Ψυχαγωγία

H εξοργισμένη απάντηση της Βίκυς Χατζηβασιλείου σε αρνητικό σχόλιο follower της

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου είναι από τις παρουσίες της ελληνικής τηλεόρασης, που δεν μας έχει συνηθίσει σε εντάσεις και ίντριγκες. Είναι πάντα ευγενέστατη, και άνετα θα μπορούσε κανείς να την χαρακτηρίσει φινετσάτη φιγούρα με μια ντελικάτη προσωπικότητα αλλά και συμπεριφορά.

Ωστόσο, ένα video που ανήρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο  Instagram, έγινε η αιτία να "δείξει τα νύχια της" μετά από ένα αρνητικό σχόλιο που της έγραψε μία από τις follower της.

Στο εν λόγω βίντεο  η Βίκυ Χατζηβασιλείου καλούσε τους διαδικτυακούς της φίλους να βοηθήσουν τους κατοίκους της Μάνδρας, αλλά να σκεφτούν και τα παιδιά λέγοντας χαρακτηριστικά:

"Αν αποφασίσεις να στείλεις βοήθεια στους πλημμυροπαθείς εκεί στη Μάνδρα, να θυμάσαι ότι υπάρχουν παιδάκια και πέρα από τα μη ευπαθή προϊόντα που χρειάζονται, σίγουρα θα τους δώσει πολύ μεγάλη χαρά μια σοκολάτα, μια σοκοφρέτα, ένα μπισκοτάκι".

Μια follower της παρουσιάστριας ωστόσο, θεωρώντας πως η ίδια επιδείκνυε με το βίντεο αυτό την πράξη που η ίδια κάνει, της έγραψε: «Κάνε καλό και ρίξτο στο γυαλο! Μην ποστάρεις τις πράξεις σου ΚΑΙ το διαλαλείς στο ινστα».

Η απάντηση της Βίκυς Χατζηβασιλείου δεν άργησε να έρθει:

«Εσύ αυτό κατάλαβες?? Ούτε σου πέρασε από το μυαλό ότι ενημερώνω τον κόσμο για να επιλέξει σωστά σε περίπτωση που θέλει να βοηθήσει! Και σε περίπτωση που δεν σκέφτηκε καν να βοηθήσει, να το πράξει!!... Τι κρίμα!!

Καλύτερα όμως να βρεθούν 100 μιμητές και ένας που θα κατηγορήσει (εσύ), παρά να μην βρεθεί κανένας μιμητής με το να αποφύγω την ανάρτηση και τον κίνδυνο των κακοπροαίρετων σχολίων (των δικών σου).....».

 

ΒΙΚΥ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Επόμενο άρθρο

Στο νοσοκομείο μεταφέρθηκε εσπευσμένα ο Μένιος Φουρθιώτης

Το χρόνιο πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει επιδεινώθηκε με αποτέλεσμα να λιποθυμήσει
07/12/2017 - 10:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βίκυ Χατζηβασιλείου: "Έχω απατηθεί..." - Όλα όσα αποκάλυψε

Η παρουσιάστρια αποκάλυψε πώς έμαθε την αλήθεια...
23/02/2018 - 15:32

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Στο Κολωνάκι για ψώνια, πιο στυλάτη από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Δείτε την με total black outfit να κάνει τα ψώνια της στο κέντρο της Αθήνας
11/02/2018 - 08:30

Βίκυ Χατζηβασιλείου: "Ο πατέρας μου ήταν υιοθετημένος με δραματικές συνθήκες"

Όλα όσα αποκάλυψε για την δική της προσωπική ιστορία και το επώνυμό της
24/12/2017 - 10:43

Πάμε Πακέτο με την Βίκυ Χατζηβασιλείου: Απόψε μια πρεμιέρα γεμάτη συγκινήσεις

Όλα όσα θα δούμε στην εκπομπή που αγαπήθηκε όσο λίγες από τους τηλεθεατές
28/10/2017 - 10:41

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου ποζάρει με τη μανούλα της, λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα

Μάνα και κόρη, κομψές και πανέμορφες, σε βραδινή έξοδο για έναν ιερό σκοπό (ΦΩΤΟ)
21/10/2017 - 10:36

B.Χατζηβασιλείου: Η λογομαχία με fan της για ένα βίντεο στα σύνορα της Τουρκίας

Δεν κρατήθηκε και απάντησε στο σχόλιο θαυμάστρια της με έντονο ύφος
30/07/2017 - 16:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις

Υπό οκταήμερη κράτηση 38χρονος για υπόθεση κλοπής λογισμικού

Φέρεται να αντέγραψε λογισμικό αξίας 7,500 ευρώ και να το πούλησε σε τρίτους
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

Πιθανό σκάνδαλο στη Γερμανία με ξέπλυμα «μαύρου» ρωσικού χρήματος

Και μάλιστα ενδεχομένως εν γνώσει του υπουργού Οικονομικών της Βαυαρίας

ΗΠΑ: Να εγκαταλείψει η Αλβανία τη διχαστική ρητορική του παρελθόντος

Η αμερικανική πρεσβεία στα Τίρανα εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τα σχόλια του κ. Ράμα

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 17:25ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ