Ψυχαγωγία

H Eλένη Μενεγάκη μιλά για τους πρώην της και τις μεταξύ τους σχέσεις(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη στο πλαίσιο συζήτησης με τη Ναταλία Γερμανού για τις σχέσεις αλλά και για την συνήθεια της δεύτερης να κρατά φιλικές σχέσεις με τους πρώην της προέβη σε σχετικές αποκαλύψεις για την δική τους προσωπική ζωή και το "πιστεύω" της επί του θέματος.

Η ίδια απέρριψε την τακτική της Ναταλίας Γερμανού με επιχειρήματα και δήλωσε μεταξύ άλλων

"Υπήρξα και ελεύθερη, δεν κράτησα με κανέναν πρώην μου φιλική σχέση, με κανέναν. Πώς με βλέπετε γιατρέ μου, γυαλίζει το μάτι μου; Ούτε μου περνούσε από το μυαλό μου ότι θα είναι ο πρώην μου φίλος μου… Το μόνο που αισθανόμουν όταν χώριζα είναι ότι με τον άλλον δεν πρέπει να έχω καμία άλλη σχέση. Τύπου να μιλάμε στο τηλέφωνο...τί να πούμε; Και τα άλλα που λέγαμε. Θα έχω δίπλα τον άνθρωπο μου και θα μιλάω με τον πρώην μου;"

Φυσικά, αξίζει να τονιστεί ότι σε παλιότερη της δήλωση είχε πει ότι κρατά φιλική σχέση με έναν πρώην, τον άντρα των παιδιών της Γιάννη Λάτσιο για οικογενειακούς λόγους.

Επόμενο άρθρο

Το ζεϊμπέκικο της Χριστιάνας Αριστοτέλους- Μαζί της Χάρης και Ευαγγέλου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έναρξη της εκπομπής ήταν πιο διασκεδαστική από ποτέ
12/01/2018 - 15:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αννα Βίσση:Μας δείχνει το σπίτι της στην Εκάλη και..στέλνει μήνυμα στην Μενεγάκη

Η αξέχαστη συνάντηση των δύο σταρ πριν από πολλά χρόνια, που άφησε εποχή!
22/06/2018 - 09:51

Και όμως... Συνεργάτης της Ελένης Μενεγάκη την μούντζωσε on air (BINTEO)

Δείτε την αντίδραση της και γιατί έκανε την σχετική χειρονομία
21/06/2018 - 15:06

Ελένη Μενεγάκη: Η απαίτηση στο ρετούς των περιοδικών και η πανάκριβη φωτογραφία

Ποιες γυναίκες της showbiz δεν χρειάζονται καθόλου ή ελάχιστο ρετούς
19/06/2018 - 09:41

Μενεγάκη: Σηκώθηκε ξαφνικά από την καρέκλα της κι άρχισε να τρέχει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι συνέβη στην παρουσιάστρια; Ο λόγος, αλλά και η αντίδραση των συνεργατών της
11/06/2018 - 14:30

Eλένη Μενεγάκη: Η αποκάλυψη για την συνήθεια της κόρης της... νυχτιάτικα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια on air
07/06/2018 - 14:29

Ελένη Μενεγάκη: Oι φωτογραφίες που την κατηγόρησαν για photoshop...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε και η αλήθεια πίσω από τις περιβόητες φωτογραφίες και τον... κύκνο
04/06/2018 - 13:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θεόδωρος Πυρίλλης και Γιάννης Καρούσος: "Δεν θα τους περάσει"

Διαμάχη Δήμων Αμμοχώστου και Λάρνακας για τα διαγραμμένα χρέη προς το ΧΥΤΥ

Εκδόθηκε στις κυπριακές αρχές και ο δεύτερος Σέρβος εκτελεστής

Καταζητείτο για συνομωσία προς διάπραξη φόνου κατά του Αλέξη Μαυρομιχάλη

SOS για τις κακόβουλες πυρκαγιές εκπέμπει ο Ιωνάς Νικολάου

"Δεν χωράει δικαιολογία για τέτοιες πράξεις", δηλώνει μέσω ανακοίνωσης ο Υπ. Δικαιοσύνης
Ελλάδα

Iστορική χαρακτηρίζουν τα σερβικά ΜΜΕ την απόφαση του Eurogroup για την Ελλάδα

"Με δώρα βγαίνει η Ελλάδα από την κρίση" ο τίτλος του Blic

Eurogroup: Eπετεύχθη συμφωνία για το ελληνικό χρέος

10ετής επιμήκυνση και δόση 15 δις με σκληρή εποπτεία

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων
Διεθνή

Όλα τα σενάρια ανοιχτά για τις εκλογές στην Τουρκία

Τί λένε οι δημοσκοπήσεις μια ανάσα πριν τη μεγάλη εκλογική αναμέτρηση

Ζωντανά από την Κωνσταντινούπολη το κεντρικό δελτίο του ALPHA ΚΥΠΡΟΥ

Πλήρης κάλυψη της εκλογικής διαδικασίας στην Τουρκία από το Alphanews.live

Λονδίνο: Συνελήφθη ο άντρας που αναστάτωσε τον σιδηροδρομικό σταθμό CharingCross

Εκκενώθηκε η περιοχή απο τις βρετανικές αρχές για λόγους ασφαλείας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 20:15ALPHA NEWS