Ψυχαγωγία

H Mαρία Κορτζιά για καφέ με τη μητέρα της και την...πεθερά της (ΦΩΤΟ)

Θανάσιμες πεθερές...

Κάπως έτσι έχει επικρατήσει το συγκεκριμένο επίθετο όταν ακούς τη λέξη πεθερά, τις περισσότερες φορές για αστείο κάποιες φορές όμως αντικατοπτρίζει την πραγματικότητα.

Αυτό όμως δεν φαίνεται να ισχύει για το μοντέλο και παρουσιάστρια, Μαρία Κορτζιά και την πεθερά της Γεωργία Σωτηρίου. Οι δυο τους φαίνεται να έχουν άριστη σχέση και το κοινό τους στοιχείο, η αγάπη για τον Πιέρο Σωτηρίου να είναι αρκετό για να είναι δεμένες.

Και από ότι φαίνεται η πεθερά εγκρίνει τη νύφη με το παραπάνω...

pieros

Η Μαρία Κορτζιά έδειξε το καλό κλίμα που επικρατεί ανάμεσά τους, ανεβάζοντας ένα story στο Instagram της που δείχνει τη νεαρή καλλονή μαζί με τη μητέρα της και την πεθερά της σε καφέ, να περνούν χαλαρές οικογενειακές στιγμές.

Μάλιστα, η Μαρία Κορτζιά τις προσφώνησε "Μανούλες μου" βάζοντας μια μεγάλη ροζ καρδιά και κάνοντας tag την μητέρα του Πιέρου, η οποία είναι ενεργή στα socia media.

Δείτε τη εν λόγω φωτογραφία

 

pieros

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη: "Δεν θα στήσω λαϊκό δικαστήριο για το γάμο μου-Είναι στενάχωρο"

"Μόνο εγώ και ο Γιάννης ξέρουμε τι πραγματικά συνέβη και ποια είναι η αλήθεια"
21/01/2018 - 11:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Mαρία Κορτζιά: Η "καυτή" εμφάνιση στην παραλία και το...σχόλιο του Πιέρου(ΦΩΤΟ)

Δείτε την σε ρόλο... Baywatch να αναστατώνει τους ακόλουθούς της
19/08/2018 - 16:54

Το εντυπωσιακό δώρο της Μαρίας Κορτζιά στον Πιέρο Σωτηρίου (ΦΩΤΟ)

Το...λαμπερό δαχτυλίδι και το δημόσιο ευχαριστώ του ποδοσφαιριστή
18/06/2018 - 10:30

Μαρία Κορτζιά: Έτσι γιόρτασε την επέτειο πρότασης γάμου με τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε στα social media και τα συγκινητικά λόγια
14/06/2018 - 20:45

Μαρία Κορτζιά: Η πιο σέξυ εμφάνιση με μπικίνι στη πισίνα...(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με στυλ και ανεβάζει τις θερμοκρασίες του Instagram
06/06/2018 - 15:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα "φόρτε" επιδημίες, ιώσεις και άλλες ασθένειες (BINTEO)

Τι συμβουλεύουν οι ειδικοί για προστασία των ευάλωτων ομάδων

Άγρια καταδίωξη με πυροβολισμούς για κλέφτες...κρεοπωλείου στη Λεμεσό (BINTEO)

Συνελήφθη νεαρός ενώ αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο

Πυρπόλησαν νηπιαγωγείο τα μεσάνυχτα στη Λάρνακα (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εντόπισαν όπλο σε χωράφι κοντά στο καμένο νηπιαγωγείο
Ελλάδα

Ένας σχεδόν μήνας από τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι Αττικής (ΦΩΤΟ)

Ξεκίνησαν οι πρώτες κατεδαφίσεις «κόκκινων σπιτιών»

Άδωνις Γεωργιάδης: Η έξοδος από τα μνημόνια άργησε τρία χρόνια

"Η δήθεν επιτυχία τους είναι τόσο fake, όσο και οι ίδιοι"

Άρση της αναστολής των συζητήσεων με την Τουρκία για τα ΜΟΕ ζήτησε ο Καμμένος

Αφορμή ήταν η απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών που κρατούνταν στην Ανδριανούπολη
Διεθνή

Τουρκία: Οι δίκες για το αποτυχημένο πραξικόπημα σε αριθμούς

Πόσοι άνθρωποι καταδικάστηκαν σε δια βίου φυλάκιση

Δάκρυα συγκίνησης και χαράς στην Κορέα, 68 χρόνια μετά τον πόλεμο (BINTEO)

Μητέρα συναντά τον γιο της που παγιδεύτηκε στη Βόρειο Κορέα

Τις Τουρκικές αρχές και την Τουρκική Κυβέρνηση ευχαρίστησε η Πρεσβεία των ΗΠΑ

Αφορμή η σύλληψη των δύο προσώπων που παραδέχθηκαν ενοχή

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/08/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ