Ψυχαγωγία

H Φαμίλια:Δείτε αποκλειστικό απόσπασμα από τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η "Φαμίλια" έρχεται με μια ξεκαρδιστική πρεμιέρα στις 27 Σεπτεμβρίου...

Η σειρά θα καταγράφει τη ζωή μιας απόλυτα φυσιολογικής οικογένειας η οποία ζει στην εποχή των απανωτών διαζυγίων προσπαθώντας να ισορροπήσει τη σχέση της με επισκέψεις σε σύμβουλο γάμου. Οι αυτοτελείς συμβουλευτικές συνεδρίες, καθορίζουν την πορεία της σειράς μέσα από ξεκαρδιστικές σκηνές αλλά και τις κωμικοτραγικές καταστάσεις του κάθε χαρακτήρα.

Δείτε αποκλειστικά το πρώτο απόσπασμα από την σειρά και πως είναι..."Όταν βλέπεις ταινία με τη γυναίκα σου".

 

 

 

Στη σειρά θα πρωταγωνιστούν οι ηθοποιοί Χριστόδουλος Μαρτάς, Πέννυ Φοινίρη, Ελεονώρα και Πηνελόπη Βασιλείου, ενώ το υπόλοιπο καστ συμπληρώνουν οι Πόπη Αβραάμ, Αντρούλα Ηρακλέους, Γιώργος Κυριάκου, Ιωάννα Λαμπροπούλου, Κώστας Καζάκας, Σοφία Καλλή και ο μικρός Πάρης Χατζησάββα.

Επόμενο άρθρο

Απόστολος Γκλέτσος: Η εξομολόγηση για την περιπέτεια υγείας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε για τα χειρουργεία που έκανε στην καρδιά και τον καρκίνο..
14/09/2018 - 14:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους...ηθοποιός - Δείτε φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς(ΦΩΤΟ)

"Η Φαμίλια" ετοιμάζει μια μεγάλη έκπληξη στα νέα της επεισόδια
15/11/2018 - 10:16

H έκπληξη της χρονιάς!Η Χριστιάνα Αριστοτέλους θα παίξει σε κωμική σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής
14/11/2018 - 18:28

Η νέα εκπομπή του Alpha με τον... Τάσο Ευαγγέλου και την Αθηνά Χάλκου(ΦΩΤΟ)

Σαββατοκύριακο μαζί... αλά Φαμίλια! Όλες οι λεπτομέρειες...
14/11/2018 - 10:34

Backstage στην σειρά "ΦΑΜΙΛΙΑ"!Γέλιο μέχρι δακρύων και πίσω από τις κάμερες-ΦΩΤΟ

Αποκλειστικές φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς...
01/11/2018 - 15:34

Χριστόδουλος Μαρτάς–Πέννυ Φοινίρη:Αποκαλύπτονται λίγο πριν την πρεμιέρα!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψαν στην Αριστοτέλους για τη νέα κωμική σειρά μαζί με την Ιωάννα Λαμπροπούλου..
27/09/2018 - 17:21

Ποιος είναι ο 9χρονος που πρωταγωνιστεί στη σειρά «ΦΑΜΙΛΙΑ»; (ΦΩΤΟ)

Κάθε Πέμπτη και Παρασκευή στις 19.30 στον ALPHA Κύπρου
27/09/2018 - 16:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η πόλη του Ζήνωνα υποδέχθηκε τη μεγάλη γιορτή αθλητισμού και προσφοράς (BINTEO)

Οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προσδοκία στο 2ο Rudisson Blue Μαραθώνιο της Λάρνακας

Επί ποδός η Αστυνομία για αντιμετώπιση τροχαίων συγκρούσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εβδομαδιαία εκστρατεία ελέγχου ταχύτητας, αρχίζει αύριο σε παγκύπριο επίπεδο

ΑΚίΔΑ: Καταγγέλλει αύξηση μαθητών ανά τμήμα σε δημόσιο νηπιαγωγείο της Λάρνακας

Κάνει λόγο για "κακό προηγούμενο" από πλευράς Υπουργείου Παιδείας
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Η συγκλονιστική ανακάλυψη του σπάνιου πορτρέτου του Ιησού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ιστορικός τέχνης που είδε την σπάνια τοιχογραφία μίλησε στον Alpha

Εμανουέλ Μακρόν: "Χρειαζόμαστε περισσότερη Ευρώπη"

Τι ανέφερε ο Γάλλος Πρόεδρος ενώπιον της Ολομέλειας του Γερμανικού Κοινοβουλίου

Ο ισχυρισμός του Τούρκου Υπουργού Άμυνας για την υπόθεση Κασόγκι

Οι δολοφόνοι πιθανόν να μετέφεραν το διαμελισμένο πτώμα του εκτός Τουρκίας

tv news

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 23:15BAKE OFF GREECE