Ψυχαγωγία

Καλομοίρα: Έκανα μπότοξ δυο φορές - Ξέσπαγα στα παιδιά μου λόγω δίαιτας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Καλομοίρα μίλησε στην "Φωλιά των Κου Κου" και ήταν πιο αποκαλυπτική από ποτέ.

Η ίδια αναφέρθηκε στις πλαστικές επεμβάσεις στο πρόσωπό της αλλά και στις εξαντλητικές δίαιτες που έκαναν με αποτέλεσμα να αρρωστήσει και να ξεσπά στα παιδιά της. Η ίδια δήλωσε

«Για να διατηρούμαι κάνω γυμναστική κάθε μέρα και έχω αλλάξει τη διατροφή μου. Δεν τρώω τηγανιτά, θέλω να φύγει η κυτταρίτιδα. Δεν τρώω τηγανιτά εδώ και ένα χρόνο… Έκανα μία περίοδο Vegan δίαιτα, αλλά δεν είχα ενέργεια, ήμουν κουρασμένη, ξέσπαγα στα παιδιά, είχα νεύρα, ενώ δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος και για δύο εβδομάδες ήμουν στο κρεβάτι και μετά ξεκίνησα να τρώω πάλι κρέας… Πίνω πολύ νερό»!

Όταν ρωτήθηκε εάν έχει κάνει μπότοξ, η τραγουδίστρια απάντησε

"Έχω κάνει μπότοξ δυο φορές. Θα νευριάσει ο πατέρας μου. Να μην το δει αυτό"

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη φωτογραφίζει τον Μάκη Παντζόπουλο με την κόρη της(ΦΩΤΟ)

Συνεχίζει τις διακοπές της στο μαγευτικό νησί της Αμοργού...
10/07/2018 - 11:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βαρβάρα Ζαχαρίου:"To αποφάσισα, θα κάνω... μπότοξ" (BINTEO)

Η αποκάλυψη και ο λόγος που θα προέβη στην αισθητική επέμβαση!
17/09/2018 - 18:08

Λεμεσός: Ξαναχτύπησε ο κομμωτής με τα μπότοξ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αστυνομία του πέρασε χειροπέδες για τριτη φορα
26/04/2018 - 21:13

Δύσκολες ώρες για την Καλομοίρα και την οικογένειά της

Η φωτογραφία και το συγκινητικό μήνυμα για τον χαμό αγαπημένου της προσώπου
03/04/2018 - 10:03

Η Καλομοίρα στην Ελένη Μενεγάκη : "Θέλω να υιοθετήσω ένα παιδάκι"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε για την καθημερινότητά της και την οικογένεια της στην Αμερική
15/02/2018 - 14:36

Demy - Kαλομοίρα:Αποχωρίστηκαν τα μακριά μαλλιά και άλλαξαν το look τους(ΦΩΤΟ)

Καρέ μαλλί για τις τραγουδίστριες που τους πάει πολύ
02/02/2018 - 12:37

Καλομοίρα: Η καταπληκτική μεταμφίεση τη οικογένειάς της, με αφορμή το Halloween

Δείτε τους να ποζάρουν οικογενειακώς μεταφιεσμένοι
01/11/2017 - 14:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Δεν έχω χρήματα για να μείνω κάπου" φώναζε επιβάτης της Cobalt (BINTEO)

Η τελευταία ανακοίνωση της εταιρείας και τα μηνύματα προς όσους επρόκειτο να ταξιδέψουν

Η επίσημη ανακοίνωση της Cobalt για το κλείσιμο της

Τι αναφέρει για όσους ετοιμάζονταν να ταξιδέψουν τις επόμενες ημέρες με τις αερογραμμές

Mε το ίδιο αεροσκάφος η πρώτη αναχώρηση και η τελευταία άφιξη της Cobalt...

"Τίτλοι τέλους" με τη πτήση Heathrow-Λάρνακα 15 λεπτά μετά τα μεσάνυχτα γης 17ης Οκτωβρίου
Ελλάδα

Τσίπρας: "Δεν θα ανεχθώ καμία διγλωσσία και καμία προσωπική στρατηγική" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος" απαντά ο παραιτηθέντας Κοτζιάς

Νίκος Κοτζιάς: "Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος"

Η απάντηση του παραιτηθέντα Υπουργού Εξωτερικών στον Αλέξη Τσίπρα

Δεκτή έγινε η παραίτηση του Υπουργού Εξωτερικών της Ελλάδος Νίκου Κοτζιά

Τη θέση αναλαμβάνει ο ίδιος ο Πρωθυπουργός της χώρας Αλέξης Τσίπρας
Διεθνή

Η στιγμή που ο ένοπλος εισβάλλει στο κολλέγιο και σκορπίζει το θάνατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μακελειό στην Κριμαία με 18, κυρίως έφηβους, νεκρούς και δεκάδες τραυματίες

Αποχωρεί από τη θέση του ο ειδικός απεσταλμένος των Ηνωμένων Εθνών για τη Συρία

Οι λόγοι της παραίτησης του, η ημερομηνία της απόσυρσης του και το έργο του

Σε συναγερμό οι βρετανικές αρχές λόγω ύποπτου δέματος

Εντοπίστηκε τυχαία από την Αστυνομία σε δρόμο κοντά στο υπουργείο εσωτερικών

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/10/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ