Ψυχαγωγία

Mε Αγάπη Χριστιάνα:Δείτε backstage φωτογραφίες από το trailer της εκπομπής(ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει πιο φρέσκια από ποτέ για να μοιράσει αγάπη στα απογεύματά μας...

Η αγαπημένη καθημερινή τηλεοπτική συνήθεια των τηλεθεατών μετρά αντίστροφα για την έναρξη της εκπομπής, στις 3 Σεπτεμβρίου. Οι εκπλήξεις του "Με αγάπη Χριστιάνα" που ετοιμάζονται πυρετωδώς είναι πολλές ενώ για ακόμα μια χρονιά η Χριστιάνα, ως σταθερή αξία θα μοιράσει χαμόγελα και θετική αύρα από το τιμόνι της παρουσίασης.

Ο φακός του alphanews.live βρέθηκε στα παρασκήνια του τρέιλερ της εκπομπής και κατέγραψε εικόνες με την Χριστιάνα σε μια κουζίνα να ετοιμάζεται να μας σερβίρει... αγάπη.Δείτε φωτογραφίες backstage.

Και μη ξεχνάτε, η κλεψύδρα της μεγάλης τηλεοπτικής επιστροφής αδειάζει....

15 και σήμερα για να δούμε ξανά "Με αγάπη Χριστιάνα"

 

 

 

ΑΡΙΣΤ

ΑΡΙΣΤ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο γήπεδο για να υποστηρίξει την "Εθνική"(ΦΩΤΟ)

Ο άντρας της, Γιώργος Εφραίμ μέσα στην 11άδα της ομάδας...
16/11/2018 - 22:44

Η Αριστοτέλους...ηθοποιός - Δείτε φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς(ΦΩΤΟ)

"Η Φαμίλια" ετοιμάζει μια μεγάλη έκπληξη στα νέα της επεισόδια
15/11/2018 - 10:16

O Γιώργος Εφραίμ στην εκπομπή της....Χριστιάνας Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της παρουσίας του και τα "πειράγματα" από την ομάδα της παρουσιάστριας
12/11/2018 - 17:08

H Αριστοτέλους επέλεξε... ποδοσφαιρική ομάδα και φόρεσε τη φανέλα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η υποστήριξη, η πρόσκληση στο γήπεδο και όσα δήλωσε!
12/11/2018 - 10:43

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μας δείχνει πως περνάει το πρωινό της!(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με τις πιτζάμες της χωρίς μακιγιάζ και απολαμβάνει τις.. καπηρούες της!
10/11/2018 - 10:30

Χ. Αριστοτέλους: Αποκάλυψε λεπτομέρειες για την σχέση της με τον Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

O τρόπος που κοιμούνται, το τραγούδι του γάμου τους και η αφιέρωση on air
09/11/2018 - 17:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η πόλη του Ζήνωνα υποδέχθηκε τη μεγάλη γιορτή αθλητισμού και προσφοράς (BINTEO)

Οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προσδοκία στο 2ο Rudisson Blue Μαραθώνιο της Λάρνακας

Επί ποδός η Αστυνομία για αντιμετώπιση τροχαίων συγκρούσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εβδομαδιαία εκστρατεία ελέγχου ταχύτητας, αρχίζει αύριο σε παγκύπριο επίπεδο

ΑΚίΔΑ: Καταγγέλλει αύξηση μαθητών ανά τμήμα σε δημόσιο νηπιαγωγείο της Λάρνακας

Κάνει λόγο για "κακό προηγούμενο" από πλευράς Υπουργείου Παιδείας
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Η συγκλονιστική ανακάλυψη του σπάνιου πορτρέτου του Ιησού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ιστορικός τέχνης που είδε την σπάνια τοιχογραφία μίλησε στον Alpha

Εμανουέλ Μακρόν: "Χρειαζόμαστε περισσότερη Ευρώπη"

Τι ανέφερε ο Γάλλος Πρόεδρος ενώπιον της Ολομέλειας του Γερμανικού Κοινοβουλίου

Ο ισχυρισμός του Τούρκου Υπουργού Άμυνας για την υπόθεση Κασόγκι

Οι δολοφόνοι πιθανόν να μετέφεραν το διαμελισμένο πτώμα του εκτός Τουρκίας

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η απόρριψη του Μιχάλη βουλιάζει τη Μαρίνα στην απελπισία..

Χωρίς όμως να την απομακρύνει από τον στόχο της... Δευτέρα Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 19/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ