Ψυχαγωγία

H Δέσποινα Βανδή μας ευχήθηκε «Καλό Δεκαπεντάυγουστο» με τον πιο νόστιμο τρόπο

Δεν είναι η πρώτη φορά που η Δέσποινα Βανδή μοιράζεται μαζί μας λαχταριστές συνταγές.  Κατά καιρούς μας έχει φτιάξει νόστιμα πρωινά κρέπες, σπιτικά μπισκότα, τσουρέκια και «το μενού» δεν σταματά εδώ!

Χτες μπήκε στην κουζίνα για ακόμα μια φορά, παρέα με την αγαπημένη της θεία Ελένη, ποντιακής καταγωγής, και μας έφτιαξαν «τσιριχτά».

Τι είναι τα τσιριχτά; Οι παραδοσιακοί ποντιακοί λουκουμάδες!

Δείτε το βίντεο που ακολουθεί και... φτιάξτε τους όπως η Δέσποινα!

Επόμενο άρθρο

"Θες παστίτσιο"... To κορυφαίο βίντεοκλιπ που κυκλοφόρησε και έγινε ήδη viral!

Μας είχε πει πως αν και χιουμοριστικό, θα μοιάζει αρκετά με το original... Τελικά όμως;
14/08/2017 - 11:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρέμος-Βανδή: Αγνώριστοι 27 χρόνια στην πιο...αποτυχημένη συνεργασία τους(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία και η στιλιστική εμφάνιση που δεν ενθουσίασε
10/12/2018 - 11:36

Καλαμαράκια τηγανητά με πικάντικη σάλτσα

Μια εύκολη και γρήγορη συνταγή που θα κλέψει τις εντυπώσεις...
08/12/2018 - 13:19

Αντώνης Ρέμος: Δείτε πως του ευχήθηκε η κόρη του για την πρεμιέρα του!(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο με την μικρή Έλενα λίγες ώρες πριν την πρεμιέρα με την Βανδή...
10/11/2018 - 09:24

Η Δέπσοινα Βανδή συγκλονίζει: "Έχω δεχθεί σεξουαλική παρενόχληση"

Η αποκάλυψη της γνωστής τραγουδίστριας και ο... Ντέμης
06/11/2018 - 09:19

Δέσποινα Βανδή: Το σεξ...εξατμίζεται-Δεν ερωτεύτηκα τον Ντέμη με την πρώτη ματιά

Η τραγουδίστρια πιο αποκαλυπτική από ποτέ για το σεξ και την διάρκεια του
04/11/2018 - 11:37

Ρέμος-Βανδή: Δεν έκαναν πρεμιέρα-Όλο το παρασκήνιο,ο λόγος και οι δηλώσεις τους!

Για ακόμη μια φορά πήρε αναβολή η συνεργασία της σε μουσικό σχήμα
03/11/2018 - 10:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λακκοτρύπης: "Δεν χάσαμε το χαλούμι στο Ηνωμένο Βασίλειο"

Στα χέρια του Γενικού Εισαγγελέα η πειθαρχική έρευνα, δηλώνει ο Υπουργός Εμπορίου

Υπουργός Εσωτερικών: “Τα βασίλεια αρχίζουν την επίθεση”

Εμπόδια στη μεταρρύθμιση της τοπικής αυτοδιοίκησης βρίσκει ο Πετρίδης

Η σύλληψη 21χρονου οδήγησε την Αστυνομία στη διαλεύκανση 11 υποθέσεων κλοπής

Διήμερη κράτηση εναντίον του υπόπτου εξέδωσε το Επαρχιακό Δικαστήριο Λεμεσού
Ελλάδα

Ένοχος ο Ιωάννης Σμπώκος για την υπόθεση TorM1

Κατηγορείται για δωροδοκία και νομιμοποίηση εσόδων από παράνομες δραστηριότητες

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...
Διεθνή

Στρασβούργο: Ο δράστης φώναζε «Αλάχου Άκμπαρ» λίγο πριν την αιματηρή επίθεση

Γνωστός στις γαλλικές αρχές ο μακελάρης που ξύπνησε τον τρόμο σε χριστουγεννιάτικη αγορά

Στην Εθνοσυνέλευση οδηγείται η πρόταση μομφής κατά της κυβέρνησης Μακρόν

Η κοινοβουλευτική ομάδα LR δεν θα συμμετάσχει αύριο στην ψηφοφορία

Αυτοί καλοβλέπουν την Πρωθυπουργία στη Βρετανία

Αντίστροφη μέτρηση για την ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής κατά της Μέι

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 18:10DEAL