Ψυχαγωγία

H Φαμίλια: Δείτε το ξεκαρδιστικό πρώτο τρέιλερ της νέας κωμικής σειράς(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο χαρακτηρισμός κωμική μάλλον θα είναι μη αντιπροσωπευτικός της νέας σειράς του Alpha Κύπρου, "Η Φαμίλια", αφού από ότι διαπιστώνουμε από το πρώτο τρέιλερ που προβάλλεται ήδη από την τηλεόραση και τα social media του καναλιού, θα είναι... ξεκαρδιστική!

Η "Φαμίλια" ξεκίνησε τα πρώτα γυρίσματα, με την πλοκή των ιστοριών να χαρίζουν πολλές στιγμές γέλιου. Μια... φυσιολογική οικογένεια έρχεται να φέρει τα πάνω-κάτω στην τηλεοπτική μας καθημερινότητα.

Δυο έφηβες κόρες, ένας εννιάχρονος γιος, ένα νεογέννητο αλλά και η σεξουαλική ζωή του ζεύγους Χατζηβασιλείου, θα φέρουν τρελά ευτράπελα, κωμικοτραγικές καταστάσεις αλλά  και μια συνεχή αναστάτωση στο σπιτικό τους.

Δείτε το πρώτο τρέιλερ της σειράς

Στο τιμόνι της σκηνοθεσίας, ένας εκ των κορυφαίων του κλάδου του, ο σκηνοθέτης και Υπεύθυνος Ανάπτυξης Παραγωγών του καναλιού Κλείτος Κλείτου, ενώ την απόδοση σεναρίου υπογράφει το δίδυμο της επιτυχίας πίσω από την εκπομπή "Λούης Night Show", Aντρέας Βασιλείου και Μιχάλης Αργυρού.

Στη σειρά πρωταγωνιστούν: Χριστόδουλος Μαρτάς, Πέννυ Φοινίρη, Ελεονώρα και Πηνελόπη Βασιλείου ενώ το υπόλοιπο καστ συμπληρώνουν οι Πόπη Αβραάμ, Αντρούλα Ηρακλέους, Γιώργος Κυριάκου, Ιωάννα Λαμπροπούλου, Κώστας Καζάκας, Σοφία Καλλή και ο μικρός Πάρης Χατζησάββα.

Και η αντίστροφη μέτρηση της κωμικής σειράς της χρονιάς άρχισε...

Επόμενο άρθρο

Ο Μιχάλης Σοφοκλέους στον Alpha Κύπρου με το παιδί του σε ρόλο...manager(ΦΩΤΟ)

Mαζί με τον μικρό του άγγελο στο κανάλι που πρωταγωνιστεί!
30/08/2018 - 15:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

Η Αριστοτέλους...ηθοποιός - Δείτε φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς(ΦΩΤΟ)

"Η Φαμίλια" ετοιμάζει μια μεγάλη έκπληξη στα νέα της επεισόδια
15/11/2018 - 10:16

H έκπληξη της χρονιάς!Η Χριστιάνα Αριστοτέλους θα παίξει σε κωμική σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής
14/11/2018 - 18:28

Η νέα εκπομπή του Alpha με τον... Τάσο Ευαγγέλου και την Αθηνά Χάλκου(ΦΩΤΟ)

Σαββατοκύριακο μαζί... αλά Φαμίλια! Όλες οι λεπτομέρειες...
14/11/2018 - 10:34

Backstage στην σειρά "ΦΑΜΙΛΙΑ"!Γέλιο μέχρι δακρύων και πίσω από τις κάμερες-ΦΩΤΟ

Αποκλειστικές φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς...
01/11/2018 - 15:34

Χριστόδουλος Μαρτάς–Πέννυ Φοινίρη:Αποκαλύπτονται λίγο πριν την πρεμιέρα!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψαν στην Αριστοτέλους για τη νέα κωμική σειρά μαζί με την Ιωάννα Λαμπροπούλου..
27/09/2018 - 17:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ορατή από το διάστημα η καταστροφή στην Καλιφόρνια (ΦΩΤΟ)

Η ΝΑSA κατέγραψε εικόνα της καμένης γης από το πέρασμα της φονικής πυρκαγιάς

Αυτοί καταζητούνται για υποθέσεις κλοπών στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά την βοήθεια των πολιτών για τον εντοπισμό τους

Oστά Ε/κ αγνοούμενου εντοπίστηκαν σε πηγάδι στην κατεχόμενη Σίντα

Ο Νέστορας Νέστορος εξέφρασε την ελπίδα να συνεχιστούν τα ευρήματα της ΔΕΑ
Ελλάδα

Χειροπέδες σε Ελληνίδα για τρομοδέμα στην Γερμανίδα Καγκελάριο Άνγκελα Μέρκελ

Ταυτοποιήθηκαν τα αποτυπώματα της στο αντικείμενο που περιείχε εκρηκτικό μηχανισμό

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο
Διεθνή

Ερντογάν: Μια μέρα οι τρομοκράτες θα στρέψουν τα όπλα τους εναντίον σας

Πυρά εναντίον των κρατών - μελών της ΕΕ, εξαπέλυσε ο Τούρκος Πρόεδρος

Στήριξη στη Σαουδική Αραβία για το φόνο Κασόγκι εξέφρασε ο Τραμπ

Ξεκαθάρισε ότι η CIA δεν έχει στη διάθεση της "τίποτα απόλυτα βέβαιο"

Brexit: Κρίσιμη συνάντηση Μέι-Γιούνκερ στις Βρυξέλλες

Η Μέι έχει να αντιμετωπίσει επίσης πιέσεις από Γαλλία, Γερμανία και Ισπανία

tv news

Ο Κωστής προσπαθεί να αποδείξει πως αξίζει μια ευκαιρία να βγει έξω με εγγύηση..

Η μόνη του ελπίδα για να απελευθερωθεί,η Έλλη..«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 20:20ALPHA NEWS