Ψυχαγωγία

H Eλένη Μενεγάκη μιλά για τους πρώην της και τις μεταξύ τους σχέσεις(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη στο πλαίσιο συζήτησης με τη Ναταλία Γερμανού για τις σχέσεις αλλά και για την συνήθεια της δεύτερης να κρατά φιλικές σχέσεις με τους πρώην της προέβη σε σχετικές αποκαλύψεις για την δική τους προσωπική ζωή και το "πιστεύω" της επί του θέματος.

Η ίδια απέρριψε την τακτική της Ναταλίας Γερμανού με επιχειρήματα και δήλωσε μεταξύ άλλων

"Υπήρξα και ελεύθερη, δεν κράτησα με κανέναν πρώην μου φιλική σχέση, με κανέναν. Πώς με βλέπετε γιατρέ μου, γυαλίζει το μάτι μου; Ούτε μου περνούσε από το μυαλό μου ότι θα είναι ο πρώην μου φίλος μου… Το μόνο που αισθανόμουν όταν χώριζα είναι ότι με τον άλλον δεν πρέπει να έχω καμία άλλη σχέση. Τύπου να μιλάμε στο τηλέφωνο...τί να πούμε; Και τα άλλα που λέγαμε. Θα έχω δίπλα τον άνθρωπο μου και θα μιλάω με τον πρώην μου;"

Φυσικά, αξίζει να τονιστεί ότι σε παλιότερη της δήλωση είχε πει ότι κρατά φιλική σχέση με έναν πρώην, τον άντρα των παιδιών της Γιάννη Λάτσιο για οικογενειακούς λόγους.

Επόμενο άρθρο

Το ζεϊμπέκικο της Χριστιάνας Αριστοτέλους- Μαζί της Χάρης και Ευαγγέλου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έναρξη της εκπομπής ήταν πιο διασκεδαστική από ποτέ
12/01/2018 - 15:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Χαλαρές στιγμές λίγο πριν την πρεμιέρα της!(ΦΩΤΟ)

Δείτε πως πέρασε το τελευταίο Σαββατοκύριακο πριν την έναρξη της εκπομπής..
16/09/2018 - 10:30

Ελένη Μενεγάκη: Ποζάρει με δυο άλογα και με τους γείτονές της (ΦΩΤΟ)

Η δημοφιλής παρουσιάστρια στην Άνδρο σε χαλαρές οικογενειακές διακοπές
30/08/2018 - 09:17

Η Αριστοτέλους στην πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη για τη νέα σεζόν(ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά σε ελλαδική εκπομπή για την Μελίνα και τον χαρακτηρισμό "Μενεγάκη της Κύπρου"
29/08/2018 - 09:21

Η Ελένη Μενεγάκη στην... κουζίνα! Δείτε την να ετοιμάζει πρωινό(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια με την πιο φρέσκια διάθεση και σε ρόλο νοικοκυράς
25/08/2018 - 14:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φυλακτού: Η κρίση είτε θα ομαλοποιηθεί αύριο, είτε θα ενταθεί περισσότερο

Αυτή είναι η πρόταση των Οργανωμένων Γονέων για την Παιδεία

Στο ραντάρ της Αστυνομίας οι μαθητές μοτοσικλετιστές

Θα διαρκέσει από τη Δευτέρα μέχρι και την ερχόμενη Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου

Σε ασφυξία συνεπεία πνιγμού ο θάνατος του 46χρονου ψαροτουφεκά στην Λάρα

Ο άτυχος άνδρας εντοπίστηκε από τα ταχύπλοα σκάφη αναίσθητο στην επιφάνεια της θάλασσας
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ποιος θα μπορέσει να αποκτήσει τα πιο γλυκά 50.000 ευρώ τής ζωής του;

«Bake Off Greece» Πρεμιέρα την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου στον Αlpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 23/09/2018 - 20:20ALPHA NEWS