Ψυχαγωγία

Koύλλης Νικολάου:"Πιστεύω στο Θεό-Σκέφτηκα να κάνω τη ζωή μου βιβλίο..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κούλλης Νικολάλου, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Ο αγαπημένος ηθοποιός εκμυστηρεύτηκε πως κατάφερε να έρθει η αλλαγή στην εμφάνισή του, αλλά και για τις επαγγελματικές του δραστηριότητες στην τηλεόραση και στο θέατρο με την παράσταση "Ένας γέρος, μια θάλασσα...". Ο ίδιος δήλωσε

Ξεκινώ 3 χιλιόμετρα (40 λεπτά) για να καταλήξω στο γυμναστήριο μια ώρα να κάνω προπόνηση και γυρνώ πάλι 3 χιλιόμετρα πίσω, γρήγορο βάδισμα. Ένιωσα ότι βάρυνα κάποια στιγμή, αλλά μου έδωσε όρεξη και ενέργεια. Κάνω μια καλή διατροφή και "έκοψα" τις βλακείες. Λιγόστευσα το τσιγάρο και κάθε πρωί πάω γυμναστήριο.

Κοιμάμαι ολόγυμνος, χωρίς ρούχα... Πριν κοιμηθώ κάνω αναδρομή της ημέρας, τι λέχθησαν, τί είπα. Τώρα τις πλείστες κοιμάμαι προσπαθώντας να κοιμήσω τα παιδιά μου.

Πιστεύω στον Θεό. Δεν είμαι θρησκόληπτος, αλλά με τον Άγιο Νεκτάριο είμαι συνδεδεμένος. Πιστεύω στην οντότητα του Θεού και της θείας αγάπης, Θες να τον ονομάσεις Θεό ή Βουδά, εγώ ασπάζομαι την δική σου αγάπη για τον Θεό.

Αν η ζωή μου ήταν βιβλίο θα λεγόταν "Ένας". Μου έχει περάσει από το μυαλό μου να κάνω ένα βιβλίο.

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους αλλά και τις "διαφορετικές" ερωτήσεις που απάντησε από την παρουσιάστρια

Επόμενο άρθρο

O Γιώργος Εφραίμ στην εκπομπή της....Χριστιάνας Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της παρουσίας του και τα "πειράγματα" από την ομάδα της παρουσιάστριας
12/11/2018 - 17:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έτσι κοιμάται η Αριστοτέλους!Δείτε την στον καναπέ με...ροπούα και πιζάμες(ΦΩΤΟ)

Η ζωή μια ξενυχτισμένης μάνας και η ακομπλεξάριστη φωτογραφία στα social media
16/12/2018 - 10:34

Χ. Αριστοτέλους: Ο Εφραίμ ως πατέρας, τα παράπονα και το νέο show στον Αlpha!

Η αντίδραση στην κριτική που δέχεται και η απάντηση αν θα αφήσει την απογευματινή ζώνη
15/12/2018 - 17:22

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο...ηθοποιού - Δείτε τις πρώτες σκηνές (ΦΩΤΟ)

Το τρέιλερ της σειράς "Η Φαμίλια" του Alpha Κύπρου που θα παίζει η παρουσιάστρια
12/12/2018 - 12:17

Η Αριστοτέλους και ο Σοφοκλέους έκαναν πρόωρα ...Πρωτοχρονιά μαζί! (ΦΩΤΟ)

Εκθαμβωτική η παρουσιάστρια σε μια ξεχωριστή βραδιά
11/12/2018 - 08:50

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους με sexy super mini στην βροχή... (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία καθ'οδόν προς το studio πιο σέξυ από ποτέ
06/12/2018 - 19:58

Χ. Αριστοτέλους: Η "μουρμούρα" στον Γιώργο Εφραίμ και η επιθυμία της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρεβατομουρμούρα και το όνειρο της για την σχέση της μετά από χρόνια
04/12/2018 - 11:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο

Υπόθεση λαθροθηρίας: Του κόστισε...ακριβά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακριβά πλήρωσε τη λαθροθηρία λαγών με συρματοθηλιές...
Ελλάδα

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

Σεισμός 4,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αλόννησο

Τι ανακοίνωσε το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών
Διεθνή

Η τελευταία χριστουγεννιάτικη γιορτή για Ε/Κ σχολείο στη Σαουδική Αραβία(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Παιδείας επεξεργάζεται πρόταση στήριξης του σχολείου

Ισχυρή έκρηξη σε εστιατόριο στην Ιαπωνία με πολλούς τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροσβεστικές δυνάμεις και διασώστες βρίσκονται στο σημείο για περισυλλογή τραυματιών

Έκκληση Γκουτέρες για έρευνα στη δολοφονία Κασόγκι

Για μια "αξιόπιστη" έρευνα σχετικά με τον φόνο

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ