Ψυχαγωγία

H Δέσποινα Βανδή μας αποκαλύπτει το μεγάλο μυστικό της... μαγειρικής της(ΦΩΤΟ)

Και όταν δεν εργάζετε...

Δε φαντάζεστε...

Τί κάνει μόνη της...

Μες τη κουζίνα της!

H Δέσποινα Βανδή μπορεί να είναι μια από τις πιο επιτυχημένες τραγουδίστριες στον χώρο της δισκογραφίας και της πίστα αλλά δεν παύει να είναι μια... καλή νοικοκυρά.

Και επειδή είναι Κυριακή, σας βρήκαμε μια συμβουλή της εβδομάδας για την κουζίνα της δια στόματος Δέσποινας Βανδή. Μια πιο υγιεινή συμβουλή για εσάς και τα παιδιά σας και ένα μυστικό που θα κάνει το πιάτο σας... superfοod.

Η Δέσποινα την είδε... Βέφα και προτείνει!

 

Θέλω να μοιραστώ ένα μυστικό μου μαζί σας!Εδω έχω έτοιμα τα μπιφτέκια μου πριν τα βάλω να ψηθούν στο φούρνο και θέλω να σας πω πως εγώ αντί για ψωμί η φρυγανιά βάζω μερικές κουταλιές φαγοπυρο και αμαρανθο που είναι superfoods!

Ειναι μια εναλλακτική που σας λέω να δοκιμάσετε γιατί τα παιδιά ειδικά δεν πρόκειται να τα φάνε έτσι απλά αλλά οι ιδιότητες αυτών των δυο δημητριακών είναι θεραπευτικές!Αν ειδικά ψάξετε για τον αμαρανθο θα βρείτε ότι και οι αστροναύτες της NASA τον συμπεριλαμβάνουν στο διαιτολόγιο τους!Δεν είναι τυχαίο!Εχω να σας πω ότι δεν αλλοιώνει τη γεύση και έτσι όλοι τους θα το φάνε χωρίς να το καταλάβουν!!!😂😂😂


Όσοι λοιπόν ενδιαφέρεστε για πιο υγιεινή διατροφή είτε αφορά τον εαυτό σας είτε τους αγαπημένους σας σας προκαλώ να το δοκιμάσετε!
Εμένα τυχαία μου προέκυψε γιατί όχι λοιπόν;❤️❤️❤️

Επόμενο άρθρο

Πάμε εκδρομή στον γραφικό Ασκά ... με αγάπη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αλ.Ταραμουντάς και η εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα" ταξιδεύει στις ομορφιές της Κύπρου μας
12/11/2017 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή: Το σχόλιο για την διαφορά ηλικίας με τον σύζυγο της!(ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια του Ντέμη Νικολαϊδη και η πρωτότυπη τούρτα που του ετοίμασε η σύζυγος του..
18/09/2018 - 09:35

Δέσποινα Βανδή: Το συγκινητικό αντίο και τα τρυφερά λόγια (ΦΩΤΟ)

Ο αποχαιρετιστήριο μήνυμα της αγαπημένης τραγουδίστριας
13/09/2018 - 10:24

Βανδή-Σαββίδου-Μαγγίρα: Φεύγουν από την Κύπρο στην καρότσα διπλοκάμπινου(ΒΙΝΤΕΟ)

Με οδηγό την Μαριέλλα αναστατώνουν τους δρόμους της Λευκωσίας!
30/08/2018 - 11:51

Bανδή-Σαββίδου-Μαγγίρα: Ξετρελάθηκαν και αναστάτωσαν φούρνο στην Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Δείτε το μήνυμα της τραγουδίστριας στους Κύπριους
29/08/2018 - 17:42

Mamma Mia: Η άφιξη της Δέσποινας Βανδή με την κόρη της στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλο το team ετοιμάζεται να μας απογειώσει με το πιο διαχρονικό μιούζικαλ
25/08/2018 - 15:30

Η απόλυτη καλοκαιρινή συνταγή από την Μαριέλλα Χρίστου

Το γλυκό που ξετρελαίνει μικρούς και μεγάλους
06/08/2018 - 15:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Γυναίκα κατήγγειλε εν ενεργεία βουλευτή για ενόχληση και εξύβριση

Στα χέρια του Γενικού Εισαγγελέα ο φάκελος της πρωτοφανούς υπόθεσης για οδηγίες

Δύο τραυματίες σε τροχαίο ατύχημα στην Πάφο

Εγκλωβίστηκε στο όχημα του, ο ένας εκ των δύο οδηγών

Έτσι πέρασαν την μέρα τους οι μαθητές που φιλοξενήθηκαν από την Τράπεζα Κύπρου

Τριακόσια πενήντα και πλέον παιδιά απασχολήθηκαν με μουσική, χορό και δημιουργίες
Ελλάδα

"Πέφτουν" οι υπογραφές για τους υδρογονάνθρακες στην Κρήτη

Προσέλκυση πετρελαϊκών ομίλων και εκμετάλλευση θαλάσσιων οικοπέδων προωθεί η Ελλάδα

Η Λυδία Κονιόρδου νέα πρόεδρος του "Σταύρος Νιάρχος"

Η νέα θέση της πρώην Υπ. Πολιτισμού που τέθηκε εκτός Κυβέρνησης κατά τον ανασχηματισμό
Διεθνή

Κατευνάζουν τα πνεύματα Πούτιν-Νετανιάχου μετά την πτώση του ρωσικού αεροσκάφους

Ευθύνες στη Συρία επιρρίπτει το Ισραήλ για την κατάρριψη του Il-20

Θρήνος για το θάνατο του αρχηγού της αγέλης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το συγκινητικό βίντεο με ελέφαντες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου

Ντόναλντ Τουσκ: Ίσως συγκληθεί έκτακτη Σύνοδος Κορυφής για το Brexit

Αύριο στο Σάλτσμπουργκ της Αυστρίας "'έκλεισαν ραντεβού" οι 28

tv news

Και ενώ η Μαρίνα περιμένει τον πατέρα της για να γιορτάσουν τα γενέθλιά του...

Ένα δυστύχημα αλλάζει το σκηνικό... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Ο Ορφέας έχει πια καταλάβει ότι η Τόνια ξέρει ποιος είναι...

Eίναι αποφασισμένος να μην της επιτρέψει να τον δώσει στην αστυνομία. Τριτη:Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/09/2018 - 20:20ALPHA NEWS