Ψυχαγωγία

H ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με τις λεμονάδες και...όχι μόνο

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου έχει ξεκινήσει για τα καλά τις φάρσες και από το στόχαστρό της δεν ξεφεύγει κανείς. 

Αυτή την φορά "την νύφη πλήρωσαν" ανυποψίαστοι - πλην διψασμένοι θα συμπληρώσω εγώ - πολίτες. 

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου και η παρέα της λοιπόν, βγήκαν στους δρόμους και μοίραζαν απλόχερα λεμονάδες στους περαστικούς.

Με ένα γλυκό χαμόγελο, ευγένεια και με "εκπλήξεις" στα ποτήρια κερνούσαν όσους περνούσαν από μπροστά τους λεμονάδα.

Τι υπήρχε στο ποτήρι δεν θα σας το πούμε, αυτό που θα σας πουμε όμως είναι, πως και φιλόζωος να είσαι... ε αυτό δεν το δέχεσαι!

Δείτε το βίντεο που ακολουθεί και θα καταλάβετε!

Επόμενο άρθρο

Σάκης Ρουβάς: Το τέλος σε μια συνεργασία δέκα ετών

Η ανακοίνωση του απρόσμενου τέλους μέσω της δημοσίευσης του στα social media
19/10/2017 - 16:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δείτε την φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον Λούη Πατσαλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι απίστευτες απαιτήσεις πριν βγει στην εκπομπή και η αντίδραση του παρουσιαστή
23/02/2018 - 16:32

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου εισβάλλει στο... "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" (ΦΩΤΟ)

Η αγαπημένη ηθοποιός έρχεται να φέρει τα πάνω κάτω στην κωμική σειρά
16/02/2018 - 20:46

Εσείς τί θα κάνατε αν βρίσκατε πενηντά ευρω στον δρόμο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φάρσα-κοινωνικό πείραμα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" στην Λήδρας
16/02/2018 - 12:38

Like Cyprus: Η πρόταση του "Με Αγάπη Χριστιάνα" για την Eurovision 2018(BINTEO)

Λαμπροπούλου και ο Ταραμουντάς με τις ευχές της Αριστοτέλους πάνε Λισαβόνα
31/01/2018 - 16:16

Λαμπροπούλου και Ταραμουντάς πάνε στην Eurovision - Ακούστε το teaser (ΒΙΝΤΕΟ)

Έσκασε από το πουθενά! Δεν είναι ούτε η Παπαρίζου, ούτε η Τάμτα ούτε η Φουρέιρα...
19/01/2018 - 18:46

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου... νυφούλα (ΦΩΤΟ)

Το εντυπωσιακό νυφικό που φόρεσε και ο χορός της
19/01/2018 - 13:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όταν η πένα του Λουκά Παναγή, συνάντησε το πινέλο της Μαρίνας Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γωνιές Παραμυθιού: Η πρωτοβουλία δύο ταλαντούχων νέων για τα παιδιά που νοσηλεύονται

Ύστατο χαίρε στον γνωστό επιχειρηματία Παντελή Αθηνή (ΒΙΝΤΕΟ)

Διακρίθηκε για το ήθος και τον χαρακτήρα του, αλλα και για το φιλανθρωπικό του έργο

Στα χέρια του κράτους το Κέντρο Υποδοχής Αιτητών Ασύλου στην Κοφίνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρόταση για ανάληψη της διαχείρισης, σε επόμενη συνεδρίαση του Υπουργικού Συμβουλίου
Ελλάδα

Ιδιαίτερα θετικό το μήνυμα των '27' στην Τουρκία, εκτιμά η ελληνική κυβέρνηση

Την υλικοτεχνική ενίσχυση των ελληνικών ενόπλων δυνάμεων, αποφάσισαν τα μέλη του ΚΥΣΕΑ

Αυστηρό μήνυμα Κοτζιά προς Άγκυρα, για τους ενεργειακούς σχεδιασμούς της Κύπρου

"Οι Τούρκοι δεν θα μπορέσουν να κάνουν αυτούς τους τσαμπουκάδες στην κυπριακή ΑΟΖ"

Μητσοτάκης: "Ο Τσίπρας επενδύει στην πόλωση και στον διχασμό"

Επίθεση κατά του Έλληνα Πρωθυπουργού, με φόντο το σκάνδαλο Novartis
Διεθνή

Η Μόσχα καλεί την Ουάσινγκτον σε συνομιλίες για το ζήτημα της Βόρειας Κορέας

"Η κατάσταση στην κορεατική χερσόνησο, απαιτεί ενεργό ρωσο-αμερικανικό διάλογο"

Καμπούλ: Ένας νεκρός από επίθεση καμικάζι στη συνοικία των διπλωματών

29 άτομα σκοτώθηκαν σε τέσσερις επιθέσεις σε τρεις διαφορετικές επαρχίες του Αφγανιστάν

Ντόναλτ Τράμπ: "Χρειαζόμαστε το τείχος!"

Έκκληση του Αμερικανού Προέδρου προς το Μεξικό, "να κάνει περισσότερα για τους μετανάστες"

tv news

Τα φαινόμενα απατούν για ακόμα μια φορά!Μία μεγάλη παρεξήγηση έρχεται στο σπίτι

Θα τους οδηγήσει σε λάθος μέρη και συμπεράσματα!Το Σόι Σου:Σαββατοκύριακο με νέα Επεισόδια
Alpha TV Κύπρου

Αυτό το Σάββατο απολαύστε Παναγιώτη Λάλεζα & την χορευτική ομάδα του Λαογραφικού

Ομίλου Λεμεσού! «Όσο Υπάρχουν Τραγούδια» με την Βασιλική Χατζηαδάμου (Δείτε το trailer)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/02/2018 - 23:00ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW