Ψυχαγωγία

Το highlight του γάμου της Αριστοτέλους - O ύπνος και... το milkshake (BINTEO)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο πλαίσιο συζήτησης για τον επικείμενο γάμο του Σάκη Τανιμανίδη με την Χριστίνα Μπόμπα, εκμυστηρεύτηκε στην ομάδα της ένα από τα highlight της γαμήλιας ημέρας.

Η παρουσιάστρια δεν ήταν καθόλου αγχωμένη με τους κοντινούς της ανθρώπους να απορούν με τη στάση της. Η Χριστιάνα δε δίστασε κιόλας να κοιμηθεί το μεσημέρι πριν παντρευτεί αλλά και λίγη ώρα πριν ντυθεί νυφούλα να κάθεται στο ξενοδοχείο χαλαρή και να πίνει milkshake. H ίδια δήλωσε

Την ημέρα του γάμου τους είπα η ώρα 12, πάω να πέσω λίγο πάνω να ξαπλώσω. Μου λένε είσαι αναίσθητη. Τί να κάνω;

Μια λεπτομέρεια του γάμου, ένα highlight... Όταν πήγαμε στο ξενοδοχείο, είχαμε πάει ήδη πιο νωρίς στη Λεμεσό και τους είπα "Άτε να κάτσσουμε να πιούμε κανά milkshake" και καθόμουν με τη νυφικάτσα και παρέγγελνα milkshake φράουλα και μου έλεγαν πρόσεχε να μην το λουθείς. Και λέω εντάξει είναι πρωτότυπο να το λουθώ, μια χαρά χαλάλι. Και μετά είπα "άντε ήρθε η ώρα" . Ήμουν πολύ ψύχραιμη, δεν ήμουν αγχωμένη.

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Ζένιος: Ομολόγησε on air τις απιστίες στη γυναίκα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε για την συμμετοχή του Γιώργου Αγγελόπουλου στο "Τατουάζ"
22/01/2018 - 17:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Xριστιάνα Αριστοτέλους μας δείχνει πρώτη φορά τη μικρή Μελίνα... (ΦΩΤΟ)

Οι γλυκές φωτογραφίες που μοιράστηκε με τους followers της
23/05/2018 - 20:30

Σήμερα η βάφτιση του πιο διάσημου μωρού της Κύπρου! (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο Γιώργος Εφράιμ βάφτισαν σήμερα την μικρή Μελίνα
20/05/2018 - 17:21

"Μάμα μου σ'αγαπώ πολύ και συγγνώμη για όλες τις φορές που σε έκανα να αγωνιάς"

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους εύχεται με τα πιο γλυκά λόγια στην μανούλα της για την γιορτή της
13/05/2018 - 17:59

Η λαμπερή εμφάνιση Εφραίμ-Αριστοτέλους και η βράβευση (ΦΩΤΟ)

Η δημόσια επάνοδος του αγαπημένου ζευγαριού και οι ενδυματολογικές επιλογές
10/05/2018 - 21:08

Η παράκληση της Αριστοτέλους στον πάτερ που θα βαφτίσει τη κόρη της(BINTEO)

Όλα όσα είπε στον αέρα της εκπομπής και ο φόβος της
10/05/2018 - 16:42

H Aριστοτέλους έκανε live με τον Εφραίμ στο Instagram για χάρη της Eurovision

Η παρουσιάστρια συνδέθηκε με τους φίλους της μέσω live του Instagram με βοήθεια Εφραίμ
09/05/2018 - 15:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυξημένα τα επίπεδα σκόνης στην ατμόσφαιρα

Έρχεται πτώση της θερμοκρασίας, βροχές και καταιγίδες σύμφωνα με τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Διάλογος μεταξύ της Υπουργού Εργασίας και Εθελοντικών Οργανώσεων/ΜΚΟ

Η Ζέτα Αιμιλιανίδου συνεχάρη τις οργανώσεις για το έργο που επιτελούν

Οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στη Λάρνακα ενόψει της Γιορτής του Κατακλυσμού

Ο Δήμος Λάρνακας ενημερώνει ότι η παράνομη στάθμευση θα καταγγέλλεται
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η Ελλάδα προστατεύει και δίνει άσυλο σε πραξικοπηματίες

"Καταδικάζουμε εντόνως αυτή την απόφαση που προσβάλει τη συνείδηση του τουρκικού έθνους"

Νεκρή εντοπίστηκε γυναίκα στην αυλή του σπιτιού της στη Μάνδρα

Φαίνεται να της έστησαν ενέδρα θανάτου και την πυροβόλησαν στο κεφάλι

Ελλάδα: Ένας νεκρός μετά από πτώση οχήματος σε στάση λεωφορείου (ΦΩΤΟ)

Στο όχημα επέβαινε και η 9χρονη κόρη του οδηγού, η οποία τραυματίστηκε
Διεθνή

Κατεδάφισε τις σήραγγες των πυρηνικών δοκιμών της η Βόρεια Κορέα

Πρόκειται για μια κίνηση καλής θέλησης και προσπάθεια μείωσης των περιφερειακών εντάσεων

Στόχος τζιχαντιστή ο 4χρονος πρίγκιπας Τζορτζ

"Δεν θα αφήσουμε ούτε τη βασιλική οικογένεια" ανάρτησε στα social media

Ρωσικός πύραυλος Buk έριξε το αεροσκάφος της Malaysian λένε οι ερευνητές

Τι κατέδειξε η έρευνα των Ολλανδών ερευνητών

tv news

Η Όλγα με την Νικόλ έρχονται σε ρήξη με μήλον της έριδος, τον Στέφανο!

Η Τατιάνα ανακαλύπτει κάτι που αλλάζει όλα τα δεδομένα... Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Η Λατάνια στο σπίτι της Μένης για κατασκοπεία με διαταγές Αιμιλίας και Δαμιανού

Ο Αγγέλου ξυπνάει από το κώμα... Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/05/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ