Ψυχαγωγία

H έκπληξη της χρονιάς!Η Χριστιάνα Αριστοτέλους θα παίξει σε κωμική σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αφήνει για λίγο την παρουσιάση της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" και αρχίζει την υποκριτική.

Η δημοφιλής παρουσιάστρια όπως δήλωσε θα κάνει γυρίσματα στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, "Η Φαμίλια", που προβάλλεται κάθε Πέμπτη και Παρασκευή στις 19.30.

Διαβάστε επίσης: Η νέα εκπομπή του Alpha με τον... Τάσο Ευαγγέλου και την Αθηνά Χάλκου(ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα ρώτησε τον Τάσο Ευάγγελου που έκανε guest στη σειρά πόση ώρα διέρκησαν τα γυρίσματα αφού έχει και αυτή. Η ίδια έχει συμμετάσχει ξανά σε τηλεοπτική σειρά αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις.

Παρέλαση αστέρων στη κωμική σειρά "Η Φαμίλια", χαρίζοντας μας ακόμη περισσότερο γέλιο και δείχνοντας πρόσωπα της τηλεόρασης από διαφορετική οπτική γωνία

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή με τα γυρίσματα του Τάσου και όσα δήλωσε η Χριστιάνα...


 

Επόμενο άρθρο

«ΚΑΡΜΑ»: Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα» (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Μία ασύλληπτη τραγωδία την Κυριακή 18 Νοεμβρίου στις 22:00 στον Alpha Κύπρου...
14/11/2018 - 17:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χ.Αριστοτέλους: Το άκομψο σχόλιο που δέχθηκε και η αντίδρασή της!

Η απάντηση αν έχει βιώσει ποτέ σεξουαλική παρενόχληση στον χώρο της και η "ασπίδα' της
18/12/2018 - 11:54

Έτσι κοιμάται η Αριστοτέλους!Δείτε την στον καναπέ με...ροπούα και πιζάμες(ΦΩΤΟ)

Η ζωή μια ξενυχτισμένης μάνας και η ακομπλεξάριστη φωτογραφία στα social media
16/12/2018 - 10:34

Χ. Αριστοτέλους: Ο Εφραίμ ως πατέρας, τα παράπονα και το νέο show στον Αlpha!

Η αντίδραση στην κριτική που δέχεται και η απάντηση αν θα αφήσει την απογευματινή ζώνη
15/12/2018 - 17:22

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο ηθοποιού στη "Φαμίλια"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιάσε με την εμφάνιση της στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου...
14/12/2018 - 14:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο...ηθοποιού - Δείτε τις πρώτες σκηνές (ΦΩΤΟ)

Το τρέιλερ της σειράς "Η Φαμίλια" του Alpha Κύπρου που θα παίζει η παρουσιάστρια
12/12/2018 - 12:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη ιδιοκτήτη περιπτέρου για αδασμοφορολόγητων καπνικών προϊόντων

Του επέβαλαν εξώδικο 7.300 ευρώ και κατέσχεσαν τα καπνικά προϊόντα

Βροχές σε όλη τη Κύπρο, διακοπές ρεύματος λόγω της κακοκαιρίας

Οι οδηγοί προτρέπονται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί  και να οδηγούν με χαμηλή ταχύτητα

Κατεχόμενα: Θα καταστρέφονται τα πυρομαχικά μετά τις ασκήσεις

Μετά από τον θάνατο 13χρονου που έσκασε η βόμβα στα χέρια του
Ελλάδα

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

Ο Λευκός Οίκος αδειάζει τον Τσαβούσογλου για την έκδοση Γκιουλέν

“Ο Πρόεδρος Τραμπ δεν δεσμεύτηκε στον Ερντογάν”

Γαλλία: Μετά τα "Κίτρινα Γιλέκα" έρχονται τα "Μπλε Γιλέκα"

Προκαλούν αίσθηση αφού δεν θα υπάρχουν...Αστυνομικοί για να τους κατευνάσουν

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ