Ψυχαγωγία

H Φαμίλια:Δείτε αποκλειστικό απόσπασμα από τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η "Φαμίλια" έρχεται με μια ξεκαρδιστική πρεμιέρα στις 27 Σεπτεμβρίου...

Η σειρά θα καταγράφει τη ζωή μιας απόλυτα φυσιολογικής οικογένειας η οποία ζει στην εποχή των απανωτών διαζυγίων προσπαθώντας να ισορροπήσει τη σχέση της με επισκέψεις σε σύμβουλο γάμου. Οι αυτοτελείς συμβουλευτικές συνεδρίες, καθορίζουν την πορεία της σειράς μέσα από ξεκαρδιστικές σκηνές αλλά και τις κωμικοτραγικές καταστάσεις του κάθε χαρακτήρα.

Δείτε αποκλειστικά  απόσπασμα από την σειρά και πως είναι... " Όταν τσακώνεσαι με τον κουμπάρο σου για το καλύτερο σουβλατζίδικο"

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Τσαλίκης: Οι ισορροπίες στην οικογένεια και η πίστη του στον Θεό(ΒΙΝΤΕΟ)

«Πιστεύω πολύ στον Θεό» - Όλα όσα δήλωσε στην εκπομπή Alpha Ενημέρωση
21/09/2018 - 14:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο ηθοποιού στη "Φαμίλια"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιάσε με την εμφάνιση της στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου...
14/12/2018 - 14:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο...ηθοποιού - Δείτε τις πρώτες σκηνές (ΦΩΤΟ)

Το τρέιλερ της σειράς "Η Φαμίλια" του Alpha Κύπρου που θα παίζει η παρουσιάστρια
12/12/2018 - 12:17

Από σήμερα οι αλλαγές στο ανανεωμένο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τη νέα ώρα προβολής των σειρών "Μπλε", "Μην αρχίζειςτην μουρμούρα" και "Η Φαμίλια"
26/11/2018 - 11:50

Πασίγνωστός ποδοσφαιριστής "εισβάλλει" στην Φαμίλια σε ρόλο-έκπληξη(ΒΙΝΤΕΟ)

Αφήνει για λίγο τα γήπεδα και δίνει ρεσιτάλ γέλιου με μια... οδοντόβουρτσα
22/11/2018 - 12:06

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ολοκληρώθηκε η καταβολή συντάξεων και επιδομάτων Δεκεμβρίου

Αναλυτικά όλα τα επιδόματα που καταβλήθηκαν στους δικαιούχους από το Υπουργείο Εργασίας

Προβλήματα προκαλούν και πάλι οι έντονες βροχοπτώσεις

Πτώσεις δέντρων, διακοπές ρεύματος, ολισθηροί και επικίνδυνοι δρόμοι

Προβλήματα προκαλούν και πάλι οι έντονες βροχοπτώσεις

Πτώσεις δέντρων, διακοπές ρεύματος, ολισθηροί και επικίνδυνοι δρόμοι
Ελλάδα

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"
Διεθνή

Έκλεψε εκατοντάδες λουκάνικα από Christmas Market της Γερμανίας

Διαπίστωσαν ότι εξαφανίστηκαν οκτώ μεγάλα κιβώτια με λουκάνικα

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

Ο Λευκός Οίκος αδειάζει τον Τσαβούσογλου για την έκδοση Γκιουλέν

“Ο Πρόεδρος Τραμπ δεν δεσμεύτηκε στον Ερντογάν”

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 10:15DEAL