Ψυχαγωγία

Mελίνα Ασλανίδου:"Ο πατέρας μου δεν δέχθηκε ότι θα γίνω τραγουδίστρια" (ΒΙΝΤΕΟ)

H Mελίνα Ασλανίδου βρέθηκε καλεσμένη σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα".

Ο δημοσιογράφος Τάσος Ευαγγέλου, συνάντησε την δημοφιλή τραγουδίστρια και μίλησαν για όλα, για την επαγγελματική της πορεία (κάνοντας τον δικό της απολογισμό στα δεκαοχτώ χρόνια καριέρας), την άρνηση του πατέρα της να γίνει τραγουδίστρια 

Mια διαδρομή 18 ολόκληρων ετών. Μια διαδρομή γεμάτη συναισθήματα, εικόνες, συγκινήσεις, εικόνες, μια διαδρομή γεμάτη από όλα. Είμαι χαρούμενη που βρήκα γρήγορα τι με εκφράζει και μπήκα στον χώρο. Η μουσική κάνει καλό στην δική μου την ψυχή και μόνο ευγνωμοσύνη και χαρά μπορεί να με γεννήσει. Σε ηλικία τριών χρονών ξεκίνησα να τραγουδώ. Νιώθω ευλογημένη που βρήκα τι με γεμίζει από μικρή.

Συνάντησα στη ζωή μου ανθρώπους κλείδια και με βοήθησαν στον χώρο της μουσικής. Στην επαγγελματική μου ζωή ήρθαν όλα μαγικά. Για κάποιο λόγο "'έπεφτα" σε αυστηρούς δασκάλους και μυήθηκα με τον σωστό τρόπο.

 

Όσο για τις δυσκολίες που συνάντησε από τον πατέρα της εκμυστηρεύτηκε

Ξεκίνησα να τραγουδώ κρυφά από τους γονείς μου, γιατί ο πατέρας μου δεν ήθελε να ακολουθήσω τον χώρο. Όταν οι γονείς σου δεν είναι μέσα στον χώρο και ζουν σε ένα χωριό, είναι λογικό να μην ήθελαν και να είχαν ένα φόβο για το άγνωστό. 

Η Μελίνα Ασλανίδου μίλησε για την προσωπική της ζωή και την επιλογή της να μετακομίσει μόνιμα στα Χανιά για να βρίσκεται κοντά στον αγαπημένο της και τις φωτογραφίες που δημοσιεύει

Το Instagram έχει κάνει την δουλειά (που βλέπετε φωτογραφίες με τον σύντροφό μου). Έχω χαρά και θέλω να την δείξω στους φίλους μου αλλά πολλές φορές πρέπει και θέλω συνειδητά να απέχω. 

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη 

Επόμενο άρθρο

Η σφοδρή επίθεση στην Αθηνά Οικονομάκου και τα απαξιωτικά σχόλια...(ΦΩΤΟ)

"Αισθάνομαι λύπη και ντροπή-Πόσο προκλητική μπορείς να γίνεις;"
11/10/2018 - 11:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

''Κρέμασε'' τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια ο Τζον Τέρι

Τίτλοι τέλους μετά από 23 χρόνια για τον διεθνή Άγγλο αμυντικό
08/10/2018 - 09:32

Ο Ντουέιν Ουέιντ δεν έχει αποφασίσει ακόμα τι θα κάνει τη νέα σεζόν

Η οικογένειά του βρίσκεται σε πρώτο πλάνο πλέον για τον Αμερικανό
31/07/2018 - 11:14

H τεράστια αλλαγή στην εμφάνιση της Μελίνα Ασλανίδου

Ο ρόλος που έπαιξε ο σύντροφός της
17/05/2018 - 11:48

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Έκανε το μεγάλο βήμα, έκοψε τα μακριά της μαλλιά και της πάει απίστευτα!
16/05/2018 - 16:28

Κωνσταντίνος Κουφός:"Είχα χρήματα όσο έκανε το εισιτήριο λεωφορείου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ξεκαθαρίζει για την καταγωγή του και τις δύσκολες στιγμές στην αρχή της καριέρας του
21/03/2018 - 14:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Kυκλοφοριακό χάος στην είσοδο της Λευκωσίας από καραμπόλα τριών οχημάτων (ΦΩΤΟ)

Υπό την επήρεια αλκοόλ διαπιστώθηκε οδηγός, το όχημα του οποίου αναποδογυρίστηκε

Σίδνεϋ: Χειροπέδες σε Κύπριο επιχειρηματία για παράνομη διακίνηση φαρμάκων

Μεγάλη επιχείρηση των αρχών στην οικία του, όπου εντοπίστηκαν 100άδες φιαλίδια στεροειδών
Ελλάδα

Σεισμός 4 ρίχτερ ταρακούνησε τη Θεσσαλονίκη

Έγινε αισθητός και σε νοτιοανατολικές περιοχές του νομού

Συνεργείο καθαρισμού εντόπισε ανθρώπινο κρανίο στην Πρέβεζα (ΦΩΤΟ)

Τσάπα εργάτη χτύπησε πάνω του, ενώ καθάριζε περιοχή από άγρια χόρτα

Ζάεφ: Δεν υπάρχει καλύτερη συμφωνία για τις δύο πλευρές από αυτή των Πρεσπών

Χαρακτηρίζει "πηγή σταθερότητας για τα Βαλκάνια και την Ευρώπη" την "ιστορική στιγμή"
Διεθνή

Τουρκία: Εκκενώθηκε η πρεσβεία του Ιράν

Πληροφορία για πιθανή επίθεση αυτοκτονίας έθεσε σε συναγερμό τις αρχές

Υπόθεση Κασόγκι: Το χρονικό της εξαφάνισης του δημοσιογράφου (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Οι 15 πράκτορες και ο γιατρός, ο σαουδάραβας πρίγκηπας και το smartwatch

Προβληματισμός στο Λονδίνο για τη μη συμφωνία επί του Brexit

Μεγάλο αγκάθι η λεγόμενη έσχατη ή εναλλακτική λύση για την αποφυγή συνόρων στην Ιρλανδία

tv news

H δίκη συνεχίζεται..Oι καταθέσεις των μαρτύρων δεν αφήνουν περιθώρια ελπίδας...

Ο Νικόλας αποφασίζει να αντιμετωπίσει τον Χάρη... Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα και η Κάτια συναντιούνται για πρώτη φορά στο σκάφος του Μιχάλη...

Η Μαρίνα προσπαθεί να κρύψει την ταραχή της.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 15/10/2018 - 14:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ