Ψυχαγωγία

H ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με τις λεμονάδες και...όχι μόνο

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου έχει ξεκινήσει για τα καλά τις φάρσες και από το στόχαστρό της δεν ξεφεύγει κανείς. 

Αυτή την φορά "την νύφη πλήρωσαν" ανυποψίαστοι - πλην διψασμένοι θα συμπληρώσω εγώ - πολίτες. 

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου και η παρέα της λοιπόν, βγήκαν στους δρόμους και μοίραζαν απλόχερα λεμονάδες στους περαστικούς.

Με ένα γλυκό χαμόγελο, ευγένεια και με "εκπλήξεις" στα ποτήρια κερνούσαν όσους περνούσαν από μπροστά τους λεμονάδα.

Τι υπήρχε στο ποτήρι δεν θα σας το πούμε, αυτό που θα σας πουμε όμως είναι, πως και φιλόζωος να είσαι... ε αυτό δεν το δέχεσαι!

Δείτε το βίντεο που ακολουθεί και θα καταλάβετε!

Επόμενο άρθρο

Σάκης Ρουβάς: Το τέλος σε μια συνεργασία δέκα ετών

Η ανακοίνωση του απρόσμενου τέλους μέσω της δημοσίευσης του στα social media
19/10/2017 - 16:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η συγκινητική ανάρτηση της Ιωάννας Λαμπροπούλου για τα γενέθλιά της (ΦΩΤΟ)

"Tα τρίτα γενέθλιά μου χωρίς τον μπαμπά μου και τα πρώτα χωρίς τη γιαγιά μου"
31/08/2018 - 09:48

Ιωάννα Λαμπροπούλου: Ερωτική απόδραση με τον σύντροφό της στη Βουλγαρία (ΦΩΤΟ)

Χεράκι-χεράκι και πιο ερωτευμένοι από ποτέ το αγαπημένο ζευγάρι
03/08/2018 - 17:31

Ποιά ηθοποιός αρνήθηκε να είναι στην εκπομπή της Αριστοτέλους; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια ανακοίνωσε και επίσημα την συνεργάτιδα που συνεχίζει και του χρόνου
25/06/2018 - 16:41

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν"
22/06/2018 - 17:52

Φάρσα το τηλεφώνημα για βόμβα στο Δικαστικό Μέγαρο Πάφου

Στο σημείο έσπευσαν μέλη της Αστυνομικής Διεύθυνσης Πάφου και πυροτεχνουργός
15/06/2018 - 13:57

Η ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με την .... βαλίτσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Θύματα για ακόμα μία φορά οι ανυποψίαστοι πολίτες που... έπεσαν στα δίχτυα της!
30/05/2018 - 16:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε δύο μετά από εντοπισμό οπλισμού και εκρηκτικών (BINTEO)

Γνωστές στις αρχές ο ένας εκ των δύο συλληφθέντων για υπόθεση ναρκωτικών

Μητέρα και γιος επανασυνδέθηκαν μετά από 47 χρόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Η υιοθεσία και το δημοσίευμα εφημερίδας που τους ένωσε...

Ο 44χρονος Δημήτρης Ανδρέου το νέο θύμα της ασφάλτου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεύτερο θανατηφόρο σε διάστημα λιγότερο των 48 ωρών
Ελλάδα

Επεισόδια στην πορεία για τα πέντε χρόνια από τη δολοφονία του Φύσσα (ΦΩΤΟ)

Ένταση επικρατεί στον Πειραιά αλλά και στη Θεσσαλονίκη

"Πέφτουν" οι υπογραφές για τους υδρογονάνθρακες στην Κρήτη

Προσέλκυση πετρελαϊκών ομίλων και εκμετάλλευση θαλάσσιων οικοπέδων προωθεί η Ελλάδα
Διεθνή

Πούτιν: Η Ρωσία κατασκευάζει πυρηνικούς αντιδραστήρες στην Ουγγαρία

Παράταση της συμφωνίας πώλησης φυσικού αερίου ζήτησε ο Ούγγρος Πρωθυπουργός

Κατευνάζουν τα πνεύματα Πούτιν-Νετανιάχου μετά την πτώση του ρωσικού αεροσκάφους

Ευθύνες στη Συρία επιρρίπτει το Ισραήλ για την κατάρριψη του Il-20 - Η πορεία του

tv news

Και ενώ η Μαρίνα περιμένει τον πατέρα της για να γιορτάσουν τα γενέθλιά του...

Ένα δυστύχημα αλλάζει το σκηνικό... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Ο Ορφέας έχει πια καταλάβει ότι η Τόνια ξέρει ποιος είναι...

Eίναι αποφασισμένος να μην της επιτρέψει να τον δώσει στην αστυνομία. Τριτη:Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/09/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ