Ψυχαγωγία

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Για κάθε γυναίκα, η απόφαση να κόψει το μαλλί είναι πάντα από τις πιο δύσκολες. Είτε θα το κόψεις μια σταλιά είτε θα το κόψεις κοντό η απόφαση να το κάνεις είναι εξίσου δύσκολη.

Η Μελίνα Ασλανίδου, αν και γενικότερα δεν είναι από τις γυναίκες που τολμά να κάνει μεγάλες αλλαγές στο μαλλί ή την εξωτερική της εμφάνιση γενικότερα, (ή τουλάχιστον δεν μας έχει συνηθίσει σε μεγάλες αλλαγές) ωστόσο, αποφάσισε να αλλάξει λίγο το μαλλί.

Η γνωστή τραγουδίστρια, πήρε την μεγάλη απόφαση να τα κόψει και να τα κάνει μακρύ καρέ.

Η ίδια αφού "πρόδωσε  το νέο της hair look μέσα από δύο φωτογραφίες που δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram...

 

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ

Επόμενο άρθρο

Tο αμφιλεγόμενο τραγούδι του Χρήστου Δάντη που προκάλεσε τον τρελό χαμό

Η κατακραυγή από τους συναδέλφους του,η δική του απάντηση και η ανακοίνωση εναντίον του
16/05/2018 - 15:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξεχάστε την ξανθιά χαίτη της Μίνας Αρναούτη (ΦΩΤΟ)

Άλλαξε τα μαλλιά της και έχει γίνει αγνώριστη-Δείτε την να ποζάρει με το ανανεωμένο look
10/08/2018 - 10:17

Ο Ανδρέας Γεωργίου άλλαξε στυλ... με "εντολή" μιας γυναίκας! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Απαλλάχτηκε από το ατημέλητο look και επέστρεψε στο κοντό
22/07/2018 - 18:00

Tραμπ: Τα μαλλιά μου είναι από τα μεγαλύτερα μου ατού (ΒΙΝΤΕΟ)

"Τώρα πια δεν λένε ότι φοράω περούκα"
26/06/2018 - 10:19

H Βάσω Λασκαράκη έβαψε και έκοψε τα μαλλιά της - Η αλλαγή στο look της (ΦΩΤΟ)

Δείτε τις αλλαγές που έκανε με την έλευση του καλοκαιριού
07/06/2018 - 13:23

Τα μαλλιά και η υγεία μας

Όλα όσα μαρτυρούν για την κατάσταση της υγείας μας
30/05/2018 - 09:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

614 καταγγελίες οδηγών από την Αστυνομία μέσα σε μόλις 48 ώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη ανώτατων αξιωματικών στο Αρχηγείο

Χειροπέδες σε 66χρονο για την πυρκαγιά στο Μηλικούρι (ΒΙΝΤΕΟ)

Από ξύλα που προορίζονταν για την σούβλα του Δεκαπενταυγούστου ξέσπασε η φωτιά

Σε καταστολή ο 40χρονος που ξυλοκόπησε πλήρωμα ασθενοφόρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει στον Alpha η Προϊστάμενη της Υπηρεσίας Ασθενοφόρων
Ελλάδα

Συναγερμός στο αεροδρόμιο των Χανιών από πληροφορία για βόμβα (ΦΩΤΟ)

Πυροτεχνουργοί και ειδικά εκπαιδευμένα σκυλιά πραγματοποιούν εξονυχιστικό έλεγχο

Ηλικιωμένος έπνιξε τον γείτονα του, ανήμερα Δεκαπενταύγουστου

"Τι έκανα; Κατέστρεψα τα παιδιά μου" έλεγε πάνω από το άψυχο σώμα...

Τραγωδία στο Φιλοπάππου: Τραγικό θάνατο βρήκε 25χρονος, θύμα ληστείας

Πρόσωπο κλειδί στην υπόθεση θεωρείται νεαρή κοπέλα που βρίσκεται σε κατάσταση σοκ
Διεθνή

Σεισμός 5,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην κεντρική Ιταλία

Έγινε αισθητός στην ευρύτερη περιοχή έως και την Ρώμη

Νέες απειλές για κυρώσεις από τις ΗΠΑ στην Τουρκία

Ζητούν την απελευθέρωση του φυλακισμένου Αμερικανού πάστορα

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 17/08/2018 - 07:15ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ