Ψυχαγωγία

H Eλένη Μενεγάκη αποκάλυψε την μεγάλη της φοβία και μας άφησε άφωνους...(ΒΙΝΤΕΟ)

Kαι όμως η Ελένη Μενεγάκη φοβάται να ανέβει σε... μηχανές

Στο πλαίσιο της σημερινής συνέντευξης στην εκπομπή "Ελένη" η παρουσιάστρια προέβη σε μια αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή που δεν γνωρίζαμε και σε μια φοβία που δεν την περιμέναμε. Η ίδια δήλωσε ότι δε μπορεί να ανέβει σε μηχανές.

Μπορεί να την έχουμε δει να ανεβαίνει σε μηχανές παλιότερα αλλά όπως τόνισε ήταν μόνο για τις ανάγκες φωτογράφησης.Η παρουσιάστρια έκανε την σχετική αποκάλυψη μιλώντας με τη Ναταλία Δραγούμη, της οποίας οι μηχανές είναι το μεγάλο της πάθος, ενώ αποκάλυψε και τον λόγο που της δημιουργήθηκε αυτός ο φόβος.

«Εγώ δεν έχω ανεβεί ποτέ σε μηχανή, μόνο για φωτογραφία! Ποτέ αλήθεια στο λέω, σοβαρά… Μου έλεγε η μάνα μου άμα πέσεις κι άμα γδαρθείς, κι άμα σκοτωθείς… Και είχα μία φοβία με τις μηχανές και δεν ανέβαινα ποτέ»

Δείτε την σχετική συζήτηση


 

Επόμενο άρθρο

Συναυλία με κλασσικά έργα από το Georgia Tech, διοργανώνει η Πρεσβεία των ΗΠΑ

Σε πρώτη εκτέλεση το έργο του Κύπριου συνθέτη Εύη Σαμμούτη, "Ισθμός"
21/03/2018 - 17:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκλονίζει η Eλένη Μενεγάκη: "Έχω χάσει παιδί, είχα δυο αποβολές" (BINTEO)

H παρουσιάστρια εκμυστηρεύτηκε τις αποβολές της - Όλα όσα δήλωσε
20/04/2018 - 14:30

Ελένη Μενεγάκη:Αποκάλυψε τη μεγάλη της φοβία και το troll των παιδιών της-ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε όσα αποκάλυψε στον αέρα της εκπομπής της και το... σινιάλο του άντρα της
18/04/2018 - 15:38

H ερωτική εξομολόγηση της Ελένης Μενεγάκη στον Μάκη Παντζόπουλο(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Όσοι τον γνωρίζουν, τον αγαπούν - Εγώ τον λατρεύω"
09/04/2018 - 13:07

Αυτή είναι η αστυνομική ταυτότητα της Ελένης Μενεγάκη (ΦΩΤΟ)

Ταξίδι στο χρόνο με την ωραία Ελένη να μας δείχνει την ταυτότητα της και πως ήταν το 2001
09/04/2018 - 12:48

H Eλένη Μενεγάκη μας δείχνει την κόρη της που ταΐζει το...προβατάκι της(ΦΩΤΟ)

Η Μαρίνα, οι ευχές για το Πάσχα και το πρόβατο...
31/03/2018 - 10:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διπλό Φονικό: Ολοκλήρωσε τις εξετάσεις η ιατροδικαστής Χαρά Σπηλιοπούλου

Αναμένεται η κατάθεση των πορισμάτων της στους ανακριτές της υπόθεσης

Κινηματογραφική καταδίωξη στην Πάφο με πρωταγωνιστές δύο...ανήλικους

Το όχημα οδηγούσε ένας...13χρονος, ενώ εντοπίστηκαν αντικείμενα που φαίνεται να κλάπηκαν

Εντοπίστηκε όχημα που είχε κλαπεί στην Πάφο

Το έκλεψαν από χώρο στάθμευσης πολυκατοικίας και εντοπίστηκε στην περιοχή Μουτάλου
Ελλάδα

Μαξίμου:Άμεση επιστροφή των δύο χωρίς απαράδεκτους συμψηφισμούς και προϋποθέσεις

"Κρατούμε το θετικό σκέλος, τη στροφή υπέρ της ειρήνης στο Αιγαίο και στήριξη διαλόγου"

Εντοπίστηκε νεκρό αγοράκι σε ανοιχτό χώρο στη Νέα Σμύρνη

Το αγοράκι, το οποίο είχε ακόμα τον ομφάλιο λώρο, εντόπισε γυναίκα ενώ καθάριζε

Ερντογάν: Δώστε τους οκτώ Τούρκος στρατιωτικούς να σας δώσουμε τους δύο Έλληνες

Παυλόπουλος: Λυπηρό να υπάρχει σύγχυση ανάμεσα σε αυθαίρετη κράτηση και πολιτικό άσυλο
Διεθνή

Τραμπ: Τα πράγματα, με τη Βόρειο Κορέα, ίσως εξελιχθούν καλά και ίσως όχι

"Αλλά η δουλειά που κάνω τώρα θα έπρεπε να έχει γίνει πολύ καιρό πριν"

Γυμνός ένοπλος άνοιξε πυρ και σκότωσε τέσσερα άτομα σε εστιατόριο στο Νάσβιλ

Κύριος ύποπτος σύμφωνα με την αστυνομία ο 29χρονος Travis Reinking

Ρωσία: Απετράπη τρομοκρατική ενέργεια, 9 αντάρτες σκοτώθηκαν στο Νταγκεστάν

Ετοιμάζονταν να διαπράξουν επίθεση την Εργατική Πρωτομαγιά

tv news

39 μέρες μετά την γέννηση του παιδιού του, χάνει τη σύντροφό του σε δυστύχημα...

Άστεγος με ένα μωρό βρίσκει τον σωτήρα του..Κυριακή: Νέο Συγκλονιστικό Πάμε Πακέτο(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

H αποτρόπαια πράξη του Ορφέα φέρνει κόντρα ανάμεσα σε Βέρα και Τατιάνα...

Ο Άλεξ μαθαίνει την ιστορία του Στέφανου και του Σάκη... Δευτέρα: Nέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/04/2018 - 19:35ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ