Ψυχαγωγία

Και όμως! Η κυρία αυτή ΔΕΝ είναι η Βίκυ Χατζηβασιλείου!

Η Bίκυ Χατζηβασιλείου, είναι αναμφισβήτητα μία από τις πιο εντυπωσιακές  και πετυχημένες Ελληνίδες παρουσιάστριες που έχουν κερδίσει και έχουν αγαπηθεί από το κοινό με την μέχρι τώρα πορεία τους. Τα τελευταία 12 χρόνια παρουσιάζει με μεγάλη επιτυχία το "Πάμε Πακέτο" στον Alpha, καθηλώνοντας κάθε εβδομάδα τους τηλεθεατές.

Τι θα λέγατε λοιπόν,αν σας λέγαμε πως δεν υπάρχει μόνο μία "Βίκυ Χατζηβασιλείου"; Πως κάπου στην Τουρκία υπάρχει άλλη μία κυρία, παρουσιάστρια επίσης, κούκλα επίσης που μοιάζουν με την δική μας Βίκυ, σαν δύο σταγόνες νερό; Δεν την λένε βέβαια Βίκυ, αλλά Seren, και χωρίς καμία υπερβολή, πρόκειται για την σωσία της.

Η ....Τουρκάλα "Χατζηβασιλείου" λοιπόν, ονομάζεται Seren Serengil. Γεννήθηκε στην Κωνσταντινούπολη στις 6 Απριλίου 1971 και σήμερα διανύει το 47 έτος της ηλικίας της. Είναι τραγουδίστρια και ηθοποιός, έχοντας συμμετάσχει σε πολλές ταινίες και τηλεοπτικές σειρές. Ωστόσο, τα τρία τελευταία χρόνια παρουσιάζει την δική της τηλεοπτική εκπομπή με τίτλο Duymayan Kalmasın στο Star Tv.

Η ομοιότητα τους είναι απίστευτη και αν δεις τη μία δίπλα στην άλλη σίγουρα θα βρεθείς σε απόλυτη σύγχυση.

Για του λόγου το αληθές δείτε τις φωτογραφίες που ακολουθούν, και θα καταλάβετε!

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Καραβάτου και ο Κρατερός Κατσούλης βάφτισαν τον γιο τους! (ΦΩΤΟ)

Kαι το όνομα αυτού... Αρίωνας-Ιωάννης! Οι... τρεις νονοί και οι λαμπεροί καλεσμένοι!
10/06/2018 - 11:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βίκυ Χατζηβασιλείου:Απάντησε σε όσους σχολίασαν αρνητικά τον χορό της(ΦΩΤΟ)

Το βίντεο που χορεύει τσιφτετέλι και το οργισμένο μήνυμα της παρουσιάστριας...
10/10/2018 - 15:24

Bίκυ Χατζηβασιλείου: Είναι 54 χρονών και έχει σώμα καλύτερο από εικοσάρα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε την να ποζάρει με μπικίνι, σε μία φωτογραφία που "έριξε" το Instagram
19/07/2018 - 12:03

Καλά κρυμμένα μυστικά 60 χρόνων ανοίγουν στο «Πάμε Πακέτο»

Κυριακή 24 Ιουνίου, στις 21:15 στον ALPHA Κύπρου ένα συγκλονιστικό επεισόδιο
21/06/2018 - 14:24

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου για 14η χρονιά στον Alpha!

Η εκπομπή που καθηλώνει εβδομαδιαία τους τηλεθεατές συνεχίζεται...
21/06/2018 - 13:18

Όταν η Αριστοτέλους παρουσίασε το "Πάμε Πακέτο" - Η δήλωση και το τρολ (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε παίκτης του "Πιο αδύναμου Κρίκου" και ο σχολιασμός του Πατσαλίδη
21/04/2018 - 13:47

Bίκυ Χατζηβασιλείου: Είναι 54 χρονών και έχει σώμα καλύτερο από εικοσάρα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε την να ποζάρει με μπικίνι, σε μία φωτογραφία που "έριξε" το Instagram
15/04/2018 - 12:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί είναι οι τέσσερις ύποπτοι για τη ληστεία της 63χρονης στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ οι κινήσεις τους, μέσα από το κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης της πολυκατοικίας

Εντοπίστηκε το όχημα του Στέλιου Γεωργίου που αγνοείται από το περασμένο Σάββατο

Κορυφώνεται η αγωνία για τον 36χρονο που θεάθηκε για τελευταία φορά σε βενζινάδικο

Μεταφέρθηκαν 1.800 τόνοι ελαστικών από το Δάλι στο Βασιλικό

Σύντομα και η μεταφορά από τον Άγιο Σωζόμενο
Ελλάδα

Βαρύς ο πέλεκυς για τον "δράκο με το φλάουτο"

Κρίθηκε ένοχος για ασέλγεια και αποπλάνηση ανηλίκων - Καταπέλτης από την εισαγγελέα

Σεισμός 4 ρίχτερ ταρακούνησε τη Θεσσαλονίκη

Έγινε αισθητός και σε νοτιοανατολικές περιοχές του νομού

Συνεργείο καθαρισμού εντόπισε ανθρώπινο κρανίο στην Πρέβεζα (ΦΩΤΟ)

Τσάπα εργάτη χτύπησε πάνω του, ενώ καθάριζε περιοχή από άγρια χόρτα
Διεθνή

Στις πληγείσες περιοχές από τον τυφώνα "Μάικλ" μεταβαίνει ο Τραμπ

Ο Αμερικανός Πρόεδρος θέλει να δει από κοντά τις καταστροφές σε Φλόριντα και Τζόρτζια

22 από τα πιο σπουδαία γνωμικά του υπαρξιστή φιλόσοφου Νίτσε

174 χρόνια από τη γέννηση του Γερμανού φιλόσοφου Φρίντριχ Νίτσε

Αεροσυνοδός έπεσε από το αεροπλάνο

Η κατάσταση της υγείας της και η ανακοίνωση των αερογραμμών

tv news

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη & Τετάρτη Nέα Επεισόδια
Alpha TV Κύπρου

H δίκη συνεχίζεται..Oι καταθέσεις των μαρτύρων δεν αφήνουν περιθώρια ελπίδας...

Ο Νικόλας αποφασίζει να αντιμετωπίσει τον Χάρη... Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 15/10/2018 - 20:20ALPHA NEWS