Ψυχαγωγία

H εξοργισμένη απάντηση της Βίκυς Χατζηβασιλείου σε αρνητικό σχόλιο follower της

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου είναι από τις παρουσίες της ελληνικής τηλεόρασης, που δεν μας έχει συνηθίσει σε εντάσεις και ίντριγκες. Είναι πάντα ευγενέστατη, και άνετα θα μπορούσε κανείς να την χαρακτηρίσει φινετσάτη φιγούρα με μια ντελικάτη προσωπικότητα αλλά και συμπεριφορά.

Ωστόσο, ένα video που ανήρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο  Instagram, έγινε η αιτία να "δείξει τα νύχια της" μετά από ένα αρνητικό σχόλιο που της έγραψε μία από τις follower της.

Στο εν λόγω βίντεο  η Βίκυ Χατζηβασιλείου καλούσε τους διαδικτυακούς της φίλους να βοηθήσουν τους κατοίκους της Μάνδρας, αλλά να σκεφτούν και τα παιδιά λέγοντας χαρακτηριστικά:

"Αν αποφασίσεις να στείλεις βοήθεια στους πλημμυροπαθείς εκεί στη Μάνδρα, να θυμάσαι ότι υπάρχουν παιδάκια και πέρα από τα μη ευπαθή προϊόντα που χρειάζονται, σίγουρα θα τους δώσει πολύ μεγάλη χαρά μια σοκολάτα, μια σοκοφρέτα, ένα μπισκοτάκι".

Μια follower της παρουσιάστριας ωστόσο, θεωρώντας πως η ίδια επιδείκνυε με το βίντεο αυτό την πράξη που η ίδια κάνει, της έγραψε: «Κάνε καλό και ρίξτο στο γυαλο! Μην ποστάρεις τις πράξεις σου ΚΑΙ το διαλαλείς στο ινστα».

Η απάντηση της Βίκυς Χατζηβασιλείου δεν άργησε να έρθει:

«Εσύ αυτό κατάλαβες?? Ούτε σου πέρασε από το μυαλό ότι ενημερώνω τον κόσμο για να επιλέξει σωστά σε περίπτωση που θέλει να βοηθήσει! Και σε περίπτωση που δεν σκέφτηκε καν να βοηθήσει, να το πράξει!!... Τι κρίμα!!

Καλύτερα όμως να βρεθούν 100 μιμητές και ένας που θα κατηγορήσει (εσύ), παρά να μην βρεθεί κανένας μιμητής με το να αποφύγω την ανάρτηση και τον κίνδυνο των κακοπροαίρετων σχολίων (των δικών σου).....».

 

ΒΙΚΥ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Επόμενο άρθρο

Στο νοσοκομείο μεταφέρθηκε εσπευσμένα ο Μένιος Φουρθιώτης

Το χρόνιο πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει επιδεινώθηκε με αποτέλεσμα να λιποθυμήσει
07/12/2017 - 10:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν η Αριστοτέλους παρουσίασε το "Πάμε Πακέτο" - Η δήλωση και το τρολ (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε παίκτης του "Πιο αδύναμου Κρίκου" και ο σχολιασμός του Πατσαλίδη
21/04/2018 - 13:47

Bίκυ Χατζηβασιλείου: Είναι 54 χρονών και έχει σώμα καλύτερο από εικοσάρα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε την να ποζάρει με μπικίνι, σε μία φωτογραφία που "έριξε" το Instagram
15/04/2018 - 12:47

Βίκυ Χατζηβασιλείου: "Έχω απατηθεί..." - Όλα όσα αποκάλυψε

Η παρουσιάστρια αποκάλυψε πώς έμαθε την αλήθεια...
23/02/2018 - 15:32

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Στο Κολωνάκι για ψώνια, πιο στυλάτη από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Δείτε την με total black outfit να κάνει τα ψώνια της στο κέντρο της Αθήνας
11/02/2018 - 08:30

Βίκυ Χατζηβασιλείου: "Ο πατέρας μου ήταν υιοθετημένος με δραματικές συνθήκες"

Όλα όσα αποκάλυψε για την δική της προσωπική ιστορία και το επώνυμό της
24/12/2017 - 10:43

Πάμε Πακέτο με την Βίκυ Χατζηβασιλείου: Απόψε μια πρεμιέρα γεμάτη συγκινήσεις

Όλα όσα θα δούμε στην εκπομπή που αγαπήθηκε όσο λίγες από τους τηλεθεατές
28/10/2017 - 10:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Απο ανάκριση "περνούν" οι δεκαοκτώ συλληφθέντες στην Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στο μικροσκόπιο των αστυνομικών αρχών τεκμήρια που περισυνέλεξαν απο οικίες και υποστατικά

"Αργοναύτης 2018": Άσκηση επι χάρτου για την εκκένωση αμάχων

ΥΠΑΜ: "Η Κύπρος θα παραμείνει ένα ασφαλές καταφύγιο για όλους όσοι έχουν ανάγκη"
Ελλάδα

Ο οίκος αξιολόγησης Scope Ratings αναβάθμισε την Ελλάδα σε Β+ από Β-

Mεταβάλλοντας παράλληλα τις προοπτικές σε θετικές από σταθερές

Έσφαξε τη γυναίκα του μπροστά στα μάτια του παιδιού και του εγγονιού του

"Έλα να μαγειρέψεις τη μάνα σου τώρα" φέρεται να είπε στην κόρη του μετά το φόνο

Εκάλη: Με μια σφαίρα έβαλε τέλος στη ζωή του γνωστός επιχειρηματίας

Πριν πατήσει τη σκανδάλη ενημέρωσε συγγενείς και φίλους για την απόφασή του
Διεθνή

Ο Τραμπ εξαγγέλλει νέες μειώσεις φόρων ενόψει των ενδιάμεσων εκλογών

Oι Ρεπουμπλικάνοι ελπίζουν να διατηρήσουν τον έλεγχο του Κογκρέσου

Σε ηλικία 85 ετών "έφυγε" απο τη ζωή ο Αμερικανός λογοτέχνης Φίλιπ Ροθ

Bραβεύτηκε με Πούλιτζερ για το βιβλίο του "American Pastora"

Ινδία: Δώδεκα νεκροί από σφαίρες αστυνομικών

Εκτεταμένα επεισόδια μετά το κλείσιμο εργοστασίου χαλκού στο κρατίδιο Ταμίλ Ναντού

tv news

Η Βάνα αναλαμβάνει το δύσκολο ρόλο της αντιπροσώπου της Σοφούλας...

Και δέχεται makeover από την Σύλβια για να πείσει. Τετάρτη:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Η Ελένη βρίσκει μέσα στη τσάντα του Ορφέα, το ρολόι της κυρίας Αγγελικής...

Που είχε δολοφονηθεί στην Αίγινα. Οι υποψίες την διαλύουν..Τετάρτη:Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/05/2018 - 13:00ΕΛΕΝΗ