Ψυχαγωγία

Μάνος Παπαγιάννης: Τι τον ρώτησε η κόρη του μετά το επεισόδιο με τη Σ. Παυλίδου

O Μάνος Παπαγιάννης τις τελευταίες δύο βδομάδες έχει έρθει αντιμέτωπος με μία πολύ άσχημη κατηγορία, πρωτόγνωρη για τον ίδιο, αφού για πρώτη φορά μέχρι τώρα, το όνομά του συσχετίζεται με τέτοιου είδους κατηγορίες.

Οι κατηγορίες αφορούν ασφαλώς τον ξυλοδαρμό της Σοφίας Παυλίδου, που σύμφωνα με τις τελευταίες εξελίξεις, οι δύο ηθοποιοί θα βρεθούν στα δικαστήρια για να λύσουν τις διαφορές τους, μιας και ο ηθοποιός διαψεύδει ότι χτύπησε την πρώην συνεργάτιδα του.

Σε συνέντευξη στο περιοδικό DownTown που παραχώρησε πριν από μερικές μέρες ο Μάνος Παπαγιάννης, αποκάλυψε, μεταξύ άλλων, τι τον ρώτησε για το επεισόδιο με τη Σοφία Παυλίδου η 9χρονη κόρη του, Λυδία.

Η κόρη σου τι σε ρώτησε;

Με ρώτησε τι συμβαίνει.

Και τι της απάντησες;

Της είπα την αλήθεια. Ότι είχαμε έναν μικρό τσακωμό με τη Σοφία και θα τα βρούμε. Ότι όλα είναι καλά. Αλλά, όταν βλέπω ότι παίρνει τέτοιου είδους διαστάσεις, δεν μπορώ να μην απαντήσω. Δεν ήθελα να βγω και να πω ότι όλα αυτά που λέγονται είναι ανακριβή. Το θεωρούσα τόσο μηδαμινό να βγω στα κανάλια και τις εκπομπές και να απαντήσω για όλα αυτά. Αλλά τελικά έπρεπε να το κάνω.

Όσο για την γυναίκα του, Αγγελική Δαλιάνη, ποια ήταν η αντίδραση της για το περιστατικό;

"Μου είπε ότι θα μπορούσα να έχω ενεργήσει διαφορετικά. Είδες τις αμυχές στο πρόσωπο μου μόλις μπήκα σπίτι και με ρώτησε τι είχε συμβεί ακριβώς"

Επόμενο άρθρο

«Animate me!»: Ένα δωρεάν εργαστήριο animation για παιδιά

Η τέχνη του 2D Animation είναι ό,τι πιο μοντέρνο, σύγχρονο και ενδιαφέρον αυτή την εποχή
22/01/2018 - 08:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βίκυ Κάβουρα: Ρωτήθηκε για τη συνεργασία της με τον Μάνο Παπαγιάννη

"Αν ήμουν μπροστά, δεν ξέρω πώς θα αντιδρούσα. Θα είχε γυρίσει πολλές φορές το μάτι μου"
23/01/2018 - 11:23

H πρώτη ανάρτηση του Μάνου Παπαγιάννη μετά την αποχώρηση από το θέατρο Χυτήριο

"Τα κατάφερες μετά από όλα αυτά. Τα κατάφερες ακόμα μια μέρα. Τα πήγες μια χαρά"
19/01/2018 - 10:04

"Εγώ είμαι το θύμα": Ο Μάνος Παπαγιάννης έλυσε τη σιωπή του... (ΒΙΝΤΕΟ)

Τί είπε ο γνωστός ηθοποιός για το φερόμενο ξυλοδαρμό της Σοφίας Παυλίδου
17/01/2018 - 12:53

Χρήστος Φερεντίνος:"Eυτυχώς που δεν ήμουν εκεί"-H on air τοποθέτηση του (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο πρώην σύζυγός της και πατέρας των παιδιών της
17/01/2018 - 08:47

Μάνος Παπαγιάννης: "Εννοείται ότι δεν έγιναν έτσι τα πράγματα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώτες δηλώσεις του ηθοποιού με τις οποίες αναιρεί όλα όσα ειπώθηκαν μέχρι τώρα
16/01/2018 - 15:45

Ο Μάνος Παπαγιάννης έσπασε τη σιωπή του για το επεισόδιο με τη Σοφία Παυλίδου!

Μια άλλη, διαφορετική αλήθεια βλέπει το φως της δημοσιότητας, μετά τις νέες αποκαλύψεις
15/01/2018 - 15:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πειθαρχική έρευνα για τον ιατρικό λειτουργό στο Νοσοκομείο Λευκωσίας

Φέρεται να ειρωνευόταν ασθενή με συμπτώματα εγκεφαλικού

Λάρνακα: Απομάκρυνση των δεξαμενών αποθήκευσης υγραερίου ζητούν Ευρωβουλευτές

Καλούν τις κυπριακές αρχές να επιταχύνουν τη διαδικασία απομάκρυνσης

Ένταλμα σύλληψης εναντίον 48χρονου Γεωργιανού, για το φόνο του Λεωνίδη

Πρόκειται για το δεύτερο πρόσωπο που αναζητούσαν οι αστυνομικές αρχές
Ελλάδα

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"

Αθήνα: Οικογενειακή τραγωδία στον Άγιο Δημήτριο

Μαχαίρωσε μέχρι θανάτου την αδερφή του και με το ίδιο μαχαίρι αφαίρεσε τη ζωή του

Ο οίκος Moody's αναβάθμισε κατά δυο μονάδες την ελληνική οικονομία

Οι λόγοι που ο διεθνής οίκος σηρίζει την αναβάθμιση της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Tο κουρδικό Κόμμα ζητά να σταματήσει η τουρκική επίθεση στο Αφρίν

«Η Τουρκία δεν έχει να κερδίσει τίποτα από την επιχείρηση του Αφρίν»

Μέρκελ: Ευρωπαϊκές απαντήσεις στα μεγάλα προβλήματα

Το πρώτο κεφάλαιο της προγραμματικής συμφωνίας είναι αφιερωμένο στην Ευρώπη

Ρωσία: Ελεύθερος αφέθηκε ο ηγέτης της αντιπολίτευσης Αλεξέι Ναβάλνι

"Βγήκα από τον οδοντίατρο: καλημέρα, δεύτερη ταξιαρχία της αστυνομίας, συλλαμβάνεστε"

tv news

Η Αμαλία συναντιέται με τη Μαργκώ και της λέει τι θυμήθηκε από το παρελθόν της..

Η Άννα τσακισμένη, οδηγείται σε μια κίνηση απελπισίας…Πέμπτη: Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη εμφάνιση, μια ανακοίνωση από ένα νέο πρόσωπο προκαλεί αναστάτωση..

Λεωνίδας, Θοδωρής και Βλάσσης στα κάρβουνα!Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/02/2018 - 19:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ