Ψυχαγωγία

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Για κάθε γυναίκα, η απόφαση να κόψει το μαλλί είναι πάντα από τις πιο δύσκολες. Είτε θα το κόψεις μια σταλιά είτε θα το κόψεις κοντό η απόφαση να το κάνεις είναι εξίσου δύσκολη.

Η Μελίνα Ασλανίδου, αν και γενικότερα δεν είναι από τις γυναίκες που τολμά να κάνει μεγάλες αλλαγές στο μαλλί ή την εξωτερική της εμφάνιση γενικότερα, (ή τουλάχιστον δεν μας έχει συνηθίσει σε μεγάλες αλλαγές) ωστόσο, αποφάσισε να αλλάξει λίγο το μαλλί.

Η γνωστή τραγουδίστρια, πήρε την μεγάλη απόφαση να τα κόψει και να τα κάνει μακρύ καρέ.

Η ίδια αφού "πρόδωσε  το νέο της hair look μέσα από δύο φωτογραφίες που δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram...

 

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ

Επόμενο άρθρο

Tο αμφιλεγόμενο τραγούδι του Χρήστου Δάντη που προκάλεσε τον τρελό χαμό

Η κατακραυγή από τους συναδέλφους του,η δική του απάντηση και η ανακοίνωση εναντίον του
16/05/2018 - 15:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tάμτα: Η συγκατοίκηση, ο έρωτας, το ανατρεπτικό νέο look και ο...γάμος!(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένη από ποτέ, ανανεωμένη και το επόμενο βήμα στη σχέση της
07/11/2018 - 11:47

Μελίνα Ασλανίδου: Η γυμνή φωτογραφία της και η καταγγελία στη δίωξη

Ο εκνευρισμός της τραγουδίστριας, οι μπελάδες και η αποκαλυπτική φωτογραφία...
02/11/2018 - 10:26

Mελίνα Ασλανίδου:"Ο πατέρας μου δεν δέχθηκε ότι θα γίνω τραγουδίστρια" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο προσωπικός της απολογισμός για τα δεκαοχτώ χρόνια καριέρας
11/10/2018 - 17:22

Άφαντος ο..."κουρέας του Πρωταρά"

Άγνωστος άνδρας κρύβεται σε σημείο του παραλιακού πεζόδρομου και ασχολείται με...τρίχες
25/09/2018 - 08:26

Άγνωστος κόβει τα μαλλιά ανυποψίαστων γυναικών στον παραλιακό του Πρωταρά

Κρύβεται σε σημείο του πεζόδρομου και κόβει ολόκληρες τούφες μαλλιών
24/09/2018 - 17:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διαμαρτυρία Οικολόγων για ανέγερση εμπορικού κέντρου στην επαρχία Λάρνακας

Έκαναν λόγο για οικολογική καταστροφή, η οποία επιφέρει εκκοπή δέντρων μεγάλης ηλικίας

Χειροπέδες σε 42χρονο για σωρεία διαρρήξεων και κλοπών

Ο ύποπτος αναμένεται να οδηγηθεί αύριο ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Πάφου

Πολίτες συνέβαλαν στη σύλληψη 22χρονου ληστή στην Πάφο

Η Αστυνομία αναζητά δεύτερο πρόσωπο, το οποίο κατάφερε να διαφύγει
Ελλάδα

Ένοχος ο Ιωάννης Σμπώκος για την υπόθεση TorM1

Κατηγορείται για δωροδοκία και νομιμοποίηση εσόδων από παράνομες δραστηριότητες

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...
Διεθνή

Μέι: "Δεν θα είμαι υποψήφια στις επόμενες εκλογές"

Ώρα μηδέν για την κρίσιμη ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής εναντίον της

Στον Ουκρανό σκηνοθέτη Όλεγκ Σέντσοφ το βραβείο Ζαχάρωφ 2018

Ο σκηνοθέτης τιμήθηκε από το ΕΚ για το θάρρος και τη μάχη που δίνει για τη δημοκρατία

Ποινή φυλάκισης 3 ετών στον πρώην δικηγόρο του Τραμπ (BINTEO)

Ο Μάικλ Κόεν είχε δηλώσει ένοχος για φοροδιαφυγή και ψευδείς τραπεζικές δηλώσεις

tv news

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 20:20ALPHA NEWS