Ψυχαγωγία

Και όμως! Η κυρία αυτή ΔΕΝ είναι η Βίκυ Χατζηβασιλείου!

Η Bίκυ Χατζηβασιλείου, είναι αναμφισβήτητα μία από τις πιο εντυπωσιακές  και πετυχημένες Ελληνίδες παρουσιάστριες που έχουν κερδίσει και έχουν αγαπηθεί από το κοινό με την μέχρι τώρα πορεία τους. Τα τελευταία 12 χρόνια παρουσιάζει με μεγάλη επιτυχία το "Πάμε Πακέτο" στον Alpha, καθηλώνοντας κάθε εβδομάδα τους τηλεθεατές.

Τι θα λέγατε λοιπόν,αν σας λέγαμε πως δεν υπάρχει μόνο μία "Βίκυ Χατζηβασιλείου"; Πως κάπου στην Τουρκία υπάρχει άλλη μία κυρία, παρουσιάστρια επίσης, κούκλα επίσης που μοιάζουν με την δική μας Βίκυ, σαν δύο σταγόνες νερό; Δεν την λένε βέβαια Βίκυ, αλλά Seren, και χωρίς καμία υπερβολή, πρόκειται για την σωσία της.

Η ....Τουρκάλα "Χατζηβασιλείου" λοιπόν, ονομάζεται Seren Serengil. Γεννήθηκε στην Κωνσταντινούπολη στις 6 Απριλίου 1971 και σήμερα διανύει το 47 έτος της ηλικίας της. Είναι τραγουδίστρια και ηθοποιός, έχοντας συμμετάσχει σε πολλές ταινίες και τηλεοπτικές σειρές. Ωστόσο, τα τρία τελευταία χρόνια παρουσιάζει την δική της τηλεοπτική εκπομπή με τίτλο Duymayan Kalmasın στο Star Tv.

Η ομοιότητα τους είναι απίστευτη και αν δεις τη μία δίπλα στην άλλη σίγουρα θα βρεθείς σε απόλυτη σύγχυση.

Για του λόγου το αληθές δείτε τις φωτογραφίες που ακολουθούν, και θα καταλάβετε!

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Καραβάτου και ο Κρατερός Κατσούλης βάφτισαν τον γιο τους! (ΦΩΤΟ)

Kαι το όνομα αυτού... Αρίωνας-Ιωάννης! Οι... τρεις νονοί και οι λαμπεροί καλεσμένοι!
10/06/2018 - 11:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Πάμε Πακέτο»: Μια κακοποίηση, ένας ήρωας και μια πρόταση γάμου

Τρεις ιστορίες ζωής το βράδυ του Σαββάτου 8 Δεκεμβρίου στον ALPHA Κύπρου...
03/12/2018 - 10:32

Ο πυγμάχος Mike Ζαμπίδης στο «Πάμε Πακέτο» (ΦΩΤΟ)

Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018, στις 22:00 στον ALPHA Κύπρου τρεις συγκλονιστηκές ιστορίες...
13/11/2018 - 13:49

«Πάμε Πακέτο» τρία διαφορετικά πακέτα… τρεις ιστορίες ζωής! (ΦΩΤΟ)

Τρεις συγκλονιστικές ιστορίες αυτό το Σάββατο στις 22:00 στον ALPHA Κύπρου..
07/11/2018 - 18:49

To "Πάμε Πακέτο" επιστρέφει - Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα στον Alpha Κύπρου!

Η αγαπημένη εκπομπή έρχεται να μοιράσει συγκίνηση και να μοιραστεί συγκλονιστικές στιγμές
19/10/2018 - 18:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Ενεπλάκη σε τροχαίο και γρονθοκόπησε τον οδηγό του άλλου οχήματος

Χειροπέδες σε 38χρονο και 30χρονη πέρασε η Αστυνομία

Πτώσεις δέντρων σε Λεμεσό και Πάφο λόγω κακοκαιρίας

Άμεση επέμβαση της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας

Βροχές και χιόνια στο σημερινό "σκηνικό" του καιρού

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Κόρμπιν: Πρόταση μομφής για την Μέι μόνο όταν έχει πιθανότητες να πετύχει

Ο ηγέτης των Εργατικών απαντά στην απόφαση της Πρωθυπουργού για αναστολή της ψηφοφορίας

Σεντένο: Η Πορτογαλία εξόφλησε πλήρως το χρέος της προς το ΔΝΤ

Αποπληρώσαμε τα υπόλοιπα €4,7 δισεκατομμύρια δήλωσε ο Υπουργός Οικονομικών

Μακρόν: Υποσχέθηκε αύξηση μισθών κατά 100 ευρώ τον μήνα και καταβολή υπερωριών

Προσπάθεια του Γάλλου Προέδρου να βάλει ένα τέλος στην κρίση των "κίτρινων γιλέκων"

tv news

Η Άννα πληγωμένη από τον Άλεξ, παίρνει τη βαλίτσα της και φεύγει από το σπίτι...

Ο θάνατος της Νάνσυ θα συγκλονίσει τον Άλκη... «To Τατουάζ» Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα