Ψυχαγωγία

Κι όμως είναι η Kωνσταντίνα Σπυροπούλου! - Φωτογραφίες από τα παιδικά της χρόνια

Είναι ένα από τα πιο όμορφα πρόσωπα της ελληνικής τηλεόρασης.

Ο λόγος για την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου, η οποία σήμερα είναι πλέον παρουσιάστρια με χιλιάδες θαυμαστές να την ακολουθούν και να την στηρίζουν σε κάθε της βήμα.

Η ίδια είναι αρκετά δραστήρια στο Instagram και πολύ συχνά μοιράζεται με τους διαδικτυακούς της φίλους στιγμιότυπα από την προσωπική της ζωή!

Πρόσφατα, η παρουσιάστρια δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μερικές φωτογραφίες από την παιδική της ηλικία, ντυμένη γατούλα, ενώ σε μία άλλη την βλέπουμε να κρατά την μικρή της αδερφή στην αγκαλιά.
 

η

ω

Μάλιστα, δε δίστασε να ποστάρει και μία από τα εφηβικά της χρόνια, όπου την βλέπουμε να ποζάρει δίπλα στη μαμά της, φορώντας σχολική στολή και κρατώντας την Ελληνική σημαία. Με κοντό, σγουρό, καστανό μαλλάκι και μαγουλάκια είναι πραγματικά αγνώριστη.

β

Επόμενο άρθρο

Αυτοί είναι οι 10 πιο ακριβοπληρωμένοι influencers του Instagram (ΦΩΤΟ)

Δεν φαντάζεστε πόσα λεφτά βγάζουν για μια ανάρτησή τους
11/08/2018 - 06:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντώνης Λουδάρος: Άκουσε το "Κωνσταντίνα Σπυροπούλου" κι έγινε...καπνός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την απίστευτη αντίδρασή του on camera, που άφησε άναυδους τους δημοσιογράφους
19/07/2018 - 14:10

H Κωνσταντίνα Σπυροπούλου με και χωρίς photoshop και η μεγάλη διαφορά (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε στα social media και ο... αυτοσαρκασμός
07/06/2018 - 12:42

Kωνσταντίνα Σπυροπούλου: Έβαλε το μαγιό της και ετοιμάζεται για παραλία (ΦΩΤΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια μας δείχνει την σέξι σιλουέτα της και ρίχνει το Instagram
12/05/2018 - 17:11

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Έγινε κορμάρα και μοιράζεται μαζί μας πως κατάφερε

Όλα όσα ανέφερε για τη διατροφή της, την γυμναστική που ακολουθεί αλλά και τις...λιχουδιές
02/05/2018 - 09:54

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου - Ντάνος: Η συνάντησή τους και η selfie(ΦΩΤΟ)

Όσα έγραψε η παρουσιάστρια και ο λόγος που βρέθηκαν μαζί
18/04/2018 - 14:02

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: "Έχω κάνει λάθη στη ζωή μου. Ό,τι έγινε, έγινε"

Η αφοπλιστική συνέντευξη της γνωστής παρουσιάστριας που κλείνει στόματα
01/04/2018 - 16:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ