Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Κουφός:"Είχα χρήματα όσο έκανε το εισιτήριο λεωφορείου"(ΒΙΝΤΕΟ)

O δημοφιλής τραγουδιστής και τραγουδοποιός Κωνσταντίνος Κουφός, μίλησε στην κάμερα του "Πρωινού" σε μια αποκαλυπτική συνέντευξη. Ο ίδιος εμφανίζεται στην Θεσσαλονίκη δίπλα στον Κωνσταντίνο Αργυρό σε ένα σχήμα που αποτελεί ένα από τα πιο διασκεδαστικά της φετινής χρονιάς. Το νέο του τραγούδι έχει σκαρφαλώσει στα μουσικά charts και ετοιμάζεται ήδη για το νέο του βήμα.

Ο Κωνσταντίνος Κουφός μίλησε ανοιχτά για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στο ξεκίνημα της καριέρας του.Συγκεκριμένα ανέφερε:

"Οι γονείς μου, έδωσαν όλη τη βοήθειά τους και την οικονομική και την πνευματική στήριξη. Όταν ήρθα στην Αθήνα έμενα σε διάφορους φίλους μου.

Δεν είχα τα χρήματα να κάνω τα όνειρα μου πραγματικότητα. Είχα τα χρήματα μόνο για τα εισιτήρια του ΚΤΕΛ για να έρθω Αθήνα. Οι γονείς μου, έδωσαν όλη τη βοήθειά τους και την οικονομική και την πνευματική στήριξη."

Όσο για την καταγωγή του και το αληθινό του όνομα δήλωσε

"Θέλω να ξεκαθαρίσω ότι ονομάζομαι Κωνσταντίνος Κουφός. Η καταγωγή μου είναι από την Βόρεια Ήπειρο και είμαι πάρα πολύ χαρούμενος για αυτό. Δεν έχω κάτι περισσότερο να πω. Γιατί να το κρύψω, τι κακό έχει; Σιγά… Είναι κάτι το οποίο δεν θεώρησα πως πρέπει να το κρύψω"

Επόμενο άρθρο

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μας αποκάλυψε την αγαπημένη της σαλάτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια αναφέρθηκε στην σαλάτα με την οποία "κόλλησε"
21/03/2018 - 13:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι Τούρκοι εθνικιστές χάκερ "χτύπησαν" και τον... Κωνσταντίνο Κουφό (ΦΩΤΟ)

Παρ’ ολίγον θύμα χάκερ - Ποιος τον "έσωσε" και... το νεό τραγούδι!
23/03/2018 - 12:50

Στα παραδοσιακά επαγγέλματα, στέφονται οι νέοι της Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Άνοιξε τις πύλες της για το κοινό, η έκθεση "Εκπαίδευση και Καριέρα 2018"
25/02/2018 - 10:08

Θέλει να κλείσει την καριέρα του στον ΑΠΟΕΛ ο Νούνο Μοράις

Διαβάστε όσα είπε στην εφημερίδα ''Record''
09/01/2018 - 19:37

Δέσποινα Βανδή: Μιλά για την κρίση στην καριέρα της και πότε θα "αποσυρθεί"

Η αγαπημένη τραγουδίστρια πιο ώριμη από ποτέ μιλά για την καριέρα της
26/12/2017 - 14:06

Γνωρίζετε στα αλήθεια ποιος είναι ο Άγιος Βασίλης;

Οι ιστορίες που επικρατούν γύρω από το όνομά του
21/12/2017 - 09:07

Ο Άθως Χρυσοστόμου σε ομάδα στα κατεχόμενα !

Συμφώνησε και συνεχίζει την καριέρα του στην Γκιρνέ Χαλκ Εβί
16/09/2017 - 14:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο νοσοκομείο δύο γυναίκες μετά από επίθεση από δύο σκύλους ροτβάιλερ

Φαίνεται να κυκλοφορούσαν ελεύθεροι, σε κοντινή απόσταση από τον ιδιοκτήτη

Πυρκαγιά ξέσπασε βόρεια του χωριού Ποταμιά (ΦΩΤΟ)

Επί τόπου όχημα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας για την αντιμετώπιση του περιστατικού

Δυναμικό το παρόν των πολιτών που "περπάτησαν με τους τυφλούς" (BINTEO)

ΠτΒ: Η σύγχρονη κοινωνία έχει υποχρέωση να προστατεύει τα άτομα με ιδιαιτερότητες
Ελλάδα

Μαξίμου:Άμεση επιστροφή των δύο χωρίς απαράδεκτους συμψηφισμούς και προϋποθέσεις

"Κρατούμε το θετικό σκέλος, τη στροφή υπέρ της ειρήνης στο Αιγαίο και στήριξη διαλόγου"

Εντοπίστηκε νεκρό αγοράκι σε ανοιχτό χώρο στη Νέα Σμύρνη

Το αγοράκι, το οποίο είχε ακόμα τον ομφάλιο λώρο, εντόπισε γυναίκα ενώ καθάριζε

Ερντογάν: Δώστε τους οκτώ Τούρκος στρατιωτικούς να σας δώσουμε τους δύο Έλληνες

Παυλόπουλος: Λυπηρό να υπάρχει σύγχυση ανάμεσα σε αυθαίρετη κράτηση και πολιτικό άσυλο
Διεθνή

Νικαράγουα: Εικοσιπέντε νεκροί κατά τις αντικυβερνητικές διαδηλώσεις (BINTEO)

Συνεχίζονται για τέταρτη ημέρα οι διαδηλώσεις εναντίον του Ορτέγκα

Τραμπ: Τα πράγματα, με τη Βόρειο Κορέα, ίσως εξελιχθούν καλά και ίσως όχι

"Αλλά η δουλειά που κάνω τώρα θα έπρεπε να έχει γίνει πολύ καιρό πριν"

Γυμνός ένοπλος άνοιξε πυρ και σκότωσε τέσσερα άτομα σε εστιατόριο στο Νάσβιλ

Κύριος ύποπτος σύμφωνα με την αστυνομία ο 29χρονος Travis Reinking

tv news

Ο Φώτης απολύεται από τη δουλειά και προσπαθεί να κρύψει από τη μητέρα του...

Η Χριστίνα όμως, έχει μεγάλο στόμα... Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

H αποτρόπαια πράξη του Ορφέα φέρνει κόντρα ανάμεσα σε Βέρα και Τατιάνα...

Ο Άλεξ μαθαίνει την ιστορία του Στέφανου και του Σάκη... Δευτέρα: Nέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 23/04/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ