Ψυχαγωγία

Μαρία Μπακοδήμου: Ποζάρει με τον 16χρονο γιο της, στο δείπνο των γενεθλίων του

Ο γιος της Μαρίας Μπακοδήμου και του Δημήτρη Αργυρόπουλου, Άρης Αργυρόπουλος έγινε 16 χρονών. 

Ο 16χρονος πλέον Αρης, θέλησε να περάσει την μέρα των γενεθλίων του με την οικογένειά του, απολαμβάνοντας το φαγητό τους σε γνωστό εστιατόριο Αθήνας. Αν και η  παρουσιάστρια με τον πρώην σύζυγό της έχουν χωρίσει εδώ και χρόνια, ωστόσο, διατηρούν άψογες σχέσεις, κάτι το οποίο και μας έχουν αποδείξει αρκετές φορές, σε κοινές οικογενειακές τους εξόδους.

Η Μαρία Μπακοδήμου, θέλησε να ευχηθεί στον αγαπημένο της γιο για την ξεχωριστή αυτή μέρα ανεβάζοντας μία φωτογραφία με τον ίδιο στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Στην τρυφερή φωτογραφία βλέπουμε την ξανθιά παρουσιάστρια να χαμογελά στο πλευρό του γιου της γράφοντας την ακόλουθη λεζάντα: 

«Σήμερα έγινε 16! Χρόνια πολλά αγόρι μου»

Επόμενο άρθρο

Το εκπαιδευτικό πρόγραμμα «World Voice» για πρώτη φορά στην Κύπρο

Το Πολιτιστικό Ίδρυμα Τράπεζας Κύπρου και το British Council, δίνουν φωνή στη μουσική
07/01/2018 - 10:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βρετανία γιορτάζει τα γενέθλια της Βασίλισσας Ελισάβετ...- Πόσα κλείνει;(ΦΩΤΟ)

Δείτε σπάνιες φωτογραφίες της, τη σημερινή εκδήλωση αλλά και γιατί τα γιορτάζει δυο φορές
21/04/2018 - 12:03

10 πράγματα που πρέπει να σταματήσετε να κάνετε στο Facebook

Προστατεύστε περισσότερο τους εαυτούς σας
17/04/2018 - 11:32

Σοφία Μουτίδου:"Tα 3/4 της ζωης μου υπήρξα βαθύτατα άφραγκη χωρίς καμία στήριξη"

Το δημόσιο ξέσπασμα της ηθοποιού για τους φίλους την που την εκμεταλλεύονται
16/04/2018 - 09:05

"Happy Birthday Αlpha Kύπρου" τραγούδησαν τα παιδιά του προσωπικού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξεχωριστό πάρτυ γενεθλίων του σταθμού στη φάρμα Riverland στα Καμπιά...
15/04/2018 - 21:06

Γιορτάζει ο Απόλλωνας: «64 χρόνια ιστορίας και περηφάνιας»

Σαν σήμερα, το ιστορικό σωματείο της Λεμεσού εγεννήθη...
14/04/2018 - 12:49

Γενέθλια στην προπόνηση για τον Σπόλιαριτς (ΒΙΝΤΕΟ)

Έγινε 21 χρονών και οι συμπαίκτες του του έφεραν τούρτα
02/04/2018 - 17:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανώτατο Δικαστήριο: Μείωσε τις ποινές στους πέντε καταδικασθέντες του ΣΑΠΑ

Ανέτρεψε την πρωτόδικη απόφαση του Μόνιμου Κακουργιοδικείου που επέβαλε ποινές φυλάκισης

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 78χρονη Μάρθα Λοΐζου (ΦΩΤΟ)

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού, όπου υποβλήθηκε σε ιατρικές εξετάσεις
Ελλάδα

Γιούνκερ από την Αθήνα: Δεύτερη μου πατρίδα η Ελλάδα

Συνάντηση με τον Αλέξη Τσίπρα και άλλους πολιτικούς αξιωματούχους

Εγκάρδια και σε καλό κλίμα συνάντηση Ερντογάν - Βαρθολομαίου

Θέματα Πατριαρχείου και ομογένειας συζήτησαν ο Οικουμενικός Πατριάρχης ο Τούρκος Πρόεδρος

Απορρίφθηκε και το τρίτο αίτημα των Ελλήνων στρατιωτικών

Πάνω από 50 μέρες παραμένουν υπό κράτηση στις φυλακές της Ανδριανούπολης
Διεθνή

ΗΠΑ: Συνελήφθη μετά 40 χρόνια «ο δολοφόνος του Γκόλντεν Στέιτ»

Βίασε περίπου 50 γυναίκες και δολοφόνησε 12 ανθρώπους, ενώ διέπραξε 120 ληστείες

Στην Ιαπωνία υπάρχει η πόλη των γάτων

Γάτοι παντού παρέα με ψαράδες

Ιστορική συνάντηση Κιμ Γιονγκ Ουν και του Μουν Τζε-ιν

Σημαντικό βήμα για τη Βόρεια και Νότια Κορέα από το χωριό Πανμουντζόμ

tv news

Ο Τόνυ περνάει πάλι μια αυτοκαταστροφική φάση με τις ουσίες. Αυτή τη φορά...

Τα αποτελέσματα θα είναι δραματικά... Πέμπτη: Συγκλονιστικό Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Ο Δαμιανός δέχεται ένα αποκαλυπτικό μήνυμα στο κινητό του για τις μετοχές...

Βάνα-Ζούβας-Σύλβια κάνουν πρόβες για ακόμη μια κλοπή.Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 26/04/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ