Ψυχαγωγία

Λουκία Μουσουλιώτη: Η αποκάλυψη της ηλικίας της και η έκπληξη on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή « Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η αγαπημένη ηθοποιός Λουκία Μουσουλιώτη όπου μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη συμμετοχή της στο νέο επεισόδιο της σειράς «Κάρμα», την ανεργία αλλά και την ηλικία της.

Η Λουκία Μουσουλιώτη χθες είχε τα γενέθλια της και χωρίς κανένα κόμπλεξ αποκάλυψε την ηλικία της με την ίδια να δηλώνει:

Είμαι 48 ετών. Πάντα φρόντιζα τον εαυτό μου και σαν χαρακτήρας παρόλα τα προβλήματα είμαι άνθρωπος πολύ αισιόδοξος. Η ευχή μου είναι να έχω την υγεία μου εγώ, η οικογένεια μου οι φίλοι μου

Αυτή την Κυριακή στις 22:00 στη νέα συγκλονιστική ιστορία που θα δούμε στο «Κάρμα» θα συμμετέχει η Λουκία Μουσουλιώτη και αν και δεν μπορούσε να αποκαλύψει λεπτομέρειες στη σειρά αρκέστηκε μόνο στο να δηλώσει:

Είναι ένα επεισόδιο όλο ανατροπές και σε εξαιρετική σκηνοθεσία της Ναστάζιας. Σου βγάζει πράγματα που δεν πιστεύεις ότι τα έχεις. Για μια δουλειά έχουν όλα σημασία, όλη η ομάδα είναι μια αγκαλιά. Είναι τιμή για έμενα που έχω παίξει σε αυτή την σειρά.

Στο παρελθόν η αγαπημένη ηθοποιός εξομολογήθηκε τις δύσκολες στιγμές που πέρασε επαγγελματικά αφού δεν είχε δουλειά και τώρα παρόλο που δεν έχει ακόμα δουλειά αυτό το διάστημα περιμένει τον Φλεβάρη για τη νέα της θεατρική παράσταση:

Τώρα είμαι άνεργη αλλά θα έχω δουλειά τον Φλεβάρη αλλά δεν μπορώ να πω περισσότερα. Τώρα γεμίζω τις μπαταρίες μου, διαβάζω τα βιβλία μου, περνώ χρόνο. Δεν είναι όπως τις προηγούμενες φορές. Αυτό που έκανα τώρα με γέμισε.

Επόμενο άρθρο

Η Andriana Lima πιο σέξι από ποτέ είπε το «αντίο» της στη Victoria's Secret-ΦΩΤΟ

Η πασαρέλα με σέξι εσώρουχα, τα δάκρυα και η αποθέωση από το κοινό..
09/11/2018 - 16:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eρμογένης Σκιτίνης:Τα realities είναι φούσκες-Ένιωθα μοναξιά στην Ελλάδα(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έκανα σεμινάρια ηθοποιίας για να γίνω καλύτερος και όχι για να κλείσω στόματα"
02/11/2018 - 17:00

Η Αριστοτέλους και η ομάδα της σε mood.. Halloween! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως μεταμφιέστηκε το «Με αγάπη Χριστιάνα» με αφορμή το Halloween..
31/10/2018 - 17:50

Χριστιάνα Αρτεμίου: Όσα δήλωσε για τη νέα κοινωνική σειρά «Κάρμα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συμμετοχή της μητέρας της στη σειρά και τα κακεντρεχή σχόλια που ειπώθηκαν…
26/10/2018 - 17:50

Με αγάπη Χριστιάνα:Με συνεργό το Στέφανo Μιχαήλ κάνει φάρσα στο...Τατουάζ-BINTΕΟ

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου "μπήκε" στο αυτί του ηθοποιού και αναστάτωσε τα γυρίσματα
26/10/2018 - 17:04

Γ.Παρτσαλάκης:"Γυναίκες ήθελαν να με καταστρέψουν και... το κατάφεραν"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Η μητέρα μου πέθανε όταν ήμουν 9 χρονών-Ήταν μια εγκατάλειψη"
24/10/2018 - 17:29

To "Tατουάζ" εισέβαλε στο "Με αγάπη Χριστιάνα" και έφερε τα πάνω-κάτω(ΒΙΝΤΕΟ)

Γεωργίου, Αγγελόπουλος, Παρτσαλάκης και όλο το καστ της σειράς
24/10/2018 - 16:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

55 χρόνια μετά άνοιξε ο δρόμος προς την κατεχόμενη Λεύκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην αντίπερα όχθη οι Τουρκοκύπριοι έστησαν γιορτή και φορώντας στεφάνια ελιάς

Ξύπνησαν μνήμες στην διάνοιξη των οδοφραγμάτων Δερύνειας -Απλικίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρόσφυγες αντίκρισαν τα σπίτια τους για πρώτη φορά, μετά τον μαύρο Αύγουστο του 1974

Λευκωσία: Αποκολλήθηκαν οι τροχοί λεωφορείου που μετέφερε μαθητές σε εκδρομή

Αναστάτωση ανάμεσα στα παιδιά και στους γονείς που πληροφορήθηκαν για το περιστατικό
Ελλάδα

Αθήνα: Γυναίκα πήδηξε από τον 5ο όροφο για να σωθεί από τις φλόγες

Βρίσκεται διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Ο Τσίπρας μπέρδεψε τους Παγκόσμιους Πολέμους και το Twitter το "γλεντά"

Καταιγίδα τιτιβισμάτων μετά τις δηλώσεις του Έλληνα Πρωθυπουργού ανήμερα της επετείου

Απειλεί την Ελλάδα ο πρώην αρχηγός του τουρκικού στρατού

"Αν η Ελλάδα επεκτείνει τα χωρικά της ύδατα θα πάρω το όπλο και θα πάω εναντίον της"
Διεθνή

Μεξικό: Συλλήψεις για την άγρια δολοφονία 22χρονης κόρης πολιτικού

Οι ανακριτές της υπόθεσης θεωρούν ότι έπεσε "θύμα παρεξήγησης"

Ναυάγιο με μετανάστες ανοικτά της δυτικής Τουρκίας

Πέντε άνθρωποι, μεταξύ των οποίων τρία παιδιά, έχασαν τη ζωή τους

Άγκυρα: Aπαράδεκτο να κατηγορείται o Eρντογάν για πολιτικά παιχνίδια

Τι αναφέρει η τουρκική προεδρία για την άγρια δολοφονία του δημοσιογράφου Τζαμάλ Κασόγκι

tv news

Η απροσδόκητη είδηση της εξέλιξης της υγείας του Νάσου, καταρρακώνει τη Μάρθα...

Ο Μιχάλης μπροστά σε μια απροσδόκητη συνάντηση «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Όλγα πέφτει αναίσθητη στο κελί της και μεταφέρεται εσπευσμένα στο νοσοκομείο..

Ο θάνατος του Στηβ κεραυνοβολεί την Αμαλία «To Τατουάζ» Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 12/11/2018 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ