Ψυχαγωγία

Mε Αγάπη Χριστιάνα: Δείτε το τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει πιο φρέσκια από ποτέ για να μοιράσει αγάπη στα απογεύματά μας...

Η αγαπημένη καθημερινή τηλεοπτική συνήθεια των τηλεθεατών μετρά αντίστροφα για την έναρξη της εκπομπής, στις 3 Σεπτεμβρίου στις 15:30. Οι εκπλήξεις του "Με αγάπη Χριστιάνα" που ετοιμάζονται πυρετωδώς είναι πολλές ενώ για ακόμα μια χρονιά η Χριστιάνα, ως σταθερή αξία θα μοιράσει χαμόγελα και θετική αύρα από το τιμόνι της παρουσίασης.

Δείτε το επίσημο τρέιλερ της εκπομπής. H Xριστιάνα γράφει από καρδιάς, ένα γράμμα στους τηλεθεατές

" Κάθε μέρα, ξεκινάει με ένα ευχαριστώ

σε εσένα...

Γιατί μαζί σου κατάφερα να είμαι αληθινή, αυθόρμητη, ειλικρινής

Γιατί όλα αυτά τα χρόνια είδαμε τον κόσμο να αλλάζει

Δώσαμε το δικό μας νόημα στο τι είναι, αγάπη.

Ευχαριστώ εσένα, που με έκανες κομμάτι της ζωής σου.

Με αγάπη... Χριστιάνα"

Και μη ξεχνάτε, η κλεψύδρα της μεγάλης τηλεοπτικής επιστροφής αδειάζει....

12 και σήμερα για να δούμε ξανά "Με αγάπη Χριστιάνα".

Επόμενο άρθρο

Τι κάνει σήμερα η "Δεβόρα" του Ζάχου Δόγκανου; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα δύσκολα παιδικά χρόνια και ο αγώνας που έκανε για να "φαίνεται" έστω και λίγο Ελληνίδα
21/08/2018 - 17:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τον ρόλο του στο «Μπλε» και την πατρότητα…
13/11/2018 - 17:35

Μακαρονάδα με σκορδάτη σάλτσα από τον Αντρέα Καβάζη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πιο νόστιμη συνταγή για μια απολαυστική και διαφορετική μακαρονάδα..
13/11/2018 - 15:54

O Γιώργος Εφραίμ στην εκπομπή της....Χριστιάνας Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της παρουσίας του και τα "πειράγματα" από την ομάδα της παρουσιάστριας
12/11/2018 - 17:08

H Αριστοτέλους επέλεξε... ποδοσφαιρική ομάδα και φόρεσε τη φανέλα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η υποστήριξη, η πρόσκληση στο γήπεδο και όσα δήλωσε!
12/11/2018 - 10:43

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μας δείχνει πως περνάει το πρωινό της!(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με τις πιτζάμες της χωρίς μακιγιάζ και απολαμβάνει τις.. καπηρούες της!
10/11/2018 - 10:30

Χ. Αριστοτέλους: Αποκάλυψε λεπτομέρειες για την σχέση της με τον Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

O τρόπος που κοιμούνται, το τραγούδι του γάμου τους και η αφιέρωση on air
09/11/2018 - 17:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η διάνοιξη των οδοφραγμάτων στις τ/κ εφημερίδες (ΦΩΤΟ)

Εκτενή άρθρα, λεπτομερής περιγραφή και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Χιλιάδες οι εκκρεμούσες αιτήσεις για Ελάχιστο Εγγυημένο Εισόδημα

Έχουν προταθεί επιπρόσθετα μέτρα που έχουν δρομολογηθεί για βελτίωση των διαδικασιών
Ελλάδα

"Δεν σκότωσα την κόρη μου, την τεμάχισα"

Φρίκη προκαλούν όσα εισακούσθηκαν ενώπιον του Εφετείου για την υπόθεση της μικρής Άννυ

Η 14χρονη Μαριάννα που διήνυσε 42χλμ με αναπηρικό στον Μαραθώνιο της Αθήνας

Ρίγη συγκίνησης προκαλεί το βίντεο με τη στιγμή που η μικρή εκπλήρωσε άλλο ένα όνειρο της

Στόχος εμπρηστών αντιεισαγγελέας του Αρείου Πάγου

Εκρηκτικός μηχανισμός, ο οποίος δεν εξερράγη εντοπίστηκε έξω από το σπίτι του
Διεθνή

Γονείς οδηγήθηκαν στη φυλακή επειδή ονόμασαν το γιο τους Αδόλφο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Εξέφραζαν το θαυμασμό τους για τον Χίλτερ στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης

Αγωγή CNN εναντίον του Ντοναλντ Τραμπ και βοηθών του Λευκού Οίκου

Η απάντηση του καναλιού για τον αποκλεισμό του Jim Acosta από τον Λευκό Οίκο

Η Τουρκία αποχώρησε από τη Σύνοδο για τη Λιβύη στην Ιταλία

"Με βαθιά απογοήτευση αποχωρήσαμε" δηλώνει ο Τούρκος Αντιπρόεδρος

tv news

Στην Αίγινα η οικογένεια Μελά πρέπει να παραδώσει το μωρό στον Παρασχάκη...

Γεγονός που προκαλεί δραματικές αντιδράσεις σε όλους...Τρίτη: Διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Η απροσδόκητη είδηση της εξέλιξης της υγείας του Νάσου, καταρρακώνει τη Μάρθα...

Ο Μιχάλης μπροστά σε μια απροσδόκητη συνάντηση «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 13/11/2018 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ