Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Αργυρός: Η αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή!

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός εξομολογείται…

Ο δημοφιλής καλλιτέχνης αποτελεί έναν από τους πιο επιτυχημένους τραγουδιστές της γενιάς του αφού τόσο με την δουλειά του όσο και με την εμφάνιση του κατάφερε να κερδίσει το κοινό. Αν και το τελευταίο διάστημα όλο και φουντώνουν οι φήμες ότι είναι ζευγάρι με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου, ο Κωνσταντίνος Αργυρός δεν θέλει να  απασχολεί τα μέσα με την προσωπική του ζωή, να κράτα χαμηλούς τόνους και να μην προκαλεί.  Σε πρόσφατη συνέντευξη του στο περιοδικό Down Town αποκάλυψε ότι για χάρη της δουλειάς του θυσίασε μια σχέση του αφού οι επαγγελματικές του υποχρεώσεις δεν του άφηναν ελεύθερο χρόνο για την  προσωπική του ζωή.  Συγκεκριμένα για την προσωπική του ζωή και την σχέση που διέκοψε για χάρη της δουλειά του δήλωσε:

Δεν μένω μεγάλα διαστήματα μόνος μου, ποτέ δεν αποκαλύπτω τις σχέσεις μου και δεν το βγάζω προς τα έξω. Το γεγονός ότι δεν έχει τύχει να το μάθετε, δεν σημαίνει ότι είμαι μόνος. Φροντίζω να προστατεύω την εκάστοτε σύντροφο μου. Θα σου πω κάτι που δεν έχω ξαναπεί. Πριν από δυο χρόνια, όταν κυκλοφόρησε ο προηγούμενος δίσκος μου "Όσα Νιώθω", ουσιαστικά θυσίασα μία σχέση που είχα εκείνη την περίοδο. Έτρεχα με το promo του δίσκου, με το μαγαζί και τις λοιπές υποχρεώσεις μου και δεν έδωσα το βάρος που έπρεπε στη σχέση μου και κάπως έτσι την "πλήρωσε" η προσωπική μου ζωή. Κάνοντας την αυτοκριτική μου θα μπορούσα να πω ότι μάλλον κάτι δεν κάνω κι εγώ καλά. Θεωρώ πως στο μέλλον θα διαχειριστώ καλύτερα τα πράγματα, αρκεί να το αξίζει και η άλλη πλευρά. Οι σχέσεις βλέπω ότι θέλουν πολλή δουλειά και συμβιβασμούς, δεν είναι εύκολο να κατανοήσει κάποια κοπέλα τη φύση της δικής μου δουλειάς

 

Επόμενο άρθρο

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Αγκαλιά με την νεογέννητη κορούλα της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το μαιευτήριο, το όνομα της μικρής και η νονά..
17/11/2018 - 09:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αργυρός: Είναι τελικά ζευγάρι με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου;

Ο χωρισμός, η δεύτερη ευκαιρία και το μεγάλο εμπόδιο στη σχέση τους...
09/12/2018 - 13:35

Κωνσταντίνος Αργυρός: To περιστατικό που τον έφερε σε δύσκολη θέση

Τα παιδικά χρόνια, το ατύχημα με το αμάξι και η αντίδραση των γονιών του...
28/11/2018 - 12:58

Κωνσταντίνος Αργυρός: Στάθηκε στο πλευρό 4χρονης με μυική ατροφία και συγκίνησε

Εκπλήρωσε την ευχούλα της και έστειλε το δικό του ξεχωριστό μήνυμα...
21/11/2018 - 12:51

Ο Πασχάλης κατακεραυνώνει τον Κωνσταντίνο Αργυρό!

Τα καυστικά σχόλια, η αντιγραφή και οι δηλώσεις που θα συζητηθούν…
19/11/2018 - 10:03

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός επέστρεψε στην... πρώην του - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Άφησε την Miss "Τα έχω κάνει όλα" και γύρισε στο παρελθόν!
07/11/2018 - 18:55

Κωνσταντίνος Αργυρός: Είναι ακόμα ζευγάρι με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου;

Η δημόσια κοινή εμφάνιση τους και η απάντηση που δημιούργησε πολλά ερωτηματικά…
28/10/2018 - 09:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο στην Πάφο για υποθέσεις κλοπών

Φέρεται να εμπλέκεται σε διαρρήξεις των τελευταίων 15 ημερών

Λεμεσός: "Τον έπιασαν στα πράσα" την ώρα που επιχειρούσε να κλέψει

Εξιχνιάζονται 6 διαφορετικές υποθέσεις με τη σύλληψη 60χρονου
Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Το χρονικό της αιματηρής επίθεσης στο κέντρο του Στρασβούργου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις νεκροί μετά από πυροβολισμούς σε Χριστουγεννιάτικη αγορά

Τρίτη σήραγγα της Χεζμπολάχ εντόπισε το Ισραήλ στα σύνορα με τον Λίβανο

Συνεχίζονται οι έρευνες για για εντοπισμό τούνελ που χρησιμοποιούν οι τρομοκράτες

Σκληρή αντιπαράθεση Τραμπ-Αντιπολίτευσης μπροστά στις κάμερες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρωτοφανείς σκηνές για το τείχος στα σύνορα...στο Οβάλ Γραφείο

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 10:15DEAL