Ψυχαγωγία

H Mαρία Κορτζιά για καφέ με τη μητέρα της και την...πεθερά της (ΦΩΤΟ)

Θανάσιμες πεθερές...

Κάπως έτσι έχει επικρατήσει το συγκεκριμένο επίθετο όταν ακούς τη λέξη πεθερά, τις περισσότερες φορές για αστείο κάποιες φορές όμως αντικατοπτρίζει την πραγματικότητα.

Αυτό όμως δεν φαίνεται να ισχύει για το μοντέλο και παρουσιάστρια, Μαρία Κορτζιά και την πεθερά της Γεωργία Σωτηρίου. Οι δυο τους φαίνεται να έχουν άριστη σχέση και το κοινό τους στοιχείο, η αγάπη για τον Πιέρο Σωτηρίου να είναι αρκετό για να είναι δεμένες.

Και από ότι φαίνεται η πεθερά εγκρίνει τη νύφη με το παραπάνω...

pieros

Η Μαρία Κορτζιά έδειξε το καλό κλίμα που επικρατεί ανάμεσά τους, ανεβάζοντας ένα story στο Instagram της που δείχνει τη νεαρή καλλονή μαζί με τη μητέρα της και την πεθερά της σε καφέ, να περνούν χαλαρές οικογενειακές στιγμές.

Μάλιστα, η Μαρία Κορτζιά τις προσφώνησε "Μανούλες μου" βάζοντας μια μεγάλη ροζ καρδιά και κάνοντας tag την μητέρα του Πιέρου, η οποία είναι ενεργή στα socia media.

Δείτε τη εν λόγω φωτογραφία

 

pieros

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη: "Δεν θα στήσω λαϊκό δικαστήριο για το γάμο μου-Είναι στενάχωρο"

"Μόνο εγώ και ο Γιάννης ξέρουμε τι πραγματικά συνέβη και ποια είναι η αλήθεια"
21/01/2018 - 11:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πιέρος Σωτηρίου - Μαρία Κορτζιά:Με μια καρδιά "γιόρτασαν" τον...Βαλεντίνο(ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που ανέβασαν την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου και η κοινή τους λεζάντα
14/02/2018 - 15:34

O Πιέρος Σωτηρίου αφιερώνει δημόσια τραγούδι στην Μαρία Κορτζιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας έρωτας στην Κοπεγχάγη! Το τραγούδι του Στέλιου Ρόκκου και η...καρδούλα
12/02/2018 - 10:58

Η Μαρία Κορτζιά αποκάλυψε πότε θα γίνει ο γάμος της με τον Πιέρο Σωτηρίου

Ξεκίνησαν οι προετοιμασίες για το γαμήλιο γεγονός του ερωτευμένου ζευγαριού
05/02/2018 - 12:32

Τι σχέση έχεις με...την πεθερά σου;

Μάθε πως να σε συμπαθήσει μια για πάντα
18/01/2018 - 11:26

Ο Πιέρος Σωτηρίου γιόρτασε τα γενέθλιά του στην Κοπενγχάγη (ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΦΩΤΟ)

Το πάρτυ-έκπληξη που του ετοίμασε η Μαρία Κορτζιά και η συγκινητική της αφιέρωση
14/01/2018 - 10:00

Βαλαβάνη - Πιέρος Σωτηρίου: Η selfie και τα νυχτοπερπατήματά τους(ΦΩΤΟ-ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο τους βρέθηκαν στο Γ.Σ.Π για καλό σκοπό και συνέχιζαν ως τα ξημερώματα με παρέα
31/12/2017 - 13:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχή Αδειών: Προκήρυξη νέων αδειών για 20 ταξί μεταφοράς ΑΜΕΑ (ΒΙΝΤΕΟ)

Θετική εξέλιξη λένε οι οργανώσεις ατόμων με αναπηρίες

Φόνος Λεωνίδη: Ψάχνουν τον καταζητούμενο με τα "χίλια" πρόσωπα (ΒΙΝΤΕΟ)

Συμπεριλαμβάνεται στην λίστα της Ιντερπόλ με την «πράσινη αγγελία»

"Ξήλωσαν" και έκλεψαν κομμάτια από τανκ της Εθνικής Φρουράς (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε 48χρονο ο οποίος επιχείρησε να τα πουλήσει
Ελλάδα

Stuttgarter Zeitung: «Οι Έλληνες παλεύουν και νικούν την κρίση»

Ολοκληρώθηκε η δημιουργία ενός ψηφιοποιημένου Μητρώου Πολιτών

Τσίπρας-Μέρκελ τα είπαν τηλεφωνικώς για κυπριακή ΑΟΖ, Τουρκία και Σκόπια

Ο Έλληνας πρωθυπουργός θα έχει επαφή με την κ. Μέρκελ στις Βρυξέλλες

Stuttgarter Zeitung: "Οι Έλληνες παλεύουν και νικούν την κρίση"

Οι ελεγκτές της Επ. Προϋπολογισμού του Ευρωκοινοβουλίου αξιολογούν θετικά τις προσπάθειες
Διεθνή

Γαλλία: Σύλληψη τριών ατόμων για την επίθεση του Αυγούστου 2017 στη Βαρκελώνη

H επίθεση με βαν είχε στοιχίσει τη ζωή σε 14 ανθρώπους

Ο Συριακός στρατός του Ασάντ εισήλθε στο Αφρίν (ΒΙΝΤΕΟ)

Φόβοι για περισσότερες συγκρούσεις με την Τουρκία, η οποία απαντάει με βομβαρδισμούς

Ερντογάν: Τις επόμενες ημέρες θα πολιορκήσουμε το Αφρίν

Η Άγκυρα συνεχίζει την επίθεση κατά των Κούρδων

tv news

Η Χριστίνα έχει γενέθλια.Ο Φώτης είναι απασχολημένος και δεν της δίνει σημασία..

Όταν η γκρίνια αρχίζει, ο Φώτης καταλαβαίνει ότι πρέπει να δράσει...Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Άννα σε νευρική κατάρρευση,αρνείται να πει στον Αλέξανδρο τι συμβαίνει...

Ο Αλέξανδρος ετοιμάζεται να πάει στο Λονδίνο..Μη χάσετε την Τρίτη, Νέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/02/2018 - 23:00ALPHA POLITICS