Ψυχαγωγία

Και όμως... το έκανε! Ο Φελαϊνί κούρεψε την αφάνα του και είναι αγνώριστος(ΦΩΤΟ)

Ο Φελαϊνί κουρεύτηκε... STOP!

Η φωτογραφία με το νέο look του ποδοσφαιριστή κάνει το γύρο του διαδικτύου αφήνοντας ποικίλα σχόλια για την αλλαγή. Η αφάνα, το σήμα κατατεθέν του άσου της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ανήκει πια στο παρελθόν αφού μια μέρα πριν από τα γενέθλια του είπε να κάνει μια αλλαγή στο hair-look του, κουρεύοντας το μαλλί του σε στρατιωτικό νούμερο.

Ο Βέλγος μέσος έκανε την αποκάλυψη με ανάρτηση του στο Instagram. Με το ζόρι τον αναγνωρίσαμε...

Εσείς τι πιστεύατε, του πάει;

 

Επόμενο άρθρο

H έκπληξη της χρονιάς!Η Χριστιάνα Αριστοτέλους θα παίξει σε κωμική σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής
14/11/2018 - 18:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έχει ξεφύγει ο Φελαϊνί: Τράβηξε από τα μαλλιά τον Γκεντουζί (ΒΙΝΤΕΟ)

Μόνο με αυτό τον αντιαθλητικό τρόπο θα μπορούσε να τον σταματήσει
06/12/2018 - 09:09

Επεισόδιο Φελαινί με οπαδό (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκνευρίστηκε γιατί βιντεοσκοπούσε τους παίκτες της Γιουνάιτεντ
18/09/2018 - 11:49

Στο δικαστήριο η υπόθεση για τα κουρεμένα λεφτά του εράνου της Μαρίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζει τη μάχη ο πρώην τερματοφύλακας Διονύσης Χιώτης για τη Μαρία Μόκα
01/06/2018 - 21:06

«Τυφώνας» Ντάισελμπλουμ: Η Κυπριακή Κυβέρνηση πρότεινε το πρώτο κούρεμα(BINTEO)

Βολές κατά της κυβέρνησης από τα επιτελεία - Πως απαντά το επιτελείο Αναστασιάδη
12/01/2018 - 20:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο για εμπρησμό αυτοκινήτου στην Πάφο

Διάταγμα 4ήμερης κράτησης εξέδωσε εναντίον του το Δικαστήριο

Ευχές και δώρα σε ασθενείς μοίρασε η Πρώτη Κυρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιεί επισκέψεις στα νοσοκομεία της πρωτεύουσας

Κύματα "καπουτσίνο" στην παραλία Πότιμα στην Κισσόνεργα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από την θάλασσα που μοιάζει με καφέ
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Τροπικά ψάρια "μετανάστευσαν" με ένα τσουνάμι (ΒΙΝΤΕΟ)

Μειώνεται ο αριθμός των ταράνδων λόγω της κλιματικής αλλαγής

Ψυχροπολεμικό "κρεσέντο" ανάμεσα σε Μόσχα και Ουάσινγκτον (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη Βενεζουέλα ρωσικά στρατηγικά βομβαρδιστικά

tv news

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας...

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 23:15ALPHA NEWS