Ψυχαγωγία

H Eλένη Μενεγάκη μιλά για τους πρώην της και τις μεταξύ τους σχέσεις(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη στο πλαίσιο συζήτησης με τη Ναταλία Γερμανού για τις σχέσεις αλλά και για την συνήθεια της δεύτερης να κρατά φιλικές σχέσεις με τους πρώην της προέβη σε σχετικές αποκαλύψεις για την δική τους προσωπική ζωή και το "πιστεύω" της επί του θέματος.

Η ίδια απέρριψε την τακτική της Ναταλίας Γερμανού με επιχειρήματα και δήλωσε μεταξύ άλλων

"Υπήρξα και ελεύθερη, δεν κράτησα με κανέναν πρώην μου φιλική σχέση, με κανέναν. Πώς με βλέπετε γιατρέ μου, γυαλίζει το μάτι μου; Ούτε μου περνούσε από το μυαλό μου ότι θα είναι ο πρώην μου φίλος μου… Το μόνο που αισθανόμουν όταν χώριζα είναι ότι με τον άλλον δεν πρέπει να έχω καμία άλλη σχέση. Τύπου να μιλάμε στο τηλέφωνο...τί να πούμε; Και τα άλλα που λέγαμε. Θα έχω δίπλα τον άνθρωπο μου και θα μιλάω με τον πρώην μου;"

Φυσικά, αξίζει να τονιστεί ότι σε παλιότερη της δήλωση είχε πει ότι κρατά φιλική σχέση με έναν πρώην, τον άντρα των παιδιών της Γιάννη Λάτσιο για οικογενειακούς λόγους.

Επόμενο άρθρο

Το ζεϊμπέκικο της Χριστιάνας Αριστοτέλους- Μαζί της Χάρης και Ευαγγέλου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έναρξη της εκπομπής ήταν πιο διασκεδαστική από ποτέ
12/01/2018 - 15:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ε. Μενεγάκη:Oι ρομαντικές στιγμές με τον Ματέο και η Χριστουγεννιάτικη απόδραση

Πιο ερωτευμένη από ποτέ άναψε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο του νησιού
15/12/2018 - 16:07

Ελένη Μενεγάκη: Τα παιχνίδια με τα παιδιά της στον κήπο του σπιτιού της! (ΦΩΤΟ)

Χαλαρές οικογενειακές στιγμές για την παρουσιάστρια...
14/12/2018 - 09:04

Η Ελένη Μενεγάκη έφερε σε… αμηχανία τον καλεσμένο της!

Η ερώτηση στον καλεσμένο και η αντίδραση του on air…
12/12/2018 - 10:41

Ελένη Μενεγάκη: Η εξομολόγηση της για την σχέση της με τον χρόνο

Αποκάλυψε τις συνήθειες και τα μυστικά της...
11/12/2018 - 12:27

Ελένη Μενεγάκη: Η ερώτηση που την άφησε.. άφωνη!

Η τηλεόραση, η πολιτική και η διάψευση στις φήμες…
05/12/2018 - 08:44

Ε.Μενεγάκη:Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου και οι ευχές για τα γενέθλια του-ΦΩΤΟ

Ο γιος της έχει γενέθλια και του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο...
30/11/2018 - 12:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο

Υπόθεση λαθροθηρίας: Του κόστισε...ακριβά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακριβά πλήρωσε τη λαθροθηρία λαγών με συρματοθηλιές...
Ελλάδα

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

Σεισμός 4,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αλόννησο

Τι ανακοίνωσε το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών
Διεθνή

Η τελευταία χριστουγεννιάτικη γιορτή για Ε/Κ σχολείο στη Σαουδική Αραβία(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Παιδείας επεξεργάζεται πρόταση στήριξης του σχολείου

Ισχυρή έκρηξη σε εστιατόριο στην Ιαπωνία με πολλούς τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροσβεστικές δυνάμεις και διασώστες βρίσκονται στο σημείο για περισυλλογή τραυματιών

Έκκληση Γκουτέρες για έρευνα στη δολοφονία Κασόγκι

Για μια "αξιόπιστη" έρευνα σχετικά με τον φόνο

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ