Ψυχαγωγία

Και όμως είναι η Σίσσυ Χρηστίδου - Δείτε την μπέμπα στην αγκαλιά του μπαμπά της

H Σίσσυ Χρηστίδου σε ένα γλυκό throwback...

Η αγαπημένη παρουσιάστρια και blogger, θέλησε να ευχηθεί στον πατέρα της μέσω social media, για την ονομαστική του εορτή ανεβάζοντας μια φωτογραφία από το παρελθόν.

Η ίδια τον χαρακτήρισε ως "βασιλιά" της αλλά και ως "πρώτη της αγάπη". Η γλυκιά λεζάντα και τα hashtags που έσταζαν μέλι για την αγάπη πατέρα-κόρης συνόδευσε μια φωτογραφία που δείχνει την Σίσσυ Χρηστίδου πώς ήταν ως μπέμπα, στην αγκαλιά του μπαμπά της.

Δείτε την σχετική αναάρτηση

Επόμενο άρθρο

Οικογένεια Παντελίδη:Aνοίγει ξανά τον φάκελο και κυνηγά...πνευματικά δικαιώματα

Όλες οι νεότερες εξελίξεις στο νέο κύκλο της υπόθεσης Παντελής Παντελίδης
25/02/2018 - 12:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκάλυψε τη συμφωνία που έκανε με τον σύζυγο της

Οι επαγελματικές υποχρεώσεις, τα παιδιά τους και πως κατάφεραν να τηρήσουν την συμφωνία...
03/12/2018 - 11:40

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκαλύπτει αν έκλεισε την εταιρεία της λόγω… πτώχευσης!

Τα ψέματα που γράφτηκαν, οι υποχρεώσεις και η μεγάλη απόφαση..
29/11/2018 - 15:18

Ξεσπά η Χρηστίδου:Αν πάρω μερικά κιλά ακόμη μπορεί να με συγκρίνουν με την Όπρα!

“Γιατί δεν βγαίνεις να πεις τον λόγο που έχεις πάρει κιλά;”
23/11/2018 - 10:22

Θοδωρής Μαραντίνης - Σίσσυ Χρηστίδου: Δείτε τους πως ήταν 10 χρόνια πριν (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία από το μαιευτήριο,την μέρα της γέννησης του γιου τους Φίλιππου Ραφαήλ
13/08/2018 - 17:24

Η Σίσσυ Χρηστίδου παραδέχεται ότι έχει ψάξει το κινητό του Θοδωρή Μαραντίνη!

Παραδέχονται τις...σκανδαλιές τους και αποκαλύπτουν ποιος από τους δύο είναι πιο ζηλιάρης!
14/07/2018 - 12:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Ο Ορφέας αποφασίζει να μιλήσει με την Ελένη ανοιχτά για όλους και για όλα!

Ο Άλκης και η Νάνσυ δέχονται πυροβολισμό... «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Ανατρεπτικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Εφιαλτικό ερωτικό τρίγωνο στο «ΚΑΡΜΑ» του Alpha Κύπρου με ένα έγκλημα μένους...

Όταν το πάθος ξεφεύγει από τα όρια... Κυριακή Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/12/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ