Ψυχαγωγία

H εξοργισμένη απάντηση της Βίκυς Χατζηβασιλείου σε αρνητικό σχόλιο follower της

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου είναι από τις παρουσίες της ελληνικής τηλεόρασης, που δεν μας έχει συνηθίσει σε εντάσεις και ίντριγκες. Είναι πάντα ευγενέστατη, και άνετα θα μπορούσε κανείς να την χαρακτηρίσει φινετσάτη φιγούρα με μια ντελικάτη προσωπικότητα αλλά και συμπεριφορά.

Ωστόσο, ένα video που ανήρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο  Instagram, έγινε η αιτία να "δείξει τα νύχια της" μετά από ένα αρνητικό σχόλιο που της έγραψε μία από τις follower της.

Στο εν λόγω βίντεο  η Βίκυ Χατζηβασιλείου καλούσε τους διαδικτυακούς της φίλους να βοηθήσουν τους κατοίκους της Μάνδρας, αλλά να σκεφτούν και τα παιδιά λέγοντας χαρακτηριστικά:

"Αν αποφασίσεις να στείλεις βοήθεια στους πλημμυροπαθείς εκεί στη Μάνδρα, να θυμάσαι ότι υπάρχουν παιδάκια και πέρα από τα μη ευπαθή προϊόντα που χρειάζονται, σίγουρα θα τους δώσει πολύ μεγάλη χαρά μια σοκολάτα, μια σοκοφρέτα, ένα μπισκοτάκι".

Μια follower της παρουσιάστριας ωστόσο, θεωρώντας πως η ίδια επιδείκνυε με το βίντεο αυτό την πράξη που η ίδια κάνει, της έγραψε: «Κάνε καλό και ρίξτο στο γυαλο! Μην ποστάρεις τις πράξεις σου ΚΑΙ το διαλαλείς στο ινστα».

Η απάντηση της Βίκυς Χατζηβασιλείου δεν άργησε να έρθει:

«Εσύ αυτό κατάλαβες?? Ούτε σου πέρασε από το μυαλό ότι ενημερώνω τον κόσμο για να επιλέξει σωστά σε περίπτωση που θέλει να βοηθήσει! Και σε περίπτωση που δεν σκέφτηκε καν να βοηθήσει, να το πράξει!!... Τι κρίμα!!

Καλύτερα όμως να βρεθούν 100 μιμητές και ένας που θα κατηγορήσει (εσύ), παρά να μην βρεθεί κανένας μιμητής με το να αποφύγω την ανάρτηση και τον κίνδυνο των κακοπροαίρετων σχολίων (των δικών σου).....».

 

ΒΙΚΥ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Επόμενο άρθρο

Στο νοσοκομείο μεταφέρθηκε εσπευσμένα ο Μένιος Φουρθιώτης

Το χρόνιο πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει επιδεινώθηκε με αποτέλεσμα να λιποθυμήσει
07/12/2017 - 10:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Bίκυ Χατζηβασιλείου: Είναι 54 χρονών και έχει σώμα καλύτερο από εικοσάρα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε την να ποζάρει με μπικίνι, σε μία φωτογραφία που "έριξε" το Instagram
19/07/2018 - 12:03

Καλά κρυμμένα μυστικά 60 χρόνων ανοίγουν στο «Πάμε Πακέτο»

Κυριακή 24 Ιουνίου, στις 21:15 στον ALPHA Κύπρου ένα συγκλονιστικό επεισόδιο
21/06/2018 - 14:24

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου για 14η χρονιά στον Alpha!

Η εκπομπή που καθηλώνει εβδομαδιαία τους τηλεθεατές συνεχίζεται...
21/06/2018 - 13:18

Και όμως! Η κυρία αυτή ΔΕΝ είναι η Βίκυ Χατζηβασιλείου!

Δείτε την Τουρκάλα σωσία της παρουσιάστριας που μοιάζουν σαν δίδυμες αδερφές! (ΦΩΤΟ)
10/06/2018 - 12:13

Όταν η Αριστοτέλους παρουσίασε το "Πάμε Πακέτο" - Η δήλωση και το τρολ (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε παίκτης του "Πιο αδύναμου Κρίκου" και ο σχολιασμός του Πατσαλίδη
21/04/2018 - 13:47

Bίκυ Χατζηβασιλείου: Είναι 54 χρονών και έχει σώμα καλύτερο από εικοσάρα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε την να ποζάρει με μπικίνι, σε μία φωτογραφία που "έριξε" το Instagram
15/04/2018 - 12:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εκατόν οκτώ μετανάστες έφτασαν στην Κύπρο σε περίοδο οκτώ μηνών

Ποια είναι τα στοιχεία που κατέγραψε ο Διεθνής Οργανισμός Μεταναστών

Πήγαν σπίτι της απειλώντας την με πιστόλι και μαγκούρα επειδη φροντίζει αδέσποτα

Συνελήφθησαν για το περιστατικό που σημειώθηκε στην Πάφο ένας 52χρονος και ένας 68χρονος

Συνελήφθη 48χρονος για τα "μαχαιρώματα" στην Πάφο για μια θέση πάρκινγκ

Ξεκίνησε καυγά με οδηγό ταξί, με αποτέλεσμα να καταλήξουν και οι δύο στο νοσοκομείο
Ελλάδα

Τραγωδία στο Φιλοπάππου: Τραγικό θάνατο βρήκε 25χρονος, θύμα ληστείας

Πρόσωπο κλειδί στην υπόθεση θεωρείται νεαρή κοπέλα που βρίσκεται σε κατάσταση σοκ

Την απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών προβάλουν τα αυστριακά ΜΜΕ

«Πράξη δικαιοσύνης, η οποία θα συμβάλλει στην ενίσχυση της φιλίας

Πάτησαν Ελλάδα οι δύο στρατιωτικοί (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Χαρά, συγκίνηση, υπερηφάνεια, ικανοποίηση και δικαίωση"
Διεθνή

Ουδεμία ένδειξη ότι η Τουρκία θα ζητήσει βοήθεια από το ΔΝΤ

"Η νέα κυβέρνηση θα χρειαστεί να επιδείξει δέσμευση σε ορθές οικονομικές πολιτικές"

Το Κατάρ υποσχέθηκε στην Άγκυρα άμεσες επενδύσεις ύψους 15 δισ. δολαρίων

Η κίνηση αυτή στοχεύει στη στήριξη της τουρκικής οικονομίας

Τέσσερις Γάλλοι μεταξύ των νεκρών από την κατάρρευση γέφυρας στη Γένοβα

Ο τελευταίος απολογισμός της καταστροφής ανέρχεται σε 39 νεκρούς

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 16/08/2018 - 11:45ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ