Ψυχαγωγία

Το highlight του γάμου της Αριστοτέλους - O ύπνος και... το milkshake (BINTEO)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο πλαίσιο συζήτησης για τον επικείμενο γάμο του Σάκη Τανιμανίδη με την Χριστίνα Μπόμπα, εκμυστηρεύτηκε στην ομάδα της ένα από τα highlight της γαμήλιας ημέρας.

Η παρουσιάστρια δεν ήταν καθόλου αγχωμένη με τους κοντινούς της ανθρώπους να απορούν με τη στάση της. Η Χριστιάνα δε δίστασε κιόλας να κοιμηθεί το μεσημέρι πριν παντρευτεί αλλά και λίγη ώρα πριν ντυθεί νυφούλα να κάθεται στο ξενοδοχείο χαλαρή και να πίνει milkshake. H ίδια δήλωσε

Την ημέρα του γάμου τους είπα η ώρα 12, πάω να πέσω λίγο πάνω να ξαπλώσω. Μου λένε είσαι αναίσθητη. Τί να κάνω;

Μια λεπτομέρεια του γάμου, ένα highlight... Όταν πήγαμε στο ξενοδοχείο, είχαμε πάει ήδη πιο νωρίς στη Λεμεσό και τους είπα "Άτε να κάτσσουμε να πιούμε κανά milkshake" και καθόμουν με τη νυφικάτσα και παρέγγελνα milkshake φράουλα και μου έλεγαν πρόσεχε να μην το λουθείς. Και λέω εντάξει είναι πρωτότυπο να το λουθώ, μια χαρά χαλάλι. Και μετά είπα "άντε ήρθε η ώρα" . Ήμουν πολύ ψύχραιμη, δεν ήμουν αγχωμένη.

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Ζένιος: Ομολόγησε on air τις απιστίες στη γυναίκα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε για την συμμετοχή του Γιώργου Αγγελόπουλου στο "Τατουάζ"
22/01/2018 - 17:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απίστευτη φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους που μας έκανε να κλάψουμε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γλυκιά παρουσιάστρια μεταλλάχτηκε σε....."ντίβα με τρελές απαιτήσεις"!
22/02/2018 - 17:37

H Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκαλύπτει τα κιλά της!

Τέσσερις μήνες μετά την εγκυμοσύνη της "μαρτυρά" τον αριθμό με μία φωτογραφία
22/02/2018 - 13:00

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εξομολογήθηκε η παρουσιάστρια για τα δύσκολα χρόνια που βίωσε και δεν τα παράτησε
21/02/2018 - 17:41

Ο Λούης σε ρόλο ντετέκτιβ και η Χριστιάνα σε ρόλο...τραγουδίστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης ανεπιτυχώς έψαχνε την παγίδα της Χριστιάνας - Δείτε το αστείο βιντεάκι
21/02/2018 - 15:54

Αριστοτέλους - Eφραίμ: Όλες οι λεπτομέρειες για τη βάφτιση της κόρης τους

Πού θα βαφτίσει; Ποια εποχή; Ποιος είναι ο νονός αλλά και το πρόβλημα με τον... Εφραίμ
21/02/2018 - 13:07

Το τσιφτετέλι της Χριστιάνας Αριστοτέλους και η κόντρα στο...ζεϊμπέκικο(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε ακόμα τα αγόρια και τα κορίτσια να αναμετρούνται στο...ζεϊμπέκικο
19/02/2018 - 16:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πειθαρχική έρευνα για τον ιατρικό λειτουργό στο Νοσοκομείο Λευκωσίας

Φέρεται να ειρωνευόταν ασθενή με συμπτώματα εγκεφαλικού

Λάρνακα: Απομάκρυνση των δεξαμενών αποθήκευσης υγραερίου ζητούν Ευρωβουλευτές

Καλούν τις κυπριακές αρχές να επιταχύνουν τη διαδικασία απομάκρυνσης

Ένταλμα σύλληψης εναντίον 48χρονου Γεωργιανού, για το φόνο του Λεωνίδη

Πρόκειται για το δεύτερο πρόσωπο που αναζητούσαν οι αστυνομικές αρχές
Ελλάδα

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"

Αθήνα: Οικογενειακή τραγωδία στον Άγιο Δημήτριο

Μαχαίρωσε μέχρι θανάτου την αδερφή του και με το ίδιο μαχαίρι αφαίρεσε τη ζωή του

Ο οίκος Moody's αναβάθμισε κατά δυο μονάδες την ελληνική οικονομία

Οι λόγοι που ο διεθνής οίκος σηρίζει την αναβάθμιση της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Tο κουρδικό Κόμμα ζητά να σταματήσει η τουρκική επίθεση στο Αφρίν

«Η Τουρκία δεν έχει να κερδίσει τίποτα από την επιχείρηση του Αφρίν»

Μέρκελ: Ευρωπαϊκές απαντήσεις στα μεγάλα προβλήματα

Το πρώτο κεφάλαιο της προγραμματικής συμφωνίας είναι αφιερωμένο στην Ευρώπη

Ρωσία: Ελεύθερος αφέθηκε ο ηγέτης της αντιπολίτευσης Αλεξέι Ναβάλνι

"Βγήκα από τον οδοντίατρο: καλημέρα, δεύτερη ταξιαρχία της αστυνομίας, συλλαμβάνεστε"

tv news

Η Αμαλία συναντιέται με τη Μαργκώ και της λέει τι θυμήθηκε από το παρελθόν της..

Η Άννα τσακισμένη, οδηγείται σε μια κίνηση απελπισίας…Πέμπτη: Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη εμφάνιση, μια ανακοίνωση από ένα νέο πρόσωπο προκαλεί αναστάτωση..

Λεωνίδας, Θοδωρής και Βλάσσης στα κάρβουνα!Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/02/2018 - 18:30DEAL