Ψυχαγωγία

Το highlight του γάμου της Αριστοτέλους - O ύπνος και... το milkshake (BINTEO)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο πλαίσιο συζήτησης για τον επικείμενο γάμο του Σάκη Τανιμανίδη με την Χριστίνα Μπόμπα, εκμυστηρεύτηκε στην ομάδα της ένα από τα highlight της γαμήλιας ημέρας.

Η παρουσιάστρια δεν ήταν καθόλου αγχωμένη με τους κοντινούς της ανθρώπους να απορούν με τη στάση της. Η Χριστιάνα δε δίστασε κιόλας να κοιμηθεί το μεσημέρι πριν παντρευτεί αλλά και λίγη ώρα πριν ντυθεί νυφούλα να κάθεται στο ξενοδοχείο χαλαρή και να πίνει milkshake. H ίδια δήλωσε

Την ημέρα του γάμου τους είπα η ώρα 12, πάω να πέσω λίγο πάνω να ξαπλώσω. Μου λένε είσαι αναίσθητη. Τί να κάνω;

Μια λεπτομέρεια του γάμου, ένα highlight... Όταν πήγαμε στο ξενοδοχείο, είχαμε πάει ήδη πιο νωρίς στη Λεμεσό και τους είπα "Άτε να κάτσσουμε να πιούμε κανά milkshake" και καθόμουν με τη νυφικάτσα και παρέγγελνα milkshake φράουλα και μου έλεγαν πρόσεχε να μην το λουθείς. Και λέω εντάξει είναι πρωτότυπο να το λουθώ, μια χαρά χαλάλι. Και μετά είπα "άντε ήρθε η ώρα" . Ήμουν πολύ ψύχραιμη, δεν ήμουν αγχωμένη.

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Ζένιος: Ομολόγησε on air τις απιστίες στη γυναίκα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε για την συμμετοχή του Γιώργου Αγγελόπουλου στο "Τατουάζ"
22/01/2018 - 17:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Xριστιάνα Αριστοτέλους: 5+1 εμφανίσεις που ξεχώρισαν και εντυπωσίασαν...(ΦΩΤΟ)

Εσείς ποια θεωρείτε ότι είναι η πιο στιλάτη εμφάνιση της;
21/10/2018 - 16:16

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με τις πιτζάμες στο περίπτερο της γειτονιάς της(ΒΙΝΤΕΟ)

Το στιλ της και οι ενδυματολογικές επιλογές στην καθημερινότητά της
20/10/2018 - 13:15

Η απάντηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στα σχόλια του Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αρνητικά σχόλια του παρουσιαστή για τα πάνελ και η απάντηση από το «Με αγάπη Χριστιάνα»
17/10/2018 - 15:57

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H οικογενειακή απόδραση στην παραλία (ΦΩΤΟ)

Η βόλτα της παρουσιάστριας με τη μικρή Μελίνα, τον Γιώργο Εφραίμ και τον αδερφό της...
15/10/2018 - 09:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδέχθηκε ότι έκλεψε 44.000 ευρώ ο πρώην κοινοτάρχης Ασώματου

Κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερος για να κληθεί αργότερα ενώπιον Δικαστηρίου

Καταζητούμενο πρόσωπο με διεθνές ένταλμα σύλληψης συνελήφθη στο Αερ. Λάρνακας

Τα στοιχεία του βρίσκονταν στον κατάλογο απαγορευμένων προσώπων

Σύλληψη 42χρονου για τη διάρρηξη δικηγορικού γραφείου στην Πάφο

Αναζητείτο από την Αστυνομία από τις 19 Οκτωβρίου
Ελλάδα

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών

Πέθανε ο δήμαρχος Νέας Ζίχνης, μετά από πτώση από σκάλα

Νοσηλευόταν σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο από το Σάββατο
Διεθνή

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

Υεμένη: 14 εκατ. άνθρωποι κινδυνεύουν από λιμό

Η κρίση «συνδέεται άμεσα με την ένοπλη σύρραξη» που μαίνεται στη χώρα

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 14:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ