Ψυχαγωγία

Κλέλια Ρένεση: Ο λόγος που αποδέχτηκε την πρόταση για την «Μουρμούρα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένοι στην εκπομπή «Ελένη» βρέθηκαν ο Βλαδίμηρος Κυριακίδης και η νέα συμπρωταγωνίστρια του Κλέλια Ρένεση.

Διαβάστε επίσης: "Μην αρχίζεις τη μουρμούρα"... με δυο Kυπριακά ζευγάρια!

Η Κλέλια μίλησε στην Ελένη Μενεγάκη για τον νέο της ρόλο στην επιτυχημένη σειρά του Alpha «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» και τους λόγους που την οδήγησαν να πει το «ναι» σε αυτή την πρόταση.

Η ηθοποιός δήλωσε:

Επί της ουσίας δεν έμενα στο εξωτερικό. Μετακινούμουν. Ο λόγος που καψουρεύτηκα την Καίτη είναι ο εξής. Γύρω στη μέση του καλοκαιριού, ενώ έχω κάνει τα πλάνα μου για φέτος, σκάει αυτό το τηλέφωνο. Πηγαίνοντας στο ραντεβού λέω “να μην είναι κάτι που να μου αρέσει”. Δεν υπήρχε γραμμένος ρόλος τότε. Μια ιδέα ενός χαρακτήρα.

Στη συνέχεια η ηθοποιός ανέφερε ότι ο συγκεκριμένος ρόλος την ενθουσίασε από την αρχή δηλώνοντας στην Ελένη Μενεγάκη:

Μου φάνηκε εξαιρετική ιδέα. Ήταν μια πάρα πολύ καλή συγκυρία για μένα. Μου φάνηκε εξαιρετικός ο ρόλος και εξαιρετική η συνθήκη που θα έκανα τον ρόλο. Αισθάνθηκα πάρα πολύ καλά. Και με έναν τέτοιο ρόλο, μια τέτοια γυναίκα.Τη γουστάρω πάρα πολύ

Η επιτυχημένη κωμική σειρά «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα», επιστρέφει ανανεωμένη τη Δευτέρα 22 Οκτωβρίου στις 21.15 και θα μεταδίδεται από Δευτέρα μέχρι Πέμπτη την ίδια ώρα από τον ALPHA Κύπρου.

 

Επόμενο άρθρο

Lady Gaga: Η συγκλονιστική εξομολόγηση για τον βιασμό της

Η δημόσια ομιλία της για την τραγική εμπειρία του βιασμού της που σοκάρει…
18/10/2018 - 10:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι καλύτερες ατάκες της «Μουρμούρας» από τα Κυπριακά Ζευγάρια! (ΒΙΝΤΕΟ)

Best of βίντεο με τις απολαυστικές ατάκες από τα πρώτα επεισόδια της επιτυχημένης σειράς..
31/10/2018 - 13:21

"Μην αρχίζεις τη μουρμούρα"... με δυο Kυπριακά ζευγάρια!

Δείτε πότε κάνει πρεμιέρα η επιτυχημένη κωμική σειρά του Alpha...
16/10/2018 - 12:28

Μην αρχίζεις τη Μουρμμούρα: O Κυριακίδης πρώτη φορά με το νέο του ταίρι!(ΦΩΤΟ)

Η επίσημη φωτογράφιση για την σειρά χωρίς την Δάφνη Λαμπρογιάννη
07/09/2018 - 18:02

Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα: Φωτογραφίες backstage λίγες ώρες πριν τη πρεμιέρα

Η Χριστιάνα Αρτεμίου και ο Μιχάλης Σοφοκλέους ξεκινούν τη μουρμούρα... αλά κυπριακά
09/10/2017 - 14:29

Χριστιάνα Αρτεμίου και Μιχάλης Σοφοκλέους αρχίζουν τη «Μουρμούρα» αλά Κυπριακά

Πρεμιέρα την Δευτέρα 9 Οκτωβρίου στις 22:10 στον ALPHA Κύπρου
06/10/2017 - 14:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η πόλη του Ζήνωνα υποδέχθηκε τη μεγάλη γιορτή αθλητισμού και προσφοράς (BINTEO)

Οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προσδοκία στο 2ο Rudisson Blue Μαραθώνιο της Λάρνακας

Επί ποδός η Αστυνομία για αντιμετώπιση τροχαίων συγκρούσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εβδομαδιαία εκστρατεία ελέγχου ταχύτητας, αρχίζει αύριο σε παγκύπριο επίπεδο

ΑΚίΔΑ: Καταγγέλλει αύξηση μαθητών ανά τμήμα σε δημόσιο νηπιαγωγείο της Λάρνακας

Κάνει λόγο για "κακό προηγούμενο" από πλευράς Υπουργείου Παιδείας
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Η συγκλονιστική ανακάλυψη του σπάνιου πορτρέτου του Ιησού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ιστορικός τέχνης που είδε την σπάνια τοιχογραφία μίλησε στον Alpha

Εμανουέλ Μακρόν: "Χρειαζόμαστε περισσότερη Ευρώπη"

Τι ανέφερε ο Γάλλος Πρόεδρος ενώπιον της Ολομέλειας του Γερμανικού Κοινοβουλίου

Ο ισχυρισμός του Τούρκου Υπουργού Άμυνας για την υπόθεση Κασόγκι

Οι δολοφόνοι πιθανόν να μετέφεραν το διαμελισμένο πτώμα του εκτός Τουρκίας

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η απόρριψη του Μιχάλη βουλιάζει τη Μαρίνα στην απελπισία..

Χωρίς όμως να την απομακρύνει από τον στόχο της... Δευτέρα Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 19/11/2018 - 08:00ΕΛΕΝΗ