Ψυχαγωγία

"Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα": Η Δάφνη Λαμπρογιάννη κρίνει την αντικαταστάτρια της

H Δάφνη Λαμπρογιάννη αποχώρησε από τη σειρά του Alpha "Μην αρχίζει τη Μουρμούρα" με την Κλέλια Ρένεση να είναι η αντικαταστάτρια της, κερδίζοντας από την πρώτη στιγμή τους τηλεθεατές.

Ο Βλαδίμηρος Κυριακίδης μίλησε για την...πρώην και τη νυν  και αποκάλυψε την κριτική που έκανε η πρώτη στην δεύτερη για την συμμετοχή της στη σειρά. O ηθοποιός είπε χαρακτηριστικά:

«Ήταν δύσκολο στη σειρά να αποχωριστώ τη παλιά μου σύντροφο στη Μουρμούρα. Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη μετά από πέντε χρόνια τηλεοπτικής συμβίωσης δεν ειναι και τόσο εύκολο. Ήταν εξαιρετική παρτενέρ για πέντε χρόνια. Μεγαλώσαμε σχεδόν μέσα από αυτή τη σειρά…. Αλλά τώρα ήρθε η Κλέλια Ρένεση με έναν πανέξυπνο σεναριακό τρόπο. Και είμαι καταγοητευμένος με την Κλέλια. Είναι εξαιρετική. Η Δάφνη μου την είπε ήδη τη γνώμη της για την Κλέλια. Μας είδε και είναι ενθουσιασμένη. Χάρηκε πάρα πολύ»!
 

κλελια

Επόμενο άρθρο

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ:Η αποκάλυψη για το φύλο του μωρού και η νταντά(ΦΩΤΟ)

Δείτε την γυναίκα που θα μεγαλώσει τον απόγονο του Παλατιού
23/10/2018 - 10:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κλέλια Ρένεση: Ο λόγος που αποδέχτηκε την πρόταση για την «Μουρμούρα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την είσοδο της στην κωμική σειρά του Alpha και τον ρόλο της "Καίτης"..
18/10/2018 - 11:11

Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα: Το νέο κυπριακό ζευγάρι εισέβαλε στη σειρά!(BINTEO)

Μαριέλλα Σαββίδου και Αλέξανδρος Παρίσης αποκαλύπτουν τον ρόλο και το νέο τους σπιτικό
12/09/2018 - 16:51

Μην αρχίζεις τη Μουρμμούρα: O Κυριακίδης πρώτη φορά με το νέο του ταίρι!(ΦΩΤΟ)

Η επίσημη φωτογράφιση για την σειρά χωρίς την Δάφνη Λαμπρογιάννη
07/09/2018 - 18:02

H Mαριέλλα Σαββίδου στο "Μην αρχίζει τη Μουρμούρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τί δηλώνει στην κάμερα του Alphanews.live!
26/08/2018 - 14:36

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου εισβάλλει στο... "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" (ΦΩΤΟ)

Η αγαπημένη ηθοποιός έρχεται να φέρει τα πάνω κάτω στην κωμική σειρά
16/02/2018 - 20:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περπατώντας με τη "Mollii" στο Ειδικό Σχολείο Αγ. Σπυρίδωνα στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρωτότυπη στολή ρομποτικής που δίνει ελπίδα σε παιδιά με κινητικά προβλήματα

Αύριο ανοίγει τις πύλες του για το κοινό το "Nicosia Mall" (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από το εσωτερικό του μεγαλύτερου εμπορικού κέντρου στην Κύπρο

Διασηλωμένος στο Νοσοκομείο Λευκωσίας 22χρονος μετά από τροχαίο (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκρούστηκε με διπλοκάμπινο που οδηγούσε 69χρονος κοντά στην έξοδο της Παρεκκλησιάς
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ