Ψυχαγωγία

Λούης Πατσαλίδης: Το μήνυμα του για το κλείσιμο της Cobalt(ΦΩΤΟ)

ΛΟΥΗΣ ΠΑΤΣΑΛΙΔΗΣ

Ο Λούης Πατσαλίδης έστειλε το δικό του μήνυμα για το κλείσιμο της αεροπορικής εταιρείας Cobalt μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Ο γνωστός stand-up comedian με μια φωτογραφία από ένα αεροπλάνο της εταιρείας έγραψε:

 Άσχημο πράγμα να κλείνει η εταιρεία που εργάζεσαι...been there, και δεν το εύχομαι για κανένα!!! 
Κρίμα...

Δείτε την ανάρτηση του:

 

Επόμενο άρθρο

Σοφία Παυλίδου: Η απάντηση στις φήμες για τη νέα της σχέση(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φήμες για τη σχέση της με γνωστό ηθοποιό και όσα δήλωσε για τον Χρήστο Φερεντίνο...
18/10/2018 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ξεκαρδιστική σάτιρα του Λούη για τις..πρωτότυπες συμβουλές μακροζωίας!(ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρολάρισμα, η αναπαράσταση και η πεθερά του Λούη με… κολάν και ξώπλατο
17/11/2018 - 16:46

Tο μίξερ που.. παραλίγο να ρίξει το στούντιο on air και το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει το... ασταμάτητο μίξερ
10/11/2018 - 15:42

Έπεσε σε "λήθαργο" το σκυλάκι του Χάματσου on air και ο Λούης...τρολάρει(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian δίνει ρεσιτάλ γέλιου στην... μασκότ της εκπομπής του!
03/11/2018 - 11:44

Το απίστευτο τρολ του Λούη για την εγκυμοσύνη της Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο τρόπος ανακοίνωσης και η αποκάλυψη για το τι κρύβει μέσα στην κοιλιά του...
02/11/2018 - 17:37

Ο Λούης Πατσαλίδης με νέο… look! (ΦΩΤΟ)

Η αλλαγή στην εμφάνιση του, η φωτογραφία και η γνώμη του κοινού…
30/10/2018 - 10:31

Όλη η αλήθεια για την «κόντρα» Λούη Πατσαλίδη και Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δήλωση του και το τέλος που βάζει στις φήμες...
29/10/2018 - 16:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η πόλη του Ζήνωνα υποδέχθηκε τη μεγάλη γιορτή αθλητισμού και προσφοράς (BINTEO)

Οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προσδοκία στο 2ο Rudisson Blue Μαραθώνιο της Λάρνακας

Επί ποδός η Αστυνομία για αντιμετώπιση τροχαίων συγκρούσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εβδομαδιαία εκστρατεία ελέγχου ταχύτητας, αρχίζει αύριο σε παγκύπριο επίπεδο

ΑΚίΔΑ: Καταγγέλλει αύξηση μαθητών ανά τμήμα σε δημόσιο νηπιαγωγείο της Λάρνακας

Κάνει λόγο για "κακό προηγούμενο" από πλευράς Υπουργείου Παιδείας
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Η συγκλονιστική ανακάλυψη του σπάνιου πορτρέτου του Ιησού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ιστορικός τέχνης που είδε την σπάνια τοιχογραφία μίλησε στον Alpha

Εμανουέλ Μακρόν: "Χρειαζόμαστε περισσότερη Ευρώπη"

Τι ανέφερε ο Γάλλος Πρόεδρος ενώπιον της Ολομέλειας του Γερμανικού Κοινοβουλίου

Ο ισχυρισμός του Τούρκου Υπουργού Άμυνας για την υπόθεση Κασόγκι

Οι δολοφόνοι πιθανόν να μετέφεραν το διαμελισμένο πτώμα του εκτός Τουρκίας

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η απόρριψη του Μιχάλη βουλιάζει τη Μαρίνα στην απελπισία..

Χωρίς όμως να την απομακρύνει από τον στόχο της... Δευτέρα Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 19/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ