Ψυχαγωγία

Μάνος Παπαγιάννης: Τι τον ρώτησε η κόρη του μετά το επεισόδιο με τη Σ. Παυλίδου

O Μάνος Παπαγιάννης τις τελευταίες δύο βδομάδες έχει έρθει αντιμέτωπος με μία πολύ άσχημη κατηγορία, πρωτόγνωρη για τον ίδιο, αφού για πρώτη φορά μέχρι τώρα, το όνομά του συσχετίζεται με τέτοιου είδους κατηγορίες.

Οι κατηγορίες αφορούν ασφαλώς τον ξυλοδαρμό της Σοφίας Παυλίδου, που σύμφωνα με τις τελευταίες εξελίξεις, οι δύο ηθοποιοί θα βρεθούν στα δικαστήρια για να λύσουν τις διαφορές τους, μιας και ο ηθοποιός διαψεύδει ότι χτύπησε την πρώην συνεργάτιδα του.

Σε συνέντευξη στο περιοδικό DownTown που παραχώρησε πριν από μερικές μέρες ο Μάνος Παπαγιάννης, αποκάλυψε, μεταξύ άλλων, τι τον ρώτησε για το επεισόδιο με τη Σοφία Παυλίδου η 9χρονη κόρη του, Λυδία.

Η κόρη σου τι σε ρώτησε;

Με ρώτησε τι συμβαίνει.

Και τι της απάντησες;

Της είπα την αλήθεια. Ότι είχαμε έναν μικρό τσακωμό με τη Σοφία και θα τα βρούμε. Ότι όλα είναι καλά. Αλλά, όταν βλέπω ότι παίρνει τέτοιου είδους διαστάσεις, δεν μπορώ να μην απαντήσω. Δεν ήθελα να βγω και να πω ότι όλα αυτά που λέγονται είναι ανακριβή. Το θεωρούσα τόσο μηδαμινό να βγω στα κανάλια και τις εκπομπές και να απαντήσω για όλα αυτά. Αλλά τελικά έπρεπε να το κάνω.

Όσο για την γυναίκα του, Αγγελική Δαλιάνη, ποια ήταν η αντίδραση της για το περιστατικό;

"Μου είπε ότι θα μπορούσα να έχω ενεργήσει διαφορετικά. Είδες τις αμυχές στο πρόσωπο μου μόλις μπήκα σπίτι και με ρώτησε τι είχε συμβεί ακριβώς"

Επόμενο άρθρο

«Animate me!»: Ένα δωρεάν εργαστήριο animation για παιδιά

Η τέχνη του 2D Animation είναι ό,τι πιο μοντέρνο, σύγχρονο και ενδιαφέρον αυτή την εποχή
22/01/2018 - 08:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παπαγιάννης-Δαλιάνη: Τσακώθηκαν on air για το όνομα του παιδιού τους(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν έχει κλείσει το όνομα Αγγελική" - Η διαφωνία μπροστά στους δημοσιογράφους
28/04/2018 - 11:13

Πόλεμος δίχως τέλος στην υπόθεση Mάνου Παπαγιάννη - Σοφίας Παυλίδου

Τα εξώδικα μεταξύ τους συνεχίζουν να πέφτουν βροχή
24/03/2018 - 17:18

Βίκυ Κάβουρα: Ρωτήθηκε για τη συνεργασία της με τον Μάνο Παπαγιάννη

"Αν ήμουν μπροστά, δεν ξέρω πώς θα αντιδρούσα. Θα είχε γυρίσει πολλές φορές το μάτι μου"
23/01/2018 - 11:23

H πρώτη ανάρτηση του Μάνου Παπαγιάννη μετά την αποχώρηση από το θέατρο Χυτήριο

"Τα κατάφερες μετά από όλα αυτά. Τα κατάφερες ακόμα μια μέρα. Τα πήγες μια χαρά"
19/01/2018 - 10:04

"Εγώ είμαι το θύμα": Ο Μάνος Παπαγιάννης έλυσε τη σιωπή του... (ΒΙΝΤΕΟ)

Τί είπε ο γνωστός ηθοποιός για το φερόμενο ξυλοδαρμό της Σοφίας Παυλίδου
17/01/2018 - 12:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα συγκρούστηκε με μοτοσικλετιστή στη Γερμασόγεια (ΦΩΤΟ)

Στο νοσοκομείο με τραύματα ο οδηγός της μοτοσικλέτας

"Ξεσάλωσε" η νύφη: Μέθυσε, πέρασε με κόκκινο, έβρισε και συνελήφθη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η 42χρονη εντοπίστηκε από αστυνομικό περίπολο στις τρεις τα ξημερώματα

Πρεμιέρα κυνηγών με πρόστιμα πέραν των 16.000 ευρώ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ικανοποιητική η κάρπωση της φάσσας και του τρυγονιού για τους περισσότερους
Ελλάδα

Ρέγκλινγκ: Σήμερα για την Ελλάδα υπάρχει σίγουρα πολύ περισσότερη εμπιστοσύνη

Η ανάπτυξη έχει επιστρέψει, η ανεργία εξακολουθεί να είναι υψηλή αλλά σημαντικά χαμηλότερη

Η Ελλάδα βγαίνει από τα Μνημόνια

Από την κρίση του 2009 στην έξοδο του 2018

Γερμανοί αναλυτές: Η Ελλάδα ξανά σε τροχιά ανάπτυξης

«Η λανθασμένη σκληρή πολιτική λιτότητας επιδείνωσε δραματικά την κρίση»
Διεθνή

Η Μάλτα απελαύνει στην Ιταλία 120 μετανάστες που ζούσαν σε παλιό βουστάσιο

Οι άνθρωποι αυτοί ταξίδεψαν νόμιμα στη Μάλτα αλλά δεν διαθέτουν άδεια εργασίας

Αφγανιστάν: Ο πρόεδρος Γάνι ανακοίνωσε υπό όρους εκεχειρία με τους Ταλιμπάν

Μέχρι στιγμής δεν είναι σαφές αν οι ισλαμιστές αντάρτες έχουν αποδεχτεί την πρόταση του

Τραμπ: «Μακαρθισμός» η έρευνα του ειδικού εισαγγελέα Μιούλερ

"Δεν έχω τίποτα να κρύψω και απαιτώ διαφάνεια" δηλώνει ο Αμερικανός Πρόεδρος

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/08/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ