Ψυχαγωγία

H Xριστιάνα Αριστοτέλους μας δείχνει πρώτη φορά τη μικρή Μελίνα... (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αποφάσισε για πρώτη φορά μετά τη γέννηση της κόρης της, να μας δείξει το προσωπάκι της μικρής Μελίνας και να μοιραστεί την πιο όμορφη στιγμή της ζωής της με τους ανθρώπους που την αγαπούν και την ακολουθούν στα social media. 

Η ίδια ανέβασε φωτογραφίες μετά την βάφτιση που πραγματοποιήθηκε στις 20 του Μάη με την ίδια αλλά και τον Γιώργο Εφραίμ, αγκαλιά με την κόρη τους. Οι γλυκές φωτογραφίες έριξαν μέσα σε λίγα λεπτά το Instagram και πραγματικά συγκίνησαν πολλούς, αφού πρώτη φορά μοιράζονται οικογενειακές στιγμές τους με την κόρη τους.

ξξξ

Φωτογραφία που κλέβει την παράσταση η Χριστιάνα να κοιτά την Μελίνα στα μάτια αλλά και ο Γιώργος Εφραίμ, ως γλυκός μπαμπάς που κρατάει την κόρη του στην αγκαλιά του μετά τη βάφτιση και έχοντας στο στόμα τη πιπίλα της, λίγο πριν τη φροντίσει έτσι ώστε να νιώσει ασφάλεια και να σταματήσει το κλάμα. Ίσως από τις πιο στοργικές φωτογραφίες που έχουμε δει...

Η ίδια ανέφερε

Νοιωθω τοσο ευλογημενη..απο τις πιο ομορφες και δυνατες στιγμες της ζωης μας..!!τα λογια ειναι πολυ φτωχα για να περιγραψουν τα συναισθηματα μου..ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολους τους ανθρωπους που δουλεψαν και μας αγκαλιασαν τοσο γλυκα και εκαναν αυτη τη στιγμη της ζωης μας τοσο ξεχωριστη και παραμυθενια!!

κη

Στη συνέχεια ευχαρίστησε όλο τον κόσμο που συντέλεσε στην πραγματοποίηση μιας ονειρικής βάφτισης. Δείτε το σχετικό post αλλά και ποιοι ευθύνονται για το άριστο αποτέλεσμα

Επόμενο άρθρο

Ο διάσημος οίκος μόδας Dior....ταξιδεύει στην Μύκονο!

Μία ολόκληρη συλλογή ρούχων και αξεσουάρ, εμπνευσμένη από το νησί των Ανέμων
23/05/2018 - 17:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Xριστιάνα Αριστοτέλους: Η γλυκιά φωτογραφία με την κόρη της από τα γενέθλιά της

Έζησε τα πιο ωραία γενέθλια έχοντας στην αγκαλιά της την μικρή Μελίνα
25/09/2018 - 10:41

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους γιόρτασε τα γενέθλια της on air!(ΒΙΝΤΕΟ)

H έκπληξη που της ετοίμασαν οι συνεργάτες της και το χιουμοριστικό βίντεο..
24/09/2018 - 13:30

Το πάρτι έκπληξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για τα γενέθλιά της (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η λαμπερή παρουσιάστρια "έσβησε" κεράκια έχοντας στο πλευρό τον αγαπημένο της Εφράιμ
23/09/2018 - 21:32

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μιλά για τον μπαμπά-Γιώργο Εφραίμ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευαισθησία στην κόρη του και η ...πρώτη μέρα στο σχολείο!
22/09/2018 - 11:27

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν είχα το σώμα - Δεν ξέρω πως βγήκα Miss Kύπρος(BINTEO)

Όλα όσα ανέφερε για την περίοδο που πήγε στα καλλιστεία
19/09/2018 - 16:33

Έβριζαν με συνθήματα την Αριστοτέλους στο γήπεδο - Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση του Λούη Πατσαλίδη και όσα δήλωσε on air
19/09/2018 - 12:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη στα κατεχόμενα ο διαβόητος καταζητούμενος Οσμάν Αϊντενίζ

Ήταν στη λίστα των 10 πιο περιζήτητων εγκληματιών στην Κύπρο της Βρετανίας

Σοβαρός τραυματισμός 56χρονου επιστάτη σε εργατικό ατύχημα στην Πάφο

Έπεσε από ύψος τριών μέτρων και διακομίστηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας

Στο νοσοκομείο για προληπτικούς λόγους οι δυο 11χρονοι μαθητές

"Παρακολουθούνται από τους επί καθήκοντι παιδιάτρους", αναφέρει το Υπουργείο Υγείας
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Ο Ερντογάν σηκώθηκε και έφυγε ενώ μιλούσε ο Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμφανέστατη η ρήξη στις σχέσεις ΗΠΑ-Τουρκίας

Επίθεση Τραμπ στο Ιράν από το βήμα της Γενικής Συνέλευσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι είπε που προκάλεσε γέλια στους παρευρισκόμενους

Παραιτήθηκαν οι συνιδρυτές του Instagram

Νέα πρόκληση καλείται να αντιμετωπίσει η μητρική εταιρεία, το Facebook

tv news

Η Μάρθα κάνει μια πρόταση στη Μαρίνα για να εκδικηθεί για όλα όσα έχει περάσει….

Για να γίνει όμως η Μαρίνα πρέπει να πεθάνει…«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κωμική σειρά έρχεται να μας θεραπεύσει! Με τους Δημήτρη Σταρόβα,Χριστόδουλο Μαρτά..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/09/2018 - 20:20ALPHA NEWS