγιεινή συμβουλή για εσάς και τα παιδιά σας και ένα μυστικό που θα κάνει το πιάτο σας... superfοod.

Η Δέσποινα την είδε... Βέφα και προτείνει!

 

Θέλω να μοιραστώ ένα μυστικό μου μαζί σας!Εδω έχω έτοιμα τα μπιφτέκια μου πριν τα βάλω να ψηθούν στο φούρνο και θέλω να σας πω πως εγώ αντί για ψωμί η φρυγανιά βάζω μερικές κουταλιές φαγοπυρο και αμαρανθο που είναι superfoods!

Ειναι μια εναλλακτική που σας λέω να δοκιμάσετε γιατί τα παιδιά ειδικά δεν πρόκειται να τα φάνε έτσι απλά αλλά οι ιδιότητες αυτών των δυο δημητριακών είναι θεραπευτικές!Αν ειδικά ψάξετε για τον αμαρανθο θα βρείτε ότι και οι αστροναύτες της NASA τον συμπεριλαμβάνουν στο διαιτολόγιο τους!Δεν είναι τυχαίο!Εχω να σας πω ότι δεν αλλοιώνει τη γεύση και έτσι όλοι τους θα το φάνε χωρίς να το καταλάβουν!!!😂😂😂


Όσοι λοιπόν ενδιαφέρεστε για πιο υγιεινή διατροφή είτε αφορά τον εαυτό σας είτε τους αγαπημένους σας σας προκαλώ να το δοκιμάσετε!
Εμένα τυχαία μου προέκυψε γιατί όχι λοιπόν;❤️❤️❤️

Επόμενο άρθρο

Πάμε εκδρομή στον γραφικό Ασκά ... με αγάπη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αλ.Ταραμουντάς και η εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα" ταξιδεύει στις ομορφιές της Κύπρου μας
12/11/2017 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντώνης Ρέμος: Δείτε πως του ευχήθηκε η κόρη του για την πρεμιέρα του!(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο με την μικρή Έλενα λίγες ώρες πριν την πρεμιέρα με την Βανδή...
10/11/2018 - 09:24

Η Δέπσοινα Βανδή συγκλονίζει: "Έχω δεχθεί σεξουαλική παρενόχληση"

Η αποκάλυψη της γνωστής τραγουδίστριας και ο... Ντέμης
06/11/2018 - 09:19

Δέσποινα Βανδή: Το σεξ...εξατμίζεται-Δεν ερωτεύτηκα τον Ντέμη με την πρώτη ματιά

Η τραγουδίστρια πιο αποκαλυπτική από ποτέ για το σεξ και την διάρκεια του
04/11/2018 - 11:37

Ρέμος-Βανδή: Δεν έκαναν πρεμιέρα-Όλο το παρασκήνιο,ο λόγος και οι δηλώσεις τους!

Για ακόμη μια φορά πήρε αναβολή η συνεργασία της σε μουσικό σχήμα
03/11/2018 - 10:56

"Έσταξε φαρμάκι" για την Δέσποινα Βανδή:"Η καημένη δεν βρίσκει δουλειά..."

Απασφάλισε και "πυροβόλησε" την γνωστή τραγουδίστρια χωρίς ενδοιασμούς
29/10/2018 - 12:31

Παραδοσιακό Κερκυραϊκό Σοφρίτο από τον Πάνο Λευκιμμιάτη (ΦΩΤΟ)

Η γευστική απόλαυση σε απλά βήματα από διακεκριμένο σεφ
22/09/2018 - 13:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μοτοσικλετιστής παρέσυρε πεζό σε δρόμο της Λεμεσού

Στο σημείο έσπευσαν μέλη της Τροχαίας Λεμεσού αλλά και ασθενοφόρο

Γιος εντόπισε νεκρό τον πατέρα του σε αγροτική περιοχή του χωριού Σαλαμιού

Έφυγε από το σπίτι για να πάει στο κυνήγι και για ώρες δεν έδωσε σημεία ζωής

Στο κελί 24χρονη για απόπειρα εμπρησμού οχήματος

Το αδίκημα διαπράχθηκε στις 17 Νοεμβρίου στη Χλώρακα
Ελλάδα

Χειροπέδες σε Ελληνίδα για τρομοδέμα στην Γερμανίδα Καγκελάριο Άνγκελα Μέρκελ

Ταυτοποιήθηκαν τα αποτυπώματα της στο αντικείμενο που περιείχε εκρηκτικό μηχανισμό

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο
Διεθνή

Ερντογάν: Μια μέρα οι τρομοκράτες θα στρέψουν τα όπλα τους εναντίον σας

Πυρά εναντίον των κρατών - μελών της ΕΕ, εξαπέλυσε ο Τούρκος Πρόεδρος

Ορατή από το διάστημα η καταστροφή στην Καλιφόρνια (ΦΩΤΟ)

Η ΝΑSA κατέγραψε εικόνα της καμένης γης από το πέρασμα της φονικής πυρκαγιάς

Στήριξη στη Σαουδική Αραβία για το φόνο Κασόγκι εξέφρασε ο Τραμπ

Ξεκαθάρισε ότι η CIA δεν έχει στη διάθεση της "τίποτα απόλυτα βέβαιο"

tv news

Ο Κωστής προσπαθεί να αποδείξει πως αξίζει μια ευκαιρία να βγει έξω με εγγύηση..

Η μόνη του ελπίδα για να απελευθερωθεί,η Έλλη..«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ