Ψυχαγωγία

H Eλένη Μενεγάκη αποκάλυψε την μεγάλη της φοβία και μας άφησε άφωνους...(ΒΙΝΤΕΟ)

Kαι όμως η Ελένη Μενεγάκη φοβάται να ανέβει σε... μηχανές

Στο πλαίσιο της σημερινής συνέντευξης στην εκπομπή "Ελένη" η παρουσιάστρια προέβη σε μια αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή που δεν γνωρίζαμε και σε μια φοβία που δεν την περιμέναμε. Η ίδια δήλωσε ότι δε μπορεί να ανέβει σε μηχανές.

Μπορεί να την έχουμε δει να ανεβαίνει σε μηχανές παλιότερα αλλά όπως τόνισε ήταν μόνο για τις ανάγκες φωτογράφησης.Η παρουσιάστρια έκανε την σχετική αποκάλυψη μιλώντας με τη Ναταλία Δραγούμη, της οποίας οι μηχανές είναι το μεγάλο της πάθος, ενώ αποκάλυψε και τον λόγο που της δημιουργήθηκε αυτός ο φόβος.

«Εγώ δεν έχω ανεβεί ποτέ σε μηχανή, μόνο για φωτογραφία! Ποτέ αλήθεια στο λέω, σοβαρά… Μου έλεγε η μάνα μου άμα πέσεις κι άμα γδαρθείς, κι άμα σκοτωθείς… Και είχα μία φοβία με τις μηχανές και δεν ανέβαινα ποτέ»

Δείτε την σχετική συζήτηση


 

Επόμενο άρθρο

Συναυλία με κλασσικά έργα από το Georgia Tech, διοργανώνει η Πρεσβεία των ΗΠΑ

Σε πρώτη εκτέλεση το έργο του Κύπριου συνθέτη Εύη Σαμμούτη, "Ισθμός"
21/03/2018 - 17:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Μενεγάκη έφερε σε… αμηχανία τον καλεσμένο της!

Η ερώτηση στον καλεσμένο και η αντίδραση του on air…
12/12/2018 - 10:41

Ελένη Μενεγάκη: Η εξομολόγηση της για την σχέση της με τον χρόνο

Αποκάλυψε τις συνήθειες και τα μυστικά της...
11/12/2018 - 12:27

Ελένη Μενεγάκη: Η ερώτηση που την άφησε.. άφωνη!

Η τηλεόραση, η πολιτική και η διάψευση στις φήμες…
05/12/2018 - 08:44

Ε.Μενεγάκη:Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου και οι ευχές για τα γενέθλια του-ΦΩΤΟ

Ο γιος της έχει γενέθλια και του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο...
30/11/2018 - 12:04

Ελένη Μενεγάκη: Η εμφάνιση που αφιέρωσε στον Ματέο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το σέξι φόρεμα που φόρεσε και η on air αφιέρωση στον σύντροφο της…
30/11/2018 - 09:39

Ελένη Μενεγάκη: Η αδημοσίευτη φωτογραφία της από το παρελθόν! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή φωτογραφία της Ελένης με χρυσό στενό φορέμα που έμεινε στο "συρτάρι"...
28/11/2018 - 18:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραλίμνι: Φόρεσαν χειροπέδες σε 28χρονο για υπόθεση ρήψης χειροβομβίδας

Η έκρηξη σημειώθηκε σε υποστατικό τον περασμένο Ιούλιο

Συνελήφθη 33χρονος για εμπρησμό πρακτορείου στοιχημάτων στην Πάφο

Ολοσχερώς καταστράφηκε ο εξοπλισμός του υποστατικού

Χειροπέδες σε 23χρονο για εμπρησμό αυτοκινήτου στην Πάφο

Διάταγμα 4ήμερης κράτησης εξέδωσε εναντίον του το Δικαστήριο
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

ISIS: ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Στρασβούργο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της "εξουδετέρωσης" του από τις δυνάμεις ασφαλείας

Τραμπ: Προορίζει τον γαμπρό του για προσωπάρχη του Λευκού Οίκου

Ο Αμερικανός Πρόεδρος ενδέχεται να διορίσει τον Κούσνερ στη θέση του Κέλι

tv news

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 09:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ