Ψυχαγωγία

Λούης Night Show... η επιστροφή: Δείτε τα backstage μιας τρελής φωτογράφησης

Ο Λούης Πατσαλίδης γεμάτος χαμόγελο και με τρελά κέφια βρέθηκε σήμερα στο Αlpha Κύπρου για την φωτογράφηση εν όψει της νέας season του "Λούης Night Show".

Ο αγαπημένος παρουσιαστής μαζί με τον ανατρεπτικό Παναγιώτη Κυριάκου που έκλεψε πέρσυ τις εντυπώσεις και θα βρίσκεται στο πλευρό του και φέτος, έκαναν άνω κάτω τον χώρο φωτογράφησης.

Δεν έκατσαν σε ένα μέρος και με απίστευτες γκριμάτσες και πόζες μετέφεραν το χαρούμενο κλίμα σε όλους τους παρευρισκόμενους και στον ίδιο... τον φωτογραφικό φακό.

Η διάθεση στα ύψη από τα πρώτα κιόλας κλικ και η συνέχεια του Λουης Night Show ξεκίνησε με τα πιο δυνατά χαμόγελα και την πιο εκρηκτική διάθεση.

Η επιστροφή της πιο επιτυχημένης ψυχαγωγικής εκπομπής είναι προ των πυλών με το πιο τρελό δίδυμο στην ψυχαγωγίο έτοιμο να τα δώσει όλα ...

Δείτε φωτογραφίες backstage

z

9

8

7

6

5

4

3

2

1

Επόμενο άρθρο

So – Tiri: O άνθρωπος πίσω από το ελληνικό “Despacito” στο alphanews.live

Ο SoTiri που τον λένε Βασίλη, το παστίτσιο και η νέα σειρά που ετοιμάζει “Meet the Greek"
28/07/2017 - 14:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Λούης τρόλαρε την συνάντηση Αναστασιάδη-Φουρέιρα... (ΒΙΝΤΕΟ)

Το φλερτ του Προέδρου, οι συμβουλές και τα προσόντα της Φουρέιρα
09/06/2018 - 11:32

Έτσι διαλέγει ο Αναστασιάδης τους... Υπουργούς του - Το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια δήλωση του Πρόδρομου Προδρόμου με δόση χιούμορ ήταν αρκετή για τον Λούη Πατσαλίδη
28/05/2018 - 14:09

Η καλοκαιρινή απόδραση του Λούη στην Πάφο-Δείτε τον με μαγιό στην πισίνα(ΦΩΤΟ)

Το καλοκαιρινό quiz του Λούη Πατσαλίδη στους foloowers τους
27/05/2018 - 14:42

"Τι κάμνω εγώ με τον μιτσή;" - Η Αστέρω μιλά για τη διαφορά ηλικίας με τον Λούη

Το πρώτο ραντεβού και το πρώτο σοκ στο άκουσμα της ηλικίας του
27/05/2018 - 10:37

Η Αστέρω έβαλε τον Λούη να σφουγγαρίζει και αυτός την "κάρφωσε" σε όλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον Λούη Πατσαλίδη σε ρόλο... Μαίρη Παναγιωταρά
25/05/2018 - 15:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θεόδωρος Πυρίλλης και Γιάννης Καρούσος: "Δεν θα τους περάσει"

Διαμάχη Δήμων Αμμοχώστου και Λάρνακας για τα διαγραμμένα χρέη προς το ΧΥΤΥ

Εκδόθηκε στις κυπριακές αρχές και ο δεύτερος Σέρβος εκτελεστής

Καταζητείτο για συνομωσία προς διάπραξη φόνου κατά του Αλέξη Μαυρομιχάλη

SOS για τις κακόβουλες πυρκαγιές εκπέμπει ο Ιωνάς Νικολάου

"Δεν χωράει δικαιολογία για τέτοιες πράξεις", δηλώνει μέσω ανακοίνωσης ο Υπ. Δικαιοσύνης
Ελλάδα

Eurogroup: Eπετεύχθη συμφωνία για το ελληνικό χρέος

10ετής επιμήκυνση και δόση 15 δις με σκληρή εποπτεία

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης
Διεθνή

Ζωντανά από την Κωνσταντινούπολη το κεντρικό δελτίο του ALPHA ΚΥΠΡΟΥ

Πλήρης κάλυψη της εκλογικής διαδικασίας στην Τουρκία από το Alphanews.live

Λονδίνο: Συνελήφθη ο άντρας που αναστάτωσε τον σιδηροδρομικό σταθμό CharingCross

Εκκενώθηκε η περιοχή απο τις βρετανικές αρχές για λόγους ασφαλείας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χακί τζάκετ της Μελάνια που έβαλε "φωτιά" στα social media

Τι απάντησε μέσω twitter ο Αμερικανός Πρόεδρος Ντόναλντ Τραμπ

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 17:20DEAL