Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Κουφός:"Είχα χρήματα όσο έκανε το εισιτήριο λεωφορείου"(ΒΙΝΤΕΟ)

O δημοφιλής τραγουδιστής και τραγουδοποιός Κωνσταντίνος Κουφός, μίλησε στην κάμερα του "Πρωινού" σε μια αποκαλυπτική συνέντευξη. Ο ίδιος εμφανίζεται στην Θεσσαλονίκη δίπλα στον Κωνσταντίνο Αργυρό σε ένα σχήμα που αποτελεί ένα από τα πιο διασκεδαστικά της φετινής χρονιάς. Το νέο του τραγούδι έχει σκαρφαλώσει στα μουσικά charts και ετοιμάζεται ήδη για το νέο του βήμα.

Ο Κωνσταντίνος Κουφός μίλησε ανοιχτά για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στο ξεκίνημα της καριέρας του.Συγκεκριμένα ανέφερε:

"Οι γονείς μου, έδωσαν όλη τη βοήθειά τους και την οικονομική και την πνευματική στήριξη. Όταν ήρθα στην Αθήνα έμενα σε διάφορους φίλους μου.

Δεν είχα τα χρήματα να κάνω τα όνειρα μου πραγματικότητα. Είχα τα χρήματα μόνο για τα εισιτήρια του ΚΤΕΛ για να έρθω Αθήνα. Οι γονείς μου, έδωσαν όλη τη βοήθειά τους και την οικονομική και την πνευματική στήριξη."

Όσο για την καταγωγή του και το αληθινό του όνομα δήλωσε

"Θέλω να ξεκαθαρίσω ότι ονομάζομαι Κωνσταντίνος Κουφός. Η καταγωγή μου είναι από την Βόρεια Ήπειρο και είμαι πάρα πολύ χαρούμενος για αυτό. Δεν έχω κάτι περισσότερο να πω. Γιατί να το κρύψω, τι κακό έχει; Σιγά… Είναι κάτι το οποίο δεν θεώρησα πως πρέπει να το κρύψω"

Επόμενο άρθρο

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μας αποκάλυψε την αγαπημένη της σαλάτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια αναφέρθηκε στην σαλάτα με την οποία "κόλλησε"
21/03/2018 - 13:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ντουέιν Ουέιντ δεν έχει αποφασίσει ακόμα τι θα κάνει τη νέα σεζόν

Η οικογένειά του βρίσκεται σε πρώτο πλάνο πλέον για τον Αμερικανό
31/07/2018 - 11:14

Κουφός και Knock out..."τρελαίνονται" και μας χαρίζουν το πιο καλοκαιρινό remix!

Ακούστε τη νέα συνεργασία που έκλεψε τις εντυπώσεις
08/07/2018 - 18:50

Οι Τούρκοι εθνικιστές χάκερ "χτύπησαν" και τον... Κωνσταντίνο Κουφό (ΦΩΤΟ)

Παρ’ ολίγον θύμα χάκερ - Ποιος τον "έσωσε" και... το νεό τραγούδι!
23/03/2018 - 12:50

Στα παραδοσιακά επαγγέλματα, στέφονται οι νέοι της Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Άνοιξε τις πύλες της για το κοινό, η έκθεση "Εκπαίδευση και Καριέρα 2018"
25/02/2018 - 10:08

Θέλει να κλείσει την καριέρα του στον ΑΠΟΕΛ ο Νούνο Μοράις

Διαβάστε όσα είπε στην εφημερίδα ''Record''
09/01/2018 - 19:37

Δέσποινα Βανδή: Μιλά για την κρίση στην καριέρα της και πότε θα "αποσυρθεί"

Η αγαπημένη τραγουδίστρια πιο ώριμη από ποτέ μιλά για την καριέρα της
26/12/2017 - 14:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρατείνεται η αγωνία για την κρίση στην Παιδεία (ΦΩΤΟ)

Χωρίς αποτέλεσμα ολοκληρώθηκε η κοινή συνεδρίαση των εκπαιδευτικών οργανώσεων

Σε αστυνομικό κλοιό το εξοχικό κρατικού αξιωματούχου στον Πρωταρά

Πάνοπλα μέλη της Δύναμης σε πεζές και μηχανοκίνητες περιπολίες καθ΄όλο το 24ωρο

Χιλιάδες νεκρά ψάρια σε λίμνη στα κατεχόμενα

Στέρεψε η λίμνη λόγω της ανομβρίας
Ελλάδα

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ τα ξημερώματα στην Κρήτη

Το επίκεντρο του εντοπίστηκε σε θαλάσσια περιοχή 70 χιλιόμετρα δυτικά των Χανίων

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο

Δολοφονία γυναίκας σε πάρκινγκ πολυκατοικίας στο κέντρο της Κηφισιάς

H 35χρονη βρέθηκε πυροβολημένη, μέσα στο αυτοκίνητό της
Διεθνή

Τουσκ προς Μέι: Το σχέδιο που προτείνεις δεν θα δουλέψει

Η Μέι άσκησε πιέσεις για τη "μετεξέλιξη" του εμπορίου της χώρας με τα σύνορα της Ιρλανδίας

Συναγερμός στο Μέριλαντ των ΗΠΑ από περιστατικό με πυροβολισμούς

Για "πολλαπλά θύματα" κάνουν λόγο οι τοπικές αστυνομικές αρχές

Ο Πούτιν έδειξε το ταλέντο του στη...σκοποβολή (ΦΩΤΟ)

Οι επιδόσεις του όταν δοκίμασε νέο τουφέκι Καλάσνικοφ για ελεύθερους σκοπευτές

tv news

Η Τατιάνα παραδέχεται στη Βέρα πως είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Τόνυ...

Ο Ορφέας γίνεται ο ήρωας της ημέρας... Το Τατουάζ:Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Έχουν περάσει κάποια χρόνια και η Μαρίνα επιστρέφει στην Ελλάδα...

Δέχεται πρόταση γάμου από τον Κωστή...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/09/2018 - 17:40DEAL