Ψυχαγωγία

Μέγκαν Μαρκλ: Αποκαλύφθηκε το ετήσιο εισόδημά της ως ηθοποιός!

Η Μέγκαν Μαρκλ είναι δούκισσα του Σάσεξ και πλέον μπορεί να έχει σε υλικά αγαθά ότι θελήσει, αφού παντρεύτηκε τον πρίγκιπα του παραμυθιού της... και αν δεν είναι του παραμυθιού της, είναι σίγουρα της Μεγάλης Βρετανίας.

Πριν όμως γίνει πριγκίπισσα της Μεγάλης Βρετανίας, ήταν επιτυχημένη ηθοποιός που έγινε γνωστή παγκόσμια μέρα από τον ρόλο της ως Ρέιτσελ Ζέιν στη σειρά "Suits" για έξι χρόνια. Σύμφωνα, με την εφημερίδα Sun, η Μέγκαν Μαρκλ ήταν μια ακριβοπληρωμένη ηθοποιός αφού αποκάλυψε τον μισθό της και τις ετήσιες απολαβές της.

μαρκλ

Η αγαπημένη πριγκίπισσα της Μεγάλης Βρετανίας, αμειβόταν με 47.000 δολάρια ανά επεισόδιο δηλαδή 423.000 ετησίως. Ακόμα, η συνολική της περιουσία ανέρχεται στα 5 εκατομμύρια δολάρια από συμμετοχές σε ταινίες και σειρές.

 

Επόμενο άρθρο

Δανάη Παππά: Η γλυκιά πρωταγωνίστρια του "Τατουάζ" με ...σέξυ μπικίνι(ΦΩΤΟ)

Η εμφάνισή της στην παραλία που "κόλασε" τους followers της
19/08/2018 - 11:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το κοινό ψήφισε! Ποιο είναι το πιο δημοφιλές μέλος της βασιλικής οικογένειας;

Η "μάχη" για την πρωτιά και η θέση της Μέγκαν που ξάφνιασε...
13/11/2018 - 14:29

Σάλος στο παλάτι! Παραιτήθηκε η πιο στενή συνεργάτης της Μέγκαν Μαρκλ!

Η ξαφνική παραίτηση, ο λόγος και η αντίδραση από το παλάτι..
11/11/2018 - 11:04

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Η λεπτομέρεια που αποκάλυψαν από τη μέρα του γάμου

Το παρασκήνιο, η απουσία του πατέρα της Μέγκαν, ο ρόλος του Κάρολου και οι αποκαλύψεις..
10/11/2018 - 09:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aυτούς καταζητεί η Αστυνομία για διαρρήξεις και κλοπές στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Ένας Λεμεσιανός και δύο Γεωργιανοί "ξάφρισαν" την πόλη μεταξύ 2017-2018

"Όλοι θέλουν να πλύνουν τα χέρια τους για αυτή την τραγωδία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζει ο χαροκαμένος πατέρας της αδελφοκτονίας στη συνοικία του Άη Γιάννη στη Λάρνακα

Καταδικάζουν το ψευδοκράτος φοιτητές και μαθητές σε όλη την Κύπρο (ΦΩΤΟ)

Πορεύονται με το σύνθημα "ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ - ΛΕΥΤΕΡΙΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ"
Ελλάδα

Σεισμός 4,5 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ ταρακούνησε τη Ζάκυνθο (ΦΩΤΟ)

Το επίκεντρό του εντοπίστηκε 33 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά του νησιού

Προχώρησαν σε άνοιγμα λογαριασμών του Κώστα Σημίτη

"Ευπρόσδεκτη η έρευνα" δηλώνει ο πρώην Έλληνας Πρωθυπουργός

"Δεν σκότωσα την κόρη μου, την τεμάχισα"

Φρίκη προκαλούν όσα εισακούσθηκαν ενώπιον του Εφετείου για την υπόθεση της μικρής Άννυ
Διεθνή

Θανατική ποινή για πέντε για την δολοφονία Κασόγκι λέει ο Γενικός Εισαγγελέας

"Ο Πρώην Αναπληρωτής Επικεφαλής της Υπηρεσίας Πληροφοριών διέταξε τη δολοφονία"

"Ντόμινο" παραιτήσεων στην Βρετανική Κυβέρνηση (ΦΩΤΟ)

Αυτούσιες οι επιστολές τους προς την Τερέζα Μέι

tv news

Ο Στέφανος καλεί την αστυνομία στην αποθήκη και όλοι μαζί βλέπουν τα «σημάδια»..

Η Όλγα στήνει μια κομπίνα με τη Βάσω... Το Τατουάζ: Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Δημήτρης συνέρχεται με μερική απώλεια μνήμης, δεν θυμάται τίποτα για την πτώση

Η Κάτια  εκμεταλλεύεται την κατάσταση του... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 15/11/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ