Ψυχαγωγία

Και όμως η Xριστιάνα Αριστοτέλους αποκάλυψε το... λίπος της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα", Χριστιάνα Αριστοτέλους στο πλαίσιο της ενότητας της μαγειρικής αποκάλυψε στον σεφ της, το λίπος που είχε μετά την εγκυμοσύνη αλλά και το ποσοστό που βρίσκεται τώρα. 

Ο μάγειρας "κρούει" των κώδωνα του κινδύνου, αναφέροντας ότι είναι υψηλό ποσοστό. Συγκεκριμένα η Χριστιάνα δήλωσε

Όταν ξεκίνησα το καλοκαίρι να κάνω διατροφή, πήγα στο 21%, τώρα δηλώνω ότι είμαι στο 31%. Είναι πολύ και πρέπει να το κοιτάξω. Γιατί ανεξάρτητα από τα κιλά αν είναι σε ισορροπία πρέπει κάποιος άνθρωπος να χρειάζεται ειδική διατροφή λόγω λίπους.

Δείτε το σχετικό βίντεο με την αποκάλυψη 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο γήπεδο για να υποστηρίξει την "Εθνική"(ΦΩΤΟ)

Ο άντρας της, Γιώργος Εφραίμ μέσα στην 11άδα της ομάδας...
16/11/2018 - 22:44

Η Αριστοτέλους...ηθοποιός - Δείτε φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς(ΦΩΤΟ)

"Η Φαμίλια" ετοιμάζει μια μεγάλη έκπληξη στα νέα της επεισόδια
15/11/2018 - 10:16

O Γιώργος Εφραίμ στην εκπομπή της....Χριστιάνας Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της παρουσίας του και τα "πειράγματα" από την ομάδα της παρουσιάστριας
12/11/2018 - 17:08

H Αριστοτέλους επέλεξε... ποδοσφαιρική ομάδα και φόρεσε τη φανέλα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η υποστήριξη, η πρόσκληση στο γήπεδο και όσα δήλωσε!
12/11/2018 - 10:43

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μας δείχνει πως περνάει το πρωινό της!(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με τις πιτζάμες της χωρίς μακιγιάζ και απολαμβάνει τις.. καπηρούες της!
10/11/2018 - 10:30

Χ. Αριστοτέλους: Αποκάλυψε λεπτομέρειες για την σχέση της με τον Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

O τρόπος που κοιμούνται, το τραγούδι του γάμου τους και η αφιέρωση on air
09/11/2018 - 17:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχές Ιανουαρίου στο Υπουργικό Συμβούλιο η Εθνική Στρατηγική Ανάπτυξης Τροόδους

Στη θέση του Επιτρόπου Ανάπτυξης Ορεινών Κοινοτήτων ο Γιαννάκης Παπαδόυρης

Δραματική έκκληση της Αστυνομίας: "Είναι κρίμα, εμείς σας κλαίμε" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Μαύρο" 48ωρο σε Λεμεσό και Λευκωσία με δύο θανατηφόρα με θύματα νεαρούς οδηγούς

Κακοπετριά: Δεν συμμορφώθηκε με υποδείξεις Λοχία και "την έκανε" για Λακατάμια

Συγκρούστηκε με οχήματα που ήταν σταθμευμένα σε δρόμο
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Σε συναγερμό η Γουατεμάλα για το ηφαίστειο "Fuego" (ΦΩΤΟ)

Μπήκε ξανά σε φάση έκρηξης δηλώνει η Πολιτική Προστασία

Από θαύμα γλύτωσε 17χρονη οδηγός της "Formula 3" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το όχημα της εκτινάχθηκε στον αέρα και συγκρούστηκε με 280 χιλιόμετρα

Ιράκ: 5 νεκροί και 16 τραυματίες από βομβιστική επίθεση στο Τικρίτ

Αυτοκίνητο παγιδευμένο με εκρηκτικές ύλες εξερράγη

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η απόρριψη του Μιχάλη βουλιάζει τη Μαρίνα στην απελπισία..

Χωρίς όμως να την απομακρύνει από τον στόχο της... Δευτέρα Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 19/11/2018 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ