Ψυχαγωγία

Λαμπροπούλου και Ταραμουντάς πάνε στην Eurovision - Ακούστε το teaser (ΒΙΝΤΕΟ)

Και ενώ όλοι αναρωτιούνται ποια θα εκπροσωπήσει την Κύπρο στο διαγωνισμό της Eurovision 2018, στη Λισαβόνα... το τραγούδι και το βίντεο-κλιπ είναι ήδη έτοιμο.

Όχι δεν είναι η Έλενα Παπαρίζου..

Ούτε καν η Τάμτα...

Όχι δεν είναι ούτε η Ελένη Φουρέιρα...

Αυτές δεν πιάνουν μια στο ντόπιο πράμα και στη καυτή παρουσία της Ιωάννας Λαμπροπούλου, η οποία και θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στον διαγωνισμό αλά "Με αγάπη Χριστιάνα". Το τραγούδι είναι έτοιμο ενώ τη Δευτέρα θα έχουμε την πρώη προβολή του από την εκπομπη και του βίντεο κλιπ, το οποίο θα είανι υπερπαραγωγή.

"Άγια Νάπα" λοιπόν και Like Cyprus με την ανατρεπτική συμμετοχή του Αλέξανδρου Ταραμουντά.

Δείτε την ανακοίνωση αλλά και το teaser του τραγουδιού σε μια χιουμοριστική εκδοχή για τις συζητήσεις περί της εκπροσώπησης.

Καλή επιτυχία Ιωάννα, καλή επιτυχία Κύπρος!

Επόμενο άρθρο

Kώστας Βήχας:Eκπέμπει sos για τους άστεγους- "Είχε μαυρίσει από το κρύο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό post και όσα αποκάλυψε στην Χρ. Αριστοτέλους για τη δραματική κατάσταση
19/01/2018 - 17:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η συγκινητική ανάρτηση της Ιωάννας Λαμπροπούλου για τα γενέθλιά της (ΦΩΤΟ)

"Tα τρίτα γενέθλιά μου χωρίς τον μπαμπά μου και τα πρώτα χωρίς τη γιαγιά μου"
31/08/2018 - 09:48

Ιωάννα Λαμπροπούλου: Ερωτική απόδραση με τον σύντροφό της στη Βουλγαρία (ΦΩΤΟ)

Χεράκι-χεράκι και πιο ερωτευμένοι από ποτέ το αγαπημένο ζευγάρι
03/08/2018 - 17:31

Ποιά ηθοποιός αρνήθηκε να είναι στην εκπομπή της Αριστοτέλους; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια ανακοίνωσε και επίσημα την συνεργάτιδα που συνεχίζει και του χρόνου
25/06/2018 - 16:41

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν"
22/06/2018 - 17:52

Aποκαλύφθηκε το κόστος της Eurovision 2019 και το οριστικό βέτο του Ισραήλ

Τοποθέτηση από Υπουργική μεριά και η... σειρά της Κύπρου;
08/06/2018 - 13:28

Η ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με την .... βαλίτσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Θύματα για ακόμα μία φορά οι ανυποψίαστοι πολίτες που... έπεσαν στα δίχτυα της!
30/05/2018 - 16:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοκίνητο χτύπησε αστυνομικό κοντά στο ΓΣΠ

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο - Φέρει ελαφρά τραύματα

Νεκρός 61χρονος λουόμενος στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε να επιπλέει χωρίς να έχει τις αισθήσεις του

Συνεχίζεται το θρίλερ με του ψαράδες (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να κάνουν τους παλικαράδες" δηλώνει ο Αρχιεπίσκοπος
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ