Ψυχαγωγία

Kαι όμως το είπε! Ο Θοδωρής Αθερίδης μίλησε για... τα προσόντα του (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Θοδωρής Αθερίδης μας αφήνει να κοιτάξουμε μέσα από την κλειδαρότρυπα της ζωής του και της κρεβατοκάμαρας του.

Ο δημοφιλής ηθοποιός μιλώντας στην Φαίη Σκορδά αποκάλυψε πώς όλα στη ζωή του είναι μέτρια και όπως ανέφερε χαρακτηριστικά σε μια "μίντιουμ κατάσταση". Από το ταλέντο του μέχρι και τα... προσόντα του ξαφνιάζοντας το τηλεοπτικό κοινό.

Ο ίδιος ανέφερε στην εκπομπή "Πρωινό"

"Δεν έχω αισθανθεί ποτέ ωραίος. Εγώ είμαι η πιο μίντιουμ κατάσταση, που έχεις γνωρίσει. Είμαι ο ορισμός του μίντιουμ, τα παπούτσια μου είναι 42 νούμερο, το ύψος μου είναι 1.77, ο ορισμός του μίντιουμ… το παντελόνι μου 31 νούμερο»!

Όσο για το ...μέγεθος του που ρώτησε το κοντρόλ της εκπομπής, μέσω της παρουσιάστριας δεν δίστασε να απαντήσει:

«Σε όλα τα μεγέθη μίντιουμ είμαι… και σε αυτό μίντιουμ είμαι… και είμαι υπέρ της μετριότητας είμαι. Ακόμα και στο ταλέντο μίντιουμ είμαι"

Επόμενο άρθρο

Δείτε την φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον Λούη Πατσαλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι απίστευτες απαιτήσεις πριν βγει στην εκπομπή και η αντίδραση του παρουσιαστή
23/02/2018 - 16:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σας λύνουμε τις πιο καυτές απορίες για το σεξ!

Τελικά μετράει το μέγεθος ή όχι;
24/01/2018 - 11:41

Θοδωρής Αθερίδης:Η εξάρτησή του από το αλκοόλ και η σχέση με τον Σεργιανόπουλο

Ο χρόνιος αλκοολισμός τους και ο λόγος που σταμάτησαν να κάνουν παρέα
20/12/2017 - 11:55

Θοδωρής Αθερίδης: Η πολιτική θέση που πήρε και η πρωτοφανής επίθεση

"Μου έλεγαν ψόφα" - Τί δήλωσε ο γνωστός ηθοποιός για τις επιθέσεις που δέχθηκε
24/11/2017 - 10:10

Το πιο ωραίο θεατρικό "Ψέμα" ήρθε στην Κύπρο για 5 μοναδικές παραστάσεις

Σμαράγδα Καρύδη, Θοδωρής Αθερίδης, Μυρτώ Αλικάκη και Κωνσταντίνος Κάππας μας ξετρελαίνουν
04/09/2017 - 10:19

6 μύθοι γύρω από το σεξ

Καταρρίπτουμε τους μύθους που έχουν δημιουργηθεί γύρω από το σεξ
22/05/2017 - 21:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δραματική έκκληση Reaction: Το πρωί ένας πατέρας, τώρα ένα παιδάκι 5 ετών

Ζητεί από τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας να καλέσει εθνική σύσκεψη για τα τροχαία

Θρήνος στο ΤΕΠΑΚ απο τον θάνατο της 25χρονης Κωνσταντίνας Μιλτιάδους

Η περιπέτεια με την υγεία της, δεν της επέτρεψε να ολοκληρώσει τον κύκλο σπουδών της

Σε χειρουργική επέμβαση υποβλήθηκε ο Αρχιεπίσκοπος Χρυσόστομος

Καλή η μετεγχειρητική του πορεία σύμφωνα με τους θεράποντες ιατρούς
Ελλάδα

Ρέγκλινγκ: Δεν έχω αμφιβολία ότι η Ελλάδα θα επανέλθει στις αγορές

«Η ελληνική οικονομία αναδιαρθρώθηκε πλήρως τα τελευταία οκτώ χρόνια»

"Έφυγε" απο τη ζωή ο αγαπημένος των social media Χρήστος Γραμματίδης (ΦΩΤΟ)

Με χιούμορ, θάρρος και αυτοσαρκασμό παρέδωσε μαθήματα ζωής σε εκατοντάδες χρήστες

Στρατιώτης - Καταδρομέας άνοιξε πυρ σε στρατόπεδο στην Κρήτη

Συνελήφθη λίγο αργότερα από την Ελληνική Αστυνομία
Διεθνή

Πούτιν και Ερντογάν δίνουν προτεραιότητα στην ενεργειακή συνεργασία

Ο Ρώσος Πρόεδρος συνεχάρη τον Τούρκο ομόλογο του τηλεφωνικώς για την επανεκλογή του

Ακριβά θα πληρώσει το Ηνωμένο Βασίλειο την επίσκεψη Τραμπ τον ερχόμενο μήνα

6.6 εκατομμύρια δολάρια θα στοιχίσει στη βρετανική κυβέρνηση

Ιερέας παρέσυρε και τραυμάτισε τέσσερις πεζούς στο Δουβλίνο (ΒΙΝΤΕΟ)

Φαίνεται να έπαθε καρδιακή προσβολή καθώς οδηγούσε

tv news

Η Μαρίνα μαγειρεύει συνεχώς ό,τι ζητήσει η έγκυος πια φίλη της, η Σάντρα...

Ο Ηλίας αρχίζει να ζηλεύει και να αρχίζει τη "μουρμούρα"… Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα περνάει ένα μεγάλο σοκ από τις διευκρινήσεις του Σέκερη για τον Τόνυ..

Την διακίνηση όπλων από τη ναυτιλιακή εταιρία Νίβεν.. Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/06/2018 - 19:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ