Ψυχαγωγία

H ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με τις λεμονάδες και...όχι μόνο

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου έχει ξεκινήσει για τα καλά τις φάρσες και από το στόχαστρό της δεν ξεφεύγει κανείς. 

Αυτή την φορά "την νύφη πλήρωσαν" ανυποψίαστοι - πλην διψασμένοι θα συμπληρώσω εγώ - πολίτες. 

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου και η παρέα της λοιπόν, βγήκαν στους δρόμους και μοίραζαν απλόχερα λεμονάδες στους περαστικούς.

Με ένα γλυκό χαμόγελο, ευγένεια και με "εκπλήξεις" στα ποτήρια κερνούσαν όσους περνούσαν από μπροστά τους λεμονάδα.

Τι υπήρχε στο ποτήρι δεν θα σας το πούμε, αυτό που θα σας πουμε όμως είναι, πως και φιλόζωος να είσαι... ε αυτό δεν το δέχεσαι!

Δείτε το βίντεο που ακολουθεί και θα καταλάβετε!

Επόμενο άρθρο

Σάκης Ρουβάς: Το τέλος σε μια συνεργασία δέκα ετών

Η ανακοίνωση του απρόσμενου τέλους μέσω της δημοσίευσης του στα social media
19/10/2017 - 16:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φάρσα το τηλεφώνημα για βόμβα στο Δικαστικό Μέγαρο Πάφου

Στο σημείο έσπευσαν μέλη της Αστυνομικής Διεύθυνσης Πάφου και πυροτεχνουργός
15/06/2018 - 13:57

Η ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με την .... βαλίτσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Θύματα για ακόμα μία φορά οι ανυποψίαστοι πολίτες που... έπεσαν στα δίχτυα της!
30/05/2018 - 16:27

Οι ιδιοτροπίες της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον καφετζή του Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου που μας έκανε να κλάψουμε από τα γέλια
03/05/2018 - 16:25

Η απίστευτη φάρσα του "Με αγάπη Χριστιάνα" με ένα τεχνολογικό "θαύμα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου και ο Αλέξανδρος Ταραμουντάς βρίσκουν τα "θύματα" και σπάνε πλάκα
11/04/2018 - 14:55

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου στο... "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" (ΦΩΤΟ)

Δείτε πλάνα από την εμφάνισή της στην δημοφιλή τηλεοπτική σειρά
26/03/2018 - 11:29

To..."καψόνι" στην Ιωάννα Λαμπροπούλου με αφορμή την Παγκόσμια Μέρα της Γυναίκας

Η συγκινητική κίνηση του συντρόφου της και το... πολυπόθητο "μονόπετρο"!
08/03/2018 - 15:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέσσερις Γεωργιανές "βαφτίστηκαν" Ελληνίδες και Λετονές

Τέθηκαν υπό διήμερη κράτηση μετά από απόφαση του Επαρχιακού Δικαστηρίου Πάφου

"Δεν είμαστε ο σκουπιδότοπος της Κύπρου" καταγγέλλουν οι κάτοικοι του Βασιλικού

Στους δρόμους κάτοικοι εννέα κοινοτήτων για θέματα ασφάλειας στην περιοχή

Στο Υπουργικό το μνημόνιο εταιρειών πετρελαιοειδών για μετακίνηση απο τη Λάρνακα

Στους δρόμους βγαίνουν το απόγευμα οι κάτοικοι των Δήμων Λάρνακας και Λειβαδιών
Ελλάδα

Ενώπιον του ανακριτή απολογείται ο Κωνσταντίνος Μπαρμπαρούσης

Αναμένεται ότι θα αρνηθεί όλες τις κατηγορίες που του προσάπτονται

Μέρκελ:"Θα καταφέρουμε να κάνουμε με την Ελλάδα το τελευταίο βήμα στο πρόγραμμα"

"Τότε όλες οι χώρες του ευρώ θα βρίσκονται εκτός προγραμμάτων"

Έλληνες Στρατιωτικοί: "Δεν είχαμε σκοπό να διαπράξουμε έγκλημα" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Υπό δρακόντεια μέτρα οδηγήθηκαν και πάλι στις φυλακές υψίστης ασφαλείας της Ανδριανούπολης
Διεθνή

Αποσύρονται από το Συμβούλιο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων του ΟΗΕ οι ΗΠΑ

Πως αντιδρούν στην απόφαση ο Οργανισμός Ηνωμένων Εθνών, η Βρετανία και η Ευρωπαϊκή Ένωση

Έκρηξη χαμηλής ισχύος αναστάτωσε σταθμό τρένων στο Λονδίνο

Κανένας σοβαρός τραυματισμός μέχρι στιγμής αναφέρει η βρετανική αστυνομία

Αποχωρούν από το Συμβούλιο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων του ΟΗΕ οι ΗΠΑ

Ο λόγος της αποχώρησής τους και πότε αναμένεται να γίνει η ανακοίνωση

tv news

O Αχιλλέας κάνει μια πρόταση στη Ρενάτα που μπορεί να τα ανατρέψει όλα...

Ποιος θα νικήσει στον πόλεμο και ποιος θα το χάσει;Τετάρτη:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Θεοχάρης&Βέρα έρχονται πιο κοντά. Αυτό δεν θα περάσει απαρατήρητο από τον Νικόλα

Ο οποίος κάνει την έκπληξη και αφήνει άφωνη τη Βέρα...Τετάρτη:Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/06/2018 - 13:00ΕΛΕΝΗ