Ψυχαγωγία

H ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με τις λεμονάδες και...όχι μόνο

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου έχει ξεκινήσει για τα καλά τις φάρσες και από το στόχαστρό της δεν ξεφεύγει κανείς. 

Αυτή την φορά "την νύφη πλήρωσαν" ανυποψίαστοι - πλην διψασμένοι θα συμπληρώσω εγώ - πολίτες. 

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου και η παρέα της λοιπόν, βγήκαν στους δρόμους και μοίραζαν απλόχερα λεμονάδες στους περαστικούς.

Με ένα γλυκό χαμόγελο, ευγένεια και με "εκπλήξεις" στα ποτήρια κερνούσαν όσους περνούσαν από μπροστά τους λεμονάδα.

Τι υπήρχε στο ποτήρι δεν θα σας το πούμε, αυτό που θα σας πουμε όμως είναι, πως και φιλόζωος να είσαι... ε αυτό δεν το δέχεσαι!

Δείτε το βίντεο που ακολουθεί και θα καταλάβετε!

Επόμενο άρθρο

Σάκης Ρουβάς: Το τέλος σε μια συνεργασία δέκα ετών

Η ανακοίνωση του απρόσμενου τέλους μέσω της δημοσίευσης του στα social media
19/10/2017 - 16:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με αγάπη Χριστιάνα:Με συνεργό το Στέφανo Μιχαήλ κάνει φάρσα στο...Τατουάζ-BINTΕΟ

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου "μπήκε" στο αυτί του ηθοποιού και αναστάτωσε τα γυρίσματα
26/10/2018 - 17:04

Χριστόδουλος Μαρτάς–Πέννυ Φοινίρη:Αποκαλύπτονται λίγο πριν την πρεμιέρα!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψαν στην Αριστοτέλους για τη νέα κωμική σειρά μαζί με την Ιωάννα Λαμπροπούλου..
27/09/2018 - 17:21

Η συγκινητική ανάρτηση της Ιωάννας Λαμπροπούλου για τα γενέθλιά της (ΦΩΤΟ)

"Tα τρίτα γενέθλιά μου χωρίς τον μπαμπά μου και τα πρώτα χωρίς τη γιαγιά μου"
31/08/2018 - 09:48

Ιωάννα Λαμπροπούλου: Ερωτική απόδραση με τον σύντροφό της στη Βουλγαρία (ΦΩΤΟ)

Χεράκι-χεράκι και πιο ερωτευμένοι από ποτέ το αγαπημένο ζευγάρι
03/08/2018 - 17:31

Ποιά ηθοποιός αρνήθηκε να είναι στην εκπομπή της Αριστοτέλους; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια ανακοίνωσε και επίσημα την συνεργάτιδα που συνεχίζει και του χρόνου
25/06/2018 - 16:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο για εμπρησμό αυτοκινήτου στην Πάφο

Διάταγμα 4ήμερης κράτησης εξέδωσε εναντίον του το Δικαστήριο

Ευχές και δώρα σε ασθενείς μοίρασε η Πρώτη Κυρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιεί επισκέψεις στα νοσοκομεία της πρωτεύουσας

Κύματα "καπουτσίνο" στην παραλία Πότιμα στην Κισσόνεργα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από την θάλασσα που μοιάζει με καφέ
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Τροπικά ψάρια "μετανάστευσαν" με ένα τσουνάμι (ΒΙΝΤΕΟ)

Μειώνεται ο αριθμός των ταράνδων λόγω της κλιματικής αλλαγής

Ψυχροπολεμικό "κρεσέντο" ανάμεσα σε Μόσχα και Ουάσινγκτον (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη Βενεζουέλα ρωσικά στρατηγικά βομβαρδιστικά

tv news

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ