Ψυχαγωγία

H Eλένη Μενεγάκη μιλά για τους πρώην της και τις μεταξύ τους σχέσεις(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη στο πλαίσιο συζήτησης με τη Ναταλία Γερμανού για τις σχέσεις αλλά και για την συνήθεια της δεύτερης να κρατά φιλικές σχέσεις με τους πρώην της προέβη σε σχετικές αποκαλύψεις για την δική τους προσωπική ζωή και το "πιστεύω" της επί του θέματος.

Η ίδια απέρριψε την τακτική της Ναταλίας Γερμανού με επιχειρήματα και δήλωσε μεταξύ άλλων

"Υπήρξα και ελεύθερη, δεν κράτησα με κανέναν πρώην μου φιλική σχέση, με κανέναν. Πώς με βλέπετε γιατρέ μου, γυαλίζει το μάτι μου; Ούτε μου περνούσε από το μυαλό μου ότι θα είναι ο πρώην μου φίλος μου… Το μόνο που αισθανόμουν όταν χώριζα είναι ότι με τον άλλον δεν πρέπει να έχω καμία άλλη σχέση. Τύπου να μιλάμε στο τηλέφωνο...τί να πούμε; Και τα άλλα που λέγαμε. Θα έχω δίπλα τον άνθρωπο μου και θα μιλάω με τον πρώην μου;"

Φυσικά, αξίζει να τονιστεί ότι σε παλιότερη της δήλωση είχε πει ότι κρατά φιλική σχέση με έναν πρώην, τον άντρα των παιδιών της Γιάννη Λάτσιο για οικογενειακούς λόγους.

Επόμενο άρθρο

Το ζεϊμπέκικο της Χριστιάνας Αριστοτέλους- Μαζί της Χάρης και Ευαγγέλου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έναρξη της εκπομπής ήταν πιο διασκεδαστική από ποτέ
12/01/2018 - 15:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Kατερίνα Ζαρίφη: "Έχω πάει εκατοντάδες φορές σε sex shop. Τώρα παίρνω delivery"

Τους έκανε όλους να πεθάνουν στα γέλια!Η νέα της ζωή στο θεατρό και το μπάνιο του Πουνέντη
18/01/2018 - 15:00

Ελένη Μενεγάκη: Ο απρόσκλητος επισκέπτης στην εκπομπή και ο εκνευρισμός on air

"Mε κυνηγάει από το πρωί, τώρα ήρθε και από δω! Θέλω να την καθαρίσεις"
18/01/2018 - 13:47

H Kατερίνα Ζαρίφη στην... "Ελένη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός και πρώην πανελίστρια για την επιστροφή της
15/01/2018 - 12:15

Ελένη Μενεγάκη-Μάκης Παντζόπουλος: Τα φιλιά στη μέση του δρόμου(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας δεν κρύβεται - Δείτε το διάσημο ζευγάρι πιο ερωτευμένη ποτέ
11/01/2018 - 12:05

Ελένη Μενεγάκη:Ο σεισμός και η αντίδραση των παιδιών και του άντρα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ίδια για την στιγμή του σεισμού και την στιχομυθία με τον Μάκη Παντζόπουλο
09/01/2018 - 14:28

Ελένη Μενεγάκη σε Πέτρο Κωστόπουλο: "Είσαι ευγενής αλλά είσαι και αγριάνθρωποος"

Η αποκάλυψη που έκανε για το παρελθόν της και την έκανε να τον χαρακτηρίσει "αγριάνθρωπο"
04/01/2018 - 14:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βλάβη σε υποθαλάσσιο καλώδιο επηρεάζει τις τηλεπικοινωνίες

Ανακοινώσεις από Cyta και Cablenet για την αντιμετώπιση του προβλήματος

Μέχρι το τέλος του 2018 η συμπλεγματοποίηση υπηρεσιών (BINTEO)

Στόχος η κατάθεση των νομικών προτάσεων στην Βουλή τον επόμενο Μαΐο
Ελλάδα

Σε εξέλιξη η επιχείρηση μεταφοράς των εκρηκτικών του "Ανδρομέδα"

Λόγω του μεγάλου αριθμού των κοντέινερ θα χρειαστεί να γίνουν περισσότερα δρομολόγια

Το γκράφιτι στο κέντρο της Αθήνας στη μνήμη του Τζίμη Πανούση (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το έργο το οποίο είναι εμπνευσμένο από το τραγούδι του μεγάλου καλλιτέχνη "Αχ Ευρώπη"

Να τα πουν για τα 18 νησιά του Αιγαίου ζητά ο Τσαβούσογλου από Κιλιτσντάρογλου

Τα νησιά αυτά η αξιωματική αντιπολίτευση ισχυρίζεται ότι είναι τουρκικά
Διεθνή

Σεισμός 6,5 ρίχτερ ταρακούνησε τον κόλπο της Καλιφόρνια

Ο σεισμός αυτός δεν αναμένεται να προκαλέσει τσουνάμι

Στα παγωμένα νερά της λίμνης Σέλινγκερ, βούτηξε ο Βλαντιμίρ Πούτιν (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Ρώσος Πρόεδρος γιόρτασε τα Θεοφάνεια με εκατοντάδες πιστούς, στα βόρεια της Μόσχας

tv news

O Ανδρέας Γεωργίου στο "Λούης Night Show". Άφθονο γέλιο και πολλές αποκαλύψεις!

Τραγουδά μαζί μας ο Νάσος Καρακώστας! Παρασκευή στον Alpha Κύπρου (ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤO TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

H Βασιλική επιστρέφει για να μας φτιάξει τα πιο όμορφα και ποιοτικά Σαββατόβραδα

ΠΡΕΜΙΕΡΑ Σάββατο στις 21:15 «Όσο Υπάρχουν Τραγούδια» με την Βασιλική Χατζηαδάμου (TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/01/2018 - 00:00ΝΟΤΑ ΜΙΑ