Ψυχαγωγία

Μαρία Κορτζιά: Έτσι γιόρτασε την επέτειο πρότασης γάμου με τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά και ο Πιέρος Σωτηρίου αποφάσισαν σαν σήμερα ένα χρόνο μαζί να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας και να ανταλλάξουν όρκους αιώνιας πίστης.

Το νεαρό μοντέλο γιόρτασε την σημερινή μέρα ανεβάζοντας μια φωτογραφία στον προσωπικό της λογαρισμό στο Instagram γράφοντας τα πιο γλυκά λόγια για το αγόρι της και διεθνή μας.

"Ένας χρόνος πέρασε από την πιο εκπληκτική, όμορφη, μαγική στιγμή της ζωής μου. Τη μέρα που είπα το "ναί" στην αγάπη της ζωής μου. Η αρχή μιας καταπληκτικής ζωής έχει ξεκινήσει και δεν μπορώ να περιμένω για τα καλύτερα να έρθουν, πάντα με σένα στο πλάι μου. Σ'αγαπώ για πάντα"

Μάλιστα στην φωτογραφία μας δείχνει και το μονόπετρο που της έκανε πρόταση γάμου ο Πιέρος Σωτηρίου. Δείτε τη σχετική φωτογραφία

Επόμενο άρθρο

Aυτοί είναι οι πιο σέξυ ποδοσφαιριστές του Μουντιάλ 2018 (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποτέ το Μουντιάλ δεν ήταν τόσο γυναικεία υπόθεση... - Τα καυτά αγόρια του γηπέδου
14/06/2018 - 19:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το εντυπωσιακό δώρο της Μαρίας Κορτζιά στον Πιέρο Σωτηρίου (ΦΩΤΟ)

Το...λαμπερό δαχτυλίδι και το δημόσιο ευχαριστώ του ποδοσφαιριστή
18/06/2018 - 10:30

Μαρία Κορτζιά: Η πιο σέξυ εμφάνιση με μπικίνι στη πισίνα...(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με στυλ και ανεβάζει τις θερμοκρασίες του Instagram
06/06/2018 - 15:52

Η Μαρία Κορτζιά μας γυρνάει πλάτη...και κολάζει

Η εντυπωσιακή και τόσο γυμνασμένη πίσω όψη της
17/05/2018 - 17:47

Γιορτάζει ο Απόλλωνας: «64 χρόνια ιστορίας και περηφάνιας»

Σαν σήμερα, το ιστορικό σωματείο της Λεμεσού εγεννήθη...
14/04/2018 - 12:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έφυγε από τη ζωή η 73χρονη που ξυλοκοπήθηκε από τον γιο της

Διερευνάται υπόθεση ανθρωποκτονίας εναντίον του 42χρονου γιου της

Το χρονικό του φονικού τα ξημερώματα στην Πέγεια

Ο καυγάς, το τροχαίο και η προσπάθεια εξαφάνισης αποτυπωμάτων

Κλέφτες με ακριβό γούστο χτύπησαν στη Λεμεσό

Μπούκαραν σε μπουτίκ με επώνυμα ρούχα και έκλεψαν είδη ένδυσης αξίας 20 χιλιάδων ευρώ
Ελλάδα

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του

Με γραβάτα μετέβη στο Ζάππειο ο Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κόκκινη γραβάτα, φημολογείται πως είναι αυτή που του χάρισε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ

Iστορική χαρακτηρίζουν τα σερβικά ΜΜΕ την απόφαση του Eurogroup για την Ελλάδα

"Με δώρα βγαίνει η Ελλάδα από την κρίση" ο τίτλος του Blic
Διεθνή

Ποιο είναι το διακύβευμα των εκλογών στην Τουρκία;

Κύπριοι αναλυτές καταθέτουν την δική τους άποψη στο AlphanewsLive

Το προφίλ των τεσσάρων βασικών υποψηφίων στις τουρκικές εκλογές (ΦΩΤΟ)

Ποιοι είναι οι τέσσερις βασικότεροι μνηστήρες του τουρκικού προεδρικού θώκου;

Κάλπες στην Τουρκία: Λεπτό προς λεπτό από την "Πόλη" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Alpha και το AlphaNews.Live βρίσκονται στην Κωνσταντινούπολη

tv news

Ένας ακόμα συγγενής των Τριαντάφυλλων έρχεται να ταράξει τη ζωή τους

Ή για την ακρίβεια,έρχεται αλλά τελικά η δική του η ζωή θα ταραχτεί! Σαβ/Κυρ «Το Σόι Σου»
Alpha TV Κύπρου

Στα 13 του χρόνια, νόσησε από καρκίνο στον εγκέφαλο.Πάλεψε και βγήκε νικητής...

Ο Γιάννης ήταν καθημερινά στόχος εκφοβισμού των συμμαθητών του... Κυριακή:Νέο Πάμε Πακέτο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/06/2018 - 14:00DEAL