Ψυχαγωγία

Λαμπροπούλου και Ταραμουντάς πάνε στην Eurovision - Ακούστε το teaser (ΒΙΝΤΕΟ)

Και ενώ όλοι αναρωτιούνται ποια θα εκπροσωπήσει την Κύπρο στο διαγωνισμό της Eurovision 2018, στη Λισαβόνα... το τραγούδι και το βίντεο-κλιπ είναι ήδη έτοιμο.

Όχι δεν είναι η Έλενα Παπαρίζου..

Ούτε καν η Τάμτα...

Όχι δεν είναι ούτε η Ελένη Φουρέιρα...

Αυτές δεν πιάνουν μια στο ντόπιο πράμα και στη καυτή παρουσία της Ιωάννας Λαμπροπούλου, η οποία και θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στον διαγωνισμό αλά "Με αγάπη Χριστιάνα". Το τραγούδι είναι έτοιμο ενώ τη Δευτέρα θα έχουμε την πρώη προβολή του από την εκπομπη και του βίντεο κλιπ, το οποίο θα είανι υπερπαραγωγή.

"Άγια Νάπα" λοιπόν και Like Cyprus με την ανατρεπτική συμμετοχή του Αλέξανδρου Ταραμουντά.

Δείτε την ανακοίνωση αλλά και το teaser του τραγουδιού σε μια χιουμοριστική εκδοχή για τις συζητήσεις περί της εκπροσώπησης.

Καλή επιτυχία Ιωάννα, καλή επιτυχία Κύπρος!

Επόμενο άρθρο

Kώστας Βήχας:Eκπέμπει sos για τους άστεγους- "Είχε μαυρίσει από το κρύο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό post και όσα αποκάλυψε στην Χρ. Αριστοτέλους για τη δραματική κατάσταση
19/01/2018 - 17:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το πρώτο δημόσιο μήνυμα της Γιάννας Τερζή: Let's go!!!

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή τραγουδίστρια λίγο μετά την επίσημη ανακοίνωση της συμμετοχής της
17/02/2018 - 18:51

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου εισβάλλει στο... "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" (ΦΩΤΟ)

Η αγαπημένη ηθοποιός έρχεται να φέρει τα πάνω κάτω στην κωμική σειρά
16/02/2018 - 20:46

Εσείς τί θα κάνατε αν βρίσκατε πενηντά ευρω στον δρόμο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φάρσα-κοινωνικό πείραμα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" στην Λήδρας
16/02/2018 - 12:38

Αρετή Κετιμέ και Χοροσταλίτες απέσύραν τις συμμετοχές τους "αδειάζοντας" την ΕΡΤ

Eurovision 2018:Αναβάλλεται ο ελληνικός τελικός-Μόνη "διεκδικεί" η Γιάννα Τερζή
16/02/2018 - 08:30

Εurovision: Δύσκολα τα πράγματα για την ελληνική συμμετοχή-Αναβάλλεται ο τελικός

Καμία από τις 3 δισκογραφικές δεν προτίθεται να πληρώσει το απαιτούμενο ποσό των 20.000
10/02/2018 - 17:46

Η Ελένη Φουρέιρα αποκάλυψε στίχους από το ρεφρέν του... Fuego!

Έδωσε μια μικρή γεύση από το τραγούδι με τις μεγαλύτερες βλέψεις στον διαγωνισμό
08/02/2018 - 09:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχή Αδειών: Προκήρυξη νέων αδειών για 20 ταξί μεταφοράς ΑΜΕΑ (ΒΙΝΤΕΟ)

Θετική εξέλιξη λένε οι οργανώσεις ατόμων με αναπηρίες

Φόνος Λεωνίδη: Ψάχνουν τον καταζητούμενο με τα "χίλια" πρόσωπα (ΒΙΝΤΕΟ)

Συμπεριλαμβάνεται στην λίστα της Ιντερπόλ με την «πράσινη αγγελία»

"Ξήλωσαν" και έκλεψαν κομμάτια από τανκ της Εθνικής Φρουράς (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε 48χρονο ο οποίος επιχείρησε να τα πουλήσει
Ελλάδα

Stuttgarter Zeitung: «Οι Έλληνες παλεύουν και νικούν την κρίση»

Ολοκληρώθηκε η δημιουργία ενός ψηφιοποιημένου Μητρώου Πολιτών

Τσίπρας-Μέρκελ τα είπαν τηλεφωνικώς για κυπριακή ΑΟΖ, Τουρκία και Σκόπια

Ο Έλληνας πρωθυπουργός θα έχει επαφή με την κ. Μέρκελ στις Βρυξέλλες

Stuttgarter Zeitung: "Οι Έλληνες παλεύουν και νικούν την κρίση"

Οι ελεγκτές της Επ. Προϋπολογισμού του Ευρωκοινοβουλίου αξιολογούν θετικά τις προσπάθειες
Διεθνή

Γαλλία: Σύλληψη τριών ατόμων για την επίθεση του Αυγούστου 2017 στη Βαρκελώνη

H επίθεση με βαν είχε στοιχίσει τη ζωή σε 14 ανθρώπους

Ο Συριακός στρατός του Ασάντ εισήλθε στο Αφρίν (ΒΙΝΤΕΟ)

Φόβοι για περισσότερες συγκρούσεις με την Τουρκία, η οποία απαντάει με βομβαρδισμούς

Ερντογάν: Τις επόμενες ημέρες θα πολιορκήσουμε το Αφρίν

Η Άγκυρα συνεχίζει την επίθεση κατά των Κούρδων

tv news

Η Χριστίνα έχει γενέθλια.Ο Φώτης είναι απασχολημένος και δεν της δίνει σημασία..

Όταν η γκρίνια αρχίζει, ο Φώτης καταλαβαίνει ότι πρέπει να δράσει...Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Άννα σε νευρική κατάρρευση,αρνείται να πει στον Αλέξανδρο τι συμβαίνει...

Ο Αλέξανδρος ετοιμάζεται να πάει στο Λονδίνο..Μη χάσετε την Τρίτη, Νέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/02/2018 - 23:00ALPHA POLITICS