Ψυχαγωγία

Mε μελαγχολική διάθεση φαίνεται πως ξύπνησε σήμερα η Ελένη Μενεγάκη (ΦΩΤΟ)

Με μάλλον μελαγχολική διάθεση φαίνεται πως ξύπνησε σήμερα η βασίλισσα της ελληνκής τηλεόρασης.

Ο λόγος φυσικά για την Ελένη Μενεγάκη, η οποία με μία ανάρτησή της στο Instagram μας ανοίγει την καρδιά της και μας λέει όλα όσα σκέφτεται σήμερα.

Ξημερώνοντας αυτό το σαββατιάτικο και χειμωνιάτικο πρωινό, έφερε στο μυαλό της "ωραίας Ελένης" τον δικό της "καλοκαιρινό παράδεισο" όπως αναφέρει η ίδια, που δεν είναι άλλος από την Άνδρο.

Η ξανθιά παρουσιάστρια δείχνει να ανυπομονεί για τους θερινούς μήνες και μάλιστα θέλησε να το μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους το μεσημέρι του Σαββάτου.

Συγκεκριμένα, ανέβασε στο Instagram της λογαριασμό στο Instagram μια καλοκαιρινή φωτογραφία από την Άνδρο και έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησής της: «Κάτι τέτοιες βροχερές κ κρύες μέρες το μυαλό μου ταξιδεύει στον καλοκαιρινό μου παράδεισο». 

Επόμενο άρθρο

Κερδοφόρο για πρώτη φορά στην ιστορία του το Twitter

To μέχρι τώρα ζημιογόνο μέσο κοινωνικής δικτύωσης έκανε κέρδη 91,1 εκατομμυρίων δολαρίων
10/02/2018 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απίστευτη δήλωση για την Μενεγάκη και το.. Photoshop!

Το περιστατικό που εξόργισε την παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
14/11/2018 - 13:05

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο για τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Το "ειρωνικό" σχόλιο από διαδικτυακή της φίλη και η εξήγηση που έδωσε...
14/11/2018 - 10:47

Η on air "έκπληξη" του Μαρίνου Κόνσολου που ξάφνιασε την Ελένη Μενεγάκη!(ΒΙΝΤΕΟ)

Πήγε καλεσμένος στην Μενεγάκη και την άφησε άφωνη με αυτό που της ζήτησε...
13/11/2018 - 09:21

Ελένη Μενεγάκη: Δείτε που πήγε παρέα με τις κόρες της! (ΦΩΤΟ)

Η οικογενειακή απόδραση, η φωτογραφία που δημοσίευσε και το σχόλιο της...
12/11/2018 - 08:59

Ό,τι πιο γλυκό!Ο γιος της Ελένης Μενεγάκη δίνει το πιο τρυφερό φιλί...(ΦΩΤΟ)

Η αγκαλιά, το φιλί και η καρδούλα στην μικρή αδερφή του
06/11/2018 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Του πήγε ηλεκτρονικό υπολογιστή για επιδιόρθωση και δεν τον επέστρεψε ποτέ

Χειροπέδες σε 32χρονο που πληρώθηκε κανονικά αλλά "ξέχασε" να επιστρέψει τη συσκευή

Στην Εντατική εξακολουθεί να νοσηλεύεται ο 15χρονος μαθητής

Είχε υποστεί λιποθυμικό επεισόδιο ενώ βρισκόταν στο σχολείο του, στην Πάφο

Έκλεψαν όχημα και μετά από πέντε ημέρες το πυρπόλησαν

Τα αίτια της πυρκαγιάς, που έκαψε ολοσχερώς το όχημα, διερευνώνται
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Ανησυχία ΗΠΑ για την συνεχιζόμενη κράτηση Αμερικανών στη Τουρκία

Εξελίξεις στις Διμερείς Σχέσεις των δύο χωρών

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 09:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ