Ψυχαγωγία

Λαμπροπούλου και Ταραμουντάς πάνε στην Eurovision - Ακούστε το teaser (ΒΙΝΤΕΟ)

Και ενώ όλοι αναρωτιούνται ποια θα εκπροσωπήσει την Κύπρο στο διαγωνισμό της Eurovision 2018, στη Λισαβόνα... το τραγούδι και το βίντεο-κλιπ είναι ήδη έτοιμο.

Όχι δεν είναι η Έλενα Παπαρίζου..

Ούτε καν η Τάμτα...

Όχι δεν είναι ούτε η Ελένη Φουρέιρα...

Αυτές δεν πιάνουν μια στο ντόπιο πράμα και στη καυτή παρουσία της Ιωάννας Λαμπροπούλου, η οποία και θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στον διαγωνισμό αλά "Με αγάπη Χριστιάνα". Το τραγούδι είναι έτοιμο ενώ τη Δευτέρα θα έχουμε την πρώη προβολή του από την εκπομπη και του βίντεο κλιπ, το οποίο θα είανι υπερπαραγωγή.

"Άγια Νάπα" λοιπόν και Like Cyprus με την ανατρεπτική συμμετοχή του Αλέξανδρου Ταραμουντά.

Δείτε την ανακοίνωση αλλά και το teaser του τραγουδιού σε μια χιουμοριστική εκδοχή για τις συζητήσεις περί της εκπροσώπησης.

Καλή επιτυχία Ιωάννα, καλή επιτυχία Κύπρος!

Επόμενο άρθρο

Kώστας Βήχας:Eκπέμπει sos για τους άστεγους- "Είχε μαυρίσει από το κρύο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό post και όσα αποκάλυψε στην Χρ. Αριστοτέλους για τη δραματική κατάσταση
19/01/2018 - 17:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν"
22/06/2018 - 17:52

Aποκαλύφθηκε το κόστος της Eurovision 2019 και το οριστικό βέτο του Ισραήλ

Τοποθέτηση από Υπουργική μεριά και η... σειρά της Κύπρου;
08/06/2018 - 13:28

Η ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με την .... βαλίτσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Θύματα για ακόμα μία φορά οι ανυποψίαστοι πολίτες που... έπεσαν στα δίχτυα της!
30/05/2018 - 16:27

"Eλένη Φουρέιρα, μία σύγχρονη σταχτοπούτα": Η ιστορία της ζωής της σε ένα βίντεο

Από τη φτώχεια και τα δύσκολα παιδικά χρόνια στην απόλυτη επιτυχία
14/05/2018 - 17:42

Eurovision 2018:Όλα όσα έγιναν πίσω από τις κάμερες και δεν μάθαμε ποτέ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πραγματική Ελένη Φουρέιρα, ο θρίαμβος και η διακριτικότατη στάση του Μποτία σε όλο αυτό
14/05/2018 - 17:21

Η πρώτη συγκινητική ανάρτηση της Ελένης Φουρέιρα μετά τον μεγάλο τελικό! (ΦΩΤΟ)

Μια φωτογραφία γεμάτη με νόημα και λόγια καρδιάς γεμάτα από αγάπη
13/05/2018 - 16:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τρύπια η νομοθεσία για τα θαλάσσια σπορ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξάχρονο παιδάκι τραυματίστηκε από τζετ σκι

Στα χέρια των κυπριακών αρχών και ο δεύτερος Σέρβος εκτελεστής (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριος συνελήφθη σε χώρο στάθμευσης νοσοκομείου στην κατεχόμενη Λευκωσία

Μεγάλο μποτιλιάρισμα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Κυκλοφοριακό κομφούζιο και στις τρεις λωρίδες στην έξοδο από την πρωτεύουσα
Ελλάδα

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του

Με γραβάτα μετέβη στο Ζάππειο ο Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κόκκινη γραβάτα, φημολογείται πως είναι αυτή που του χάρισε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ

Iστορική χαρακτηρίζουν τα σερβικά ΜΜΕ την απόφαση του Eurogroup για την Ελλάδα

"Με δώρα βγαίνει η Ελλάδα από την κρίση" ο τίτλος του Blic
Διεθνή

Όλα τα σενάρια ανοιχτά για τις εκλογές στην Τουρκία

Τί λένε οι δημοσκοπήσεις μια ανάσα πριν τη μεγάλη εκλογική αναμέτρηση

Ζωντανά από την Κωνσταντινούπολη το κεντρικό δελτίο του ALPHA ΚΥΠΡΟΥ

Πλήρης κάλυψη της εκλογικής διαδικασίας στην Τουρκία από το Alphanews.live

Λονδίνο: Συνελήφθη ο άντρας που αναστάτωσε τον σιδηροδρομικό σταθμό CharingCross

Εκκενώθηκε η περιοχή απο τις βρετανικές αρχές για λόγους ασφαλείας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

tv news

Στα 13 του χρόνια, νόσησε από καρκίνο στον εγκέφαλο.Πάλεψε και βγήκε νικητής...

Ο Γιάννης ήταν καθημερινά στόχος εκφοβισμού των συμμαθητών του... Κυριακή:Νέο Πάμε Πακέτο
Alpha TV Κύπρου

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 23:45SLAM