Ψυχαγωγία

Μαρία Κορινθίου: Το πρώτο μήνυμα μετά την επίθεση που δέχτηκε από άγνωστο(ΦΩΤΟ)

Θύμα σεξουαλικής επίθεσης από άγνωστο έπεσε το βράδυ της Τετάρτης η Μαρία Κορινθίου.

Διαβάστε επίσης: Η Μαρία Κορινθίου έπεσε θύμα σεξουαλικής επίθεσης - Όλο το παρασκήνιο...

Η ηθοποιός μετά το άσχημο συμβάν που έζησε έκανε την πρώτη της ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram αφού ήθελε να ενημέρωση τους διαδικτυακούς της φίλους ότι είναι καλά. Συγκεκριμένα έγραψε:  

«Είμαι καλά! Σας ευχαριστώ όλους πάρα μα πάρα πολύ! Όλη μέρα δεν σήκωνα και δεν απαντούσα στα τηλέφωνα αλλά και στα μηνύματά σας απλά και μόνο για ηρεμία... Θα τα πούμε από αύριο. Καληνύχτα σε όλους σας»

κορινθιου

 

Και ο σύζυγος της φανερά σοκαρισμένος από το περιστατικό την χθεσινή μέρα επέλεξε να μείνει στο σπίτι μαζί με τη σύζυγο του ενώ σε δηλώσεις του στην εφημερίδα espresso ανέφερε: «Είμαστε ήρεμοι, η Μαρία είναι ήρεμη πλέον. Δεν μπορώ να σας πω τίποτα άλλο προτού ολοκληρωθεί η διαδικασία της μήνυσης».

Επόμενο άρθρο

Ο Ανδρέας Γεωργίου απαντά: Θα δούμε το "Τατουάζ" για τρίτη σεζόν;

Όλα όσα ανέφερε σε συνέντευξη του ο γνωστός σκηνοθέτης
07/12/2018 - 10:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι κινήσεις που θα προβεί ο Αϊβάζης μετά την επίθεση στην Κορινθίου

Η αντίδραση του ηθοποιού και όσα θα κάνει για να προστατεύσει τη σύζυγο του...
09/12/2018 - 16:24

Η συγκλονιστική περιγραφή της Κορινθίου για την επίθεση που δέχτηκε από άγνωστο

«Με πλησίασε και έκανε κίνηση να κατεβάσει το παντελόνι του.."
08/12/2018 - 10:05

Η Μαρία Κορινθίου έπεσε θύμα σεξουαλικής επίθεσης - Όλο το παρασκήνιο...

Οι σκηνές τρόμου, ο δράστης με την κουκούλα και η μεταμεσονύχτια επίθεση!
06/12/2018 - 11:36

Η Μαρία Κορινθίου έγινε.. κούκλα! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που έγινε κούκλα και πότε θα κυκλοφορήσει...
05/12/2018 - 12:35

Μαρία Κορινθίου: Οι πρώτες δηλώσεις μετά την μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της

«Κοιτιόμουν στον καθρέφτη σοκαρισμένη και δεν ήξερα πώς να νιώσω”...
11/11/2018 - 09:58

H αμετανόητη μελαχρινή Mαρία Κορινθίου έγινε... ξανθιά! Σας αρέσει; (ΦΩΤΟ)

Δείτε τις πρώτες φωτογραφίες από τη νέα της εμφάνιση και τον λόγο της αλλαγής
06/11/2018 - 19:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αντιδράσεις στα social media για τον δημόσιο θηλασμό της Ιρίνα (ΦΩΤΟ)

Πρώτη είδηση σε διεθνή ΜΜΕ οι εικόνες της γυναίκας που διαμένει στην Κύπρο

Συλλήψεις για πλαστογραφία ταυτοτήτων στη Πάφο

Καταζητείται ακόμα ένα άτομο που βρίσκεται στη Γερμανία

Συλλήψεις δύο Γεωργιανών που "πιάστηκαν" με πλαστές ταυτότητες Λιθουανίας

Καταζητείται και τρίτο πρόσωπο που φέρεται να εμπλέκεται στην υπόθεση
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Πάνω από $9 δισ οι ασφαλισμένες υλικές ζημιές των πυρκαγιών στις ΗΠΑ

Ακόμη συνεχίζουν να υποβάλλονται αιτήσεις πυροπαθών για να αποζημιωθούν

Τουρκία: Νεκροί και τραυματίες από εκτροχιασμό τρένου στην Άγκυρα

Η αμαξοστοιχία έπεσε πάνω σε ανισόπεδη διάβαση και δύο βαγόνια της ανατράπηκαν

H "εφτάψυχη" Μέι κέρδισε τη μάχη και παραμένει στην εξουσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Απορρίφθηκε η πρόταση μομφής που κατατέθηκε εναντίον της Βρετανίδας Πρωθυπουργού

tv news

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας με τη φι

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 10:15DEAL