Ψυχαγωγία

Το highlight του γάμου της Αριστοτέλους - O ύπνος και... το milkshake (BINTEO)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο πλαίσιο συζήτησης για τον επικείμενο γάμο του Σάκη Τανιμανίδη με την Χριστίνα Μπόμπα, εκμυστηρεύτηκε στην ομάδα της ένα από τα highlight της γαμήλιας ημέρας.

Η παρουσιάστρια δεν ήταν καθόλου αγχωμένη με τους κοντινούς της ανθρώπους να απορούν με τη στάση της. Η Χριστιάνα δε δίστασε κιόλας να κοιμηθεί το μεσημέρι πριν παντρευτεί αλλά και λίγη ώρα πριν ντυθεί νυφούλα να κάθεται στο ξενοδοχείο χαλαρή και να πίνει milkshake. H ίδια δήλωσε

Την ημέρα του γάμου τους είπα η ώρα 12, πάω να πέσω λίγο πάνω να ξαπλώσω. Μου λένε είσαι αναίσθητη. Τί να κάνω;

Μια λεπτομέρεια του γάμου, ένα highlight... Όταν πήγαμε στο ξενοδοχείο, είχαμε πάει ήδη πιο νωρίς στη Λεμεσό και τους είπα "Άτε να κάτσσουμε να πιούμε κανά milkshake" και καθόμουν με τη νυφικάτσα και παρέγγελνα milkshake φράουλα και μου έλεγαν πρόσεχε να μην το λουθείς. Και λέω εντάξει είναι πρωτότυπο να το λουθώ, μια χαρά χαλάλι. Και μετά είπα "άντε ήρθε η ώρα" . Ήμουν πολύ ψύχραιμη, δεν ήμουν αγχωμένη.

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Ζένιος: Ομολόγησε on air τις απιστίες στη γυναίκα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε για την συμμετοχή του Γιώργου Αγγελόπουλου στο "Τατουάζ"
22/01/2018 - 17:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους παρεδωσε τον κουμπαρά της μικρής Ελεονώρας για τους πληγέντες!

Ο κουμπαράς που συγκίνησε όλη την Κύπρο απέκτησε παραλήπτη...
02/08/2018 - 12:11

Η 7χρονη Ελεονώρα δώρισε τον κουμπαρά της στους πυρόπληκτους και συγκινεί (ΦΩΤΟ)

"Υποκλίνομαι μπροστά σε αυτό το μεγαλείο αγάπης και αγνότητας"
30/07/2018 - 18:26

Ξεσπά η Αριστοτέλους: "Ο απόλυτος εκφυλισμός της ανθρώπινης αξιοπρέπειας" (ΦΩΤΟ)

Η απάντηση-κόλαφος στην σκληρή κριτική τηλεπεριοδικού για το "Με αγάπη για την Ελλάδα"'
30/07/2018 - 14:58

Αυτά είναι τα νέα κατοικίδια της Αριστοτέλους και είναι σκέτη γλύκα!(ΦΩΤΟ)

Δυο παπάκια σε μια μικρή λιμνούλα έχουν κλέψει την καρδιά της οικογένειας
16/07/2018 - 21:03

X. Αριστοτέλους: Οι βόλτες με την κορούλα της και τα... νυχτοπερπατήματα (ΦΩΤΟ)

Δείτε μαμά και κόρη να κάνουν βόλτα στην όμορφη Κακοπετριά
15/07/2018 - 12:01

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ανανέωσε τη συνεργασία της με τον Alpha Kύπρου

Θα συνεχίσει να ομορφαίνει τα απογεύματά μας, με το πιο αληθινό και ζεστό χαμόγελό της
09/07/2018 - 13:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε Αστυνομικό στη Λεμεσό για υπόθεση διαφθοράς

Για την ίδια υπόθεση συνελήφθησαν επίσης πατέρας και γιος

Καταζητούμενο πρόσωπο στην Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Τον αναζητεί η Αστυνομία για υπόθεση διάρρηξης αποθήκης και κλοπής

Μήπως είδατε τον 22χρονο Εμμανουήλ Άγγελο (ΦΩΤΟ)

Καταζητείται από την Αστυνομία για εμπρησμό, διάρρηξη και κατοχή όπλου
Ελλάδα

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις

Στους 95 οι νεκροί από την πυρκαγιά στο Μάτι

Κατέληξε ένας 63χρονος εγκαυματίας ο οποίος νοσηλευόταν διασωληνωμένος
Διεθνή

Γένοβα: Στους 22 οι νεκροί στα συντρίμμια της αερογέφυρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μάχη με το χρόνο δίνουν τα σωστικά συνεργεία για τον εντοπισμό επιζώντων

Ως τρομοκρατικό χτύπημα αντιμετωπίζεται το περιστατικό στο βρετανικό Κοινοβούλιο

Τραυματίες πεζοί από τη σύγκρουση αυτοκινήτου στα οδοφράγματα ασφαλείας

Επισκέφθηκε το Μάιο "μυστικά" και "εκτάκτως" την Αίγυπτο ο Νετανιάχου

Συζήτησε με τον Πρόεδρο της χώρας, Άμπντελ Φάταχ αλ Σίσι για πιθανή εκεχειρία στη Γάζα

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/08/2018 - 16:45ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ