Ψυχαγωγία

H Δέσποινα Βανδή μας ευχήθηκε «Καλό Δεκαπεντάυγουστο» με τον πιο νόστιμο τρόπο

Δεν είναι η πρώτη φορά που η Δέσποινα Βανδή μοιράζεται μαζί μας λαχταριστές συνταγές.  Κατά καιρούς μας έχει φτιάξει νόστιμα πρωινά κρέπες, σπιτικά μπισκότα, τσουρέκια και «το μενού» δεν σταματά εδώ!

Χτες μπήκε στην κουζίνα για ακόμα μια φορά, παρέα με την αγαπημένη της θεία Ελένη, ποντιακής καταγωγής, και μας έφτιαξαν «τσιριχτά».

Τι είναι τα τσιριχτά; Οι παραδοσιακοί ποντιακοί λουκουμάδες!

Δείτε το βίντεο που ακολουθεί και... φτιάξτε τους όπως η Δέσποινα!

Επόμενο άρθρο

"Θες παστίτσιο"... To κορυφαίο βίντεοκλιπ που κυκλοφόρησε και έγινε ήδη viral!

Μας είχε πει πως αν και χιουμοριστικό, θα μοιάζει αρκετά με το original... Τελικά όμως;
14/08/2017 - 11:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Δέσποινα Βανδή παίζει τένις με... τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Την έχουν για πλάκα την γνωστή τραγουδίστρια
21/04/2018 - 15:07

Οι Πόντιοι αναβίωσαν και φέτος το Ταφικό Έθιμο (ΦΩΤΟ)

Έστρωσαν τραπεζομάντηλα στα μνήματα και τέλεσαν τρισάγιο για τα αγαπημένα τους πρόσωπα
15/04/2018 - 15:34

Βανδή: Μπήκε στην κουζίνα της, έβαλε ποδιά, έφτιαξε κουλουράκια κι έβαψε αυγά

Ως σωστή νοικοκυρά, τηρεί με πίστη και ευλάβεια όλες τις παραδόσεις
06/04/2018 - 17:57

Αντώνης Ρέμος - Δέσποινα Βανδή: Μετά από 22 χρόνια και πάλι στην ίδια πίστα

Η αποκάλυψη της συνεργασία και τί δήλωσε στενός τους φίλος
26/03/2018 - 15:02

Δέσποινα Βανδή: Οι 2 τροφές που αφαίρεσε από τη διατροφή της

Το υπέροχο κορμί που έχει δίνει τις απαντήσεις...
26/02/2018 - 10:45

Μια μεγάλη μάχη για... λίγο μαλλί της γριάς! (ΦΩΤΟ)

Βανδή, Μαγγίρα, Μπουρδούμης περάσαν τη Κυριακή της Απόκριας....τρώγοντας "υγιεινά"!
18/02/2018 - 15:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρή εντοπίστηκε στο όχημά της 69χρονη στην επαρχία Λεμεσού

Το όχημα έπεσε σε χαντάκι, στην περιοχή της Μονής

Μείωσε την ποινή για τους πέντε του ΣΑΠΑ το Ανώτατο (BINTEO)

Ανοίγει εκ νέου στις 19 Ιουνίου η υπόθεση δανείων Συνεργατισμού

Λεμεσός: Ξαναχτύπησε ο κομμωτής με τα μπότοξ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αστυνομία του πέρασε χειροπέδες για τριτη φορα
Ελλάδα

Απολογείται μέσα από το νοσοκομείο η 22χρονη που φέρεται να πέταξε το μωρό της

Αντιμέτωπη με το αδίκημα της παιδοκτονίας το οποίο τιμωρείται με κάθειρξη 10 ετών

Ελεύθερος αφέθηκε ο ένας από τους οκτώ Τούρκους αξιωματικούς

Υλοποίηση της απόφασης του Συμβουλίου της Επικράτειας

Γιούνκερ από την Αθήνα: Δεύτερη μου πατρίδα η Ελλάδα

Συνάντηση με τον Αλέξη Τσίπρα και άλλους πολιτικούς αξιωματούχους
Διεθνή

Ένοχος για σεξουαλική κακοποίηση ο κωμικός Bill Cosby

Ο 80χρονος αντιμετωπίζει ποινή φυλάκισης ως και 10 χρόνια

ΗΠΑ: Έκρηξη σε διυλιστήριο πετρελαίου στο Ουισκόνσιν

"Υπάρχουν αναφορές για αρκετά θύματα, αλλά όχι για τη σοβαρότητα των τραυματισμών"

Στο ποδοσφαιράκι διαγωνίστηκαν οι Πρόεδροι Ελβετίας και Γερμανίας (ΦΩΤΟ)

Χαλαρές στιγμές στο περιθώριο επίσημης επίσκεψης του Steinmeier στη Γενεύη

tv news

5 αγαπημένοι ποδοσφαιριστές βάζουν τα πιο ξεκαρδιστικά γκολ στο Λούης Night Show

Σε μια εκπομπή αφιερωμένη στη Μάχη Ενάντια στον Καρκίνο, την Παρασκευή στον Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Ρενάτα καταθέτει την παραίτησή της και αποχαιρετά τον Αχιλλέα και τη Σόφο...

Δεν είναι όμως η μόνη δυσάρεστη έκπληξη για αυτόν... Παρ: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 27/04/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ