Ψυχαγωγία

Κινηματογράφος, μουσική και πάρτυ στην Λεμεσό... πάνε μαζί

Το πιο ανατρεπτικό πάρτυ της χρονιάς... που απέχει από τα συνηθισμένα έρχεται στην πανέμορφη πόλη της Λεμεσού και σε ένα ξεχωριστό χώρο.

Παρασκευή και 13 σήμερα και ήρθε η μέρα να περάσετε την πιο γρουσούζικη μέρα του χρόνου, στο πρώτο κινητό μπαρ της Κύπρου,  στην πιο δημοφιλή καντίνα με burgers, έξω από μια αποθήκη χαρουπιών. 

Ένα πάρτι που σκοπό έχει να ενώσει τους φίλους του κινηματογράφου με τους φίλους της διασκέδασης.

καρναγιο

Στο καρνάγιο της Λεμεσού (στο πιο πρωτότυπο μέρος που θα μπορούσαν να σκεφτούν οι διοργανωτές) απόψε το βράδυ θα ανοίξει αυλαία το Διεθνούς Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους με την προβολή εναλλακτικών ταινιών μικρού μήκους.

Το ξεχωριστό της εκδήλωσης είναι ότι στο πάρτυ της έναρξης θα βρεθούν γνωστοί Κύπριοι Dj's (Polem, isel, ΞLY, Pan, Eugene Skull) όπου θα δώσουν το έναυσμα της έναρξης σε μουσικούς παλμούς ηλεκτρονικής μουσικής ενώ κοντά στο κοινό θα βρίσκεται το Bully Bar αλλά και οι "γεύσεις" του Serial Griller. 

ρτερτ

Μια εκδήλωση που τα συνδυάζει όλα.. και δίνει μια ξεχωριστή νότα για την Παρασκευή σου, σε ένα event που δύσκολα θα ξεχάσεις.

Απόψε στις 20.30 όλοι οι δρόμοι οδηγούν... στη Λεμεσό!

παρτυ

Επόμενο άρθρο

H Κόνι Μεταξά ψωνίζει ρούχα και εσώρουχα από την λαϊκή αγορά Γλυφάδας

Γιατί την έδιωξαν από 5 σουπερμάρκετ και για ποια εκπομπή έκανε δοκιμαστικό αλλά...κόπηκε;
13/10/2017 - 11:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια
21/06/2018 - 20:58

Περίστροφο, πιστόλι και φυσίγγια κοντά στο φράγμα Πολεμιδιών

Η Αστυνομία τα εντόπισε μετά από πληροφορία για ύποπτες κινήσεις
21/06/2018 - 14:53

Aρνί "βόλταρε" ελεύθερο στη Λεμεσό και έγινε το απόλυτο κυπριακό viral(ΒΙΝΤΕΟ)

Προκάλεσε τον πανικό και κυνηγούσαν να το πιάσουν...
20/06/2018 - 17:59

Ληστεία με λεία 300 ευρώ σημειώθηκε σε περίπτερο στη Λεμεσό

Τι είπε ο άγνωστος άνδρας στον υπάλληλο ζητώντας του τις εισπράξεις
20/06/2018 - 07:51

Κλειστή η σήραγγα στην είσοδο της Πάφου, με κατεύθυνση τη Λεμεσό

Οι κλειστοί δρόμοι και οι διευθετήσεις σε όλες τις επαρχίες
20/06/2018 - 07:26

Στα ίχνη σπείρας που κλέβει αυτοκίνητα η Αστυνομία (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνελήφθη 29χρονος και αναζητούνται δυο συνεργοί του
19/06/2018 - 20:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια

"Πολιορκία" γραφείων J&P στο Ριάντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτύρονται οι εργαζόμενοι για μη καταβολή των δεδουλευμένων

Peace Players: Μηνύματα ειρηνικής συμβίωσης από νέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνύπαρξη Ελληνοκυπρίων, Τουρκοκυπρίων και όχι μόνο μέσω μπάσκετ
Ελλάδα

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης

Συναντήσεις Τσίπρα με Τερέζα Μέι και Τζέρεμι Κόρμπιν στο Λονδίνο

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός θα απευθύνει ομιλία στο London Business School
Διεθνή

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

ΗΠΑ: Καταψηφίστηκε το νομοσχέδιο για το μεταναστευτικό

Τέθηκε ενώπιον της Βουλής και απορρίφθηκε με 231 ψήφους

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ