Ψυχαγωγία

H Xριστιάνα Αριστοτέλους μας δείχνει πρώτη φορά τη μικρή Μελίνα... (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αποφάσισε για πρώτη φορά μετά τη γέννηση της κόρης της, να μας δείξει το προσωπάκι της μικρής Μελίνας και να μοιραστεί την πιο όμορφη στιγμή της ζωής της με τους ανθρώπους που την αγαπούν και την ακολουθούν στα social media. 

Η ίδια ανέβασε φωτογραφίες μετά την βάφτιση που πραγματοποιήθηκε στις 20 του Μάη με την ίδια αλλά και τον Γιώργο Εφραίμ, αγκαλιά με την κόρη τους. Οι γλυκές φωτογραφίες έριξαν μέσα σε λίγα λεπτά το Instagram και πραγματικά συγκίνησαν πολλούς, αφού πρώτη φορά μοιράζονται οικογενειακές στιγμές τους με την κόρη τους.

ξξξ

Φωτογραφία που κλέβει την παράσταση η Χριστιάνα να κοιτά την Μελίνα στα μάτια αλλά και ο Γιώργος Εφραίμ, ως γλυκός μπαμπάς που κρατάει την κόρη του στην αγκαλιά του μετά τη βάφτιση και έχοντας στο στόμα τη πιπίλα της, λίγο πριν τη φροντίσει έτσι ώστε να νιώσει ασφάλεια και να σταματήσει το κλάμα. Ίσως από τις πιο στοργικές φωτογραφίες που έχουμε δει...

Η ίδια ανέφερε

Νοιωθω τοσο ευλογημενη..απο τις πιο ομορφες και δυνατες στιγμες της ζωης μας..!!τα λογια ειναι πολυ φτωχα για να περιγραψουν τα συναισθηματα μου..ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολους τους ανθρωπους που δουλεψαν και μας αγκαλιασαν τοσο γλυκα και εκαναν αυτη τη στιγμη της ζωης μας τοσο ξεχωριστη και παραμυθενια!!

κη

Στη συνέχεια ευχαρίστησε όλο τον κόσμο που συντέλεσε στην πραγματοποίηση μιας ονειρικής βάφτισης. Δείτε το σχετικό post αλλά και ποιοι ευθύνονται για το άριστο αποτέλεσμα

Επόμενο άρθρο

Ο διάσημος οίκος μόδας Dior....ταξιδεύει στην Μύκονο!

Μία ολόκληρη συλλογή ρούχων και αξεσουάρ, εμπνευσμένη από το νησί των Ανέμων
23/05/2018 - 17:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ήμουν σε επεισόδια με δακρυγόνα....Φοβόμουν πάρα πολύ"

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την εμπειρία της από διαδηλώσεις
07/12/2018 - 23:02

Ξέσπασε σε κλάματα η Αριστοτέλους on air και δεν μπορούσε να συνεχίσει..(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε για τα παιδάκια που υιοθετούνται και η συγκίνησή της
06/12/2018 - 17:37

Χ. Αριστοτέλους: Η "μουρμούρα" στον Γιώργο Εφραίμ και η επιθυμία της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρεβατομουρμούρα και το όνειρο της για την σχέση της μετά από χρόνια
04/12/2018 - 11:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ