Ψυχαγωγία

H Eλένη Μενεγάκη αποκάλυψε την μεγάλη της φοβία και μας άφησε άφωνους...(ΒΙΝΤΕΟ)

Kαι όμως η Ελένη Μενεγάκη φοβάται να ανέβει σε... μηχανές

Στο πλαίσιο της σημερινής συνέντευξης στην εκπομπή "Ελένη" η παρουσιάστρια προέβη σε μια αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή που δεν γνωρίζαμε και σε μια φοβία που δεν την περιμέναμε. Η ίδια δήλωσε ότι δε μπορεί να ανέβει σε μηχανές.

Μπορεί να την έχουμε δει να ανεβαίνει σε μηχανές παλιότερα αλλά όπως τόνισε ήταν μόνο για τις ανάγκες φωτογράφησης.Η παρουσιάστρια έκανε την σχετική αποκάλυψη μιλώντας με τη Ναταλία Δραγούμη, της οποίας οι μηχανές είναι το μεγάλο της πάθος, ενώ αποκάλυψε και τον λόγο που της δημιουργήθηκε αυτός ο φόβος.

«Εγώ δεν έχω ανεβεί ποτέ σε μηχανή, μόνο για φωτογραφία! Ποτέ αλήθεια στο λέω, σοβαρά… Μου έλεγε η μάνα μου άμα πέσεις κι άμα γδαρθείς, κι άμα σκοτωθείς… Και είχα μία φοβία με τις μηχανές και δεν ανέβαινα ποτέ»

Δείτε την σχετική συζήτηση


 

Επόμενο άρθρο

Συναυλία με κλασσικά έργα από το Georgia Tech, διοργανώνει η Πρεσβεία των ΗΠΑ

Σε πρώτη εκτέλεση το έργο του Κύπριου συνθέτη Εύη Σαμμούτη, "Ισθμός"
21/03/2018 - 17:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Χαλαρές στιγμές λίγο πριν την πρεμιέρα της!(ΦΩΤΟ)

Δείτε πως πέρασε το τελευταίο Σαββατοκύριακο πριν την έναρξη της εκπομπής..
16/09/2018 - 10:30

Ελένη Μενεγάκη: Ποζάρει με δυο άλογα και με τους γείτονές της (ΦΩΤΟ)

Η δημοφιλής παρουσιάστρια στην Άνδρο σε χαλαρές οικογενειακές διακοπές
30/08/2018 - 09:17

Η Αριστοτέλους στην πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη για τη νέα σεζόν(ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά σε ελλαδική εκπομπή για την Μελίνα και τον χαρακτηρισμό "Μενεγάκη της Κύπρου"
29/08/2018 - 09:21

Η Ελένη Μενεγάκη στην... κουζίνα! Δείτε την να ετοιμάζει πρωινό(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια με την πιο φρέσκια διάθεση και σε ρόλο νοικοκυράς
25/08/2018 - 14:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραμένουν στα "κελιά" του ψευδοκράτους οι ύποπτοι για το φόνο του Λεωνίδη

Το "δικαστήριο" ανανέωσε το διάταγμα κράτησης των τεσσάρων

Παρατείνεται η αγωνία για την κρίση στην Παιδεία (ΦΩΤΟ)

Χωρίς αποτέλεσμα ολοκληρώθηκε η κοινή συνεδρίαση των εκπαιδευτικών οργανώσεων

Σε αστυνομικό κλοιό το εξοχικό κρατικού αξιωματούχου στον Πρωταρά

Πάνοπλα μέλη της Δύναμης σε πεζές και μηχανοκίνητες περιπολίες καθ΄όλο το 24ωρο
Ελλάδα

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ τα ξημερώματα στην Κρήτη

Το επίκεντρο του εντοπίστηκε σε θαλάσσια περιοχή 70 χιλιόμετρα δυτικά των Χανίων

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο

Δολοφονία γυναίκας σε πάρκινγκ πολυκατοικίας στο κέντρο της Κηφισιάς

H 35χρονη βρέθηκε πυροβολημένη, μέσα στο αυτοκίνητό της
Διεθνή

Τουσκ προς Μέι: Το σχέδιο που προτείνεις δεν θα δουλέψει

Η Μέι άσκησε πιέσεις για τη "μετεξέλιξη" του εμπορίου της χώρας με τα σύνορα της Ιρλανδίας

Συναγερμός στο Μέριλαντ των ΗΠΑ από περιστατικό με πυροβολισμούς (ΦΩΤΟ)

Για "πολλαπλά θύματα" κάνουν λόγο οι τοπικές αστυνομικές αρχές

Ο Πούτιν έδειξε το ταλέντο του στη...σκοποβολή (ΦΩΤΟ)

Οι επιδόσεις του όταν δοκίμασε νέο τουφέκι Καλάσνικοφ για ελεύθερους σκοπευτές

tv news

Η Τατιάνα παραδέχεται στη Βέρα πως είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Τόνυ...

Ο Ορφέας γίνεται ο ήρωας της ημέρας... Το Τατουάζ:Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Έχουν περάσει κάποια χρόνια και η Μαρίνα επιστρέφει στην Ελλάδα...

Δέχεται πρόταση γάμου από τον Κωστή...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/09/2018 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ