Ψυχαγωγία

H Mαρία Κορτζιά για καφέ με τη μητέρα της και την...πεθερά της (ΦΩΤΟ)

Θανάσιμες πεθερές...

Κάπως έτσι έχει επικρατήσει το συγκεκριμένο επίθετο όταν ακούς τη λέξη πεθερά, τις περισσότερες φορές για αστείο κάποιες φορές όμως αντικατοπτρίζει την πραγματικότητα.

Αυτό όμως δεν φαίνεται να ισχύει για το μοντέλο και παρουσιάστρια, Μαρία Κορτζιά και την πεθερά της Γεωργία Σωτηρίου. Οι δυο τους φαίνεται να έχουν άριστη σχέση και το κοινό τους στοιχείο, η αγάπη για τον Πιέρο Σωτηρίου να είναι αρκετό για να είναι δεμένες.

Και από ότι φαίνεται η πεθερά εγκρίνει τη νύφη με το παραπάνω...

pieros

Η Μαρία Κορτζιά έδειξε το καλό κλίμα που επικρατεί ανάμεσά τους, ανεβάζοντας ένα story στο Instagram της που δείχνει τη νεαρή καλλονή μαζί με τη μητέρα της και την πεθερά της σε καφέ, να περνούν χαλαρές οικογενειακές στιγμές.

Μάλιστα, η Μαρία Κορτζιά τις προσφώνησε "Μανούλες μου" βάζοντας μια μεγάλη ροζ καρδιά και κάνοντας tag την μητέρα του Πιέρου, η οποία είναι ενεργή στα socia media.

Δείτε τη εν λόγω φωτογραφία

 

pieros

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη: "Δεν θα στήσω λαϊκό δικαστήριο για το γάμο μου-Είναι στενάχωρο"

"Μόνο εγώ και ο Γιάννης ξέρουμε τι πραγματικά συνέβη και ποια είναι η αλήθεια"
21/01/2018 - 11:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μαρία Κορτζιά μας γυρνάει πλάτη...και κολάζει

Η εντυπωσιακή και τόσο γυμνασμένη πίσω όψη της
17/05/2018 - 17:47

Σωτηρίου - Κορτζιά: Το ρομαντικό ραντεβού γενεθλίων στην Κοπεγχάγη (ΦΩΤΟ)

Έσβησε τα κεράκια μόνο με τον αγαπημένο της...
30/03/2018 - 11:02

Το πάρτι γενεθλίων της Μαρίας Κορτζιά και ο... χορός του Πιέρου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

H εντυπωσιακή τούρτα, οι λαμπεροί καλεσμένοι και όσα έγιναν
28/03/2018 - 11:04

Σωτηρίου-Κορτζιά: "Παντρευόμαστε τα Χριστούγεννα του 2019 στη Λεμεσό" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε το ζευγάρι στην πρώτη τους κοινή συνέντευξη
26/03/2018 - 16:36

Όταν οι Αριστοτέλους,Κορτζιά και Πιέρος Σωτηρίου έπαιζαν... ταμπού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα Flashback τριών χρόνων που χάρισε πολλά γέλια στις ομάδες
18/03/2018 - 17:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: 33χρονος "κατέβαζε" παιδική πορνογραφία

Στον υπολογιστή του εντοπίστηκαν δύο αρχεία βίντεο με παιδικό πορνογραφικό υλικό

Φωτιά σε αποθήκη στους Χαρουπόμυλους

Οι εξετάσεις έδειξαν ότι ξεκίνησε από την οροφή της αποθήκης

Πάφος: Πλοιάριο έριξε άγκυρα δίπλα από φωλιές χελώνων (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει το Τμήμα Αλιείας για το περιστατικό
Ελλάδα

Συνάντηση Κοτζιά-Πομπέο αύριο στην Ουάσιγκτον

Συναντήσεις με έμφαση στις εξελίξεις στην Ανατολική Μεσόγειο

Δύο προσαγωγές για την επίθεση στον Γιάννη Μπουτάρη

Η αστυνομία αξιοποίησε και τα βίντεο που είδαν το φως της δημοσιότητας

Έκλεισε η συμφωνία Ελλάδας-θεσμών για την 4η αξιολόγηση

"Έχουμε συμφωνία για όλα τα ζητήματα, η οποία θα επικυρωθεί στο Eurogroup"
Διεθνή

Ο Μαδούρο κέρδισε τις προεδρικές εκλογές

O ισχυρός άνδρας της Βενεζουέλας συγκέντρωσε το 67,7% των ψήφων

Προεδρικές εκλογές στη Βενεζουέλα χωρίς τη συμμετοχή της αντιπολίτευσης

Υπέρ «της ειρήνης και της ενότητας» στη Βενεζουέλα, προσεύχεται ο Πάπας

Σχεδίαζαν δολοφονία του Ερντογάν;

Η τουρκική υπηρεσία αντικατασκοπείας έχει πληροφορίες

tv news

Ο Φώτης δέχεται τον πρώτο του πελάτη στο σπίτι και η Χριστίνα, τα κάνει μαντάρα!

Μεσολαβεί για να τον πείσει να χαμηλώσει τις τιμές του.. Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Ο Ορφέας συνειδητοποιεί πως η γυναικολόγος είναι μια ακόμη άπιστη γυναίκα...

Τρελαίνεται και επισκέπτεται το νέο του θύμα.. Δευτέρα: Nέο,Απρόβλεπτο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/05/2018 - 08:30SLAM