Ψυχαγωγία

Μάνος Παπαγιάννης: Τι τον ρώτησε η κόρη του μετά το επεισόδιο με τη Σ. Παυλίδου

O Μάνος Παπαγιάννης τις τελευταίες δύο βδομάδες έχει έρθει αντιμέτωπος με μία πολύ άσχημη κατηγορία, πρωτόγνωρη για τον ίδιο, αφού για πρώτη φορά μέχρι τώρα, το όνομά του συσχετίζεται με τέτοιου είδους κατηγορίες.

Οι κατηγορίες αφορούν ασφαλώς τον ξυλοδαρμό της Σοφίας Παυλίδου, που σύμφωνα με τις τελευταίες εξελίξεις, οι δύο ηθοποιοί θα βρεθούν στα δικαστήρια για να λύσουν τις διαφορές τους, μιας και ο ηθοποιός διαψεύδει ότι χτύπησε την πρώην συνεργάτιδα του.

Σε συνέντευξη στο περιοδικό DownTown που παραχώρησε πριν από μερικές μέρες ο Μάνος Παπαγιάννης, αποκάλυψε, μεταξύ άλλων, τι τον ρώτησε για το επεισόδιο με τη Σοφία Παυλίδου η 9χρονη κόρη του, Λυδία.

Η κόρη σου τι σε ρώτησε;

Με ρώτησε τι συμβαίνει.

Και τι της απάντησες;

Της είπα την αλήθεια. Ότι είχαμε έναν μικρό τσακωμό με τη Σοφία και θα τα βρούμε. Ότι όλα είναι καλά. Αλλά, όταν βλέπω ότι παίρνει τέτοιου είδους διαστάσεις, δεν μπορώ να μην απαντήσω. Δεν ήθελα να βγω και να πω ότι όλα αυτά που λέγονται είναι ανακριβή. Το θεωρούσα τόσο μηδαμινό να βγω στα κανάλια και τις εκπομπές και να απαντήσω για όλα αυτά. Αλλά τελικά έπρεπε να το κάνω.

Όσο για την γυναίκα του, Αγγελική Δαλιάνη, ποια ήταν η αντίδραση της για το περιστατικό;

"Μου είπε ότι θα μπορούσα να έχω ενεργήσει διαφορετικά. Είδες τις αμυχές στο πρόσωπο μου μόλις μπήκα σπίτι και με ρώτησε τι είχε συμβεί ακριβώς"

Επόμενο άρθρο

«Animate me!»: Ένα δωρεάν εργαστήριο animation για παιδιά

Η τέχνη του 2D Animation είναι ό,τι πιο μοντέρνο, σύγχρονο και ενδιαφέρον αυτή την εποχή
22/01/2018 - 08:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παπαγιάννης-Δαλιάνη: Τσακώθηκαν on air για το όνομα του παιδιού τους(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν έχει κλείσει το όνομα Αγγελική" - Η διαφωνία μπροστά στους δημοσιογράφους
28/04/2018 - 11:13

Πόλεμος δίχως τέλος στην υπόθεση Mάνου Παπαγιάννη - Σοφίας Παυλίδου

Τα εξώδικα μεταξύ τους συνεχίζουν να πέφτουν βροχή
24/03/2018 - 17:18

Βίκυ Κάβουρα: Ρωτήθηκε για τη συνεργασία της με τον Μάνο Παπαγιάννη

"Αν ήμουν μπροστά, δεν ξέρω πώς θα αντιδρούσα. Θα είχε γυρίσει πολλές φορές το μάτι μου"
23/01/2018 - 11:23

H πρώτη ανάρτηση του Μάνου Παπαγιάννη μετά την αποχώρηση από το θέατρο Χυτήριο

"Τα κατάφερες μετά από όλα αυτά. Τα κατάφερες ακόμα μια μέρα. Τα πήγες μια χαρά"
19/01/2018 - 10:04

"Εγώ είμαι το θύμα": Ο Μάνος Παπαγιάννης έλυσε τη σιωπή του... (ΒΙΝΤΕΟ)

Τί είπε ο γνωστός ηθοποιός για το φερόμενο ξυλοδαρμό της Σοφίας Παυλίδου
17/01/2018 - 12:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυξημένα τα επίπεδα σκόνης στην ατμόσφαιρα

Έρχεται πτώση της θερμοκρασίας, βροχές και καταιγίδες σύμφωνα με τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Διάλογος μεταξύ της Υπουργού Εργασίας και Εθελοντικών Οργανώσεων/ΜΚΟ

Η Ζέτα Αιμιλιανίδου συνεχάρη τις οργανώσεις για το έργο που επιτελούν

Οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στη Λάρνακα ενόψει της Γιορτής του Κατακλυσμού

Ο Δήμος Λάρνακας ενημερώνει ότι η παράνομη στάθμευση θα καταγγέλλεται
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η Ελλάδα προστατεύει και δίνει άσυλο σε πραξικοπηματίες

"Καταδικάζουμε εντόνως αυτή την απόφαση που προσβάλει τη συνείδηση του τουρκικού έθνους"

Νεκρή εντοπίστηκε γυναίκα στην αυλή του σπιτιού της στη Μάνδρα

Φαίνεται να της έστησαν ενέδρα θανάτου και την πυροβόλησαν στο κεφάλι

Ελλάδα: Ένας νεκρός μετά από πτώση οχήματος σε στάση λεωφορείου (ΦΩΤΟ)

Στο όχημα επέβαινε και η 9χρονη κόρη του οδηγού, η οποία τραυματίστηκε
Διεθνή

Έτσι προσπέρασαν οι εξελίξεις τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

Πώς ο Τούρκος Πρόεδρος πέτυχε ακριβώς το αντίθετο προκηρύσσοντας τις εκλογές

Κατεδάφισε τις σήραγγες των πυρηνικών δοκιμών της η Βόρεια Κορέα

Πρόκειται για μια κίνηση καλής θέλησης και προσπάθεια μείωσης των περιφερειακών εντάσεων

Στόχος τζιχαντιστή ο 4χρονος πρίγκιπας Τζορτζ

"Δεν θα αφήσουμε ούτε τη βασιλική οικογένεια" ανάρτησε στα social media

tv news

Η Όλγα με την Νικόλ έρχονται σε ρήξη με μήλον της έριδος, τον Στέφανο!

Η Τατιάνα ανακαλύπτει κάτι που αλλάζει όλα τα δεδομένα... Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Η Λατάνια στο σπίτι της Μένης για κατασκοπεία με διαταγές Αιμιλίας και Δαμιανού

Ο Αγγέλου ξυπνάει από το κώμα... Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/05/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ