Ψυχαγωγία

Λαμπροπούλου και Ταραμουντάς πάνε στην Eurovision - Ακούστε το teaser (ΒΙΝΤΕΟ)

Και ενώ όλοι αναρωτιούνται ποια θα εκπροσωπήσει την Κύπρο στο διαγωνισμό της Eurovision 2018, στη Λισαβόνα... το τραγούδι και το βίντεο-κλιπ είναι ήδη έτοιμο.

Όχι δεν είναι η Έλενα Παπαρίζου..

Ούτε καν η Τάμτα...

Όχι δεν είναι ούτε η Ελένη Φουρέιρα...

Αυτές δεν πιάνουν μια στο ντόπιο πράμα και στη καυτή παρουσία της Ιωάννας Λαμπροπούλου, η οποία και θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στον διαγωνισμό αλά "Με αγάπη Χριστιάνα". Το τραγούδι είναι έτοιμο ενώ τη Δευτέρα θα έχουμε την πρώη προβολή του από την εκπομπη και του βίντεο κλιπ, το οποίο θα είανι υπερπαραγωγή.

"Άγια Νάπα" λοιπόν και Like Cyprus με την ανατρεπτική συμμετοχή του Αλέξανδρου Ταραμουντά.

Δείτε την ανακοίνωση αλλά και το teaser του τραγουδιού σε μια χιουμοριστική εκδοχή για τις συζητήσεις περί της εκπροσώπησης.

Καλή επιτυχία Ιωάννα, καλή επιτυχία Κύπρος!

Επόμενο άρθρο

Kώστας Βήχας:Eκπέμπει sos για τους άστεγους- "Είχε μαυρίσει από το κρύο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό post και όσα αποκάλυψε στην Χρ. Αριστοτέλους για τη δραματική κατάσταση
19/01/2018 - 17:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τάμτα ή Κακουριώτης: Η ανατροπή με τον εκπρόσωπο της Κύπρου στη Eurovision!

Οι τελευταίες εξελίξεις αναφορικά με την εκπροσώπηση της Κύπρου...
05/12/2018 - 16:27

Χριστόδουλος Μαρτάς–Πέννυ Φοινίρη:Αποκαλύπτονται λίγο πριν την πρεμιέρα!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψαν στην Αριστοτέλους για τη νέα κωμική σειρά μαζί με την Ιωάννα Λαμπροπούλου..
27/09/2018 - 17:21

Η συγκινητική ανάρτηση της Ιωάννας Λαμπροπούλου για τα γενέθλιά της (ΦΩΤΟ)

"Tα τρίτα γενέθλιά μου χωρίς τον μπαμπά μου και τα πρώτα χωρίς τη γιαγιά μου"
31/08/2018 - 09:48

Ιωάννα Λαμπροπούλου: Ερωτική απόδραση με τον σύντροφό της στη Βουλγαρία (ΦΩΤΟ)

Χεράκι-χεράκι και πιο ερωτευμένοι από ποτέ το αγαπημένο ζευγάρι
03/08/2018 - 17:31

Ποιά ηθοποιός αρνήθηκε να είναι στην εκπομπή της Αριστοτέλους; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια ανακοίνωσε και επίσημα την συνεργάτιδα που συνεχίζει και του χρόνου
25/06/2018 - 16:41

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν"
22/06/2018 - 17:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο

Υπόθεση λαθροθηρίας: Του κόστισε...ακριβά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακριβά πλήρωσε τη λαθροθηρία λαγών με συρματοθηλιές...
Ελλάδα

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

Σεισμός 4,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αλόννησο

Τι ανακοίνωσε το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών
Διεθνή

Η τελευταία χριστουγεννιάτικη γιορτή για Ε/Κ σχολείο στη Σαουδική Αραβία(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Παιδείας επεξεργάζεται πρόταση στήριξης του σχολείου

Ισχυρή έκρηξη σε εστιατόριο στην Ιαπωνία με πολλούς τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροσβεστικές δυνάμεις και διασώστες βρίσκονται στο σημείο για περισυλλογή τραυματιών

Έκκληση Γκουτέρες για έρευνα στη δολοφονία Κασόγκι

Για μια "αξιόπιστη" έρευνα σχετικά με τον φόνο

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ